Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kako do web stranice?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Tinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (16:12:02)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:49 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Kako do web stranice? Citirajte i odgovorite

E ovako, imam adsl i neki dan vidim na korisnickim stranicama free web uslugu koja nije aktivirana i pomislim si 'A ne, ne, ne moze to tako' i aktiviram ju. E sad sto?
Dobila sam neku strasnu (s kvacicom) zelju da si slozim malu slatku stranicu sa stvarcicama koje su mi drage, vec zbog toga sto svako malo mailom uploadam 10 MB a to traje... i zivcira... :D
Ja sam apsolventica i k tome ne profesorskog smjera pa me zanima da li bih ja nekako negdje iz prikrajka mogla pratiti kako se to radi? Ili od nekoga kopirati vjezbe? Ili tako nesto?
Jos i zbog toga sto uskoro mislim bivsem napraviti stranicu jer mu treba a i bilo bi mi bas zabavno, imam dojam :D
....pliz help.... :wink:
E ovako, imam adsl i neki dan vidim na korisnickim stranicama free web uslugu koja nije aktivirana i pomislim si 'A ne, ne, ne moze to tako' i aktiviram ju. E sad sto?
Dobila sam neku strasnu (s kvacicom) zelju da si slozim malu slatku stranicu sa stvarcicama koje su mi drage, vec zbog toga sto svako malo mailom uploadam 10 MB a to traje... i zivcira... Very Happy
Ja sam apsolventica i k tome ne profesorskog smjera pa me zanima da li bih ja nekako negdje iz prikrajka mogla pratiti kako se to radi? Ili od nekoga kopirati vjezbe? Ili tako nesto?
Jos i zbog toga sto uskoro mislim bivsem napraviti stranicu jer mu treba a i bilo bi mi bas zabavno, imam dojam Very Happy
....pliz help.... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 9:03 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

probaj pogledat na stranicama od računarskog praktikuma 1, za inženjere, tamo se radio web dizajn na prvih par vježbi... http://web.math.hr/nastava/rp1/
probaj pogledat na stranicama od računarskog praktikuma 1, za inženjere, tamo se radio web dizajn na prvih par vježbi... http://web.math.hr/nastava/rp1/


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (16:12:02)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:59 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

wow! super

fala annna :D
wow! super

fala annna Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:41 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Radilo se i na [url=http://web.math.hr/~vsego/rp2p.html]RP2 (prof)[/url], mada ponesto "nategnuto" zbog ogranicenosti na FrontPage i WinExplorer. :|
Radilo se i na RP2 (prof), mada ponesto "nategnuto" zbog ogranicenosti na FrontPage i WinExplorer. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (16:12:02)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:47 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

E hvala, otisla sam na tu svoju stranicu pa sam malo prckala i kiknula na view source, cinilo mi se nekako da je to bitno, ne znam zasto :D i pa da! txt fajl, HTML, pa sam nasla neki zgodni tutorijal na netu http://www.davesite.com/ pa sad cituckam. Svidja mi se. Poslije cu jos pogledati sta ste slozili.

wiiiiiii super je :D

<html>
<head><title>Title goes here</title></head>
<body>Body goes here</body>
</html>

kuuuul 8)
E hvala, otisla sam na tu svoju stranicu pa sam malo prckala i kiknula na view source, cinilo mi se nekako da je to bitno, ne znam zasto Very Happy i pa da! txt fajl, HTML, pa sam nasla neki zgodni tutorijal na netu http://www.davesite.com/ pa sad cituckam. Svidja mi se. Poslije cu jos pogledati sta ste slozili.

wiiiiiii super je Very Happy

<html>
<head><title>Title goes here</title></head>
<body>Body goes here</body>
</html>

kuuuul Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan