Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Obavijest: Predavanje profesora Donalda Robersona

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
wookie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 12. 2002. (12:47:37)
Postovi: (45)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 19:42 pet, 18. 3. 2005    Naslov: Obavijest: Predavanje profesora Donalda Robersona Citirajte i odgovorite

SUMA organizira u utorak, 22.03., predavanje Foundation of Success:Time managment profesora Donalda Robersona, PhD Adult Education. Predavanje će se održati u 15 h u SUMI i trajati će oko 45 minuta. Radi malog prostora i ugodnijeg rada profesor nas je zamolio da ne bude više od 20 ljudi pa ako je netko zainteresiran, neka mi se javi na ikonjevic@gmail.com. Sve će biti na engleskom i organizirano je kao nekakav workshop. Zvuči zanimljivo i korisno pa dođite :D . Čekamo vas!!

P.S. Nadam se da sam ovo stavila pod dobar topic :? .
SUMA organizira u utorak, 22.03., predavanje Foundation of Success:Time managment profesora Donalda Robersona, PhD Adult Education. Predavanje će se održati u 15 h u SUMI i trajati će oko 45 minuta. Radi malog prostora i ugodnijeg rada profesor nas je zamolio da ne bude više od 20 ljudi pa ako je netko zainteresiran, neka mi se javi na ikonjevic@gmail.com. Sve će biti na engleskom i organizirano je kao nekakav workshop. Zvuči zanimljivo i korisno pa dođite Very Happy . Čekamo vas!!

P.S. Nadam se da sam ovo stavila pod dobar topic Confused .



_________________
"There is no passion like that of a functionary for his function."
- Georges Clemenceau
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 19:58 pet, 18. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

:idea: mental note :idea: ako si mislila na sobu 102, ona je prostor PSZ-a, a ne SUMA-e (primopredaja je bila prosli cetvrtak u 14h) i pod kljucem je i ceka preuredjenje (moguce da ce biti radovi u trenutku kada ste naumili to organizirati, ali nije nuzno, u svakom slucaju komunikacija je pozeljna).

Javi mi se na PM oko dogovora tocnog termina i prostora :?

PS savjet: cumez je napravio gresku sa gro seminara jer ih je organiziravao u neparne sate. Doci ce vam vise ljudi ako uspijete dogovoriti parni sat a i imat cete slobodnije raspolaganje vremenom gdjegod da se smjestili

PPS ako zelite, dcvetova na fizika.org (koordinator marketinske sekcije cumeza) bi vam vjerovatno pomogao oko plakatiranja obavjesti i postanja tih stvari po forumima i ostalim e-medijima koje vec zanimaju takve stvari.
Idea mental note Idea ako si mislila na sobu 102, ona je prostor PSZ-a, a ne SUMA-e (primopredaja je bila prosli cetvrtak u 14h) i pod kljucem je i ceka preuredjenje (moguce da ce biti radovi u trenutku kada ste naumili to organizirati, ali nije nuzno, u svakom slucaju komunikacija je pozeljna).

Javi mi se na PM oko dogovora tocnog termina i prostora Confused

PS savjet: cumez je napravio gresku sa gro seminara jer ih je organiziravao u neparne sate. Doci ce vam vise ljudi ako uspijete dogovoriti parni sat a i imat cete slobodnije raspolaganje vremenom gdjegod da se smjestili

PPS ako zelite, dcvetova na fizika.org (koordinator marketinske sekcije cumeza) bi vam vjerovatno pomogao oko plakatiranja obavjesti i postanja tih stvari po forumima i ostalim e-medijima koje vec zanimaju takve stvari.



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan