Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

and we have winner ;)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:43 sri, 19. 3. 2003    Naslov: and we have winner ;) Citirajte i odgovorite

Ma sam da se pohvalim , nemogu izdrzat (nazovite me egoistom ak ocete al ono) ...
sam ne vjerujem da sam nesh osvojil na nekoj nagradnoj igri ;) onak sudjelujem stalno nesh ovo ono i nikad nish .. prijavim se jednom bez veze i osvojim odma ;) Da na [url=http://laganini.hinet.hr]HThinet laganini kvizu[/url] ... I am the daily winner ;)

aneks: vidi moj 100 000 000(2) / 400 (8) / FF(16) post ;)
Ma sam da se pohvalim , nemogu izdrzat (nazovite me egoistom ak ocete al ono) ...
sam ne vjerujem da sam nesh osvojil na nekoj nagradnoj igri ;) onak sudjelujem stalno nesh ovo ono i nikad nish .. prijavim se jednom bez veze i osvojim odma ;) Da na HThinet laganini kvizu ... I am the daily winner ;)

aneks: vidi moj 100 000 000(2) / 400 (8) / FF(16) post ;)
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:50 čet, 20. 3. 2003    Naslov: Re: and we have winner ;) Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Ma sam da se pohvalim , nemogu izdrzat (nazovite me egoistom ak ocete al ono) ...
sam ne vjerujem da sam nesh osvojil na nekoj nagradnoj igri ;) onak sudjelujem stalno nesh ovo ono i nikad nish .. prijavim se jednom bez veze i osvojim odma ;) Da na [url=http://laganini.hinet.hr]HThinet laganini kvizu[/url] ... I am the daily winner ;)[/quote]

Evo i direktni link na popis: http://laganini.hinet.hr/nagradjeni.php?datum=20030318

Dozvoli dva pitanja:

1. Sta si ti zapravo osvojio? :|

2. Je l' se ti to ponosis nagradom na necemu sto se zove "Mozak na pasu" :PP

[quote="fly"]aneks: vidi moj 100 000 000(2) / 400 (8) / FF(16) post ;)[/quote]

Ajd', bravo! :) I na broju postova i na nagradi. :D I, naravno, na "mozgu na pasi"... :twisted:
fly (napisa):
Ma sam da se pohvalim , nemogu izdrzat (nazovite me egoistom ak ocete al ono) ...
sam ne vjerujem da sam nesh osvojil na nekoj nagradnoj igri Wink onak sudjelujem stalno nesh ovo ono i nikad nish .. prijavim se jednom bez veze i osvojim odma Wink Da na HThinet laganini kvizu ... I am the daily winner Wink


Evo i direktni link na popis: http://laganini.hinet.hr/nagradjeni.php?datum=20030318

Dozvoli dva pitanja:

1. Sta si ti zapravo osvojio? Neutral

2. Je l' se ti to ponosis nagradom na necemu sto se zove "Mozak na pasu" Weeee-heeee!!!

fly (napisa):
aneks: vidi moj 100 000 000(2) / 400 (Cool / FF(16) post Wink


Ajd', bravo! Smile I na broju postova i na nagradi. Very Happy I, naravno, na "mozgu na pasi"... Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:31 čet, 20. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bravo :whee:
A što si točno osvojio?

P.S. W have [b]a[/b] winner. :PP
Bravo :whee:
A što si točno osvojio?

P.S. W have a winner. Weeee-heeee!!!



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 14:36 sub, 22. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

kaj sam osvojio : Shiltericu (bah) , jastuk (savrseno za spavanje na predavanjima i ono blik olofka ovo ono :)
al sam dobil i nescaffe majcu na njihovim kupinima ;)

Uglavnom nish posebno ;) al bi radje da nisam nish jerbo ono kad god mi se desi nesh dobrog uvijek mi se desi i nesh losheg i to dublo neg dobrog ;(

No questions asked pls ;)
kaj sam osvojio : Shiltericu (bah) , jastuk (savrseno za spavanje na predavanjima i ono blik olofka ovo ono Smile
al sam dobil i nescaffe majcu na njihovim kupinima Wink

Uglavnom nish posebno Wink al bi radje da nisam nish jerbo ono kad god mi se desi nesh dobrog uvijek mi se desi i nesh losheg i to dublo neg dobrog ;(

No questions asked pls Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:54 sub, 22. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]kaj sam osvojio : Shiltericu (bah) , jastuk (savrseno za spavanje na predavanjima i ono blik olofka ovo ono :))[/quote]

A ti ides na predavanja?!? :shock: :twisted:

[quote="fly"]Uglavnom nish posebno ;) al bi radje da nisam nish jerbo ono kad god mi se desi nesh dobrog uvijek mi se desi i nesh losheg i to dublo neg dobrog ;([/quote]

Oces da ti ubijem sve pingvine, pa da tako odradis dozu zla koje ti se treba desiti? 8)
fly (napisa):
kaj sam osvojio : Shiltericu (bah) , jastuk (savrseno za spavanje na predavanjima i ono blik olofka ovo ono Smile)


A ti ides na predavanja?!? Shocked Twisted Evil

fly (napisa):
Uglavnom nish posebno Wink al bi radje da nisam nish jerbo ono kad god mi se desi nesh dobrog uvijek mi se desi i nesh losheg i to dublo neg dobrog ;(


Oces da ti ubijem sve pingvine, pa da tako odradis dozu zla koje ti se treba desiti? Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 0:06 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

e vjeruj mi .. slobodno ako je to cijena koju moram platit vrlo rado cu ju platit .. pa dojdem tu i tamo na predavanje kada mi je dosadno i nemam kaj delat ;)
e vjeruj mi .. slobodno ako je to cijena koju moram platit vrlo rado cu ju platit .. pa dojdem tu i tamo na predavanje kada mi je dosadno i nemam kaj delat Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:11 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]e vjeruj mi .. slobodno ako je to cijena koju moram platit vrlo rado cu ju platit .. pa dojdem tu i tamo na predavanje kada mi je dosadno i nemam kaj delat ;)[/quote]

:cry: :cry: :cry: Daklem, tebi moji pingvinici [b]tako malo[/b] znace?!? :cry: :cry: :cry:
fly (napisa):
e vjeruj mi .. slobodno ako je to cijena koju moram platit vrlo rado cu ju platit .. pa dojdem tu i tamo na predavanje kada mi je dosadno i nemam kaj delat Wink


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Daklem, tebi moji pingvinici tako malo znace?!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 0:38 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

gle nije da mi malo znace ali ono ako moram birat recimo izmedju cure i pingvina .. afkors da cu se odrec pingvina .. pa snjima nemogu ..khm... znamo vec kaj ;) a ni cevape nemogu platit ;)
gle nije da mi malo znace ali ono ako moram birat recimo izmedju cure i pingvina .. afkors da cu se odrec pingvina .. pa snjima nemogu ..khm... znamo vec kaj Wink a ni cevape nemogu platit Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:03 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]gle nije da mi malo znace ali ono ako moram birat recimo izmedju cure i pingvina .. afkors da cu se odrec pingvina .. pa snjima nemogu ..khm... znamo vec kaj ;) a ni cevape nemogu platit ;)[/quote]

Za cevape se slazem, a ovo drugo... Malo me zacudilo sto pise [url=http://www.rhymer.net/New%20Folder/Patagonia/penguinneck.htm]ovdje[/url]. :shock:

Btw, pingvina imas pet, a curu max. jednu (ili ne? :shock:). A uzmemo li u obzir tvoj [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=440]drugi post[/url]... :twisted:
fly (napisa):
gle nije da mi malo znace ali ono ako moram birat recimo izmedju cure i pingvina .. afkors da cu se odrec pingvina .. pa snjima nemogu ..khm... znamo vec kaj Wink a ni cevape nemogu platit Wink


Za cevape se slazem, a ovo drugo... Malo me zacudilo sto pise ovdje. Shocked

Btw, pingvina imas pet, a curu max. jednu (ili ne? Shocked). A uzmemo li u obzir tvoj drugi post... Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 19:36 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa cuj ;) uzi krug prijatelja mojih ce znat da ne uvijek imam backup (pogotovo kaj se tice cura ;) .. we'll call me a bitch :o) a opet s druge strane ne brijem si na na cyber s pingvinima ovo ono ;)))
Pa cuj Wink uzi krug prijatelja mojih ce znat da ne uvijek imam backup (pogotovo kaj se tice cura Wink .. we'll call me a bitch Big nose a opet s druge strane ne brijem si na na cyber s pingvinima ovo ono Wink))
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:38 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Re: and we have winner ;) Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]prijavim se jednom bez veze i osvojim odma ;) Da na [url=http://laganini.hinet.hr]HThinet laganini kvizu[/url] ... I am the daily winner ;)[/quote]

Nego, vidim da ti nisi jedini dobitnik s ovog foruma :lol: :vamp: :lol: :vamp: :lol:
fly (napisa):
prijavim se jednom bez veze i osvojim odma Wink Da na HThinet laganini kvizu ... I am the daily winner Wink


Nego, vidim da ti nisi jedini dobitnik s ovog foruma Laughing #Vamp Laughing #Vamp Laughing



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:33 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Re: and we have winner ;) Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="fly"]prijavim se jednom bez veze i osvojim odma ;) Da na [url=http://laganini.hinet.hr]HThinet laganini kvizu[/url] ... I am the daily winner ;)[/quote]
Nego, vidim da ti nisi jedini dobitnik s ovog foruma :lol: :vamp: :lol: :vamp: :lol:[/quote]

Brzo ispriku nasoj vampirici, krcko! :shock: Ona ima jedno "ić" vise... 8)
krcko (napisa):
fly (napisa):
prijavim se jednom bez veze i osvojim odma Wink Da na HThinet laganini kvizu ... I am the daily winner Wink

Nego, vidim da ti nisi jedini dobitnik s ovog foruma Laughing #Vamp Laughing #Vamp Laughing


Brzo ispriku nasoj vampirici, krcko! Shocked Ona ima jedno "ić" vise... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:02 pon, 24. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sorry :vamp: ić, sorry...

Bijah brzoplet :oops:, al morate priznat da je neobicna koincidencija...
Sorry #Vamp ić, sorry...

Bijah brzoplet Embarassed, al morate priznat da je neobicna koincidencija...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan