Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 8:32 ned, 1. 5. 2005    Naslov: Demonstrature Citirajte i odgovorite

Buduci da ovaj petak nije bilo demonstratura zbog mog kolokvija, odrada ce biti u ponedjeljak (sutra) u 12h. Ako ne mozete doci (znam da neki tad imaju nastavu) a imate pitanja, probajte ih staviti na forum pa ce vam biti odgovarena u sto brzem roku.
Buduci da ovaj petak nije bilo demonstratura zbog mog kolokvija, odrada ce biti u ponedjeljak (sutra) u 12h. Ako ne mozete doci (znam da neki tad imaju nastavu) a imate pitanja, probajte ih staviti na forum pa ce vam biti odgovarena u sto brzem roku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 12:16 uto, 31. 5. 2005    Naslov: Demonstrature vol.2 Citirajte i odgovorite

Dakle ponovo ista prica- ja imam u petak kolokvij pa ne mogu drzati demonstrature u redovnom terminu, a buduci da je kolokvij iz el. geom. u ponedjeljak nema puno smisla staviti odradu kasnije, pa ce odrada biti u srijedu (sutra) u 12. Ako ne mozete doci tada, slobodno dodjite u 10 u termin demonstratura iz la, ili me uhvatite bilo kad na faksu, ili stavite post na forum ili mi posaljite mail... eto, imate puno mogucnosti, valjda cete bar pokoju iskoristiti :D
Dakle ponovo ista prica- ja imam u petak kolokvij pa ne mogu drzati demonstrature u redovnom terminu, a buduci da je kolokvij iz el. geom. u ponedjeljak nema puno smisla staviti odradu kasnije, pa ce odrada biti u srijedu (sutra) u 12. Ako ne mozete doci tada, slobodno dodjite u 10 u termin demonstratura iz la, ili me uhvatite bilo kad na faksu, ili stavite post na forum ili mi posaljite mail... eto, imate puno mogucnosti, valjda cete bar pokoju iskoristiti Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan