Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termin usmenih ispita kod prof. Singera (sa pismenog 13. 6.)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Zvone
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (13:09:44)
Postovi: (9D)16
Sarma = la pohva - posuda
67 = 74 - 7

PostPostano: 11:44 sri, 15. 6. 2005    Naslov: Termin usmenih ispita kod prof. Singera (sa pismenog 13. 6.) Citirajte i odgovorite

Evo i termina usmenih iz C-a za rok 13.6. kod prof. Singera. Prepostavio sam da svi studenti prof. Juraka zele na usmeni kod prof. Singera (a to mi je i potvrdila velika vecina).

Usmeni je u cetvrtak (tj. sutra) u Praktikumu 5 po ovom rasporedu:
12h: Bilić, Božić, Drašković, Gotić
13h: Havrda, Hegeduš, I.Kovačić, N. Kovačić
14h: Bešlić, Cvetković, Dragoslavić, Haberl
15h: Hladki, Hraste, Laklija, Mihić, Milenković
Evo i termina usmenih iz C-a za rok 13.6. kod prof. Singera. Prepostavio sam da svi studenti prof. Juraka zele na usmeni kod prof. Singera (a to mi je i potvrdila velika vecina).

Usmeni je u cetvrtak (tj. sutra) u Praktikumu 5 po ovom rasporedu:
12h: Bilić, Božić, Drašković, Gotić
13h: Havrda, Hegeduš, I.Kovačić, N. Kovačić
14h: Bešlić, Cvetković, Dragoslavić, Haberl
15h: Hladki, Hraste, Laklija, Mihić, Milenković


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ivana
Gost





PostPostano: 15:47 sri, 15. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

jesu li to zadnji rezultati dogovora,zato sta je mene prijateljica nedugo nakon sta sam otisla doma stavila na popis koji je bio na vratima od prof.singera u 1h, a ovdje sam na popisu u 3h..hvala
jesu li to zadnji rezultati dogovora,zato sta je mene prijateljica nedugo nakon sta sam otisla doma stavila na popis koji je bio na vratima od prof.singera u 1h, a ovdje sam na popisu u 3h..hvala


[Vrh]
Zvone
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (13:09:44)
Postovi: (9D)16
Sarma = la pohva - posuda
67 = 74 - 7

PostPostano: 18:36 sri, 15. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm...sad sam isao pogledati taj popis i mislim (ali nisam 100% siguran jer to na njemu ne pise) da je taj popis na koji te prijateljica stavila popis za one sa kolokvija?

Meni je prof. Singer rekao (a to je bilo vjerojatno prije no sto se popis na vratima napunio) da ima usmene sa kolokvija od 10-12h, i da rasporedim studente sa pismenog od 12h nadalje...
Hm...sad sam isao pogledati taj popis i mislim (ali nisam 100% siguran jer to na njemu ne pise) da je taj popis na koji te prijateljica stavila popis za one sa kolokvija?

Meni je prof. Singer rekao (a to je bilo vjerojatno prije no sto se popis na vratima napunio) da ima usmene sa kolokvija od 10-12h, i da rasporedim studente sa pismenog od 12h nadalje...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ivana
Gost





PostPostano: 21:21 sri, 15. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajooj,jel da ja onda dodem u 3 ili?
ajooj,jel da ja onda dodem u 3 ili?


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan