Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Poništavanje kolokvija?!
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Stormbringer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 05. 2004. (21:38:56)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:04 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Poništavanje kolokvija?! Citirajte i odgovorite

prijavio sam ispit iz analize za drugi rok, razmišljam (nisam još siguran) da li bih izašao na pismeni 16.2.

e sad, mogu li ja više uopće poništiti ocjenu iz kolokvija (ili se to samo može nakon rezultata ) i ako mogu postoji li neki datumski rok do kada bih ja to trebao učiniti ako želim izaći na pismeni 16.?

usput, liste bodova za ocjene rade asistenti koji daju taj isti rok, zar ne? postoji li neka uobičajena, tj. često ponavljana, lista bodovanja i ocjenjivanja?

unaprijed zahvalan!

pozdrav!
prijavio sam ispit iz analize za drugi rok, razmišljam (nisam još siguran) da li bih izašao na pismeni 16.2.

e sad, mogu li ja više uopće poništiti ocjenu iz kolokvija (ili se to samo može nakon rezultata ) i ako mogu postoji li neki datumski rok do kada bih ja to trebao učiniti ako želim izaći na pismeni 16.?

usput, liste bodova za ocjene rade asistenti koji daju taj isti rok, zar ne? postoji li neka uobičajena, tj. često ponavljana, lista bodovanja i ocjenjivanja?

unaprijed zahvalan!

pozdrav!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 21:42 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Stormbringer"]e sad, mogu li ja više uopće poništiti ocjenu iz kolokvija (ili se to samo može nakon rezultata ) i ako mogu postoji li neki datumski rok do kada bih ja to trebao učiniti ako želim izaći na pismeni 16.? [/quote]

Za MA1 smo rekli da se treba javiti (bilo kad tijekom godine) [u]prije[/u] prijavljivanja ispita na studomatu. Zapravo sam mislio prije isteka roka za prijavu (premda ne bi škodila ni ona stroža formulacija).
Rok za prijavu "B razreda" je petak, 11.2., 12:00.

Za poništenje kolokvija dovoljno je poslati mail (meni) na:
vjekovac(na)math.hr

(Ispričavam se, malo sam editirao. Sjetio sam se da je Analiza "B razred".)

-------------------------------

[quote="Stormbringer"]usput, liste bodova za ocjene rade asistenti koji daju taj isti rok, zar ne? postoji li neka uobičajena, tj. često ponavljana, lista bodovanja i ocjenjivanja?[/quote]

Nije sasvim standardizirana, no uglavnom svatko ima listu koje se dosljedno drži.
I mene je to nedavno zanimalo (kako bih utvrdio vlastitu). Zaključio sam da je većini lista (a možda i svima) zajedničko:
0-44 -> 1
45-54 -> 2
60-69 -> 3
75-84 -> 4
90-100 -> 5
Ostali bodovi pripadaju nekog od susjednih ocjena.
(Ovo je naravno uz pretpostavku da je maksimalni broj bodova 100.)

Naprimjer, moja razdioba ocjena (nije tajna :) ) izgleda ovako:
0-44 -> 1
45-57 -> 2
58-72 -> 3
73-87 -> 4
88-100 -> 5

Zanimljivo bi mi bilo vidjeti i neke druge razdiobe...
(Možda je ovo zavrijedilo da postane samostalni topic?! Vidjet ćemo...)
Stormbringer (napisa):
e sad, mogu li ja više uopće poništiti ocjenu iz kolokvija (ili se to samo može nakon rezultata ) i ako mogu postoji li neki datumski rok do kada bih ja to trebao učiniti ako želim izaći na pismeni 16.?


Za MA1 smo rekli da se treba javiti (bilo kad tijekom godine) prije prijavljivanja ispita na studomatu. Zapravo sam mislio prije isteka roka za prijavu (premda ne bi škodila ni ona stroža formulacija).
Rok za prijavu "B razreda" je petak, 11.2., 12:00.

Za poništenje kolokvija dovoljno je poslati mail (meni) na:
vjekovac(na)math.hr

(Ispričavam se, malo sam editirao. Sjetio sam se da je Analiza "B razred".)

-------------------------------

Stormbringer (napisa):
usput, liste bodova za ocjene rade asistenti koji daju taj isti rok, zar ne? postoji li neka uobičajena, tj. često ponavljana, lista bodovanja i ocjenjivanja?


Nije sasvim standardizirana, no uglavnom svatko ima listu koje se dosljedno drži.
I mene je to nedavno zanimalo (kako bih utvrdio vlastitu). Zaključio sam da je većini lista (a možda i svima) zajedničko:
0-44 → 1
45-54 → 2
60-69 → 3
75-84 → 4
90-100 → 5
Ostali bodovi pripadaju nekog od susjednih ocjena.
(Ovo je naravno uz pretpostavku da je maksimalni broj bodova 100.)

Naprimjer, moja razdioba ocjena (nije tajna Smile ) izgleda ovako:
0-44 → 1
45-57 → 2
58-72 → 3
73-87 → 4
88-100 → 5

Zanimljivo bi mi bilo vidjeti i neke druge razdiobe...
(Možda je ovo zavrijedilo da postane samostalni topic?! Vidjet ćemo...)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:39 pet, 11. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"]Zanimljivo bi mi bilo vidjeti i neke druge razdiobe...[/quote]

[url=http://web.math.hr/nastava/uopt/pismeni/]Evo[/url] (istu razdiobu koristim [url=http://web.math.hr/nastava/komb/pismeni/]ovdje[/url] i [url=http://web.math.hr/nastava/konv/pismeni/]ovdje[/url]). Smijem pitat kako si dosao bas do tih granica? Kod mene su bodovi za pozitivne ocjene ekvidistantni. U tvojoj razdiobi primjecujem simetriju 2<->5, 3<->4 :wink:
vjekovac (napisa):
Zanimljivo bi mi bilo vidjeti i neke druge razdiobe...


Evo (istu razdiobu koristim ovdje i ovdje). Smijem pitat kako si dosao bas do tih granica? Kod mene su bodovi za pozitivne ocjene ekvidistantni. U tvojoj razdiobi primjecujem simetriju 2↔5, 3↔4 Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 14:33 pet, 11. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Smijem pitat kako si dosao bas do tih granica?[/quote]
Probudim se ja jednog jutra i vidim na prozorskom staklu obrise neke slike. Pomislim: čudo je! I prije nego ću nazvati uredništvo Globalnog sijela, odlučim prići bliže, bar da vidim jel' Gospa il' Drug Tito. A kad ono: savršene ocjene pismenih. Reko' ja: to je Dragi Bog uslišio moje molbe jer u posljednih godinu dana nisam na pismenima srušio više od 300 studenata...
Na Globalnom sijelu su rekli da pričekam sljedeću sezonu jer da su trenutno inn krave s barem 7 nogu i ljudi što [latex]\pi[/latex] računaju na 2 decimale. Ali ako imam u dvorištu koju takvu kravicu (il' neko drugo živinče) da se slika ispred prozora, onda može.

------------------

[quote="krcko"]Smijem pitat kako si dosao bas do tih granica?[/quote]
Objašnjenje za nevjernike:
Ma krenuo sam od onoga gore što sam vidio da svaka razdioba mora zadovoljavati, a medjubodove sam pripojio bližoj ocjeni. (One na pola puta nižoj ocjeni, a taj broj bodova ionako nitko ne dobije.)
krcko (napisa):
Smijem pitat kako si dosao bas do tih granica?

Probudim se ja jednog jutra i vidim na prozorskom staklu obrise neke slike. Pomislim: čudo je! I prije nego ću nazvati uredništvo Globalnog sijela, odlučim prići bliže, bar da vidim jel' Gospa il' Drug Tito. A kad ono: savršene ocjene pismenih. Reko' ja: to je Dragi Bog uslišio moje molbe jer u posljednih godinu dana nisam na pismenima srušio više od 300 studenata...
Na Globalnom sijelu su rekli da pričekam sljedeću sezonu jer da su trenutno inn krave s barem 7 nogu i ljudi što računaju na 2 decimale. Ali ako imam u dvorištu koju takvu kravicu (il' neko drugo živinče) da se slika ispred prozora, onda može.

------------------

krcko (napisa):
Smijem pitat kako si dosao bas do tih granica?

Objašnjenje za nevjernike:
Ma krenuo sam od onoga gore što sam vidio da svaka razdioba mora zadovoljavati, a medjubodove sam pripojio bližoj ocjeni. (One na pola puta nižoj ocjeni, a taj broj bodova ionako nitko ne dobije.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 11:44 sub, 12. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"]Probudim se ja jednog jutra i vidim na prozorskom staklu obrise neke slike. Pomislim: čudo je! I prije nego ću nazvati uredništvo Globalnog sijela, odlučim prići bliže, bar da vidim jel' Gospa il' Drug Tito. A kad ono: savršene ocjene pismenih. Reko' ja: to je Dragi Bog uslišio moje molbe jer u posljednih godinu dana nisam na pismenima srušio više od 300 studenata... Na Globalnom sijelu su rekli da pričekam sljedeću sezonu jer da su trenutno inn krave s barem 7 nogu i ljudi što [latex]\pi[/latex] računaju na 2 decimale. Ali ako imam u dvorištu koju takvu kravicu (il' neko drugo živinče) da se slika ispred prozora, onda može.[/quote]
Muahahaahaahha, predobro!!! :lol: :lol: :lol:
vjekovac (napisa):
Probudim se ja jednog jutra i vidim na prozorskom staklu obrise neke slike. Pomislim: čudo je! I prije nego ću nazvati uredništvo Globalnog sijela, odlučim prići bliže, bar da vidim jel' Gospa il' Drug Tito. A kad ono: savršene ocjene pismenih. Reko' ja: to je Dragi Bog uslišio moje molbe jer u posljednih godinu dana nisam na pismenima srušio više od 300 studenata... Na Globalnom sijelu su rekli da pričekam sljedeću sezonu jer da su trenutno inn krave s barem 7 nogu i ljudi što računaju na 2 decimale. Ali ako imam u dvorištu koju takvu kravicu (il' neko drugo živinče) da se slika ispred prozora, onda može.

Muahahaahaahha, predobro!!! Laughing Laughing Laughing



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan