Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Drugi kolokvij iz RP1-part2
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 11:20 sri, 9. 2. 2005    Naslov: Drugi kolokvij iz RP1-part2 Citirajte i odgovorite

Molim Vas,pomoc.Mi koji trebamo 14.2.2005.polagati ponovo drugi kolokvij iz RP1,kako i gdje se trebamo prijaviti?
Unaprijed hvala.
Molim Vas,pomoc.Mi koji trebamo 14.2.2005.polagati ponovo drugi kolokvij iz RP1,kako i gdje se trebamo prijaviti?
Unaprijed hvala.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:46 sri, 9. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da samo trebate doci, ako nigdje nista ne pise o prijavama. 8) Za svaku sigurnost, obratite se profesoru na e-mail (igaly na masini math.hr). :)
Mislim da samo trebate doci, ako nigdje nista ne pise o prijavama. Cool Za svaku sigurnost, obratite se profesoru na e-mail (igaly na masini math.hr). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranigaly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2004. (08:46:56)
Postovi: (101)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
46 = 50 - 4
Lokacija: PMF-MO - soba 226, 2. kat

PostPostano: 14:27 sri, 9. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. Oni studenti koji trebaju ponovno polagati neki od kolokvija u svrhu POLAGANJA ISPITA prijavljuju ispit za rok 14.2. Za njih nema usmenog ispita ukoliko skupe dovoljan broj bodova.
Ispit se prijavljuje preko studomata, odnosno kroz sustav ISVU

2. Studenti koji pišu ponovljeni kolokvij u cilju dobivanja potpisa NE MORAJU prijavljivati ispit. Ispit će prijaviti za sljedeći rok.
1. Oni studenti koji trebaju ponovno polagati neki od kolokvija u svrhu POLAGANJA ISPITA prijavljuju ispit za rok 14.2. Za njih nema usmenog ispita ukoliko skupe dovoljan broj bodova.
Ispit se prijavljuje preko studomata, odnosno kroz sustav ISVU

2. Studenti koji pišu ponovljeni kolokvij u cilju dobivanja potpisa NE MORAJU prijavljivati ispit. Ispit će prijaviti za sljedeći rok.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice AIM MSNM
Gost






PostPostano: 19:36 sri, 9. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

kako da prijavimo ispit za 14.2. kad te opcije vise nema na studomatu?! postoji li ikakva druga mogucnost?mozemo li svejedno doc na kolokvij ili je sad to propalo?
kako da prijavimo ispit za 14.2. kad te opcije vise nema na studomatu?! postoji li ikakva druga mogucnost?mozemo li svejedno doc na kolokvij ili je sad to propalo?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:33 čet, 10. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dodjite na ispit, ali se prije toga javite profesoru da zna da niste vise mogli prijaviti. :)
Dodjite na ispit, ali se prije toga javite profesoru da zna da niste vise mogli prijaviti. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan