Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

o prebacivanje...
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 9:26 pet, 28. 3. 2003    Naslov: o prebacivanje... Citirajte i odgovorite

postovane moje kolege!

ukratko cu vam ispricati svoj slucaj: redovno sam upisao 2. godinu matematike i informatike u splitu (kod nas postoji samo profesorski smjer). e, ja bih se prebacio u zagreb slijedecu akademsku godinu na pmf i ostao bi isti (profesorski) smjer. razlika je velika, tako da mi vjerojatno nece priznati analize I i II, UR i Programiranje jerbo vi programirate u C-u, a mi smo malo zaostali pa jos programiramo u pascalu. SPA (strukture podataka i algoritmi) su nam takodjer u pascalu, a racunarski praktikum I u delphi-ju. zanima me da li je bilo slucajeva prebacivanja iz st-a u zg? moze li neki prijedlog, preporuka...? sto mi je ciniti? please, help me, jer zovem vasu referadu vec par dana i nitko se ne javlja, a zelim se pravodobno o svemu informirati.

thanx unaprijed! 8)

klikky
postovane moje kolege!

ukratko cu vam ispricati svoj slucaj: redovno sam upisao 2. godinu matematike i informatike u splitu (kod nas postoji samo profesorski smjer). e, ja bih se prebacio u zagreb slijedecu akademsku godinu na pmf i ostao bi isti (profesorski) smjer. razlika je velika, tako da mi vjerojatno nece priznati analize I i II, UR i Programiranje jerbo vi programirate u C-u, a mi smo malo zaostali pa jos programiramo u pascalu. SPA (strukture podataka i algoritmi) su nam takodjer u pascalu, a racunarski praktikum I u delphi-ju. zanima me da li je bilo slucajeva prebacivanja iz st-a u zg? moze li neki prijedlog, preporuka...? sto mi je ciniti? please, help me, jer zovem vasu referadu vec par dana i nitko se ne javlja, a zelim se pravodobno o svemu informirati.

thanx unaprijed! Cool

klikky


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:29 pet, 28. 3. 2003    Naslov: Re: o prebacivanje... Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]mi smo malo zaostali pa jos programiramo u pascalu. SPA (strukture podataka i algoritmi) su nam takodjer u pascalu, a racunarski praktikum I u delphi-ju.[/quote]

Split je zakon! :D :D :D

[quote="klikky"]zanima me da li je bilo slucajeva prebacivanja iz st-a u zg? moze li neki prijedlog, preporuka...? sto mi je ciniti? please, help me, jer zovem vasu referadu vec par dana i nitko se ne javlja, a zelim se pravodobno o svemu informirati.[/quote]

Cudno, oni se obicno javljaju. Jesi zvao u radno vrijeme (izmedju 11 i 13)?

Mozes probati i mailom, prodekanici za nastavu. Mislim da je cizmesija@NO-SPAM-math.hr (makni ovo NO-SPAM-).

Ajd', pa javljaj o razvoju dogadjaja... :)
klikky (napisa):
mi smo malo zaostali pa jos programiramo u pascalu. SPA (strukture podataka i algoritmi) su nam takodjer u pascalu, a racunarski praktikum I u delphi-ju.


Split je zakon! Very Happy Very Happy Very Happy

klikky (napisa):
zanima me da li je bilo slucajeva prebacivanja iz st-a u zg? moze li neki prijedlog, preporuka...? sto mi je ciniti? please, help me, jer zovem vasu referadu vec par dana i nitko se ne javlja, a zelim se pravodobno o svemu informirati.


Cudno, oni se obicno javljaju. Jesi zvao u radno vrijeme (izmedju 11 i 13)?

Mozes probati i mailom, prodekanici za nastavu. Mislim da je cizmesija@NO-SPAM-math.hr (makni ovo NO-SPAM-).

Ajd', pa javljaj o razvoju dogadjaja... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 13:37 pet, 28. 3. 2003    Naslov: Re: o prebacivanje... Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="klikky"]mi smo malo zaostali pa jos programiramo u pascalu. SPA (strukture podataka i algoritmi) su nam takodjer u pascalu, a racunarski praktikum I u delphi-ju.[/quote]

Split je zakon! :D :D :D[/quote]

cuj, mozda je zakon, ali mi smo ovdje vise manje prepusteni sami sebi. danas sam asistenta na delphiju pitao koji bi bio najbolji nacin za ispisivanje set-a. odgovor je bio: nemam pojma, pogledaj u helpu!

[quote="vsego"][quote="klikky"]zanima me da li je bilo slucajeva prebacivanja iz st-a u zg? moze li neki prijedlog, preporuka...? sto mi je ciniti? please, help me, jer zovem vasu referadu vec par dana i nitko se ne javlja, a zelim se pravodobno o svemu informirati.[/quote]

Cudno, oni se obicno javljaju. Jesi zvao u radno vrijeme (izmedju 11 i 13)?

Mozes probati i mailom, prodekanici za nastavu. Mislim da je cizmesija@NO-SPAM-math.hr (makni ovo NO-SPAM-).

Ajd', pa javljaj o razvoju dogadjaja... :)[/quote][/qoute]

e sad sam zbunjen....dali su mi broj prodekana za nastavu (t. marjanac). pa sta vi imate vise prodekana za nastavu??? i da, zvao sam referadu oko 12h. ja sam bio u zagrebu u prosincu na referadi malo se raspitat. gospodja mi nije mogla reci nista konkretno, ali......bila je PRELJUBAZNA! je su kod vas u referadi stvarno tako ljubazni? buduci nas sefica obicno izbaci kad trebamo prijaviti ispit jer ona upravo jede kolace, il' tako nesto... ma, opcenito sam se odusevio zgradom i svime... genijalno!

bas sam uocio da je razlika u programu ooogromna! npr. UVS (uvod u vjerojatnost i statistiku) vi imate na 2. godini i dvosemestralni je kolegij, a nama je to na 3. godini kao jednosemestralni, ali je satnica veca (cinimi se 3+3). u vasem programu nisam bas uocio teoriju skupova, koja mi imamo na 2. godini. mi fizike uopce nemamo (pa sta ce to nama na smjeru prof. matematike i informatike?)... ah veselo, bit ce mi zabavno prebacivanje! :?
vsego (napisa):
klikky (napisa):
mi smo malo zaostali pa jos programiramo u pascalu. SPA (strukture podataka i algoritmi) su nam takodjer u pascalu, a racunarski praktikum I u delphi-ju.


Split je zakon! Very Happy Very Happy Very Happy


cuj, mozda je zakon, ali mi smo ovdje vise manje prepusteni sami sebi. danas sam asistenta na delphiju pitao koji bi bio najbolji nacin za ispisivanje set-a. odgovor je bio: nemam pojma, pogledaj u helpu!

vsego (napisa):
klikky (napisa):
zanima me da li je bilo slucajeva prebacivanja iz st-a u zg? moze li neki prijedlog, preporuka...? sto mi je ciniti? please, help me, jer zovem vasu referadu vec par dana i nitko se ne javlja, a zelim se pravodobno o svemu informirati.


Cudno, oni se obicno javljaju. Jesi zvao u radno vrijeme (izmedju 11 i 13)?

Mozes probati i mailom, prodekanici za nastavu. Mislim da je cizmesija@NO-SPAM-math.hr (makni ovo NO-SPAM-).

Ajd', pa javljaj o razvoju dogadjaja... Smile
[/qoute]

e sad sam zbunjen....dali su mi broj prodekana za nastavu (t. marjanac). pa sta vi imate vise prodekana za nastavu??? i da, zvao sam referadu oko 12h. ja sam bio u zagrebu u prosincu na referadi malo se raspitat. gospodja mi nije mogla reci nista konkretno, ali......bila je PRELJUBAZNA! je su kod vas u referadi stvarno tako ljubazni? buduci nas sefica obicno izbaci kad trebamo prijaviti ispit jer ona upravo jede kolace, il' tako nesto... ma, opcenito sam se odusevio zgradom i svime... genijalno!

bas sam uocio da je razlika u programu ooogromna! npr. UVS (uvod u vjerojatnost i statistiku) vi imate na 2. godini i dvosemestralni je kolegij, a nama je to na 3. godini kao jednosemestralni, ali je satnica veca (cinimi se 3+3). u vasem programu nisam bas uocio teoriju skupova, koja mi imamo na 2. godini. mi fizike uopce nemamo (pa sta ce to nama na smjeru prof. matematike i informatike?)... ah veselo, bit ce mi zabavno prebacivanje! Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:08 pet, 28. 3. 2003    Naslov: Re: o prebacivanje... Citirajte i odgovorite

[quote="Klikky"]i da, zvao sam referadu oko 12h. ja sam bio u zagrebu u prosincu na referadi malo se raspitat. gospodja mi nije mogla reci nista konkretno, ali......bila je PRELJUBAZNA! je su kod vas u referadi stvarno tako ljubazni? buduci nas sefica obicno izbaci kad trebamo prijaviti ispit jer ona upravo jede kolace, il' tako nesto... ma, opcenito sam se odusevio zgradom i svime... genijalno![/quote]
IZ mojeg iskustva ;)
Žene u referadi su stvarno super ljubazne (katkad znaju bit malo spore, ali možda je to samo moj subjektivan dojam)

[quote="Klikky"]mi fizike uopce nemamo (pa sta ce to nama na smjeru prof. matematike i informatike?)... ah veselo, bit ce mi zabavno prebacivanje! :?[/quote]
Da, dobro pitanje, zašto mi imamo fiziku??
Klikky (napisa):
i da, zvao sam referadu oko 12h. ja sam bio u zagrebu u prosincu na referadi malo se raspitat. gospodja mi nije mogla reci nista konkretno, ali......bila je PRELJUBAZNA! je su kod vas u referadi stvarno tako ljubazni? buduci nas sefica obicno izbaci kad trebamo prijaviti ispit jer ona upravo jede kolace, il' tako nesto... ma, opcenito sam se odusevio zgradom i svime... genijalno!

IZ mojeg iskustva Wink
Žene u referadi su stvarno super ljubazne (katkad znaju bit malo spore, ali možda je to samo moj subjektivan dojam)

Klikky (napisa):
mi fizike uopce nemamo (pa sta ce to nama na smjeru prof. matematike i informatike?)... ah veselo, bit ce mi zabavno prebacivanje! Confused

Da, dobro pitanje, zašto mi imamo fiziku??



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2003. (14:01:21)
Postovi: (3A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:53 pet, 28. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

klikky dobrodošao na forum i na naš faks.
Tete iz referade su (barem u mom slučaju) uvijek ljubazne i spremne da ti maximalno pomognu . Moj savjet je da ako već ne možeš telefonskim putem(mora da je bila neka frka pa ti se nisu javile , ja sam ih u pravilu uvijek dobivala ) , onda probaj mailom . (e-mail adresa na www.math.hr)
klikky dobrodošao na forum i na naš faks.
Tete iz referade su (barem u mom slučaju) uvijek ljubazne i spremne da ti maximalno pomognu . Moj savjet je da ako već ne možeš telefonskim putem(mora da je bila neka frka pa ti se nisu javile , ja sam ih u pravilu uvijek dobivala ) , onda probaj mailom . (e-mail adresa na www.math.hr)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:26 sub, 29. 3. 2003    Naslov: Re: o prebacivanje... Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"][quote="vsego"][quote="klikky"]mi smo malo zaostali pa jos programiramo u pascalu. SPA (strukture podataka i algoritmi) su nam takodjer u pascalu, a racunarski praktikum I u delphi-ju.[/quote]
Split je zakon! :D :D :D[/quote]
cuj, mozda je zakon, ali mi smo ovdje vise manje prepusteni sami sebi. danas sam asistenta na delphiju pitao koji bi bio najbolji nacin za ispisivanje set-a. odgovor je bio: nemam pojma, pogledaj u helpu![/quote]

Protrcis po svim elementima i gledas jesu li u skupu. Mislim da nema bolji nacin, a ako i ima, onda je to ovo isto samo ljepse upakirano. :?

[quote="klikky"][quote="vsego"]Mozes probati i mailom, prodekanici za nastavu. Mislim da je cizmesija@NO-SPAM-math.hr (makni ovo NO-SPAM-).[/quote]
e sad sam zbunjen....dali su mi broj prodekana za nastavu (t. marjanac). pa sta vi imate vise prodekana za nastavu???[/quote]

Evo i rjesenja... :) Ti si zvao prodekana PMFa! :shock: PMF - Matematicki odjel je drugi fax, koji se prije x godina otcijepio od PMFa. :shocked!:

[quote="klikky"]u vasem programu nisam bas uocio teoriju skupova, koja mi imamo na 2.[/quote]

Imamo i to, ali ne znam da li je obavezno za profesore... :|
klikky (napisa):
vsego (napisa):
klikky (napisa):
mi smo malo zaostali pa jos programiramo u pascalu. SPA (strukture podataka i algoritmi) su nam takodjer u pascalu, a racunarski praktikum I u delphi-ju.

Split je zakon! Very Happy Very Happy Very Happy

cuj, mozda je zakon, ali mi smo ovdje vise manje prepusteni sami sebi. danas sam asistenta na delphiju pitao koji bi bio najbolji nacin za ispisivanje set-a. odgovor je bio: nemam pojma, pogledaj u helpu!


Protrcis po svim elementima i gledas jesu li u skupu. Mislim da nema bolji nacin, a ako i ima, onda je to ovo isto samo ljepse upakirano. Confused

klikky (napisa):
vsego (napisa):
Mozes probati i mailom, prodekanici za nastavu. Mislim da je cizmesija@NO-SPAM-math.hr (makni ovo NO-SPAM-).

e sad sam zbunjen....dali su mi broj prodekana za nastavu (t. marjanac). pa sta vi imate vise prodekana za nastavu???


Evo i rjesenja... Smile Ti si zvao prodekana PMFa! Shocked PMF - Matematicki odjel je drugi fax, koji se prije x godina otcijepio od PMFa. #Shocked

klikky (napisa):
u vasem programu nisam bas uocio teoriju skupova, koja mi imamo na 2.


Imamo i to, ali ne znam da li je obavezno za profesore... Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:06 sub, 29. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Splitski PMF ima jednu veliku prednost nad Zagrebackim: [color=blue]more![/color]

Sto se tice priznavanja ispita, vrijedi pokusati isposlovati bar nesto. Vjerojatno ce ti trebati detaljan sadrzaj kolegija (ako si prvi), pa ako je slican nasim kolegijima mozda priznaju. Nisu ni kod nas sve analize iste, ona za profesore trebala bi biti nesto laksa (iako ne znam kako je u praksi).
Splitski PMF ima jednu veliku prednost nad Zagrebackim: more!

Sto se tice priznavanja ispita, vrijedi pokusati isposlovati bar nesto. Vjerojatno ce ti trebati detaljan sadrzaj kolegija (ako si prvi), pa ako je slican nasim kolegijima mozda priznaju. Nisu ni kod nas sve analize iste, ona za profesore trebala bi biti nesto laksa (iako ne znam kako je u praksi).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 17:18 pon, 31. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

e ljudi, thank you very, very much!

sta se vasih teta iz referade tice....je l' one znaju upotrebljavati mail??? buduci je mail njima poslan vec odavno...

znaci, trebam nazvati referadu matematickog odjela i pitati broj vaseg prodekana za nastavu... joooooooj, sta ste komplicirani. nama su sve studijske grupe u jednoj zgradi i svi imamo iste prodekane... sta mi je zakon jer kad je novi prodekan unio neke promjene, vrijedilo je za sve. najnovije je sta je omoguceno studentima-ponavljacima da upisu visu godinu tako da samo daju uvjet za prijelaz (do sada je bilo da moraju CIJELU godinu ocistiti da prijedju)...

bez mora cu nekako izdrzati! 8)
e ljudi, thank you very, very much!

sta se vasih teta iz referade tice....je l' one znaju upotrebljavati mail??? buduci je mail njima poslan vec odavno...

znaci, trebam nazvati referadu matematickog odjela i pitati broj vaseg prodekana za nastavu... joooooooj, sta ste komplicirani. nama su sve studijske grupe u jednoj zgradi i svi imamo iste prodekane... sta mi je zakon jer kad je novi prodekan unio neke promjene, vrijedilo je za sve. najnovije je sta je omoguceno studentima-ponavljacima da upisu visu godinu tako da samo daju uvjet za prijelaz (do sada je bilo da moraju CIJELU godinu ocistiti da prijedju)...

bez mora cu nekako izdrzati! Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2003. (14:01:21)
Postovi: (3A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:11 uto, 1. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]e ljudi, thank you very, very much!
sta se vasih teta iz referade tice....je l' one znaju upotrebljavati mail??? buduci je mail njima poslan vec odavno...
znaci, trebam nazvati referadu matematickog odjela i pitati broj vaseg prodekana za nastavu... joooooooj, sta ste komplicirani.[/quote]

klikky ti izgleda imaš gadnih komunikacijskih problema :lol: i koliko ja vidim ostala ti je još jedna mogućnost . A to je da dođeš u ZG i odeš do referade koja radi od 11:00-13:00 :lol: . Moj savjet je da [b]nikad [/b][b]nikad[/b] ne ulaziš poslije 13:00, jer posljedice su .... :lol:
klikky (napisa):
e ljudi, thank you very, very much!
sta se vasih teta iz referade tice....je l' one znaju upotrebljavati mail??? buduci je mail njima poslan vec odavno...
znaci, trebam nazvati referadu matematickog odjela i pitati broj vaseg prodekana za nastavu... joooooooj, sta ste komplicirani.


klikky ti izgleda imaš gadnih komunikacijskih problema Laughing i koliko ja vidim ostala ti je još jedna mogućnost . A to je da dođeš u ZG i odeš do referade koja radi od 11:00-13:00 Laughing . Moj savjet je da nikad nikad ne ulaziš poslije 13:00, jer posljedice su .... Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
demetra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2003. (22:19:10)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:35 uto, 1. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko ja znam ne bi trebalo biti problema s prebacivanjem iz Splita, možda samo nisi pitao na pravom mjestu. :?:

Jedna moja frendica je prve tri godine studija završila u Splitu, a onda se prebacila u Zagreb (ne znam zašto, ali mi se čini da zato jer vaša diploma nije međunarodno priznata). Ovdje je dala i razliku do inžinjerskog.

Ja mislim da bi bilo najpametnije kontaktirati voditelja 1. i 2. godine za profesorske smjerove jer on odobrava ili ne sve molbe i slično. Ako se ne varam to je prof. Adamović.

Sretno :) !!!!!
Koliko ja znam ne bi trebalo biti problema s prebacivanjem iz Splita, možda samo nisi pitao na pravom mjestu. Question

Jedna moja frendica je prve tri godine studija završila u Splitu, a onda se prebacila u Zagreb (ne znam zašto, ali mi se čini da zato jer vaša diploma nije međunarodno priznata). Ovdje je dala i razliku do inžinjerskog.

Ja mislim da bi bilo najpametnije kontaktirati voditelja 1. i 2. godine za profesorske smjerove jer on odobrava ili ne sve molbe i slično. Ako se ne varam to je prof. Adamović.

Sretno Smile !!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2003. (14:01:21)
Postovi: (3A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:00 sri, 2. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="demetra"]

Ja mislim da bi bilo najpametnije kontaktirati voditelja 1. i 2. godine za profesorske smjerove jer on odobrava ili ne sve molbe i slično. Ako se ne varam to je prof. Adamović.

Sretno :) !!!!![/quote]
...pardonček :lol: ...dvije mogućnosti...a tko zna možda se još koja pojavi . :lol: .. izgleda da se veliki broj ljudi na našem faksu "bavi " ili zna što treba učiniti po pitanju prebacivanja :lol: ...želim ti sreću da ovaj put uspiješ dobiti tražene informacije :) :lol: ...
demetra (napisa):


Ja mislim da bi bilo najpametnije kontaktirati voditelja 1. i 2. godine za profesorske smjerove jer on odobrava ili ne sve molbe i slično. Ako se ne varam to je prof. Adamović.

Sretno Smile !!!!!

...pardonček Laughing ...dvije mogućnosti...a tko zna možda se još koja pojavi . Laughing .. izgleda da se veliki broj ljudi na našem faksu "bavi " ili zna što treba učiniti po pitanju prebacivanja Laughing ...želim ti sreću da ovaj put uspiješ dobiti tražene informacije Smile Laughing ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 12:57 sri, 2. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, thank you people na svim informacijama...definitivno cu imati sto raditi slijedecih mjeseci (osim polaganja ispita u splitu)!

a sada jos jedno pitanje: kako si srediti dom? buduci je natjecaj u srpnju, a ja sam tada jos uvijek (sluzbeno) student u splitu, ne mogu tada priloziti potvrdu sa zg-faxa! ima li koji nacin za dobiti kakvu potvrdicu na "dug", il tako nesto??? ili zaista nema nikakvog nacin? :(
ok, thank you people na svim informacijama...definitivno cu imati sto raditi slijedecih mjeseci (osim polaganja ispita u splitu)!

a sada jos jedno pitanje: kako si srediti dom? buduci je natjecaj u srpnju, a ja sam tada jos uvijek (sluzbeno) student u splitu, ne mogu tada priloziti potvrdu sa zg-faxa! ima li koji nacin za dobiti kakvu potvrdicu na "dug", il tako nesto??? ili zaista nema nikakvog nacin? Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2003. (14:01:21)
Postovi: (3A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:38 sri, 2. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]ok, thank you people na svim informacijama...definitivno cu imati sto raditi slijedecih mjeseci (osim polaganja ispita u splitu)!

a sada jos jedno pitanje: kako si srediti dom? buduci je natjecaj u srpnju, a ja sam tada jos uvijek (sluzbeno) student u splitu, ne mogu tada priloziti potvrdu sa zg-faxa! ima li koji nacin za dobiti kakvu potvrdicu na "dug", il tako nesto??? ili zaista nema nikakvog nacin? :([/quote]
Ja ti nažalost ne mogu odgovoriti u svezi potvrdice .Čisto sumnjam da se tako nešto možeš napraviti :) . Ono što možeš napraviti je "potražiti [b]dobru[/b] vezu"(ne za potvrdicu naravno ,nego za dom) ili ići na opciju unajmljivanja sobe ili kreveta . Cijena sobe ili kreveta ovisi o domu i otprilike je (ali me nemoj uzeti za riječ) od 75 eura pa dalje . :wink:
klikky (napisa):
ok, thank you people na svim informacijama...definitivno cu imati sto raditi slijedecih mjeseci (osim polaganja ispita u splitu)!

a sada jos jedno pitanje: kako si srediti dom? buduci je natjecaj u srpnju, a ja sam tada jos uvijek (sluzbeno) student u splitu, ne mogu tada priloziti potvrdu sa zg-faxa! ima li koji nacin za dobiti kakvu potvrdicu na "dug", il tako nesto??? ili zaista nema nikakvog nacin? Sad

Ja ti nažalost ne mogu odgovoriti u svezi potvrdice .Čisto sumnjam da se tako nešto možeš napraviti Smile . Ono što možeš napraviti je "potražiti dobru vezu"(ne za potvrdicu naravno ,nego za dom) ili ići na opciju unajmljivanja sobe ili kreveta . Cijena sobe ili kreveta ovisi o domu i otprilike je (ali me nemoj uzeti za riječ) od 75 eura pa dalje . Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:18 sri, 2. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]a sada jos jedno pitanje: kako si srediti dom? buduci je natjecaj u srpnju, a ja sam tada jos uvijek (sluzbeno) student u splitu, ne mogu tada priloziti potvrdu sa zg-faxa! ima li koji nacin za dobiti kakvu potvrdicu na "dug", il tako nesto??? ili zaista nema nikakvog nacin? :([/quote]

Kad se cujes s nasom referadom, pitaj i to. Nisi jedini, pa mi je malo cudno da nema nacina...

Btw, sky, ovo sto ti predlazes je... khm... zakonski upitno... ;)
klikky (napisa):
a sada jos jedno pitanje: kako si srediti dom? buduci je natjecaj u srpnju, a ja sam tada jos uvijek (sluzbeno) student u splitu, ne mogu tada priloziti potvrdu sa zg-faxa! ima li koji nacin za dobiti kakvu potvrdicu na "dug", il tako nesto??? ili zaista nema nikakvog nacin? Sad


Kad se cujes s nasom referadom, pitaj i to. Nisi jedini, pa mi je malo cudno da nema nacina...

Btw, sky, ovo sto ti predlazes je... khm... zakonski upitno... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2003. (14:01:21)
Postovi: (3A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:32 čet, 3. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Btw, sky, ovo sto ti predlazes je... khm... zakonski upitno... ;)[/quote]
A joj pa to ti je sasvim normalna stvar .Imaš ljudi ,koji su davno završili sa faksom (zaposleni i nezaposleni ) i žive u domovima. Evo ovako razmišlja jedan student , koji može sebi priskrbiti sasvim dovoljno broj bodova za dom i pri tome mu je financijska situacija (u obitelji ili je zaposlen ) takva da može platiti komoditet (čitaj -stan) : Zašto ja ne bih imao još jedan izvor prihoda ? Fino ću izdati svoje mjesto u domu i tako sebi npr. smanjiti stanarinu .
E sad svatko će pomisliti : ma to je jedan ili dva slučaja .Nažalost nije .
Zbog takvih ljudi ,te onih sretnih sa dobrom vezom (znači koji ne mogu sebi priskrbiti dovoljan broj bodova ) ljudi kojima to uistinu treba tj. koji ne mogu financijski drugačije nego tako (opcija dom) ostaju u svojim mjestima i odgode ili više nikad ne dobiju svoju priliku za studiranjem . :cry:
P.S.
Treba se samo malo prošetati po studentskim domovima i na određenim mjestima (najčešće pokraj menze )možeš naći oglase : Prodaje se Ž. mjesto na Savi itd..Znači to je javna tajna. :wink:
vsego (napisa):

Btw, sky, ovo sto ti predlazes je... khm... zakonski upitno... Wink

A joj pa to ti je sasvim normalna stvar .Imaš ljudi ,koji su davno završili sa faksom (zaposleni i nezaposleni ) i žive u domovima. Evo ovako razmišlja jedan student , koji može sebi priskrbiti sasvim dovoljno broj bodova za dom i pri tome mu je financijska situacija (u obitelji ili je zaposlen ) takva da može platiti komoditet (čitaj -stan) : Zašto ja ne bih imao još jedan izvor prihoda ? Fino ću izdati svoje mjesto u domu i tako sebi npr. smanjiti stanarinu .
E sad svatko će pomisliti : ma to je jedan ili dva slučaja .Nažalost nije .
Zbog takvih ljudi ,te onih sretnih sa dobrom vezom (znači koji ne mogu sebi priskrbiti dovoljan broj bodova ) ljudi kojima to uistinu treba tj. koji ne mogu financijski drugačije nego tako (opcija dom) ostaju u svojim mjestima i odgode ili više nikad ne dobiju svoju priliku za studiranjem . Crying or Very sad
P.S.
Treba se samo malo prošetati po studentskim domovima i na određenim mjestima (najčešće pokraj menze )možeš naći oglase : Prodaje se Ž. mjesto na Savi itd..Znači to je javna tajna. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mate
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2003. (15:39:14)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Texas

PostPostano: 22:40 čet, 3. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sky"][quote="vsego"]
Btw, sky, ovo sto ti predlazes je... khm... zakonski upitno... ;)[/quote]
A joj pa to ti je sasvim normalna stvar .
...
Zašto ja ne bih imao još jedan izvor prihoda ? Fino ću izdati svoje mjesto u domu i tako sebi npr. smanjiti stanarinu .
[/quote]
Upravo stoga što je nelegalno. A i moralno je dvojbeno?
[quote="sky"]
Treba se samo malo prošetati po studentskim domovima i na određenim mjestima (najčešće pokraj menze )možeš naći oglase : Prodaje se Ž. mjesto na Savi itd..Znači to je javna tajna. :wink:[/quote]
Prijavi ih. Zapljenivali su CDove. Jednog dana će ovakve izbacivati, možda zbog tebe već sutra. 8)
sky (napisa):
vsego (napisa):

Btw, sky, ovo sto ti predlazes je... khm... zakonski upitno... Wink

A joj pa to ti je sasvim normalna stvar .
...
Zašto ja ne bih imao još jedan izvor prihoda ? Fino ću izdati svoje mjesto u domu i tako sebi npr. smanjiti stanarinu .

Upravo stoga što je nelegalno. A i moralno je dvojbeno?
sky (napisa):

Treba se samo malo prošetati po studentskim domovima i na određenim mjestima (najčešće pokraj menze )možeš naći oglase : Prodaje se Ž. mjesto na Savi itd..Znači to je javna tajna. Wink

Prijavi ih. Zapljenivali su CDove. Jednog dana će ovakve izbacivati, možda zbog tebe već sutra. Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
sky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2003. (14:01:21)
Postovi: (3A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:59 čet, 3. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mate"][quote="sky"][quote="vsego"]
Btw, sky, ovo sto ti predlazes je... khm... zakonski upitno... ;)[/quote]
A joj pa to ti je sasvim normalna stvar .
...
Zašto ja ne bih imao još jedan izvor prihoda ? Fino ću izdati svoje mjesto u domu i tako sebi npr. smanjiti stanarinu .
[/quote]
Upravo stoga što je nelegalno. A i moralno je dvojbeno?[/quote]
Jeste nelegalno je i nemoralno,ali nažalost kod nas je to ponekad neizbježno.(fotokopiranje knjiga sa zaštićenim autorskim pravima , šveracnje po tramvajima ,sve što imaš instalirano na svom kompiću si sigurno platio , prženih glazbenih cd-eva sa također zaštićenim autorskim pravima nemaš doma ... )
Međutim to ima i svoju drugu stranu medalje .Svim onim ljudima koji unajme (među kojima bi mogao biti i klikky) sobu ili krevet je to također jedini način da studiraju ili ostanu u ZG.Ta je simbioza je poprilično čudna .Njene loša i dobre strane ovise iz koje perspektive gledaš.
[quote="mate"][quote="sky"]
Treba se samo malo prošetati po studentskim domovima i na određenim mjestima (najčešće pokraj menze )možeš naći oglase : Prodaje se Ž. mjesto na Savi itd..Znači to je javna tajna. :wink:[/quote]
Prijavi ih. Zapljenivali su CDove. Jednog dana će ovakve izbacivati, možda zbog tebe već sutra. 8)[/quote]
mate kome da ih prijavim :?: Istim onim ljudima ,koji to već toleriraju godinama .Ljudima koji zarađuju na takvim stvarima i švercu sa hranom u menzi .(mislim na one koji sjede u foteljama ) :? To bi bilo itekako naivno od mene .Nažalost tu bitku će neko drugi morati voditi umjesto mene .Sad češ reći neke studentske organizacije i sl..Pa znaš li ti koliko to već dugo traje .Misliš da nije bilo ljudi kojima je to smetalo i koji su nešto pokušali . Btw CD-evi su možda zapljenjeni , jer to nema veze sa domovima nego isključivo sa studentima. E da zaboravila sam na policiju .Kako to sve dokazati :?: Dokazi su poprilično brzi u nestajanju :lol: i ponovnom nastajanju :lol: (ovaj dio sa policijom me podsjeća na dobre krimiće) :lol:

P.S.
... ne želim se ufuravati u ulogu Ivane Orleanske :lol: ...nulerice su ionako out :lol: ... :wink:
mate (napisa):
sky (napisa):
vsego (napisa):

Btw, sky, ovo sto ti predlazes je... khm... zakonski upitno... Wink

A joj pa to ti je sasvim normalna stvar .
...
Zašto ja ne bih imao još jedan izvor prihoda ? Fino ću izdati svoje mjesto u domu i tako sebi npr. smanjiti stanarinu .

Upravo stoga što je nelegalno. A i moralno je dvojbeno?

Jeste nelegalno je i nemoralno,ali nažalost kod nas je to ponekad neizbježno.(fotokopiranje knjiga sa zaštićenim autorskim pravima , šveracnje po tramvajima ,sve što imaš instalirano na svom kompiću si sigurno platio , prženih glazbenih cd-eva sa također zaštićenim autorskim pravima nemaš doma ... )
Međutim to ima i svoju drugu stranu medalje .Svim onim ljudima koji unajme (među kojima bi mogao biti i klikky) sobu ili krevet je to također jedini način da studiraju ili ostanu u ZG.Ta je simbioza je poprilično čudna .Njene loša i dobre strane ovise iz koje perspektive gledaš.
mate (napisa):
sky (napisa):

Treba se samo malo prošetati po studentskim domovima i na određenim mjestima (najčešće pokraj menze )možeš naći oglase : Prodaje se Ž. mjesto na Savi itd..Znači to je javna tajna. Wink

Prijavi ih. Zapljenivali su CDove. Jednog dana će ovakve izbacivati, možda zbog tebe već sutra. Cool

mate kome da ih prijavim Question Istim onim ljudima ,koji to već toleriraju godinama .Ljudima koji zarađuju na takvim stvarima i švercu sa hranom u menzi .(mislim na one koji sjede u foteljama ) Confused To bi bilo itekako naivno od mene .Nažalost tu bitku će neko drugi morati voditi umjesto mene .Sad češ reći neke studentske organizacije i sl..Pa znaš li ti koliko to već dugo traje .Misliš da nije bilo ljudi kojima je to smetalo i koji su nešto pokušali . Btw CD-evi su možda zapljenjeni , jer to nema veze sa domovima nego isključivo sa studentima. E da zaboravila sam na policiju .Kako to sve dokazati Question Dokazi su poprilično brzi u nestajanju Laughing i ponovnom nastajanju Laughing (ovaj dio sa policijom me podsjeća na dobre krimiće) Laughing

P.S.
... ne želim se ufuravati u ulogu Ivane Orleanske Laughing ...nulerice su ionako out Laughing ... Wink




Zadnja promjena: sky; 13:30 pet, 4. 4. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 8:32 pet, 4. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

e ljudi, thank you very, very, bery much!!! nadam se da vas nisam puno utlacio! :D ah, bit ce tu jos pitanja od mene.... :D :D :D

btw, kakvi su vasi opci dojmovi o vasem faxu? bas me zanima sto mislite o kolegama, profesorima, asistentima, ispitima, kolegijima.......
e ljudi, thank you very, very, bery much!!! nadam se da vas nisam puno utlacio! Very Happy ah, bit ce tu jos pitanja od mene.... Very Happy Very Happy Very Happy

btw, kakvi su vasi opci dojmovi o vasem faxu? bas me zanima sto mislite o kolegama, profesorima, asistentima, ispitima, kolegijima.......


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 10:33 pet, 4. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]e ljudi, thank you very, very, bery much!!! nadam se da vas nisam puno utlacio! :D ah, bit ce tu jos pitanja od mene.... :D :D :D

btw, kakvi su vasi opci dojmovi o vasem faxu? bas me zanima sto mislite o kolegama, profesorima, asistentima, ispitima, kolegijima.......[/quote]


Upisavsi se na ovaj fax nisam, iskreno, ocekivala nista vise od legla genijalaca kojima se cijeli svijet vrti oko matemike te bolesne dresure koju malo-tko uspije prezivjeti.. Ostala sam strasno iznenadena kad sam vidjela kako su sve moje pretpostavke bile potpuno suprotne!!! Ljudi su fenomenalni, uvijek spremni pomoci i pokazati.. Asistenti su nevjerovatno susretljiivi i dragi, a to vrijedi i za (vecinu) profesora!! Ja sam neizljecivo zaljubljena u ovaj fakultet, tak da samo dodi-neces pozaliti!!! :wink:
klikky (napisa):
e ljudi, thank you very, very, bery much!!! nadam se da vas nisam puno utlacio! Very Happy ah, bit ce tu jos pitanja od mene.... Very Happy Very Happy Very Happy

btw, kakvi su vasi opci dojmovi o vasem faxu? bas me zanima sto mislite o kolegama, profesorima, asistentima, ispitima, kolegijima.......



Upisavsi se na ovaj fax nisam, iskreno, ocekivala nista vise od legla genijalaca kojima se cijeli svijet vrti oko matemike te bolesne dresure koju malo-tko uspije prezivjeti.. Ostala sam strasno iznenadena kad sam vidjela kako su sve moje pretpostavke bile potpuno suprotne!!! Ljudi su fenomenalni, uvijek spremni pomoci i pokazati.. Asistenti su nevjerovatno susretljiivi i dragi, a to vrijedi i za (vecinu) profesora!! Ja sam neizljecivo zaljubljena u ovaj fakultet, tak da samo dodi-neces pozaliti!!! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mate
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2003. (15:39:14)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Texas

PostPostano: 17:25 pet, 4. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sky"]mate kome da ih prijavim :?: Istim onim ljudima ,koji to već toleriraju godinama .Ljudima koji zarađuju na takvim stvarima i švercu sa hranom u menzi
[/quote]
Ako misliš na neispravne račune u menzi na njima zarađuje osoblje menze (blagajnici), a ne npr. ravnatelj doma. Inače pojasni na što misliš. Na prodaji mjesta u domu zarađuju [b]samo[/b] studenti koji prodaju. Kakvu korist imaju oni u foteljama.
Prije 20-30 godina postojale su kontrole po sobama. Evo vica:
Ide kontrola po sobama, kuca na vrata. "Ko je?" pita stanar. "Kontrola" čuje se izvana. Dvoje ilegalaca brzo se posakrivaju, jedan nešto viši ispod kreveta, drugi u ormar, dok je legalan stanar odugovlačio sa otvaranjem vrata. Kad je kontrola ušla odmah primjeti noge onoga pod krevetom. "Izlazi, vidimo te" vikne kontrola i gurne noge onome ispod kreveta. "Kako ste znali da sam u ormaru?", začu se iz ormara.
[quote="sky"]
E da zaboravila sam na policiju .Kako to sve dokazati :?: Dokazi su poprilično brzi u nestajanju :lol: i ponovnom nastajanju :lol: (ovaj dio sa policijom me podsjeća na dobre krimiće) :lol:
[/quote]
Ne znam da li je ovo u domeni policije. Možeš napisati kratko pismo i ubaciti ga u kaslić u domu. Kolika bi bila potražnja za mjestom stanovanja iz kojeg često treba "nestajati". Kolika bi bila ponuda kada bi prodavanje doma povlačilo određene vrlo vjerojatne mjere poput ukidanja ostalih prava?
smanjena potražnja + smanjena ponuda :arrow: umiranje tržišta
sky (napisa):
mate kome da ih prijavim Question Istim onim ljudima ,koji to već toleriraju godinama .Ljudima koji zarađuju na takvim stvarima i švercu sa hranom u menzi

Ako misliš na neispravne račune u menzi na njima zarađuje osoblje menze (blagajnici), a ne npr. ravnatelj doma. Inače pojasni na što misliš. Na prodaji mjesta u domu zarađuju samo studenti koji prodaju. Kakvu korist imaju oni u foteljama.
Prije 20-30 godina postojale su kontrole po sobama. Evo vica:
Ide kontrola po sobama, kuca na vrata. "Ko je?" pita stanar. "Kontrola" čuje se izvana. Dvoje ilegalaca brzo se posakrivaju, jedan nešto viši ispod kreveta, drugi u ormar, dok je legalan stanar odugovlačio sa otvaranjem vrata. Kad je kontrola ušla odmah primjeti noge onoga pod krevetom. "Izlazi, vidimo te" vikne kontrola i gurne noge onome ispod kreveta. "Kako ste znali da sam u ormaru?", začu se iz ormara.
sky (napisa):

E da zaboravila sam na policiju .Kako to sve dokazati Question Dokazi su poprilično brzi u nestajanju Laughing i ponovnom nastajanju Laughing (ovaj dio sa policijom me podsjeća na dobre krimiće) Laughing

Ne znam da li je ovo u domeni policije. Možeš napisati kratko pismo i ubaciti ga u kaslić u domu. Kolika bi bila potražnja za mjestom stanovanja iz kojeg često treba "nestajati". Kolika bi bila ponuda kada bi prodavanje doma povlačilo određene vrlo vjerojatne mjere poput ukidanja ostalih prava?
smanjena potražnja + smanjena ponuda Arrow umiranje tržišta


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan