Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kolokvij između Tjelova i vikenda

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 16:57 pet, 22. 4. 2005    Naslov: Kolokvij između Tjelova i vikenda Citirajte i odgovorite

Tjelovo je u četvrtak, 26.5. i vjerujem da bi većina studenata to htjela spojiti s vikendom da odu doma ili negdje drugdje. E, to na drugoj godini (ne znam za ostale) neće moći jer je u taj petak kolokvij iz UVIS-a. :( Točnije, moći će oni koji nisu dobro napisali prethodne kolokvije, pa su od svega toga odustali.

Pitanje, ima li kakve mogučnosti da se taj kolokvij pomakne?
Tjelovo je u četvrtak, 26.5. i vjerujem da bi većina studenata to htjela spojiti s vikendom da odu doma ili negdje drugdje. E, to na drugoj godini (ne znam za ostale) neće moći jer je u taj petak kolokvij iz UVIS-a. Sad Točnije, moći će oni koji nisu dobro napisali prethodne kolokvije, pa su od svega toga odustali.

Pitanje, ima li kakve mogučnosti da se taj kolokvij pomakne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:56 pet, 22. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkred]Za pocetak, ja cu topic pomaknuti na podforum UVISa...[/color] :D
Za pocetak, ja cu topic pomaknuti na podforum UVISa... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 23:57 pet, 22. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čekaj, zašto? Uopće se ne radi o UVIS-u nego o terminima kolokvija. Problem je generalan. Ispao je UVIS, mogli su staviti bilo šta. A možda imaju i na prvoj godini neki kolokvij u isto vrijeme o čemu bi se onda raspravljalo u istom ovom topicu, a to stvarno nema veze sa UVIS-om.
:roll:
Čekaj, zašto? Uopće se ne radi o UVIS-u nego o terminima kolokvija. Problem je generalan. Ispao je UVIS, mogli su staviti bilo šta. A možda imaju i na prvoj godini neki kolokvij u isto vrijeme o čemu bi se onda raspravljalo u istom ovom topicu, a to stvarno nema veze sa UVIS-om.
Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:06 sub, 23. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako generalan problem? :shock: Ako te profesor srusi iako znas, je l' generalan problem samo je ispao taj-i-taj kolegij ili je to problem bas s tim kolegijem (dapace, profesorom)? :-k

Iz subjecta se vidi o cemu se radi, a iz podforuma o kojem je kolokviju rijec. 8) IMO, to je ok; ako se Steel ne slaze, neka prebaci natrag (mene preko vikenda nece biti on-line). 8)

[quote="Zivac"]Pitanje, ima li kakve mogučnosti da se [color=red]taj kolokvij[/color] pomakne?[/quote]

:grebgreb:
Kako generalan problem? Shocked Ako te profesor srusi iako znas, je l' generalan problem samo je ispao taj-i-taj kolegij ili je to problem bas s tim kolegijem (dapace, profesorom)? Think

Iz subjecta se vidi o cemu se radi, a iz podforuma o kojem je kolokviju rijec. Cool IMO, to je ok; ako se Steel ne slaze, neka prebaci natrag (mene preko vikenda nece biti on-line). Cool

Zivac (napisa):
Pitanje, ima li kakve mogučnosti da se taj kolokvij pomakne?


Kotacici rade 100 na sat



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:27 sub, 23. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

cekajte pa cemu pomicanje to je glupo, to je isto tako radni dan,
ako neko zeli ici na produzeni vikend neka ide ali poslije tog kolokvija, ako je problem sat onda neka malo to ranije stave al neka to bude u dogovoru sa profesorima i asistentima pa i studentima,
neznam zasto svaki radni dan koji dolazi prije praznika mora biti i taj neradni ajme ljudi pa kakav cemo mi to naraod postat :roll: :?:
cekajte pa cemu pomicanje to je glupo, to je isto tako radni dan,
ako neko zeli ici na produzeni vikend neka ide ali poslije tog kolokvija, ako je problem sat onda neka malo to ranije stave al neka to bude u dogovoru sa profesorima i asistentima pa i studentima,
neznam zasto svaki radni dan koji dolazi prije praznika mora biti i taj neradni ajme ljudi pa kakav cemo mi to naraod postat Rolling Eyes Question



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 11:07 sub, 23. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Problem je pravljenja rasporeda, a on se rade zajednički. Osim toga Tjelovo je uvijek u četvrtak i bilo bi dobro da studenti iznesu stav da taj petak ne žele kolokvij, pa da to bude praksa svake godine.

Nije to nužno, to jest ne mogu se studenti buniti. Ali je razumno i u interesu studenata. Tako da bi tražejne toga bio i posao studentskih pretstavnika.
Problem je pravljenja rasporeda, a on se rade zajednički. Osim toga Tjelovo je uvijek u četvrtak i bilo bi dobro da studenti iznesu stav da taj petak ne žele kolokvij, pa da to bude praksa svake godine.

Nije to nužno, to jest ne mogu se studenti buniti. Ali je razumno i u interesu studenata. Tako da bi tražejne toga bio i posao studentskih pretstavnika.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 12:06 sub, 23. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zivac"]Problem je pravljenja rasporeda, a on se rade zajednički. Osim toga Tjelovo je uvijek u četvrtak i bilo bi dobro da studenti iznesu stav da taj petak ne žele kolokvij, pa da to bude praksa svake godine.

Nije to nužno, to jest ne mogu se studenti buniti. Ali je razumno i u interesu studenata. Tako da bi tražejne toga bio i posao studentskih pretstavnika.[/quote]


[color=red][b]DISCLAMER: ovo govorim striktno u svoje ime a NIKAKO u ime SZ-PMF-MO[/b][/color]


mislim da to nije u interesu studenata i IMO to je glupost. uz sve neradne dane koje imamo u godini (naravno...mislim na one gdje se spoji vikend) ti bi jos. stvarno se slazem s bily: ako ovako nastavimo, postat cemo narod koji ce svaki drugi dan imat praznik i/ili produzen vikend zato sto se ljudima ne da ic na posao/u skolu/na faks.

mislim :rotfl: :roll:
Zivac (napisa):
Problem je pravljenja rasporeda, a on se rade zajednički. Osim toga Tjelovo je uvijek u četvrtak i bilo bi dobro da studenti iznesu stav da taj petak ne žele kolokvij, pa da to bude praksa svake godine.

Nije to nužno, to jest ne mogu se studenti buniti. Ali je razumno i u interesu studenata. Tako da bi tražejne toga bio i posao studentskih pretstavnika.



DISCLAMER: ovo govorim striktno u svoje ime a NIKAKO u ime SZ-PMF-MO


mislim da to nije u interesu studenata i IMO to je glupost. uz sve neradne dane koje imamo u godini (naravno...mislim na one gdje se spoji vikend) ti bi jos. stvarno se slazem s bily: ako ovako nastavimo, postat cemo narod koji ce svaki drugi dan imat praznik i/ili produzen vikend zato sto se ljudima ne da ic na posao/u skolu/na faks.

mislim Valjam se po podu od smijeha Rolling Eyes



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 16:04 sub, 23. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Četvrtak, subota i nedjelja su neradni dani. Barem 50% studenata koji nisu iz Zagreba i nije im nužno biti u petak na nastavi (nema kolokvija niti obaveznih praktikuma) će otići doma od četvrtka do nedjelje. Ako ne vjeruješ provedi anketu. Ovako ih se tjera da ostanu u Zagrebu i nemaju izbora.

Molim admine da vrate ovaj topic gdje mu je mjesto. :) Mislim da je očito da se ne radi o UVIS-u.



[color=darkred][b]Admin edit:[/b] Ok, s obzirom na smjer rasprave,...[/color] 8)
Četvrtak, subota i nedjelja su neradni dani. Barem 50% studenata koji nisu iz Zagreba i nije im nužno biti u petak na nastavi (nema kolokvija niti obaveznih praktikuma) će otići doma od četvrtka do nedjelje. Ako ne vjeruješ provedi anketu. Ovako ih se tjera da ostanu u Zagrebu i nemaju izbora.

Molim admine da vrate ovaj topic gdje mu je mjesto. Smile Mislim da je očito da se ne radi o UVIS-u.



Admin edit: Ok, s obzirom na smjer rasprave,... Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 20:59 ned, 24. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

sadasnji saziv predstavnika tu ne moze puno pomoci - raspored kolokvija i ispita se utvrdjuje na pocetku ili prije pocetka akademske godine (bar koliko ja znam, tako je sa 1. godinom)
ili mozda prije pocetka svakog semestra.. (da podsjetim, izbori su bili vec u drugom semestru)
(dakle, cinimise da se termini ispita dogovaraju prije poc. godine, a kolokviji prije poc. semestra)

kolokviji idu jedan za drugim, kad krenu (prva godina, cca 2 tjedna, 4 kolokvija) jer svi zele na kraj... - da pokriju sto vise gradiva... a ipak ne mogu bas svi u istom zadnjem tjednu...

konkretno UVIS - kad ste saznali za termin?
ako je to onda kada su se termini pojavili, zasto nitko nije ranije vrisnuo, od ljudi s druge godine?

mislim, zasto se ocekuje da se stvari mogu rijesiti u par dana, a za to se znalo puno dulje? :grebgreb:

s druge strane, da se odgodi, ljudi koji su si vec izorganizirali ostanak, pa im se kaze da ce morat doci npr u subotu u 5.tom mjesecu - da li je to u redu?

slozite sutra peticiju koliko ljudi zeli odgodu, dajte broj ljudi kojima se uopce isplati izaci na taj kolokvij (mogu proci pismeni dio), predajte mi ju u utorak (dogovorimo se gdje i kad)
odemo skupa do prodekanice i vidimo moze li se stogod uciniti....
(znaci, ako 10% od ljudi kojima kolokvij nesto znaci zele odgodu, jasno je da nema smisla...:g:)

iako, cisto sumnjam... jer, kao sto rekoh, termini su odavno dogovoreni.....
sadasnji saziv predstavnika tu ne moze puno pomoci - raspored kolokvija i ispita se utvrdjuje na pocetku ili prije pocetka akademske godine (bar koliko ja znam, tako je sa 1. godinom)
ili mozda prije pocetka svakog semestra.. (da podsjetim, izbori su bili vec u drugom semestru)
(dakle, cinimise da se termini ispita dogovaraju prije poc. godine, a kolokviji prije poc. semestra)

kolokviji idu jedan za drugim, kad krenu (prva godina, cca 2 tjedna, 4 kolokvija) jer svi zele na kraj... - da pokriju sto vise gradiva... a ipak ne mogu bas svi u istom zadnjem tjednu...

konkretno UVIS - kad ste saznali za termin?
ako je to onda kada su se termini pojavili, zasto nitko nije ranije vrisnuo, od ljudi s druge godine?

mislim, zasto se ocekuje da se stvari mogu rijesiti u par dana, a za to se znalo puno dulje? Kotacici rade 100 na sat

s druge strane, da se odgodi, ljudi koji su si vec izorganizirali ostanak, pa im se kaze da ce morat doci npr u subotu u 5.tom mjesecu - da li je to u redu?

slozite sutra peticiju koliko ljudi zeli odgodu, dajte broj ljudi kojima se uopce isplati izaci na taj kolokvij (mogu proci pismeni dio), predajte mi ju u utorak (dogovorimo se gdje i kad)
odemo skupa do prodekanice i vidimo moze li se stogod uciniti....
(znaci, ako 10% od ljudi kojima kolokvij nesto znaci zele odgodu, jasno je da nema smisla...Mr. Green)

iako, cisto sumnjam... jer, kao sto rekoh, termini su odavno dogovoreni.....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 23:01 ned, 24. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja sumnjam. Žao mi je što nije primjećeno ranije. :(
Termini su objavljeni par tjedana nakon početka semestra.

Ideja da pokušamo s peticijom je ok. Ali u njoj moramo navesti jasno vrijeme kada želimo da bude kolokvij da ne ispadne da bude još gore. Problem je što su svi petci nakon toga puni. A pomicanje na ranije će ići teško... Prijedlozi?
I ja sumnjam. Žao mi je što nije primjećeno ranije. Sad
Termini su objavljeni par tjedana nakon početka semestra.

Ideja da pokušamo s peticijom je ok. Ali u njoj moramo navesti jasno vrijeme kada želimo da bude kolokvij da ne ispadne da bude još gore. Problem je što su svi petci nakon toga puni. A pomicanje na ranije će ići teško... Prijedlozi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:17 ned, 24. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

rekoh, eventualno neka subota....
ne pada mi na pamet ista drugo kada bi mogo biti _dovoljno_ slobodnih predavaona, a da nije u neko nedoba (8 ili 20) i da nije petak :g:

mozda cetvrtak... ali ono... opet je dan prije necega.... kao sto je subota dan iza necega...
mozda gledati kad je utorkom i srijedom od 16 nadalje nesto free, ali ni vi ne smijete imati nastavu.... t.d. je to mnogo tesko za izvesti....

zapravo, pitanje je koliko vam predavaona treba.... s druge strane, koliko ljudi zeli imati >=2 kolokvija isti tjedan (ne znam vam raspored napamet) :-k

a sumnjam da mozete prebaciti par tjedana kasnije.... ono... zbog gradiva.... :grebgreb:
rekoh, eventualno neka subota....
ne pada mi na pamet ista drugo kada bi mogo biti _dovoljno_ slobodnih predavaona, a da nije u neko nedoba (8 ili 20) i da nije petak Mr. Green

mozda cetvrtak... ali ono... opet je dan prije necega.... kao sto je subota dan iza necega...
mozda gledati kad je utorkom i srijedom od 16 nadalje nesto free, ali ni vi ne smijete imati nastavu.... t.d. je to mnogo tesko za izvesti....

zapravo, pitanje je koliko vam predavaona treba.... s druge strane, koliko ljudi zeli imati >=2 kolokvija isti tjedan (ne znam vam raspored napamet) Think

a sumnjam da mozete prebaciti par tjedana kasnije.... ono... zbog gradiva.... Kotacici rade 100 na sat



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 19:09 pon, 25. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

hmm... mozda da se pokusa sa srijedom, dan PRIJE Tjelova? to je onda isti tjedan, pa je valjda jedini kolokvij u tjednu.
isto tako, gradivo koje se obraduje taj tjedan ne bi smjelo bit u kolokviju jer studenti kod asistenta Jaksetica uopce nece imat nastavu (jer su vjezbe cetvrtkom).
osim ako su vec uplanirane nekakve nadoknade za njegove vjezbe :|
hmm... mozda da se pokusa sa srijedom, dan PRIJE Tjelova? to je onda isti tjedan, pa je valjda jedini kolokvij u tjednu.
isto tako, gradivo koje se obraduje taj tjedan ne bi smjelo bit u kolokviju jer studenti kod asistenta Jaksetica uopce nece imat nastavu (jer su vjezbe cetvrtkom).
osim ako su vec uplanirane nekakve nadoknade za njegove vjezbe Neutral



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 23:34 pon, 25. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

A petak prije? To je jednako dobro kao srijeda (jednako se gubi), a termin je rezerviran. Ja ću s tim prijedlogom otići sutra do asistenta. Kory, hoćeš sa mnom?
A petak prije? To je jednako dobro kao srijeda (jednako se gubi), a termin je rezerviran. Ja ću s tim prijedlogom otići sutra do asistenta. Kory, hoćeš sa mnom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:05 čet, 28. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da budu u toku oni koji prate raspravu...
osim sto sam ja ne vidjela datum.... mozda bi se stvari mogle rijesiti...
danas smo Zivac i ja kopali po rasporedima za slobodne predavaone... i slicno...

pa je nekako izronio prijedlog, osim ovog sto je Zivac naveo, a koji bi ukljucio sljedece:
- odradu vjezbi za onu grupu koja ima na Tijelovo u tu srijedu or smth (pa obje grupe imaju 3 puta vjezbe izmedju 2. i 3. kolokvija sto mozda ipak dobiva na smislu....)
- kolokvij u utorak 31.05. u nekoliko od ponudjenih predavaona u prizemlju (1, 2, 3, 4, 5, 6) (smo nasli dobar termin, ha :wink:)
- modeliranje bi se u tom slucaju odgodilo za neki drugi dan (dogovoreno s profesorom Caklovicem)

loshe - imate u petak 3.5. ma4 :( (ili koji god to datum bio)
dobro - prije uvisa bi imali cet, pet, sub, ned free (ok, petak djelomicno) za ucit i uvis i ma4, imali bi jos jedne vjezbe gdje bi vam se valjda pojasnilo gradivo i mogli bi pitati....

ako se ne varam, nakon razgovora sa asistentima, Zivac & Kory ce skupa sa asistentima pozvati vas da odlucite hocete li promjenu termina ili sto....
pa tko ovo procita, razmislite malo, prosirite.... razgovarajte...
da znate sto biste kad vas se pita (vjerojatno na iducim vjezbama - one next week probably)

eto, toliko od mene, ostavljam daljnji razvoj dogadjaja Zivcu i Kory, a ako oni budu bas tako jako lijeni, ja cu ponesto napisati kad stignem :g:
da budu u toku oni koji prate raspravu...
osim sto sam ja ne vidjela datum.... mozda bi se stvari mogle rijesiti...
danas smo Zivac i ja kopali po rasporedima za slobodne predavaone... i slicno...

pa je nekako izronio prijedlog, osim ovog sto je Zivac naveo, a koji bi ukljucio sljedece:
- odradu vjezbi za onu grupu koja ima na Tijelovo u tu srijedu or smth (pa obje grupe imaju 3 puta vjezbe izmedju 2. i 3. kolokvija sto mozda ipak dobiva na smislu....)
- kolokvij u utorak 31.05. u nekoliko od ponudjenih predavaona u prizemlju (1, 2, 3, 4, 5, 6) (smo nasli dobar termin, ha Wink)
- modeliranje bi se u tom slucaju odgodilo za neki drugi dan (dogovoreno s profesorom Caklovicem)

loshe - imate u petak 3.5. ma4 Sad (ili koji god to datum bio)
dobro - prije uvisa bi imali cet, pet, sub, ned free (ok, petak djelomicno) za ucit i uvis i ma4, imali bi jos jedne vjezbe gdje bi vam se valjda pojasnilo gradivo i mogli bi pitati....

ako se ne varam, nakon razgovora sa asistentima, Zivac & Kory ce skupa sa asistentima pozvati vas da odlucite hocete li promjenu termina ili sto....
pa tko ovo procita, razmislite malo, prosirite.... razgovarajte...
da znate sto biste kad vas se pita (vjerojatno na iducim vjezbama - one next week probably)

eto, toliko od mene, ostavljam daljnji razvoj dogadjaja Zivcu i Kory, a ako oni budu bas tako jako lijeni, ja cu ponesto napisati kad stignem Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 15:13 čet, 28. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iznio sam asistentu Mimici prijedlog tog utorka i veli ima baš ne paše taj termin jer imaju nešto (asistenti). I da će se dogovoriti s kolegama i iznijeti svoj plan ako bude moguće. Sad čekamo... :whistle2:
Iznio sam asistentu Mimici prijedlog tog utorka i veli ima baš ne paše taj termin jer imaju nešto (asistenti). I da će se dogovoriti s kolegama i iznijeti svoj plan ako bude moguće. Sad čekamo... Whistle


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan