Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Smotra sveucilista...
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Vlatko
Gost





PostPostano: 17:09 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Smotra sveucilista... Citirajte i odgovorite

Sranje, sranje, sranje... Mislim da je sve godine nas stand na smotri Sveucilista gori i gori...Pa zaboga samo su na nasem standu asistenti na svim drugim su studenti, odrastimo i uvedimo racunala i pratece tehnicke novotarije koje nam 21 stoljece donosi...
Sranje, sranje, sranje... Mislim da je sve godine nas stand na smotri Sveucilista gori i gori...Pa zaboga samo su na nasem standu asistenti na svim drugim su studenti, odrastimo i uvedimo racunala i pratece tehnicke novotarije koje nam 21 stoljece donosi...


[Vrh]
klinci
Gost





PostPostano: 17:27 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Re: Smotra sveucilista... Citirajte i odgovorite

[quote="Vlatko"]Sranje, sranje, sranje... Mislim da je sve godine nas stand na smotri Sveucilista gori i gori...Pa zaboga samo su na nasem standu asistenti na svim drugim su studenti, odrastimo i uvedimo racunala i pratece tehnicke novotarije koje nam 21 stoljece donosi...[/quote]

[b]Tako je ! [/b]

Dario,Ana i Igor
Vlatko (napisa):
Sranje, sranje, sranje... Mislim da je sve godine nas stand na smotri Sveucilista gori i gori...Pa zaboga samo su na nasem standu asistenti na svim drugim su studenti, odrastimo i uvedimo racunala i pratece tehnicke novotarije koje nam 21 stoljece donosi...


Tako je !

Dario,Ana i Igor


[Vrh]
Ana
Gost





PostPostano: 18:26 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Re: Smotra sveucilista... Citirajte i odgovorite

[quote="Vlatko"]Sranje, sranje, sranje... Mislim da je sve godine nas stand na smotri Sveucilista gori i gori...Pa zaboga samo su na nasem standu asistenti na svim drugim su studenti, odrastimo i uvedimo racunala i pratece tehnicke novotarije koje nam 21 stoljece donosi...[/quote]

Apsolutno se slažem . Nikakvih ideja nema . Nije mi jasno kako ne vide ostale . Štedi se na lovi to je očito . I što je najgore tamo gdje ne bi trebalo . Npr. treba samo otići rp1 .Užas !

Ana
Vlatko (napisa):
Sranje, sranje, sranje... Mislim da je sve godine nas stand na smotri Sveucilista gori i gori...Pa zaboga samo su na nasem standu asistenti na svim drugim su studenti, odrastimo i uvedimo racunala i pratece tehnicke novotarije koje nam 21 stoljece donosi...


Apsolutno se slažem . Nikakvih ideja nema . Nije mi jasno kako ne vide ostale . Štedi se na lovi to je očito . I što je najgore tamo gdje ne bi trebalo . Npr. treba samo otići rp1 .Užas !

Ana


[Vrh]
Oprez
Gost





PostPostano: 18:29 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel to onaj demos Vlatko pisao?
jel to onaj demos Vlatko pisao?


[Vrh]
Tonči
Gost





PostPostano: 19:09 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Oprez"]jel to onaj demos Vlatko pisao?[/quote]

Zašto oprez ?? :?: Svako ima pravo reći što misli . :D
Oprez (napisa):
jel to onaj demos Vlatko pisao?


Zašto oprez ?? Question Svako ima pravo reći što misli . Very Happy


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:24 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo mojeg misljenja.

Kao prvo, na standu nisu bili samo asistenti nego i studenti, i to u omjeru 50:50 (vise-manje).

Sto se tice uspjesnosti prezentacije, dovoljno govori da je nas stand bio sigurno najposjeceniji u satoru, a vjerojatno i sire. Ocekujem da bismo ove godine mogli dobiti neku nagradu, no to je ipak stvar visih instanci.

Nije bilo kompjutera, kao ni prijasnjih godina. U pocetku je i meni bilo malo cudno, ali od kada sam prvi puta sudjelovao u potpunosti podrzavam Frankin i Mein non-computer approach. Ideja smotre [b]nije[/b] pokazati da imamo super racunala, nego privuci sto bolje buduce studente. Danas je tesko impresionirati ljude gigahercima i gigabajtima, a ako vam to i uspije tako ih [b]necete[/b] uvjeriti da upisu matematiku. Puno je efektnije privuci paznju nagradnim igrama, trikovima i vizualnim identitetom (kricave boje, posteri itd.), a potom pruziti kvalitetnu informaciju o studiju, prijemnom i ostalom sto ljude zanima. Molim Meu ili Franku da napisu koliko je brosurica s informacijama o faks prodano (kostaju 25 kuna, dakle nece ih kupiti netko tko ne razmislja ozbiljno o upisu). To naravno nije jedini nacin informiranja. Mnogi posteri su sadrzavali informacije o studiju, a mozda je najvazniji direktnan kontakt i razgovor. A toga je bilo puno, ne samo s asistentima nego i sa studentima koji su bili dezurni. Tko se hoce uvjeriti mogu mu posuditi CD s videom (mpeg2, 15-tak minuta.. moze i u mini-DVD formatu koji se moze gledati na DVD playerima).

Moje je misljenje da su Mea i Franka jos jednom odlicno organizirale stand i u potpunosti opravdale ukazano im povjerenje. Na Frankinoj [url=http://student.math.hr/~bruckler/ostalo.html]stranici[/url] mozete vidjeti djelic atmosfere od prethodnih godina, a uskoro ce valjda i ovogodisnja smotra dobiti web-prikaz.
Evo mojeg misljenja.

Kao prvo, na standu nisu bili samo asistenti nego i studenti, i to u omjeru 50:50 (vise-manje).

Sto se tice uspjesnosti prezentacije, dovoljno govori da je nas stand bio sigurno najposjeceniji u satoru, a vjerojatno i sire. Ocekujem da bismo ove godine mogli dobiti neku nagradu, no to je ipak stvar visih instanci.

Nije bilo kompjutera, kao ni prijasnjih godina. U pocetku je i meni bilo malo cudno, ali od kada sam prvi puta sudjelovao u potpunosti podrzavam Frankin i Mein non-computer approach. Ideja smotre nije pokazati da imamo super racunala, nego privuci sto bolje buduce studente. Danas je tesko impresionirati ljude gigahercima i gigabajtima, a ako vam to i uspije tako ih necete uvjeriti da upisu matematiku. Puno je efektnije privuci paznju nagradnim igrama, trikovima i vizualnim identitetom (kricave boje, posteri itd.), a potom pruziti kvalitetnu informaciju o studiju, prijemnom i ostalom sto ljude zanima. Molim Meu ili Franku da napisu koliko je brosurica s informacijama o faks prodano (kostaju 25 kuna, dakle nece ih kupiti netko tko ne razmislja ozbiljno o upisu). To naravno nije jedini nacin informiranja. Mnogi posteri su sadrzavali informacije o studiju, a mozda je najvazniji direktnan kontakt i razgovor. A toga je bilo puno, ne samo s asistentima nego i sa studentima koji su bili dezurni. Tko se hoce uvjeriti mogu mu posuditi CD s videom (mpeg2, 15-tak minuta.. moze i u mini-DVD formatu koji se moze gledati na DVD playerima).

Moje je misljenje da su Mea i Franka jos jednom odlicno organizirale stand i u potpunosti opravdale ukazano im povjerenje. Na Frankinoj stranici mozete vidjeti djelic atmosfere od prethodnih godina, a uskoro ce valjda i ovogodisnja smotra dobiti web-prikaz.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 7:55 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Tko se hoce uvjeriti mogu mu posuditi CD s videom (mpeg2, 15-tak minuta...[/quote]

A mozes i negdje uploadati, pa cu ja povuci na Degiorgija i dati na download... :D
krcko (napisa):
Tko se hoce uvjeriti mogu mu posuditi CD s videom (mpeg2, 15-tak minuta...


A mozes i negdje uploadati, pa cu ja povuci na Degiorgija i dati na download... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:06 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uploadat 500 MB na degiorgija? :shock: To je malo prevec da bi se gledalo on-line...
Uploadat 500 MB na degiorgija? Shocked To je malo prevec da bi se gledalo on-line...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Lijeni Krcko
Gost





PostPostano: 11:40 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Web prikaz ovogodišnje smotre nalazi se ovdje:

[url]http://student.math.hr/~bruckler/smotra03.html[/url]

Krcko (kojem se ne da logirat)
Web prikaz ovogodišnje smotre nalazi se ovdje:

http://student.math.hr/~bruckler/smotra03.html

Krcko (kojem se ne da logirat)


[Vrh]
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 14:07 uto, 3. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kako je prosla ovogodisnja smotra, nazalost nisam bila u mogucnosti obilaska standa al vjerujem da je to prodekanica kao i uvijek napravila jako dobro....
Pa zanimaju me kometari onih koji su bili i sudjelovali :lol:
kako je prosla ovogodisnja smotra, nazalost nisam bila u mogucnosti obilaska standa al vjerujem da je to prodekanica kao i uvijek napravila jako dobro....
Pa zanimaju me kometari onih koji su bili i sudjelovali Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 14:41 uto, 3. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]kako je prosla ovogodisnja smotra, nazalost nisam bila u mogucnosti obilaska standa al vjerujem da je to prodekanica kao i uvijek napravila jako dobro....
Pa zanimaju me kometari onih koji su bili i sudjelovali :lol:[/quote]
ja sam bacio oko na štand...i meni je to dosta bezveze i neatraktivno bilo...kao i prošlih godina uostalom. ali matematika i tako nije faks koji buduće studente peca na taj način, jer oni koji su dovoljno ludi da je studiraju znaju dovoljno o tome i ne treba im štand da ih privuče. bar ja tak mislim nhf :wink:
bily (napisa):
kako je prosla ovogodisnja smotra, nazalost nisam bila u mogucnosti obilaska standa al vjerujem da je to prodekanica kao i uvijek napravila jako dobro....
Pa zanimaju me kometari onih koji su bili i sudjelovali Laughing

ja sam bacio oko na štand...i meni je to dosta bezveze i neatraktivno bilo...kao i prošlih godina uostalom. ali matematika i tako nije faks koji buduće studente peca na taj način, jer oni koji su dovoljno ludi da je studiraju znaju dovoljno o tome i ne treba im štand da ih privuče. bar ja tak mislim nhf Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 16:28 uto, 3. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"]ja sam bacio oko na štand...i meni je to dosta bezveze i neatraktivno bilo...kao i prošlih godina uostalom. ali matematika i tako nije faks koji buduće studente peca na taj način, jer oni koji su dovoljno ludi da je studiraju znaju dovoljno o tome i ne treba im štand da ih privuče. bar ja tak mislim nhf :wink:[/quote]
nije istina! meni matematika uopce nije pala na pamet dok ju nisam nasla na smotri - tome smotra i sluzi - da se sjetis razmotrit sve one opcije na koje si zaboravio :)
zamisli da nije bilo tog standa tamo... mislim da ne postoji studij koji bi me usrecio tolko ko matematika. studirala bih neku totalno krivu stvar! :shock:
rat in a cage (napisa):
ja sam bacio oko na štand...i meni je to dosta bezveze i neatraktivno bilo...kao i prošlih godina uostalom. ali matematika i tako nije faks koji buduće studente peca na taj način, jer oni koji su dovoljno ludi da je studiraju znaju dovoljno o tome i ne treba im štand da ih privuče. bar ja tak mislim nhf Wink

nije istina! meni matematika uopce nije pala na pamet dok ju nisam nasla na smotri - tome smotra i sluzi - da se sjetis razmotrit sve one opcije na koje si zaboravio Smile
zamisli da nije bilo tog standa tamo... mislim da ne postoji studij koji bi me usrecio tolko ko matematika. studirala bih neku totalno krivu stvar! Shocked



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 16:40 uto, 3. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]
nije istina! meni matematika uopce nije pala na pamet dok ju nisam nasla na smotri - tome smotra i sluzi - da se sjetis razmotrit sve one opcije na koje si zaboravio :)
zamisli da nije bilo tog standa tamo... mislim da ne postoji studij koji bi me usrecio tolko ko matematika. studirala bih neku totalno krivu stvar! :shock:[/quote]
a dobro, ja sam samo reko kak se meni čini :)
koryanshea (napisa):

nije istina! meni matematika uopce nije pala na pamet dok ju nisam nasla na smotri - tome smotra i sluzi - da se sjetis razmotrit sve one opcije na koje si zaboravio Smile
zamisli da nije bilo tog standa tamo... mislim da ne postoji studij koji bi me usrecio tolko ko matematika. studirala bih neku totalno krivu stvar! Shocked

a dobro, ja sam samo reko kak se meni čini Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 19:50 uto, 3. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]nije istina! meni matematika uopce nije pala na pamet dok ju nisam nasla na smotri - tome smotra i sluzi - da se sjetis razmotrit sve one opcije na koje si zaboravio :)
zamisli da nije bilo tog standa tamo... mislim da ne postoji studij koji bi me usrecio tolko ko matematika. studirala bih neku totalno krivu stvar! :shock:[/quote]

mislim da si to ipak napisala u afektu. ne može baš svatko studirat matematiku, a oni koji mogu, to znaju i bez smotre. :roll: ne kažem da je ona bespotrebna, upravo suprotno, nudi dodatne informacije, ali ipak nije nešto što određuje tvoj izbor, ne? :?
koryanshea (napisa):
nije istina! meni matematika uopce nije pala na pamet dok ju nisam nasla na smotri - tome smotra i sluzi - da se sjetis razmotrit sve one opcije na koje si zaboravio Smile
zamisli da nije bilo tog standa tamo... mislim da ne postoji studij koji bi me usrecio tolko ko matematika. studirala bih neku totalno krivu stvar! Shocked


mislim da si to ipak napisala u afektu. ne može baš svatko studirat matematiku, a oni koji mogu, to znaju i bez smotre. Rolling Eyes ne kažem da je ona bespotrebna, upravo suprotno, nudi dodatne informacije, ali ipak nije nešto što određuje tvoj izbor, ne? Confused



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 20:02 uto, 3. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam se u potpunosti odlucila za ovaj fax tek na smotri!!! :lol:
znala san studenta koji je tamo sta i salija se sa svima...prica kako fax uopce nije tezak....
i ja pala na sve to...i evo me zapela na ovon faxu... :roll:
ja sam se u potpunosti odlucila za ovaj fax tek na smotri!!! Laughing
znala san studenta koji je tamo sta i salija se sa svima...prica kako fax uopce nije tezak....
i ja pala na sve to...i evo me zapela na ovon faxu... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 20:06 uto, 3. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pinkgirl"]ja sam se u potpunosti odlucila za ovaj fax tek na smotri!!! :lol:
znala san studenta koji je tamo sta i salija se sa svima...prica kako fax uopce nije tezak....
i ja pala na sve to...i evo me zapela na ovon faxu... :roll:[/quote]

ma dobro, ne vjerujem baš da si samo zbog smotre tu. valjda si imala više opcija, jedna od njih je bila matematika, pa ti je kolega sa smotre pomogao u odabiru. :)
a ako je stvarno samo smotra igrala ulogu u tvom odabiru... hm... onda pročitaj ponovno svoju zadnju rečenicu :roll:

:tomato:
pinkgirl (napisa):
ja sam se u potpunosti odlucila za ovaj fax tek na smotri!!! Laughing
znala san studenta koji je tamo sta i salija se sa svima...prica kako fax uopce nije tezak....
i ja pala na sve to...i evo me zapela na ovon faxu... Rolling Eyes


ma dobro, ne vjerujem baš da si samo zbog smotre tu. valjda si imala više opcija, jedna od njih je bila matematika, pa ti je kolega sa smotre pomogao u odabiru. Smile
a ako je stvarno samo smotra igrala ulogu u tvom odabiru... hm... onda pročitaj ponovno svoju zadnju rečenicu Rolling Eyes

Paradajz koji plese jer ga nitko nije pretvorio u ketchup



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 20:59 uto, 3. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]mislim da si to ipak napisala u afektu.[/quote]
ne, stojim iza svake rijeci. :PP
[quote]ne može baš svatko studirat matematiku, a oni koji mogu, to znaju i bez smotre. :roll: [/quote]
ajd nemoj kolutat ocima samo zato sto ne znaju svi ljudi odmah tocno sto im pase. smotra je odredila moj izbor u smislu da mi je dala jedinu ideju koja mi se zbilja svidila - sve o cemu sam razmisljala prije smotre mi se cinilo tak-tak, al moglo bi se. isla sam u jezicnu gimnaziju i svi su nekako ocekivali od mene da cu studirat engleski i sociologiju ili nesto tog tipa, ja sam vise razmisljala u smjeru FERa ili FESBa, a matematike se uopce nisam sjetila!

enivej, nije meni na smotri bilo bitno uopce kako stand izgleda, je li saren ili bijel ni jesu li lesevi unutra. meni je samo trebalo da primjetim - pa mozes studirat matematiku!
ma (napisa):
mislim da si to ipak napisala u afektu.

ne, stojim iza svake rijeci. Weeee-heeee!!!
Citat:
ne može baš svatko studirat matematiku, a oni koji mogu, to znaju i bez smotre. Rolling Eyes

ajd nemoj kolutat ocima samo zato sto ne znaju svi ljudi odmah tocno sto im pase. smotra je odredila moj izbor u smislu da mi je dala jedinu ideju koja mi se zbilja svidila - sve o cemu sam razmisljala prije smotre mi se cinilo tak-tak, al moglo bi se. isla sam u jezicnu gimnaziju i svi su nekako ocekivali od mene da cu studirat engleski i sociologiju ili nesto tog tipa, ja sam vise razmisljala u smjeru FERa ili FESBa, a matematike se uopce nisam sjetila!

enivej, nije meni na smotri bilo bitno uopce kako stand izgleda, je li saren ili bijel ni jesu li lesevi unutra. meni je samo trebalo da primjetim - pa mozes studirat matematiku!



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 8:16 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]
enivej, nije meni na smotri bilo bitno uopce kako stand izgleda, je li saren ili bijel ni jesu li lesevi unutra. meni je samo trebalo da primjetim - pa mozes studirat matematiku![/quote]
e pa to sam upravo htio i reći, da matematika ne privlači studente nekim fensi štandom. jer to nije ni potrebno.
koryanshea (napisa):

enivej, nije meni na smotri bilo bitno uopce kako stand izgleda, je li saren ili bijel ni jesu li lesevi unutra. meni je samo trebalo da primjetim - pa mozes studirat matematiku!

e pa to sam upravo htio i reći, da matematika ne privlači studente nekim fensi štandom. jer to nije ni potrebno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 15:03 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]ajd nemoj kolutat ocima samo zato sto ne znaju svi ljudi odmah tocno sto im pase. [/quote]
ok, :roll: .
:wink: gle, mislim da nitko odmah ne zna točno što im paše. neki odmah misle da znaju, ali u stvari prvo treba probat. :clown:

[quote="koryanshea"]enivej, nije meni na smotri bilo bitno uopce kako stand izgleda, je li saren ili bijel ni jesu li lesevi unutra. meni je samo trebalo da primjetim - pa mozes studirat matematiku![/quote]
smotra je meni super! ozbiljno.
ček, jesu bili leševi na matematičkom štandu? :?
koryanshea (napisa):
ajd nemoj kolutat ocima samo zato sto ne znaju svi ljudi odmah tocno sto im pase.

ok, Rolling Eyes .
Wink gle, mislim da nitko odmah ne zna točno što im paše. neki odmah misle da znaju, ali u stvari prvo treba probat. Klaun

koryanshea (napisa):
enivej, nije meni na smotri bilo bitno uopce kako stand izgleda, je li saren ili bijel ni jesu li lesevi unutra. meni je samo trebalo da primjetim - pa mozes studirat matematiku!

smotra je meni super! ozbiljno.
ček, jesu bili leševi na matematičkom štandu? Confused



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 15:29 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]
ček, jesu bili leševi na matematičkom štandu? :?[/quote]

mislim da je bio nekakav čarobnjak :wink: , a leševi...hm... :?:
ma (napisa):

ček, jesu bili leševi na matematičkom štandu? Confused


mislim da je bio nekakav čarobnjak Wink , a leševi...hm... Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan