Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Šokantna vijest...
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:14 sub, 4. 6. 2005    Naslov: Šokantna vijest... Citirajte i odgovorite

Pocevsi od sinoc, nesto iza ponoci, novinari su poceli razvlaciti jednog kolegu (profesora) zbog istrage pod kojom se trenutno nalazi. :shock:

Trenutno je stvar [b]pod istragom[/b], dakle [b]nema niti optuzbe, a kamoli presude[/b] :!:

Zbog toga, molim Forumase da se suzdrze od napada na kolegu, dok se policija i sudovi ne izjasne. :(

Topic cu za sada ostaviti otvoren, no to nije poziv za raspravu. :| Kao sto rekoh: nemojmo spekulirati dok se netko sluzbeni ne izjasni o svemu... 8)

Hvala na suradnji! :D

Uz ispriku cetvorici korisnika ciji topici s linkovima su nestali...

V.
Pocevsi od sinoc, nesto iza ponoci, novinari su poceli razvlaciti jednog kolegu (profesora) zbog istrage pod kojom se trenutno nalazi. Shocked

Trenutno je stvar pod istragom, dakle nema niti optuzbe, a kamoli presude Exclamation

Zbog toga, molim Forumase da se suzdrze od napada na kolegu, dok se policija i sudovi ne izjasne. Sad

Topic cu za sada ostaviti otvoren, no to nije poziv za raspravu. Neutral Kao sto rekoh: nemojmo spekulirati dok se netko sluzbeni ne izjasni o svemu... Cool

Hvala na suradnji! Very Happy

Uz ispriku cetvorici korisnika ciji topici s linkovima su nestali...

V.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 11:35 ned, 5. 6. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:28 sub, 4. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, nakon kraceg konzultiranja s modovima (hitna sjednica :g:), dogovorili smo da bude rasprava (na ovom topicu), no jos jednom podsjecam:

:prodike: [color=darkred][size=17][b]Svatko je nevin dok se ne dokaze suprotno![/b][/size][/color] :prodike:

U tom svjetlu, molim Forumase da - ako vec zele komentirati cijelu stvar - to ucine korektno. 8)

Ja bih za sada samo komentirao postupak novinara: objavili su sliku (trivijalno za prepoznati, unatoc "zamagljenim ocima") i dali totalno precizan opis, tako da inicijali nisu niti potrebni da se shvati o kome je rijec. :evil: [b]To[/b] smatram totalno neprimjerenim; kao da vise nije bitno nacelo koje sam gore naglasio... :evil:
Ok, nakon kraceg konzultiranja s modovima (hitna sjednica Mr. Green), dogovorili smo da bude rasprava (na ovom topicu), no jos jednom podsjecam:

Drzim prodike Svatko je nevin dok se ne dokaze suprotno! Drzim prodike

U tom svjetlu, molim Forumase da - ako vec zele komentirati cijelu stvar - to ucine korektno. Cool

Ja bih za sada samo komentirao postupak novinara: objavili su sliku (trivijalno za prepoznati, unatoc "zamagljenim ocima") i dali totalno precizan opis, tako da inicijali nisu niti potrebni da se shvati o kome je rijec. Evil or Very Mad To smatram totalno neprimjerenim; kao da vise nije bitno nacelo koje sam gore naglasio... Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
angel of hell
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2004. (20:29:52)
Postovi: (12)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:00 sub, 4. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čak i da se dokaže nevinost,sumnja uvijek ostaje....

a btw nakon Petrove sam skeptična i prema razno raznim istragama
Čak i da se dokaže nevinost,sumnja uvijek ostaje....

a btw nakon Petrove sam skeptična i prema razno raznim istragama


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 14:06 sub, 4. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="angel of hell"]Čak i da se dokaže nevinost,sumnja uvijek ostaje....

a btw nakon Petrove sam skeptična i prema razno raznim istragama[/quote]
Bez obzira na receno, smatram da su skepsa i sumnja ipak [i]dosta[/i] losiji pokazatelji krivice ili neduznosti osobe od istrage i sudskog rjesenja. :roll:
angel of hell (napisa):
Čak i da se dokaže nevinost,sumnja uvijek ostaje....

a btw nakon Petrove sam skeptična i prema razno raznim istragama

Bez obzira na receno, smatram da su skepsa i sumnja ipak dosta losiji pokazatelji krivice ili neduznosti osobe od istrage i sudskog rjesenja. Rolling Eyes



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 15:58 sub, 4. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

strpljen spašen, cekamo rezultate istrage
strpljen spašen, cekamo rezultate istrage



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:12 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
:prodike: [color=darkred][size=17][b]Svatko je nevin dok se ne dokaze suprotno![/b][/size][/color] :prodike:
[/quote]
...u to mozda ti vjerujes...cuj, mozda je nevenin..
mene ne iznenadjuju optuzbe... :twisted:
vsego (napisa):

Drzim prodike Svatko je nevin dok se ne dokaze suprotno! Drzim prodike

...u to mozda ti vjerujes...cuj, mozda je nevenin..
mene ne iznenadjuju optuzbe... Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 12:20 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedino je jadno to sto su rekli da je predsjednik HMD i posto su dali inicijale treba samo sec da ubacis sve u google i dobijes (nazalost) ime covjeka!! kriv bio on ili ne, nije u redu da se sazna njegovo ime, barem ne dok nije optuzen!!!

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=268609
jedino je jadno to sto su rekli da je predsjednik HMD i posto su dali inicijale treba samo sec da ubacis sve u google i dobijes (nazalost) ime covjeka!! kriv bio on ili ne, nije u redu da se sazna njegovo ime, barem ne dok nije optuzen!!!

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=268609



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 12:34 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]jedino je jadno to sto su rekli da je predsjednik HMD i posto su dali inicijale treba samo sec da ubacis sve u google i dobijes (nazalost) ime covjeka!! kriv bio on ili ne, nije u redu da se sazna njegovo ime, barem ne dok nije optuzen!!![/quote]
etika je nesto nepoznato novinarima, naroctio senzacionalistickim :evil:
goc9999 (napisa):
jedino je jadno to sto su rekli da je predsjednik HMD i posto su dali inicijale treba samo sec da ubacis sve u google i dobijes (nazalost) ime covjeka!! kriv bio on ili ne, nije u redu da se sazna njegovo ime, barem ne dok nije optuzen!!!

etika je nesto nepoznato novinarima, naroctio senzacionalistickim Evil or Very Mad



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 12:35 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"][quote="goc9999"]jedino je jadno to sto su rekli da je predsjednik HMD i posto su dali inicijale treba samo sec da ubacis sve u google i dobijes (nazalost) ime covjeka!! kriv bio on ili ne, nije u redu da se sazna njegovo ime, barem ne dok nije optuzen!!![/quote]
etika je nesto nepoznato novinarima, naroctio senzacionalistickim :evil:[/quote]
Upravo to...

A [i]senzacionalisticki novinar[/i] pleonazam. :wink:
GauSs_ (napisa):
goc9999 (napisa):
jedino je jadno to sto su rekli da je predsjednik HMD i posto su dali inicijale treba samo sec da ubacis sve u google i dobijes (nazalost) ime covjeka!! kriv bio on ili ne, nije u redu da se sazna njegovo ime, barem ne dok nije optuzen!!!

etika je nesto nepoznato novinarima, naroctio senzacionalistickim Evil or Very Mad

Upravo to...

A senzacionalisticki novinar pleonazam. Wink



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 13:24 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Smith"]
A [i]senzacionalisticki novinar[/i] pleonazam. :wink:[/quote]


jedna zgodna reklama za 24sata -- oni su objavili da je jedan gradjanin RH star 57 godina pritvoren zbog spomenutih sumnji. To je to. hm?
zasto su ostali morali objaviti fotografiju i sve ostalo?!


'ave fun!


Sinisa
Smith (napisa):

A senzacionalisticki novinar pleonazam. Wink



jedna zgodna reklama za 24sata – oni su objavili da je jedan gradjanin RH star 57 godina pritvoren zbog spomenutih sumnji. To je to. hm?
zasto su ostali morali objaviti fotografiju i sve ostalo?!


'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:36 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]
zasto su ostali morali objaviti fotografiju i sve ostalo?!
[/quote]
ne znam zasto je problem sto su sve to objavili. i inace objavljuju takve podatke makar imaju jednako (ne)provjerene izvore pa se nitko ne buni.
ne znam od kuda dolazi ovaj pretjerani moral i razumijevanje za tog pojedinog covjeka.

uostalom, sliku su prepoznali samo oni koji znaju profesora
cinik (napisa):

zasto su ostali morali objaviti fotografiju i sve ostalo?!

ne znam zasto je problem sto su sve to objavili. i inace objavljuju takve podatke makar imaju jednako (ne)provjerene izvore pa se nitko ne buni.
ne znam od kuda dolazi ovaj pretjerani moral i razumijevanje za tog pojedinog covjeka.

uostalom, sliku su prepoznali samo oni koji znaju profesora


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 13:53 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anavi"]
uostalom, sliku su prepoznali samo oni koji znaju profesora[/quote]

Eto, moj prvi post! :-)
Pa i to sto su ga studenti i kolege prepoznali, sto to nije dovoljno? Katastrofa je da novinari nekaznjeno mogu napisati takve stvari. Sto moze napraviti profesor ako se dokaze da je nevin? Tuziti ih? U nasoj drzavi? Nanesena mu je ogromna steta ovime (sve ovo pod uvjetom da je nevin, sto se iskreno nadam da je).
anavi (napisa):

uostalom, sliku su prepoznali samo oni koji znaju profesora


Eto, moj prvi post! Smile
Pa i to sto su ga studenti i kolege prepoznali, sto to nije dovoljno? Katastrofa je da novinari nekaznjeno mogu napisati takve stvari. Sto moze napraviti profesor ako se dokaze da je nevin? Tuziti ih? U nasoj drzavi? Nanesena mu je ogromna steta ovime (sve ovo pod uvjetom da je nevin, sto se iskreno nadam da je).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 14:07 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ono sto je najgore, Jutarnji i Vecernji su prakticki obajvili isti tekst! neznam tko je od koga prepisao, ali su isti! A ono sto je najgore, nase novine nikad ne printaju demant!!!
Ono sto je najgore, Jutarnji i Vecernji su prakticki obajvili isti tekst! neznam tko je od koga prepisao, ali su isti! A ono sto je najgore, nase novine nikad ne printaju demant!!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tantun
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 03. 2004. (22:32:32)
Postovi: (21)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 20 - 0

PostPostano: 15:26 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anavi"]
uostalom, sliku su prepoznali samo oni koji znaju profesora[/quote]

A kako bi ga mogli prepoznati oni koji ga ne znaju?

Mislim da je urednicima dnevnih listova na prvom mjestu zarada, a informiranje javnosti im je zapravo sporedna stvar...

I koliko ja znam (mozda grijesim) ljetne skole su dosada vodile voditeljice, pa bi vec naslov linkanog clanka (sa index-a) bio neistinit.
A tek hrpa drugih nepotvrdjenih informacija u clanku, bez navedenog izvora, recenice s teskim optuzbama koje u sebi sadrze fraze tipa "po svemu sudeci"... :shock:
Zbilja neprofesionalno
anavi (napisa):

uostalom, sliku su prepoznali samo oni koji znaju profesora


A kako bi ga mogli prepoznati oni koji ga ne znaju?

Mislim da je urednicima dnevnih listova na prvom mjestu zarada, a informiranje javnosti im je zapravo sporedna stvar...

I koliko ja znam (mozda grijesim) ljetne skole su dosada vodile voditeljice, pa bi vec naslov linkanog clanka (sa index-a) bio neistinit.
A tek hrpa drugih nepotvrdjenih informacija u clanku, bez navedenog izvora, recenice s teskim optuzbama koje u sebi sadrze fraze tipa "po svemu sudeci"... Shocked
Zbilja neprofesionalno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ashley
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2004. (22:54:03)
Postovi: (77)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 17:49 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]ne znam zasto je problem sto su sve to objavili. [/quote]
Ogromni je problem. Ako se dokaze da je nevin, s kakvim ce stavom studenti doci na neko njegovo buduce predavanje?? O ispitima da i ne govorim.
Budimo realni, nitko nije potpuno bez predrasuda i zrno sumnje ostat ce i ako se dokaze nevinost. Zbog svoje karijere, unistavaju njegovu. S osobnim podacima nisu smjeli odmah ici u javnost baz obzira da li je kriv ili ne. Novinari su lesinari i nije njih briga za moral i ljude, vec za naslovnicu.
Citat:
ne znam zasto je problem sto su sve to objavili.

Ogromni je problem. Ako se dokaze da je nevin, s kakvim ce stavom studenti doci na neko njegovo buduce predavanje?? O ispitima da i ne govorim.
Budimo realni, nitko nije potpuno bez predrasuda i zrno sumnje ostat ce i ako se dokaze nevinost. Zbog svoje karijere, unistavaju njegovu. S osobnim podacima nisu smjeli odmah ici u javnost baz obzira da li je kriv ili ne. Novinari su lesinari i nije njih briga za moral i ljude, vec za naslovnicu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:56 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anavi"]ne znam zasto je problem sto su sve to objavili. i inace objavljuju takve podatke makar imaju jednako (ne)provjerene izvore pa se nitko ne buni.[/quote]
ne, obicno bude X.Y. (k) iz Negdje. a sad je profesor matematike i predsjednik vodece strukovne udruge, koji je napisao udzbenike mnoge. Nema sanse da informaticki pismena populacija dode do punog imena i prezimena, right? A svaka ce brizna mama pogledat udzbenike iz matematike i vidjet tko je to s inicijalima D.V. Mislim, cemu onda inicijali?

Vise bih volila da nisam skuzila o kojem se profesoru radi. Kopkalo bi me do bola, ali bolje to nego da profesor - ukoliko je nevin i oslobodi ga se optuzbi - do kraja zivota trpi cudne poglede studenata, jer kad se jednom takva prica pojavi nitko je ne zaboravlja.
anavi (napisa):
ne znam zasto je problem sto su sve to objavili. i inace objavljuju takve podatke makar imaju jednako (ne)provjerene izvore pa se nitko ne buni.

ne, obicno bude X.Y. (k) iz Negdje. a sad je profesor matematike i predsjednik vodece strukovne udruge, koji je napisao udzbenike mnoge. Nema sanse da informaticki pismena populacija dode do punog imena i prezimena, right? A svaka ce brizna mama pogledat udzbenike iz matematike i vidjet tko je to s inicijalima D.V. Mislim, cemu onda inicijali?

Vise bih volila da nisam skuzila o kojem se profesoru radi. Kopkalo bi me do bola, ali bolje to nego da profesor - ukoliko je nevin i oslobodi ga se optuzbi - do kraja zivota trpi cudne poglede studenata, jer kad se jednom takva prica pojavi nitko je ne zaboravlja.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:49 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]A ono sto je najgore, nase novine nikad ne printaju demant!!![/quote]

printaju, o printaju
dovoljno sitnim slovima da covjek pomisli da se to nekom prolila kava, te na toliko neupadljivom mjestu kojeg ces uociti samo ako se i tebi prolije kava po istom..... :evil:

naravno, takva kavo-mrlja je samo da mogu reci da su tiskali demant..... i zbog nicega drugog.....
demanti takvih delikatnih stvari bi trebali zauzeti jednaki komad naslovnice kao sto je zauzela i 'optuzba' - i takve stvari bi trebale ici u presudu.... i koje novine to ne naprave tako = pozamasna globa i zabrana tiska na jedno/dva izdanja (ovisno jel dnevni, tjedni ili mjesecni tisak)

naravno, to bi trebalo uvesti za sve takve i slicne delikatne stvari.... pa da citatelji mogu vidjeti i demante, kao sto su mogli vidjeti optuzbe, ma o kome god da se radilo.....
filipnet (napisa):
A ono sto je najgore, nase novine nikad ne printaju demant!!!


printaju, o printaju
dovoljno sitnim slovima da covjek pomisli da se to nekom prolila kava, te na toliko neupadljivom mjestu kojeg ces uociti samo ako se i tebi prolije kava po istom..... Evil or Very Mad

naravno, takva kavo-mrlja je samo da mogu reci da su tiskali demant..... i zbog nicega drugog.....
demanti takvih delikatnih stvari bi trebali zauzeti jednaki komad naslovnice kao sto je zauzela i 'optuzba' - i takve stvari bi trebale ici u presudu.... i koje novine to ne naprave tako = pozamasna globa i zabrana tiska na jedno/dva izdanja (ovisno jel dnevni, tjedni ili mjesecni tisak)

naravno, to bi trebalo uvesti za sve takve i slicne delikatne stvari.... pa da citatelji mogu vidjeti i demante, kao sto su mogli vidjeti optuzbe, ma o kome god da se radilo.....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Maariinaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 09. 2004. (23:35:28)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1
Lokacija: letim konstantnom brzinom somewhere over the rainbow

PostPostano: 21:31 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=blue]***[/color] svi ste stali u stav obrana po defaultu, i sad su najednom novinari bad guys? a slatko je čitati o michael jacksonu, po kojoj logici? optužbe koje ga terete nisu trivijalne, osim toga piše da je već neko vrijeme policiji sumnjiv, pod istragom itd...

[color=blue]Molim malo pripaziti na izrazavanje.[/color]
*** svi ste stali u stav obrana po defaultu, i sad su najednom novinari bad guys? a slatko je čitati o michael jacksonu, po kojoj logici? optužbe koje ga terete nisu trivijalne, osim toga piše da je već neko vrijeme policiji sumnjiv, pod istragom itd...

Molim malo pripaziti na izrazavanje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 22:26 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne radi li se o pinku drugacijim profesijama, drzavama, kulturama, kontinentima, zakonima i ljudima :-k

Anonimnost bi trebala biti zajamcena (barem) do donosenja pravomocne odluke o krivnji tj nevinosti. Glupo mi je elaborirati na temu "ako nije kriv" jednako kako mi je glupo elaborirati na temu "ako je kriv", ali kako god bilo taj covjek tesko da ce moci nastaviti predavati igdje bez obzira na pravomocnu presudu i stvarnu odgovornost, a to je nesto sto nije u redu.

Da je pisalo "D.V. (57) iz Zagreba", a profesor bio "bolestan" neko vrijeme, nikom nista do presude. Ovako je stvar vec gotova prije zavrsetka istrage a kamoli sudjenja :roll:
Ne radi li se o pinku drugacijim profesijama, drzavama, kulturama, kontinentima, zakonima i ljudima Think

Anonimnost bi trebala biti zajamcena (barem) do donosenja pravomocne odluke o krivnji tj nevinosti. Glupo mi je elaborirati na temu "ako nije kriv" jednako kako mi je glupo elaborirati na temu "ako je kriv", ali kako god bilo taj covjek tesko da ce moci nastaviti predavati igdje bez obzira na pravomocnu presudu i stvarnu odgovornost, a to je nesto sto nije u redu.

Da je pisalo "D.V. (57) iz Zagreba", a profesor bio "bolestan" neko vrijeme, nikom nista do presude. Ovako je stvar vec gotova prije zavrsetka istrage a kamoli sudjenja Rolling Eyes



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Maariinaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 09. 2004. (23:35:28)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1
Lokacija: letim konstantnom brzinom somewhere over the rainbow

PostPostano: 22:54 ned, 5. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, svinjski je što su stavili sliku, i sve ko fol indirektne detalje vezane za njega. sve je preočito, slažem se.
da, svinjski je što su stavili sliku, i sve ko fol indirektne detalje vezane za njega. sve je preočito, slažem se.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 1 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan