Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kako odjaviti ispit NAKON isteka roka za odjavu?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:55 pon, 21. 2. 2005    Naslov: Kako odjaviti ispit NAKON isteka roka za odjavu? Citirajte i odgovorite

S obzirom na povecu kolicinu pitanja iz subjecta, malo sam se raspitao... :) Dakle:

[color=green][size=14]Ako zelite odjaviti ispit [b]NAKON roka za odjavu[/b] (12:00 jedan [b][u]radni[/u][/b] dan prije termina pismenog), to mozete napraviti [b]SAMO uz opravdani razlog[/b] (bolest i sl).[/size]

Trebate otici u Referadu i objasniti da zelite odjaviti ispit za koji je prosao rok odjave. :) Tamo ce vam objasniti na koji nacin slazete molbu, uz koju cete trebati priloziti dokumentaciju koja ce pokazati da ste stvarno bili sprijeceni (npr. lijecnicku ispricnicu).[/color] 8)

Eto, pa da ne gubite vise vrijeme hvatajuci asistente, profesore i/ili sefove ispitnih razreda. 8) [b]Oni vam ne mogu pomoci[/b] :!:
S obzirom na povecu kolicinu pitanja iz subjecta, malo sam se raspitao... Smile Dakle:

Ako zelite odjaviti ispit NAKON roka za odjavu (12:00 jedan radni dan prije termina pismenog), to mozete napraviti SAMO uz opravdani razlog (bolest i sl).

Trebate otici u Referadu i objasniti da zelite odjaviti ispit za koji je prosao rok odjave. Smile Tamo ce vam objasniti na koji nacin slazete molbu, uz koju cete trebati priloziti dokumentaciju koja ce pokazati da ste stvarno bili sprijeceni (npr. lijecnicku ispricnicu).
Cool

Eto, pa da ne gubite vise vrijeme hvatajuci asistente, profesore i/ili sefove ispitnih razreda. Cool Oni vam ne mogu pomoci Exclamation



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:58 pon, 21. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kad se moze odjavit ispit?

mislim, ako je netko bolestan i nemre mrdnut iz kreveta, i prodje rok za odjavu i prodje pismeni, sto onda?

ili je ovo univerzalno pravilo?
a kad se moze odjavit ispit?

mislim, ako je netko bolestan i nemre mrdnut iz kreveta, i prodje rok za odjavu i prodje pismeni, sto onda?

ili je ovo univerzalno pravilo?



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:03 pon, 21. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Univerzalno, za odjavu [b]nakon isteka [u]ROKA ZA ODJAVU[/u][/b], neovisno o tome je l' odjavljujes prije pismenog ili poslije. 8) Jasno, ako se javis 17 godina nakon pismenog, vjerojatno ce ti odbiti molbu. :PP

Btw, mozda ne bi bilo lose ovaj gore post uobliciti u neki normalni oglas i staviti na oglasnu plocu, za ona dva i pol studenta koji ne vise na Forumu. ;)
Univerzalno, za odjavu nakon isteka ROKA ZA ODJAVU, neovisno o tome je l' odjavljujes prije pismenog ili poslije. Cool Jasno, ako se javis 17 godina nakon pismenog, vjerojatno ce ti odbiti molbu. Weeee-heeee!!!

Btw, mozda ne bi bilo lose ovaj gore post uobliciti u neki normalni oglas i staviti na oglasnu plocu, za ona dva i pol studenta koji ne vise na Forumu. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:38 pon, 21. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ili za ona 2,5 studenta koji će ponovno postaviti to pitanje još barem 2x [u]na[/u] Forumu. :D
Ili za ona 2,5 studenta koji će ponovno postaviti to pitanje još barem 2x na Forumu. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 19:20 pet, 15. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je normalna praksa dakle možeš doći kad stigneš (pa i par tjedana nakon roka i odjaviti ispit na kojem se nisi pojavio. Na FERu niti ne trebaš opravdani razlog. Onu su se bolje dosjetili. Imaš formular koje priložiš plaćenu uplatnicu od 20 kuna i odjaviš.

A ovdje i ako nemaš opravdani razlog se vjerojatno može. Ima ljudi koji imaju pristup bazi ISVU-a. Njih zašprehaš i na konju si... Trepćeš okicama i možda uspiješ :P. Ja sam uspio prijaviti kombinatoriku za prošli rok naknadno...
To je normalna praksa dakle možeš doći kad stigneš (pa i par tjedana nakon roka i odjaviti ispit na kojem se nisi pojavio. Na FERu niti ne trebaš opravdani razlog. Onu su se bolje dosjetili. Imaš formular koje priložiš plaćenu uplatnicu od 20 kuna i odjaviš.

A ovdje i ako nemaš opravdani razlog se vjerojatno može. Ima ljudi koji imaju pristup bazi ISVU-a. Njih zašprehaš i na konju si... Trepćeš okicama i možda uspiješ Razz. Ja sam uspio prijaviti kombinatoriku za prošli rok naknadno...



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan