Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Davanje krvi 17.05. (utorak) od 09:00 do 11:30 sati

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Razno
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Xaviar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 06. 2003. (20:38:54)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun

PostPostano: 12:52 uto, 10. 5. 2005    Naslov: Davanje krvi 17.05. (utorak) od 09:00 do 11:30 sati Citirajte i odgovorite

Studentska sekcija sa Zavodom za transfuzijsku medicinu organiziraju "dobrovoljno" davanje krvi. Opet nanovo nam dolaze u posjetu da nas "olaksaju" za pola litre zivotne tekucine. Taj velicanstveni dogadaj ce se odvijati u prostoriji [color=red]F-14 (Fizicki odsjek), u utorak 17. svibnja od 9 do 11:30 sati. [/color]

Molimo sve studente, asistente i profesore velikih srca i dobrih dusa, a da mogu davati krv, da se odazovu ovoj dobrovoljnoj akciji. Svi vi koji se boje krvi, prepurucamo da se klonite te prostorije u najavljeno vrijeme. 8)

Molio bih moderatora da ovo stavi kao annauchment. Unaprijed se zahvaljujem. 8)
Studentska sekcija sa Zavodom za transfuzijsku medicinu organiziraju "dobrovoljno" davanje krvi. Opet nanovo nam dolaze u posjetu da nas "olaksaju" za pola litre zivotne tekucine. Taj velicanstveni dogadaj ce se odvijati u prostoriji F-14 (Fizicki odsjek), u utorak 17. svibnja od 9 do 11:30 sati.

Molimo sve studente, asistente i profesore velikih srca i dobrih dusa, a da mogu davati krv, da se odazovu ovoj dobrovoljnoj akciji. Svi vi koji se boje krvi, prepurucamo da se klonite te prostorije u najavljeno vrijeme. Cool

Molio bih moderatora da ovo stavi kao annauchment. Unaprijed se zahvaljujem. Cool



_________________
Najsigurniji nacin da postanete dosadni jest da sve kazete!!!

Pozdrav od mene!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 14:33 uto, 10. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

imamo li kakve povlastice tipa slobodan dan ili tak nes :D , ili 10 bodova na ispitu/kolokviju!
imamo li kakve povlastice tipa slobodan dan ili tak nes Very Happy , ili 10 bodova na ispitu/kolokviju!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 21:44 uto, 10. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne baš tako velike, ali imaš bon za sendvič u sendvičarna@math :g:
ne baš tako velike, ali imaš bon za sendvič u sendvičarna@math Mr. Green



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:41 sri, 11. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poželjna je i ona knjižica, tj. Članska iskaznica HRVATSKI CRVENI KRIŽ, kaj ne? :D
Mislim, oni koji ju imaju... 8)
Poželjna je i ona knjižica, tj. Članska iskaznica HRVATSKI CRVENI KRIŽ, kaj ne? Very Happy
Mislim, oni koji ju imaju... Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 19:58 sri, 11. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ta knjizica je fakat dobra stvar (ako ne nista barem ti govori koja si krvna grupa i rezus faktor)! ja cu definitivno dofurat svoju i dat krv!! ps. pitanje za segu--kako su nasi zaposlenici na faxu skloni takvim akcijama?
ta knjizica je fakat dobra stvar (ako ne nista barem ti govori koja si krvna grupa i rezus faktor)! ja cu definitivno dofurat svoju i dat krv!! ps. pitanje za segu--kako su nasi zaposlenici na faxu skloni takvim akcijama?



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:11 sri, 11. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]ta knjizica je fakat dobra stvar[/quote]

Krvlju si se za nju borio! :gg:

[quote="goc9999"]ps. pitanje za segu--kako su nasi zaposlenici na faxu skloni takvim akcijama?[/quote]

Zasto za [color=red][b]v[/b][/color]segu? :zbunj: Pa nisam jedini zaposleni ovdje... :roll:

Koliko znam, zaposleni generalno jesu zainteresirani. 8) Kad sam ja bio (dva puta), nisam bio jedini. :g:
goc9999 (napisa):
ta knjizica je fakat dobra stvar


Krvlju si se za nju borio! Mr Green being very Greeen indeed

goc9999 (napisa):
ps. pitanje za segu–kako su nasi zaposlenici na faxu skloni takvim akcijama?


Zasto za vsegu? Ojoooj... Pa nisam jedini zaposleni ovdje... Rolling Eyes

Koliko znam, zaposleni generalno jesu zainteresirani. Cool Kad sam ja bio (dva puta), nisam bio jedini. Mr. Green



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 11:01 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Koliko znam, zaposleni generalno jesu zainteresirani. Cool Kad sam ja bio (dva puta), nisam bio jedini. Mr. Green[/quote]
naime bio je i domar i onaj lik kaj prodaje sendvice! :wink:
sala mala!
Citat:
Koliko znam, zaposleni generalno jesu zainteresirani. Cool Kad sam ja bio (dva puta), nisam bio jedini. Mr. Green

naime bio je i domar i onaj lik kaj prodaje sendvice! Wink
sala mala!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 20:01 čet, 3. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada će se ove akademske godine organizirati dobrovoljno davanje krvi? :-k

Sada kada smo svi PMFovci na brdu, :D mogli se i još bolje organizirati, a i odaziv će sada sigurno biti još i bolji radi nadobudnih Bolonjaca. :lol:

Mislim da bi to sada trebalo napraviti između završetka prvih kolokvija i Božićnih praznika, jer nas je više na prvoj godini u prvom semestru na faksu nego u drugom.

(Poslije "ko živ ko mrtav"! :faint:)
Kada će se ove akademske godine organizirati dobrovoljno davanje krvi? Think

Sada kada smo svi PMFovci na brdu, Very Happy mogli se i još bolje organizirati, a i odaziv će sada sigurno biti još i bolji radi nadobudnih Bolonjaca. Laughing

Mislim da bi to sada trebalo napraviti između završetka prvih kolokvija i Božićnih praznika, jer nas je više na prvoj godini u prvom semestru na faksu nego u drugom.

(Poslije "ko živ ko mrtav"! Padoh u (o)nesvjest)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Razno Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan