Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

vsego ne poštuje slobodu govora

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
jaglac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2003. (00:53:24)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:58 čet, 27. 3. 2003    Naslov: vsego ne poštuje slobodu govora Citirajte i odgovorite

Markec, budi srce i ovakve ispade zadrzi za: a) sebe b) hodnik c) mail/pm/... (znam da se jaglac ne zna registrirati, ali ovo je opcenito)

Dakle, bez ovakvih ispada na Forumu. Hvala!

Da se razumijemo: nitko sretniji od mene da jaglac konacno uvene (cit. ode s Foruma), no to ne znaci da odobravam ovakvo oslovljavanje. Tu smo dio akademske institucije (primijeti ono math.hr u adresi) i takvi ispadi nisu pozeljni.

jaglac wrote:
Markec koji gore komentar. Nešto mi je tu promaklo . Tema je debilna definitivno , a oni koji su sudjelovali u cijeloj raspravi su trebali biti smiješni . Ja se nisam ni u jednom trenutku nasmijao . Samo sam se hvatao za glavu koliko ljudi mogu biti bezidjeni i sa smislom za humor koji bi bolje pristajao vrtićkom uzrastu.


Umjesto sto se hvatas za tu tvoju pametnu glavu, odi radije negdje drugdje, gdje je inteligencija korisnika na tebi primjerenoj razini. Koje je to mjesto, prepustam tvojoj procjeni, no ocito je da to nije ovaj Forum. Bit ce bolje i tebi i nama da si nadjes prikladnije mjesto.

jaglac wrote:
Na kraju da bi Markec ipak pokazao da zna postaviti pravu temu sjetio se glazbe. Samo tako naprijed uvijek treba pokušavati. Možda jednog dana uspiješ biti orginalan.(isprepado si me sa tim sličicama)


Markec i ja smo imali sukoba, no tek sam zahvaljujuci Tebi shvatio u kojoj mjeri je on zapravo ok decko. Hvala ti na tome!

No, mojim prosvjetljenjem tvoja misija zavrsava, pa se mozes mirne duse vratiti na newse, sretan sto si izvrsio jos jedno dobro djelo!

jaglac wrote:
Taz ol fox for tudej.


Moze na malo dulje od "tudej"? Recimo "forevr"? Priti pliiiiiiiz?

Da ti skratim tipkajucu muku, evo odmah i krace skice tvog replya na ovo:

1. Uh, povrijedih njegovo administratorsko visocanstvo (u nekoj malo manje pismenoj verziji, ali blizu sam)

2. Ti (Admin) i tako negiras ljudima pravo glasa i zapravo si tiranin/Staljin/Hitler/Baba Jaga (uvrstiti stogod) i sigurno ces obrisati ovaj moj post, oh jadnoga mene, no to me nimalo ne dira, smrc i smrc

3. Uvrsti jos malo njuzerske spike

Ozbiljno: bilo bi stvarno lijepo da odglumis Malajskog medvjeda i skupljeni materijal koristis daleko od Foruma...

Ma hvala admin srce si mislim da ću ostaviti ovako kako je
Markec, budi srce i ovakve ispade zadrzi za: a) sebe b) hodnik c) mail/pm/... (znam da se jaglac ne zna registrirati, ali ovo je opcenito)

Dakle, bez ovakvih ispada na Forumu. Hvala!

Da se razumijemo: nitko sretniji od mene da jaglac konacno uvene (cit. ode s Foruma), no to ne znaci da odobravam ovakvo oslovljavanje. Tu smo dio akademske institucije (primijeti ono math.hr u adresi) i takvi ispadi nisu pozeljni.

jaglac wrote:
Markec koji gore komentar. Nešto mi je tu promaklo . Tema je debilna definitivno , a oni koji su sudjelovali u cijeloj raspravi su trebali biti smiješni . Ja se nisam ni u jednom trenutku nasmijao . Samo sam se hvatao za glavu koliko ljudi mogu biti bezidjeni i sa smislom za humor koji bi bolje pristajao vrtićkom uzrastu.


Umjesto sto se hvatas za tu tvoju pametnu glavu, odi radije negdje drugdje, gdje je inteligencija korisnika na tebi primjerenoj razini. Koje je to mjesto, prepustam tvojoj procjeni, no ocito je da to nije ovaj Forum. Bit ce bolje i tebi i nama da si nadjes prikladnije mjesto.

jaglac wrote:
Na kraju da bi Markec ipak pokazao da zna postaviti pravu temu sjetio se glazbe. Samo tako naprijed uvijek treba pokušavati. Možda jednog dana uspiješ biti orginalan.(isprepado si me sa tim sličicama)


Markec i ja smo imali sukoba, no tek sam zahvaljujuci Tebi shvatio u kojoj mjeri je on zapravo ok decko. Hvala ti na tome!

No, mojim prosvjetljenjem tvoja misija zavrsava, pa se mozes mirne duse vratiti na newse, sretan sto si izvrsio jos jedno dobro djelo!

jaglac wrote:
Taz ol fox for tudej.


Moze na malo dulje od "tudej"? Recimo "forevr"? Priti pliiiiiiiz?

Da ti skratim tipkajucu muku, evo odmah i krace skice tvog replya na ovo:

1. Uh, povrijedih njegovo administratorsko visocanstvo (u nekoj malo manje pismenoj verziji, ali blizu sam)

2. Ti (Admin) i tako negiras ljudima pravo glasa i zapravo si tiranin/Staljin/Hitler/Baba Jaga (uvrstiti stogod) i sigurno ces obrisati ovaj moj post, oh jadnoga mene, no to me nimalo ne dira, smrc i smrc

3. Uvrsti jos malo njuzerske spike

Ozbiljno: bilo bi stvarno lijepo da odglumis Malajskog medvjeda i skupljeni materijal koristis daleko od Foruma...

Ma hvala admin srce si mislim da ću ostaviti ovako kako je


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:16 čet, 27. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto se subjecta tice: da si u toku, znao bi da ja otvoreno tvrdim da sam ovdje uveo diktaturu. Ako ti to toliko smeta, nosi se odavde.

Sto se posta tice: fakat si genijalno pametan. Znas napraviti copy/paste! Bravo!

Da ne bi bilo... Koliko god smatram da to nije dobro za Forum, evo sto ja mogu napraviti da se rijesim dosadne stjenice poput tebe:

1. Potpuno zalockati postanje na Forum za goste

2. Dodati ogranicenje na nove accounte, tako da ih samo Admin moze odobriti

3. Redovito brisati tvoje accounte i pratiti s kojih e-mail adresa otvaras nove (i za te adrese vise ne otvarati - za ovo postoji automatizacija)

Meni sve skupa manje posla nego tebi da svaki put otvoris novu mail adresu i novi account. Jedino ce se malo smanjiti korisnost za nove usere, no ako je to zrtva potrebna da te se rijesim, onda cu ju rado podnijeti. I tako se u zadnje vrijeme otvara malo novih accounta...

Daj vise shvati da si ovdje nepozeljan i nestani. :x
Sto se subjecta tice: da si u toku, znao bi da ja otvoreno tvrdim da sam ovdje uveo diktaturu. Ako ti to toliko smeta, nosi se odavde.

Sto se posta tice: fakat si genijalno pametan. Znas napraviti copy/paste! Bravo!

Da ne bi bilo... Koliko god smatram da to nije dobro za Forum, evo sto ja mogu napraviti da se rijesim dosadne stjenice poput tebe:

1. Potpuno zalockati postanje na Forum za goste

2. Dodati ogranicenje na nove accounte, tako da ih samo Admin moze odobriti

3. Redovito brisati tvoje accounte i pratiti s kojih e-mail adresa otvaras nove (i za te adrese vise ne otvarati - za ovo postoji automatizacija)

Meni sve skupa manje posla nego tebi da svaki put otvoris novu mail adresu i novi account. Jedino ce se malo smanjiti korisnost za nove usere, no ako je to zrtva potrebna da te se rijesim, onda cu ju rado podnijeti. I tako se u zadnje vrijeme otvara malo novih accounta...

Daj vise shvati da si ovdje nepozeljan i nestani. Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 13:00 pet, 28. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

daklem u potpunosti se slazem s vrlim nam adminom cak nemam ni nish za dodat :)
daklem u potpunosti se slazem s vrlim nam adminom cak nemam ni nish za dodat Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan