Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

UTORAK (7.6.) 12h - SVECANO OTVARANJE SOBE 102

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:41 pon, 6. 6. 2005    Naslov: UTORAK (7.6.) 12h - SVECANO OTVARANJE SOBE 102 Citirajte i odgovorite

:bananaparty: :bananawallaby: :bananarasta: :bananagolf2: :mrbanana: :bananadevil: :aliendance:

[b][size=24][color=darkblue]UTORAK (7.6.) 12h - SVEČANO OTVARANJE SOBE 102[/color][/size][/b]

:blues: :snowman: :cowdance: :duh: :bananacolor: :poriluk: :welcome: :guitarbanana: :cheering:

[size=18]PREZENTACIJA BUDUĆEG (i sadasnjeg) RADA I PROJEKATA ([b][color=red]u koje se i vi mozete ukljuciti[/color][/b] :D)
+
KLOPA
+
PODJELA STARIH/NEPOTREBNIH MONITORA
=
Vidimo se![/size]
Tulum banana Tesko je objasniti sto je Wallaby... Pogledajte Wikipediu Banana-rasta Banana slavi pobjedu u golfu Banana s cerekom Mr. Greena Plesuci Vrag koji lici na bananu Alien dance

UTORAK (7.6.) 12h - SVEČANO OTVARANJE SOBE 102

Blues Brothers Snjegovic Plesuca krava Duh Banana mijenja boje Poriluk svira gitaru - sto je tu cudno? Dobro nam dosel, prijatel... Guitar-playing banana Bodrenje

PREZENTACIJA BUDUĆEG (i sadasnjeg) RADA I PROJEKATA (u koje se i vi mozete ukljuciti Very Happy)
+
KLOPA
+
PODJELA STARIH/NEPOTREBNIH MONITORA
=
Vidimo se!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 21:35 čet, 21. 7. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
phx
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2003. (21:44:33)
Postovi: (F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:06 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cestitam kompletnoj ekipi na trudu i marljivosti, uspjeli ste to sto ste zamislili isfurati do kraja i napraviti nesto korisno za sve nas.

Vjerujem da govorim u ime svih kad kazem - HVALA.
Cestitam kompletnoj ekipi na trudu i marljivosti, uspjeli ste to sto ste zamislili isfurati do kraja i napraviti nesto korisno za sve nas.

Vjerujem da govorim u ime svih kad kazem - HVALA.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice YIM
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 22:01 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi, svaka vam čast :victory: ; baš ste mi bili cool na "Prijateljima^2"
a onaj šišmiš Hansu na leđima....ludnica :rotfl: :rotfl:
sva pohvale :wink:
Ljudi, svaka vam čast Pooobjeeedaaaa!!! ; baš ste mi bili cool na "Prijateljima^2"
a onaj šišmiš Hansu na leđima....ludnica Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha
sva pohvale Wink



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 0:01 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

super :D

onda fino dodite tamo, meni sve toplo oko srca bilo danas popodne kad bih uletila a ono neki ljudi uce :) jooooj :D
super Very Happy

onda fino dodite tamo, meni sve toplo oko srca bilo danas popodne kad bih uletila a ono neki ljudi uce Smile jooooj Very Happy



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 7:22 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svaka cast!
Soba vam stvarno super izgleda. Mada bilo je malo smjesno kad te ljudi ponude monitorom. Ne znam, mozda sam staromodan, ali ja sam naviknut na bombon :D
Svaka cast!
Soba vam stvarno super izgleda. Mada bilo je malo smjesno kad te ljudi ponude monitorom. Ne znam, mozda sam staromodan, ali ja sam naviknut na bombon Very Happy



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 9:55 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Iki"]Soba [b]vam[/b] stvarno super izgleda.[/quote]
ne [b]vam[/b] nego [b]nam[/b] :PPP tvoja je ko i moja, sad :)
(okej, osim sto je sluzbeno samo nas 8 odgovorno za nju. ja se nadam da ce svi koji budu boravili u onoj sobi prihvatit tu odgovornost i na sebe i pazit da bude sve oke.)

[quote]Mada bilo je malo smjesno kad te ljudi ponude monitorom. Ne znam, mozda sam staromodan, ali ja sam naviknut na bombon :D[/quote]
pa pobrinili smo se i za [i]staromodne poput tebe[/i] pa je bilo i napolitanki, i bananka :D
Iki (napisa):
Soba vam stvarno super izgleda.

ne vam nego nam Imam lijepi jezik tvoja je ko i moja, sad Smile
(okej, osim sto je sluzbeno samo nas 8 odgovorno za nju. ja se nadam da ce svi koji budu boravili u onoj sobi prihvatit tu odgovornost i na sebe i pazit da bude sve oke.)

Citat:
Mada bilo je malo smjesno kad te ljudi ponude monitorom. Ne znam, mozda sam staromodan, ali ja sam naviknut na bombon Very Happy

pa pobrinili smo se i za staromodne poput tebe pa je bilo i napolitanki, i bananka Very Happy



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 11:13 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

khm khm ja nisam stigla na otvorenje a jel osto koji bananko i za mene.To mi je simulacija za banane jer njih ne smijem jesti:-)
khm khm ja nisam stigla na otvorenje a jel osto koji bananko i za mene.To mi je simulacija za banane jer njih ne smijem jesti:-)



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 16:52 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]khm khm ja nisam stigla na otvorenje a jel osto koji bananko i za mene.[/quote]
eh, sorry, popapao se bananko prvi :)
bily (napisa):
khm khm ja nisam stigla na otvorenje a jel osto koji bananko i za mene.

eh, sorry, popapao se bananko prvi Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Miš
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2003. (20:53:57)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:32 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Informacije Citirajte i odgovorite

A kakva je organizacija boravljenja u sobi? Točnije,da li možemo doći tamo učitti kao i u čitaoni dolje u podrumu? Do kad je otvorena popodne? Nekako me mami ona vreća... :sofa:
A kakva je organizacija boravljenja u sobi? Točnije,da li možemo doći tamo učitti kao i u čitaoni dolje u podrumu? Do kad je otvorena popodne? Nekako me mami ona vreća... Kauc


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 22:43 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolko sam ja primjetio soba je stalno otvorena i vise - manje stalno je netko ucio unutra. Cini mi se da je ugodnije uciti tamo nego u citaonici jer nije tolko sterilno, ali po meni namjena te prostorije i nije bas za ucenje. Ja sam htio doci tamo, sjest i popricat s nekim, ali sam odustao od toga jer su ljudi tamo ucili.. Nisam htio ometati. Meni se 102 cini vise kao neka drustvena prostorija. Za ucenje imamo drugi prostor.

Vreca je genijalna. Provjereno.

SickJedi
Kolko sam ja primjetio soba je stalno otvorena i vise - manje stalno je netko ucio unutra. Cini mi se da je ugodnije uciti tamo nego u citaonici jer nije tolko sterilno, ali po meni namjena te prostorije i nije bas za ucenje. Ja sam htio doci tamo, sjest i popricat s nekim, ali sam odustao od toga jer su ljudi tamo ucili.. Nisam htio ometati. Meni se 102 cini vise kao neka drustvena prostorija. Za ucenje imamo drugi prostor.

Vreca je genijalna. Provjereno.

SickJedi



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 23:14 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa... soba je zamisljena i za ucenje i za druzenje i za raspravljanje i za seminare i za... demonstrature (to je moja fix ideja, moze bit nalaziste za demonstrature a mogu se tamo i odrzavat, ima i ploca i sve :) )
i za vjezbanje programiranja :) i za surfanje (kad HijenA sredi kompove) i za sve :)
medutim da, kad netko unutra uci i tisina je, nije baza uletit i bit glasan. medutim... hmmm... nekim ljudima ne smeta kad se prica :) vjerovali ili ne, ljudi uce i u cumezu (gdje i svira muzika i uvik vise neki ljudi koji obavezno pricaju :) i surfaju i komentiraju i smiju se), za sve postoji pravi trenutak - samo treba dobro ocijenit situaciju.

mozda bi bilo kolegijalno :) od ljudi koji vole uciti u apsolutnoj tisini, da onda koriste ucionicu u podrumu, a oni koji vole uciti u opustenijoj atmosferi da odaberu 102.. to ce se vjerojatno s vremenom nekako iskristalizirati, kome sto vise odgovara, meni je za sad najbitnije i jako me veseli da se ljudima soba svidja i da zele tamo doc :victory:

"radno vrijeme" sobe je od kad netko od nas dode na fax do kad zadnji od nas ide sa faxa. dok ne rijesimo neko stalno osiguranje (webcam ili tako nesto) radije drzimo sobu zakljucanu preko noci, a to znaci da je u nekom trenutku treba i zakljucat :) trudimo se da je otvorena stvarno najvise moguce.
pa... soba je zamisljena i za ucenje i za druzenje i za raspravljanje i za seminare i za... demonstrature (to je moja fix ideja, moze bit nalaziste za demonstrature a mogu se tamo i odrzavat, ima i ploca i sve Smile )
i za vjezbanje programiranja Smile i za surfanje (kad HijenA sredi kompove) i za sve Smile
medutim da, kad netko unutra uci i tisina je, nije baza uletit i bit glasan. medutim... hmmm... nekim ljudima ne smeta kad se prica Smile vjerovali ili ne, ljudi uce i u cumezu (gdje i svira muzika i uvik vise neki ljudi koji obavezno pricaju Smile i surfaju i komentiraju i smiju se), za sve postoji pravi trenutak - samo treba dobro ocijenit situaciju.

mozda bi bilo kolegijalno Smile od ljudi koji vole uciti u apsolutnoj tisini, da onda koriste ucionicu u podrumu, a oni koji vole uciti u opustenijoj atmosferi da odaberu 102.. to ce se vjerojatno s vremenom nekako iskristalizirati, kome sto vise odgovara, meni je za sad najbitnije i jako me veseli da se ljudima soba svidja i da zele tamo doc Pooobjeeedaaaa!!!

"radno vrijeme" sobe je od kad netko od nas dode na fax do kad zadnji od nas ide sa faxa. dok ne rijesimo neko stalno osiguranje (webcam ili tako nesto) radije drzimo sobu zakljucanu preko noci, a to znaci da je u nekom trenutku treba i zakljucat Smile trudimo se da je otvorena stvarno najvise moguce.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 20:23 ned, 12. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="phx"]Vjerujem da govorim u ime svih kad kazem - HVALA.[/quote]

Konacno ulovih pogledat ovaj topic.

Evo da u ime svih kazem [i]molim[/i]. :D ;)

Hvala na [i]hvala[/i]! :ok:

-------------

Ja uletio u petak i bilo negdje 15-ak ljudi unutra, sjedili po svuda i ponavljali za kolokvij.. :hopacupa:

Steel
phx (napisa):
Vjerujem da govorim u ime svih kad kazem - HVALA.


Konacno ulovih pogledat ovaj topic.

Evo da u ime svih kazem molim. Very Happy Wink

Hvala na hvala! O-kay!

-------------

Ja uletio u petak i bilo negdje 15-ak ljudi unutra, sjedili po svuda i ponavljali za kolokvij.. Ovo se moglo zvati i 'weee 2'

Steel



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 17:43 pon, 13. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma nema na chemu...i drugi put!!
Ma nema na chemu...i drugi put!!



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan