Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

dnevnik & math
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 19:18 pon, 26. 9. 2005    Naslov: dnevnik & math Citirajte i odgovorite

danas je bio na centralnom dnevniku (to je onaj u 19:30) prilog o matematicarima,njihovim kvalitetama i mogucnostima zaposljavanja!!
mislim, meni je jasno kakve mogucnosti nudi ovaj fax ali nekim ljudima i nije (narocito izvan PMFa) pa mi je drago sto se i to ovako javno,jasno i glasno reklo! jer mi idu na zivce neki faxevi ([size=9]fer[/size]) koji imaju dobar PR i ja bih rekao da je to sve sto ti faxevi imaju!!! :666: :gv:
danas je bio na centralnom dnevniku (to je onaj u 19:30) prilog o matematicarima,njihovim kvalitetama i mogucnostima zaposljavanja!!
mislim, meni je jasno kakve mogucnosti nudi ovaj fax ali nekim ljudima i nije (narocito izvan PMFa) pa mi je drago sto se i to ovako javno,jasno i glasno reklo! jer mi idu na zivce neki faxevi (fer) koji imaju dobar PR i ja bih rekao da je to sve sto ti faxevi imaju!!! 666 Mr.Green Vrazicak



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:27 pon, 26. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

A je li netko skužio da su rekli da je MO popunio kvotu na prvom roku? :shock:
A je li netko skužio da su rekli da je MO popunio kvotu na prvom roku? Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:56 pon, 26. 9. 2005    Naslov: Re: dnevnik & math Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]jer mi idu na zivce neki faxevi ([size=9]fer[/size]) koji imaju dobar PR i ja bih rekao da je to sve sto ti faxevi imaju!!! :666: :gv:[/quote]

Nazalost nisam gledao prilog, ali s ovim se apsolutno ne slazem. Ako nista drugo, FER se posteno pripremio za Bolonju. Mi jos ne znamo hocemo li imati zadace, kako ce se ocjenjivati, hoce li biti usmenih itd.
goc9999 (napisa):
jer mi idu na zivce neki faxevi (fer) koji imaju dobar PR i ja bih rekao da je to sve sto ti faxevi imaju!!! 666 Mr.Green Vrazicak


Nazalost nisam gledao prilog, ali s ovim se apsolutno ne slazem. Ako nista drugo, FER se posteno pripremio za Bolonju. Mi jos ne znamo hocemo li imati zadace, kako ce se ocjenjivati, hoce li biti usmenih itd.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 23:30 pon, 26. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako da ne! Zna se, od danas u podne. Krcko, kasnis 10h :)
Kako da ne! Zna se, od danas u podne. Krcko, kasnis 10h Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 9:06 uto, 27. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Kako da ne! Zna se, od danas u podne. Krcko, kasnis 10h :)[/quote]

Da, zna se [b]nacelno[/b]... :lol: Ako dobro nacuh, vecinu ce svaki voditelj kolegija odluciti za svoju grupu, right? :shock: :-k

Kao i svi faxevi, ima i FER mana, no mislim da su po mnogocemu jako dobar fax. =D>
Martinab (napisa):
Kako da ne! Zna se, od danas u podne. Krcko, kasnis 10h Smile


Da, zna se nacelno... Laughing Ako dobro nacuh, vecinu ce svaki voditelj kolegija odluciti za svoju grupu, right? Shocked Think

Kao i svi faxevi, ima i FER mana, no mislim da su po mnogocemu jako dobar fax. Applause



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 12:45 uto, 27. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Ako nista drugo, FER se posteno pripremio za Bolonju[/quote]
ma nisam mislio na taj dio, niti sam mislio na neki pogrdan nacin, nego me samo zivcira sto u nasem miljeu (prirodoslovni/tehnicki faxevi) samo se postuje taj fax, a ja mislim da je nas puno puno bolji,i nadam se da se sa time slazu i nasi asistenti (jer ipak su na ovom faxu). Ono sto mi se ne svidja je to sto taj fax ima dobar PR (a ekipa koja se gura kroz taj fax je svakakva)!
Citat:
Ako nista drugo, FER se posteno pripremio za Bolonju

ma nisam mislio na taj dio, niti sam mislio na neki pogrdan nacin, nego me samo zivcira sto u nasem miljeu (prirodoslovni/tehnicki faxevi) samo se postuje taj fax, a ja mislim da je nas puno puno bolji,i nadam se da se sa time slazu i nasi asistenti (jer ipak su na ovom faxu). Ono sto mi se ne svidja je to sto taj fax ima dobar PR (a ekipa koja se gura kroz taj fax je svakakva)!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:25 uto, 27. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa to nije nesto za sto treba [b]kriviti[/b] FER, nego eventualno nas los PR (imamo li mi to uopce (Forum je nesluzben)? :-k)
Pa to nije nesto za sto treba kriviti FER, nego eventualno nas los PR (imamo li mi to uopce (Forum je nesluzben)? Think)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 22:08 uto, 27. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ocito imamo nekog striceka tam na HRT koji nas voli pa nas je i spomenuo u dnevniku! :D
pa ocito imamo nekog striceka tam na HRT koji nas voli pa nas je i spomenuo u dnevniku! Very Happy



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:44 uto, 27. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]pa ocito imamo nekog striceka tam na HRT koji nas voli pa nas je i spomenuo u dnevniku! :D[/quote]

Možda mu sinek studira ili radi kao asistent na MO-u. :lol:

Ali dajte se malo raspišite o tom prilogu da znamo mi koji nismo gledali dnevnik.
goc9999 (napisa):
pa ocito imamo nekog striceka tam na HRT koji nas voli pa nas je i spomenuo u dnevniku! Very Happy


Možda mu sinek studira ili radi kao asistent na MO-u. Laughing

Ali dajte se malo raspišite o tom prilogu da znamo mi koji nismo gledali dnevnik.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ahri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2003. (23:16:07)
Postovi: (193)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 23:44 uto, 27. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto je PR?
sto je PR?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
PIPboy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2005. (00:10:07)
Postovi: (F5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: Vault 13

PostPostano: 23:47 uto, 27. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Public Relations (PR)
Public Relations (PR)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:07 sri, 28. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]samo se postuje taj fax, a ja mislim da je nas puno puno bolji[/quote]

Zasto to mislis? Tvoj me stav jako podsjeca na izjave tipa "moja mama najbolje kuha".

[quote="goc9999"]Ono sto mi se ne svidja je to sto taj fax ima dobar PR[/quote]

Sto je lose u tome? Kao sto vsego rece, problem je sto mi [b]nemamo[/b] PR.
goc9999 (napisa):
samo se postuje taj fax, a ja mislim da je nas puno puno bolji


Zasto to mislis? Tvoj me stav jako podsjeca na izjave tipa "moja mama najbolje kuha".

goc9999 (napisa):
Ono sto mi se ne svidja je to sto taj fax ima dobar PR


Sto je lose u tome? Kao sto vsego rece, problem je sto mi nemamo PR.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 10:33 sri, 28. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]
Ali dajte se malo raspišite o tom prilogu da znamo mi koji nismo gledali dnevnik.[/quote]
Ajde dajte malo... :muzak:
Crni (napisa):

Ali dajte se malo raspišite o tom prilogu da znamo mi koji nismo gledali dnevnik.

Ajde dajte malo... Muzak


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 13:21 sri, 28. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uglavnom, u tom su prilogu rekli kako djeca vise ne zele biti ekonomisti i pravnici vec matematicari, jer nema nezaposlenih matematicara. Onda je bio jedan mali slatkis iz osmog razreda osnovne koji je pobijedio na drzavnom najtecanju pa je pricao kako on jako voli matematiku, a najvise geometriju.

Pa je bio i prof. Kraljevic koji je rekao da misli da je razlog tomu sto djeca vise vole matematiku to sto obrazujemo bolji profesorski kadar pa oni bolje uce nasu djecu.

I kvote na metematci su popunjene na prvom roku, a interes se povecao zadnjih par godina.

Uglavnom, lijepo su hvalili i matematiku i matematicare te nam proricali lijepu buducnost sto se tice para.
Uglavnom, u tom su prilogu rekli kako djeca vise ne zele biti ekonomisti i pravnici vec matematicari, jer nema nezaposlenih matematicara. Onda je bio jedan mali slatkis iz osmog razreda osnovne koji je pobijedio na drzavnom najtecanju pa je pricao kako on jako voli matematiku, a najvise geometriju.

Pa je bio i prof. Kraljevic koji je rekao da misli da je razlog tomu sto djeca vise vole matematiku to sto obrazujemo bolji profesorski kadar pa oni bolje uce nasu djecu.

I kvote na metematci su popunjene na prvom roku, a interes se povecao zadnjih par godina.

Uglavnom, lijepo su hvalili i matematiku i matematicare te nam proricali lijepu buducnost sto se tice para.



_________________

STOP nasilju medu zivotinjama!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 13:38 sri, 28. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]
Uglavnom, lijepo su hvalili i matematiku i matematicare te nam proricali lijepu buducnost sto se tice para.[/quote]

lijepo je to cuti :weee: :weee:
anamari (napisa):

Uglavnom, lijepo su hvalili i matematiku i matematicare te nam proricali lijepu buducnost sto se tice para.


lijepo je to cuti Weeeeeee!!!!!!!!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!!



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 18:38 sri, 28. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]I [size=18]kvote[/size] na metematci [size=18]su popunjene na prvom roku[/size], a interes se povecao zadnjih par godina.[/quote]
Alooooooooo-o??? :shock:
anamari (napisa):
I kvote na metematci su popunjene na prvom roku, a interes se povecao zadnjih par godina.

Alooooooooo-o??? Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:26 sri, 28. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][quote="anamari"]I [size=18]kvote[/size] na metematci [size=18]su popunjene na prvom roku[/size], a interes se povecao zadnjih par godina.[/quote]
Alooooooooo-o??? :shock:[/quote]

Hmda... :-s Na nasem webu se spominje [b]cetvrti[/b] upisni rok... :grebgreb:
buba (napisa):
anamari (napisa):
I kvote na metematci su popunjene na prvom roku, a interes se povecao zadnjih par godina.

Alooooooooo-o??? Shocked


Hmda... Eh? Na nasem webu se spominje cetvrti upisni rok... Kotacici rade 100 na sat



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 22:10 sri, 28. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote] Na nasem webu se spominje cetvrti upisni rok... [/quote]

:-$ Da netko ne cuje pa objavi na dnevniku!!! :shock:

Uostalom, cetvrti upisni rok je bio za jednoznamenkast broj mjesta, a mislim da su i sva (ili skoro sva) mjesta na drugom i trecem bila za onaj nepopularni profesorski smjer pmf koji uvijek ima tako tuzne kvote. A i formalno ga dijelimo s fizikom tako da mozemo (uz slobodnu interpretaciju) reci da su svi matematicki smjerovi bili puni na prvom \:D/
Citat:
Na nasem webu se spominje cetvrti upisni rok...


Shhh Da netko ne cuje pa objavi na dnevniku!!! Shocked

Uostalom, cetvrti upisni rok je bio za jednoznamenkast broj mjesta, a mislim da su i sva (ili skoro sva) mjesta na drugom i trecem bila za onaj nepopularni profesorski smjer pmf koji uvijek ima tako tuzne kvote. A i formalno ga dijelimo s fizikom tako da mozemo (uz slobodnu interpretaciju) reci da su svi matematicki smjerovi bili puni na prvom Dancing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:14 čet, 29. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]rekli kako djeca vise ne zele biti ekonomisti i pravnici vec matematicari[/quote]

Jooooojjjj... :roll: A svaki put kad naprave anketu među klincima o najdražim i najmrskijim predmetima, matematika je uvijek na prvom mjestu najomraženijih.

Kad su djeca, onda hoće biti nogometaši (dečki) i manekenke (curice). A kad maturiraju i skuže da njihova fizička konstrukcija nije za trčanje po terenu i hodanje po pisti, onda idu studirati pravo ili ekonomiju, jer im je neko rekel' da su to lagani faksevi (u odnosu na ostale).

A to da klinci hoće biti matematičari je znanstvena fantastika.
anamari (napisa):
rekli kako djeca vise ne zele biti ekonomisti i pravnici vec matematicari


Jooooojjjj... Rolling Eyes A svaki put kad naprave anketu među klincima o najdražim i najmrskijim predmetima, matematika je uvijek na prvom mjestu najomraženijih.

Kad su djeca, onda hoće biti nogometaši (dečki) i manekenke (curice). A kad maturiraju i skuže da njihova fizička konstrukcija nije za trčanje po terenu i hodanje po pisti, onda idu studirati pravo ili ekonomiju, jer im je neko rekel' da su to lagani faksevi (u odnosu na ostale).

A to da klinci hoće biti matematičari je znanstvena fantastika.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 5:58 čet, 29. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Taj cijeli izvještaj je bio polu-istinit i samo još jedan dokaz da mediji "pomalo" lažu. :D
Taj cijeli izvještaj je bio polu-istinit i samo još jedan dokaz da mediji "pomalo" lažu. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan