Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati pismenog: 14.2.2005.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:53 sri, 16. 2. 2005    Naslov: Rezultati pismenog: 14.2.2005. Citirajte i odgovorite

Nekim cudom, ne uspijevam se ulogirati na sluzbenu stranicu [ :shock: ], pa evo rezultata ovdje:
- [url=http://student.math.hr/~vsego/uur-2004-02-14/2005-02-14.pdf]Rok[/url] (PDF, 494 kB)
- [url=http://student.math.hr/~vsego/uur-2004-02-14/2005-02-14-rjesenja.pdf]Rjesenja[/url] (PDF, 702 kB)
- [url=http://student.math.hr/~vsego/uur-2004-02-14/2005-02-14-rezultati.pdf]Rezultati[/url] (PDF, 227 kB)

Zalbe su u 14:00 u mom kabinetu. :) Pokusajte se sjetiti gdje ste pisali, jer sam ostavio tako grupirane ispite, da vas brze nadjem. 8)

Termini usmenih ce biti objavljeni nakon zalbi, no vjerojatno ce biti u utorak (prof. Singer), odnosno u ponedjeljak (prof. Marusic). 8)
Nekim cudom, ne uspijevam se ulogirati na sluzbenu stranicu [ Shocked ], pa evo rezultata ovdje:
- Rok (PDF, 494 kB)
- Rjesenja (PDF, 702 kB)
- Rezultati (PDF, 227 kB)

Zalbe su u 14:00 u mom kabinetu. Smile Pokusajte se sjetiti gdje ste pisali, jer sam ostavio tako grupirane ispite, da vas brze nadjem. Cool

Termini usmenih ce biti objavljeni nakon zalbi, no vjerojatno ce biti u utorak (prof. Singer), odnosno u ponedjeljak (prof. Marusic). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:47 sri, 16. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozete mi reci gdje ce biti postan popis i termini za usmeni kod prof Marušića :D
mozete mi reci gdje ce biti postan popis i termini za usmeni kod prof Marušića Very Happy


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:26 sri, 16. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]mozete mi reci gdje ce biti postan popis i termini za usmeni kod prof Marušića :D[/quote]

Mogu. :) [url=http://student.math.hr/~vsego/uur-2004-02-14/2005-02-14-usmeni.pdf]Ovdje[/url] (PDF, 172 kB). :g:

Bit će i na oglasnoj ploci, ali tek kad profesori potvrde da im odgovara (najkasnije u cetvrtak navecer). :arrow: [b]Provjerite raspored u petak[/b] :!:

Ja cu dodatno ovdje dati obavijest da li se stogod mijenjalo... 8)
Anonymous (napisa):
mozete mi reci gdje ce biti postan popis i termini za usmeni kod prof Marušića Very Happy


Mogu. Smile Ovdje (PDF, 172 kB). Mr. Green

Bit će i na oglasnoj ploci, ali tek kad profesori potvrde da im odgovara (najkasnije u cetvrtak navecer). Arrow Provjerite raspored u petak Exclamation

Ja cu dodatno ovdje dati obavijest da li se stogod mijenjalo... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 20:55 sri, 16. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a zasto mi se ispit cini tako tezak?Malo mi zvuci da bi ga pala a i vidi se da ih je bas puno palo!
a zasto mi se ispit cini tako tezak?Malo mi zvuci da bi ga pala a i vidi se da ih je bas puno palo!



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:03 sri, 16. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zato jer su slabo ucili? :-k

Na ciste sablone se bez problema dobije 65 bodova (sto je trojka):
1. zad: racunanje u bazi pod a) i b) plus rapis c) po definiciji :arrow: 15 bodova
2. zad: KNF/DNF - cista rutina :arrow: 20 bodova
3. zad: napisati funkciju koja racuna nekakvu sumu, dakle prepis matematicke formule u pseudo-kod; radili smo isto na vjezbama, samo je formula malo drugacija :arrow: 10 bodova
4. zad: ucitati i ispisati niz bi trebali znati :arrow: 10 bodova
5. zad: barem pod a) sloziti zapis za jedan element liste, te ispis onih clanova liste kojima je jedna varijabla jednaka nuli :arrow: 10 bodova

Sto je tu tesko? :-k Jedino sto se moze smatrati teskim je ono pod 5c) sto nosi 10 bodova, dakle nije presudno cak ni za peticu... :roll:

Za prolaz je bilo dosta (a netko je tako i prosao) ne znati [b]apsolutno nista od algoritama[/b] i znati samo br. sustave i KNF/DNF. :shock:
Zato jer su slabo ucili? Think

Na ciste sablone se bez problema dobije 65 bodova (sto je trojka):
1. zad: racunanje u bazi pod a) i b) plus rapis c) po definiciji Arrow 15 bodova
2. zad: KNF/DNF - cista rutina Arrow 20 bodova
3. zad: napisati funkciju koja racuna nekakvu sumu, dakle prepis matematicke formule u pseudo-kod; radili smo isto na vjezbama, samo je formula malo drugacija Arrow 10 bodova
4. zad: ucitati i ispisati niz bi trebali znati Arrow 10 bodova
5. zad: barem pod a) sloziti zapis za jedan element liste, te ispis onih clanova liste kojima je jedna varijabla jednaka nuli Arrow 10 bodova

Sto je tu tesko? Think Jedino sto se moze smatrati teskim je ono pod 5c) sto nosi 10 bodova, dakle nije presudno cak ni za peticu... Rolling Eyes

Za prolaz je bilo dosta (a netko je tako i prosao) ne znati apsolutno nista od algoritama i znati samo br. sustave i KNF/DNF. Shocked



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:37 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na istoj adresi kao i par postova vislje, objavljen je (nadam se konacni) raspored usmenih ispita. 8)

Ako netko nekim cudom nije na popisu neka se javi meni zakljucno s petkom ili svom profesoru u nekom terminu usmenih. :)

Sretno! :D
Na istoj adresi kao i par postova vislje, objavljen je (nadam se konacni) raspored usmenih ispita. Cool

Ako netko nekim cudom nije na popisu neka se javi meni zakljucno s petkom ili svom profesoru u nekom terminu usmenih. Smile

Sretno! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:57 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li istina da na usmenom nećemo biti pitani ako smo zadovoljni osjenom s pismenog?
Je li istina da na usmenom nećemo biti pitani ako smo zadovoljni osjenom s pismenog?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:20 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam; moj posao prestaje s rasporedom usmenih, ali o tome se raspravljalo na Forumu; pogledaj malo druge topice. 8)
Ne znam; moj posao prestaje s rasporedom usmenih, ali o tome se raspravljalo na Forumu; pogledaj malo druge topice. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan