Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

provala ;)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 0:10 ned, 23. 3. 2003    Naslov: provala ;) Citirajte i odgovorite

daklem u raspravi s jednom nasom kolegicom koja me je na koljenima preklinjala da ju ne oslovaljavam ovdje je rekla da bash bed kaj muski nemaju pms il nesh sl. tj. period kad su napaljeni do bola , zivcani na cijeli svijet i jede im se slatko ;) i rekla da bi bilo fora

[i]"da imaš period kad nisi napaljen, nitko ti se ne sviđa, čak ni vlastitu curu ne možeš podnijeti i jede ti se poriluk :))"[/i]

Ona i nije bash svoja, kaj ne .... ;) kaj vi mislite ?
daklem u raspravi s jednom nasom kolegicom koja me je na koljenima preklinjala da ju ne oslovaljavam ovdje je rekla da bash bed kaj muski nemaju pms il nesh sl. tj. period kad su napaljeni do bola , zivcani na cijeli svijet i jede im se slatko Wink i rekla da bi bilo fora

"da imaš period kad nisi napaljen, nitko ti se ne sviđa, čak ni vlastitu curu ne možeš podnijeti i jede ti se poriluk Smile)"

Ona i nije bash svoja, kaj ne .... Wink kaj vi mislite ?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:22 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Re: provala ;) Citirajte i odgovorite

[quote="fly"][i]"da imaš period kad nisi napaljen, nitko ti se ne sviđa, čak ni vlastitu curu ne možeš podnijeti i jede ti se poriluk :))"[/i][/quote]

Pa di bas poriluk, majcicu joj pohanu :?::!::?: ;)

A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. :) Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... :D

Tako se bar prica... Ja nemam blage je l' to tocno... 8)

Btw, bilo bi zgodno da napises i kontext, tj. o cemu je uopce isla rasprava? :?
fly (napisa):
"da imaš period kad nisi napaljen, nitko ti se ne sviđa, čak ni vlastitu curu ne možeš podnijeti i jede ti se poriluk Smile)"


Pa di bas poriluk, majcicu joj pohanu QuestionExclamationQuestion Wink

A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. Smile Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... Very Happy

Tako se bar prica... Ja nemam blage je l' to tocno... Cool

Btw, bilo bi zgodno da napises i kontext, tj. o cemu je uopce isla rasprava? Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 0:36 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ma sam se nekaj zalio da cura pizdi na mene kako neucim nista i tako , ona uci stalno a i uz to kao da ju drzi pms .. na sta je ova odgovorila da zasto mi muski odma zakljucimo da cure pere pms ako pizde (pa pizde kaj ne ;) kao da PMS nema veze s ponasanjem samo da su uzasno napaljene za to vrijeme (pa po skromnom dosadasnjem iskustvu reko bi da jesu) i kao zasto mi decki nemamo nesh slicno , kao bilo bi zabavno .. pa bash i nebi ...
pa ma sam se nekaj zalio da cura pizdi na mene kako neucim nista i tako , ona uci stalno a i uz to kao da ju drzi pms .. na sta je ova odgovorila da zasto mi muski odma zakljucimo da cure pere pms ako pizde (pa pizde kaj ne Wink kao da PMS nema veze s ponasanjem samo da su uzasno napaljene za to vrijeme (pa po skromnom dosadasnjem iskustvu reko bi da jesu) i kao zasto mi decki nemamo nesh slicno , kao bilo bi zabavno .. pa bash i nebi ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:30 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]pa ma sam se nekaj zalio da cura pizdi na mene kako neucim nista i tako , ona uci stalno a i uz to kao da ju drzi pms .. na sta je ova odgovorila da zasto mi muski odma zakljucimo da cure pere pms ako pizde (pa pizde kaj ne ;) kao da PMS nema veze s ponasanjem samo da su uzasno napaljene za to vrijeme (pa po skromnom dosadasnjem iskustvu reko bi da jesu) i kao zasto mi decki nemamo nesh slicno , kao bilo bi zabavno .. pa bash i nebi ...[/quote]

Hehehehehe... :twisted: To me podsjetilo...

[img]http://161.53.8.14/~vsego/phun/pms.jpg[/img]

(Molim, ne includati sliku u eventualne kvotove...)
fly (napisa):
pa ma sam se nekaj zalio da cura pizdi na mene kako neucim nista i tako , ona uci stalno a i uz to kao da ju drzi pms .. na sta je ova odgovorila da zasto mi muski odma zakljucimo da cure pere pms ako pizde (pa pizde kaj ne Wink kao da PMS nema veze s ponasanjem samo da su uzasno napaljene za to vrijeme (pa po skromnom dosadasnjem iskustvu reko bi da jesu) i kao zasto mi decki nemamo nesh slicno , kao bilo bi zabavno .. pa bash i nebi ...


Hehehehehe... Twisted Evil To me podsjetilo...



(Molim, ne includati sliku u eventualne kvotove...)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 19:30 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

One word only : Ouch ;) ali se drapam od smijeha :)))
One word only : Ouch Wink ali se drapam od smijeha Smile))
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
jaglac
Gost





PostPostano: 23:53 pon, 24. 3. 2003    Naslov: Re: provala ;) Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]daklem u raspravi s jednom nasom kolegicom koja me je na koljenima preklinjala da ju ne oslovaljavam ovdje je rekla da bash bed kaj muski nemaju pms il nesh sl. tj. period kad su napaljeni do bola , zivcani na cijeli svijet i jede im se slatko ;) i rekla da bi bilo fora

[i]"da imaš period kad nisi napaljen, nitko ti se ne sviđa, čak ni vlastitu curu ne možeš podnijeti i jede ti se poriluk :))"[/i]

Ona i nije bash svoja, kaj ne .... ;) kaj vi mislite ?[/quote]

Kolko ja vidim prvi znakovi proljeća su vidljivi po temama razgovora !
fly (napisa):
daklem u raspravi s jednom nasom kolegicom koja me je na koljenima preklinjala da ju ne oslovaljavam ovdje je rekla da bash bed kaj muski nemaju pms il nesh sl. tj. period kad su napaljeni do bola , zivcani na cijeli svijet i jede im se slatko Wink i rekla da bi bilo fora

"da imaš period kad nisi napaljen, nitko ti se ne sviđa, čak ni vlastitu curu ne možeš podnijeti i jede ti se poriluk Smile)"

Ona i nije bash svoja, kaj ne .... Wink kaj vi mislite ?


Kolko ja vidim prvi znakovi proljeća su vidljivi po temama razgovora !


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:57 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Re: provala ;) Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. :) Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... :D
[/quote]
E ovo je glupost .
[quote="vsego"]
Btw, bilo bi zgodno da napises i kontext, tj. o cemu je uopce isla rasprava? :?[/quote]
Admina intrereresuje sa akademskog stanovišta da li se rasprava razvila kako treba (argumenti i protuargumenti ) ????
vsego (napisa):

A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. Smile Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... Very Happy

E ovo je glupost .
vsego (napisa):

Btw, bilo bi zgodno da napises i kontext, tj. o cemu je uopce isla rasprava? Confused

Admina intrereresuje sa akademskog stanovišta da li se rasprava razvila kako treba (argumenti i protuargumenti ) ????


[Vrh]
jaglac
Gost





PostPostano: 1:01 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Re: provala ;) Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="vsego"]
A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. :) Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... :D
[/quote]
Da mi je znati ko priča(od te većine muških ) takve gluposti .Pogotovo ova zadnja rečenica .
vsego mogo bi na osnovu gore ispisanog texta okušati u uređivanju rubrika ženskih časpopisa npr. Sudbina (ako se tako zove ) , Glorija i sl.
[quote="Anonymous"]
vsego (napisa):

A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. Smile Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... Very Happy

Da mi je znati ko priča(od te većine muških ) takve gluposti .Pogotovo ova zadnja rečenica .
vsego mogo bi na osnovu gore ispisanog texta okušati u uređivanju rubrika ženskih časpopisa npr. Sudbina (ako se tako zove ) , Glorija i sl.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 8:03 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Re: provala ;) Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="vsego"]
A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. :) Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... :D
[/quote]
Da mi je znati ko priča(od te većine muških ) takve gluposti .Pogotovo ova zadnja rečenica .
vsego mogo bi na osnovu gore ispisanog texta okušati u uređivanju rubrika ženskih časpopisa npr. Sudbina (ako se tako zove ), Glorija i sl.[/quote]

Sta nepismeni ljudi traze na ovom Forumu?! :shock: Rekoh: [i]prica se da vecina muskih...[/i] Nigdje ne pise da to muskarci pricaju! :P

Takodjer, svim lamereima koji misle da su cool ako napadaju na Admina: namjerno ignoriram provokacije, u nadi da cete se vratiti na newse (odakle su neki od najnovijih usera ocito potekli).
Anonymous (napisa):
vsego (napisa):

A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. Smile Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... Very Happy

Da mi je znati ko priča(od te većine muških ) takve gluposti .Pogotovo ova zadnja rečenica .
vsego mogo bi na osnovu gore ispisanog texta okušati u uređivanju rubrika ženskih časpopisa npr. Sudbina (ako se tako zove ), Glorija i sl.


Sta nepismeni ljudi traze na ovom Forumu?! Shocked Rekoh: prica se da vecina muskih... Nigdje ne pise da to muskarci pricaju! Razz

Takodjer, svim lamereima koji misle da su cool ako napadaju na Admina: namjerno ignoriram provokacije, u nadi da cete se vratiti na newse (odakle su neki od najnovijih usera ocito potekli).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:04 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Re: provala ;) Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="vsego"]
A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. :) Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... :D
[/quote]
Da mi je znati ko priča(od te većine muških ) takve gluposti .Pogotovo ova zadnja rečenica .
vsego mogo bi na osnovu gore ispisanog texta okušati u uređivanju rubrika ženskih časpopisa npr. Sudbina (ako se tako zove ), Glorija i sl.[/quote]
[quote="vsego"]
Sta nepismeni ljudi traze na ovom Forumu?! :shock: Rekoh: [i]prica se da vecina muskih...[/i] Nigdje ne pise da to muskarci pricaju! :P[/quote]
Dobro dobro .Da mi je znati od koje budale ili glupana si ti to čuo (inače ne bi ovo napiso)
[quote="vsego"]
Takodjer, svim lamereima koji misle da su cool ako napadaju na Admina: namjerno ignoriram provokacije, u nadi da cete se vratiti na newse (odakle su neki od najnovijih usera ocito potekli).[/quote]
Ja mislim da je napadanje admina cool .E svašta . Slušaj nisam ja kriv što izvaljueš ovakve stvari . Ne mogu izdržati a da nešto ne kažem .Tako da nije u pitanju to što si admin.(oups vaše administarsvo)
Anonymous (napisa):
vsego (napisa):

A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. Smile Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... Very Happy

Da mi je znati ko priča(od te većine muških ) takve gluposti .Pogotovo ova zadnja rečenica .
vsego mogo bi na osnovu gore ispisanog texta okušati u uređivanju rubrika ženskih časpopisa npr. Sudbina (ako se tako zove ), Glorija i sl.

vsego (napisa):

Sta nepismeni ljudi traze na ovom Forumu?! Shocked Rekoh: prica se da vecina muskih... Nigdje ne pise da to muskarci pricaju! Razz

Dobro dobro .Da mi je znati od koje budale ili glupana si ti to čuo (inače ne bi ovo napiso)
vsego (napisa):

Takodjer, svim lamereima koji misle da su cool ako napadaju na Admina: namjerno ignoriram provokacije, u nadi da cete se vratiti na newse (odakle su neki od najnovijih usera ocito potekli).

Ja mislim da je napadanje admina cool .E svašta . Slušaj nisam ja kriv što izvaljueš ovakve stvari . Ne mogu izdržati a da nešto ne kažem .Tako da nije u pitanju to što si admin.(oups vaše administarsvo)


[Vrh]
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:46 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam, meni je to zvučalo kao nevina (nyuk, nyuk) zezancija, a ne da je to ozbiljno mislio.

Ali tko sam ja da se upuštam u takove razgovore.

Na kraju krajeva i mog potpisa se vidi da mi je jedini cilj ulizivanje adminu :P :PP
Ne znam, meni je to zvučalo kao nevina (nyuk, nyuk) zezancija, a ne da je to ozbiljno mislio.

Ali tko sam ja da se upuštam u takove razgovore.

Na kraju krajeva i mog potpisa se vidi da mi je jedini cilj ulizivanje adminu Razz Weeee-heeee!!!



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:04 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Re: provala ;) Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="vsego"]A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. :) Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... :D[/quote]
Da mi je znati ko priča(od te većine muških ) takve gluposti .Pogotovo ova zadnja rečenica .
vsego mogo bi na osnovu gore ispisanog texta okušati u uređivanju rubrika ženskih časpopisa npr. Sudbina (ako se tako zove ), Glorija i sl.[/quote]

dijete drago, ocito nemas pojma o zivotu, i nisi se susreo/la sa takvim primjercima muskog/zenskog roda, bilo iz svog bilo iz bliskih iskustava
mozda je tako i bolje...za tebe... vjeruj...

ovo sto je vsego rekao, receno je u shali (za one koji ne promatraju emoticone i njihovo znacenje)
da to moze biti istina... mozda saznas, mozda ne... ja ti zelim da ne...
al takodjer, ako vec ides u takve napade na shalu... il idi argumentirano, il nejdi uopce (moja preporuka)

[quote="vsego"]Sta nepismeni ljudi traze na ovom Forumu?! :shock: Rekoh: [i]prica se da vecina muskih...[/i] Nigdje ne pise da to muskarci pricaju! :P[/quote]

vsego, vsego... nadam se da neces uskoro trebati drzati vjezbe iz citanja, i razumijevanja procitanog...:D

[quote="Anonymous"]Dobro dobro .Da mi je znati od koje budale ili glupana si ti to čuo (inače ne bi ovo napiso)[/quote]

ti ocito nisi cuo/cula zs shalu, kao prvo, a kao drugo, ohladi malo hormone...
ovaj Forum nije mjesto za besmislena napadanja...
bilo bi glupo da zbog takvih ispada Guestova, vrli nam admin odluci zabraniti Guestovima postanje, il da uvede neke sankcije...
opcenito
iako ovo je u Ćumezu, to IMO (In My Opinion za neupucene) ne znaci da treba Forum zatrpavati napadackim raspravama zbog neke posalice, il nekoga zbog njegovih stavova il ukusa

[quote="vsego"]Takodjer, svim lamereima koji misle da su cool ako napadaju na Admina: namjerno ignoriram provokacije, u nadi da cete se vratiti na newse (odakle su neki od najnovijih usera ocito potekli).[/quote]

vsego, nemoj odmah tako po usenetu :wink:
ima i tamo hrpetina njih iz generacije 'hocu internet'
mozda bi bilo bolje da se ti vrate u svoje kvartove i nek lumpaju i dalje tamo gdje su i dosad...

[quote="Anonymous"]Ja mislim da je napadanje admina cool .E svašta . Slušaj nisam ja kriv što izvaljueš ovakve stvari . Ne mogu izdržati a da nešto ne kažem .Tako da nije u pitanju to što si admin.(oups vaše administarsvo)[/quote]

nije nitko kriv sto ti neznas citati
a mi koji reagioramo, zelimo ti pomoci...

a sad ozbiljno, meni ovim postom nije namjera popljuvati te ili nesto slicno, samo zelim tebi, i ostalim Guestovima, svratiti pozornost na to da ovaj Forum nije birc niti ista slicno, i da svi mi, kao akademski gradjani, bi se ipak trebali koliko-toliko dolicno ponasati
a kao DJeca Foruma bi trebali postivati tudje misljenje, stavove, i ukuse...
ali takodjer znati shvatiti shalu

ako je tebi bio losh dan, nemoj zbog toga stjecati neprijatelje... obrati se prijateljima i popravi raspolozenje... :wink:
uostalom, ima ovdje i lezernijih rasprava, a ne vodi svaka u svadju...

hej, pa ne zelis se valjda zamjerati ljudima koji bi ti mogli ispravljati ispite? (aka Krcko, Vsego, vecina moderatora... ) ?
:D


ehda, ne zelim flejm
ako imate nesto protiv mene, registrirajte se i posaljite mi PM
a i mejl mi je otvoren...

ako ovo ode u vode flejma, molim Admina da makne moj post i one koji se direktno nastavljaju na njega
ne zelim flejm, samo mozda nekome svrnuti pozornost...

ajte, uzivajte...
danas je lijep dan
:sun:

veselite se


:wc: :banana: :weee:
:banana: :wc: :w
:weee:
:w :weee: :banana:
:wc: :banana:


:w
[quote="Anonymous"]
Anonymous (napisa):
vsego (napisa):
A i ovako se bune da nam nije dosta stalo, da nam se ne svidjaju... Besides, prica se da vecina muskih i tako ne moze podnijeti vlastitu curu. Smile Navodno da smo puno bolji s tudjima i nicijima... Very Happy

Da mi je znati ko priča(od te većine muških ) takve gluposti .Pogotovo ova zadnja rečenica .
vsego mogo bi na osnovu gore ispisanog texta okušati u uređivanju rubrika ženskih časpopisa npr. Sudbina (ako se tako zove ), Glorija i sl.


dijete drago, ocito nemas pojma o zivotu, i nisi se susreo/la sa takvim primjercima muskog/zenskog roda, bilo iz svog bilo iz bliskih iskustava
mozda je tako i bolje...za tebe... vjeruj...

ovo sto je vsego rekao, receno je u shali (za one koji ne promatraju emoticone i njihovo znacenje)
da to moze biti istina... mozda saznas, mozda ne... ja ti zelim da ne...
al takodjer, ako vec ides u takve napade na shalu... il idi argumentirano, il nejdi uopce (moja preporuka)

vsego (napisa):
Sta nepismeni ljudi traze na ovom Forumu?! Shocked Rekoh: prica se da vecina muskih... Nigdje ne pise da to muskarci pricaju! Razz


vsego, vsego... nadam se da neces uskoro trebati drzati vjezbe iz citanja, i razumijevanja procitanog...Very Happy

Anonymous (napisa):
Dobro dobro .Da mi je znati od koje budale ili glupana si ti to čuo (inače ne bi ovo napiso)


ti ocito nisi cuo/cula zs shalu, kao prvo, a kao drugo, ohladi malo hormone...
ovaj Forum nije mjesto za besmislena napadanja...
bilo bi glupo da zbog takvih ispada Guestova, vrli nam admin odluci zabraniti Guestovima postanje, il da uvede neke sankcije...
opcenito
iako ovo je u Ćumezu, to IMO (In My Opinion za neupucene) ne znaci da treba Forum zatrpavati napadackim raspravama zbog neke posalice, il nekoga zbog njegovih stavova il ukusa

vsego (napisa):
Takodjer, svim lamereima koji misle da su cool ako napadaju na Admina: namjerno ignoriram provokacije, u nadi da cete se vratiti na newse (odakle su neki od najnovijih usera ocito potekli).


vsego, nemoj odmah tako po usenetu Wink
ima i tamo hrpetina njih iz generacije 'hocu internet'
mozda bi bilo bolje da se ti vrate u svoje kvartove i nek lumpaju i dalje tamo gdje su i dosad...

Anonymous (napisa):
Ja mislim da je napadanje admina cool .E svašta . Slušaj nisam ja kriv što izvaljueš ovakve stvari . Ne mogu izdržati a da nešto ne kažem .Tako da nije u pitanju to što si admin.(oups vaše administarsvo)


nije nitko kriv sto ti neznas citati
a mi koji reagioramo, zelimo ti pomoci...

a sad ozbiljno, meni ovim postom nije namjera popljuvati te ili nesto slicno, samo zelim tebi, i ostalim Guestovima, svratiti pozornost na to da ovaj Forum nije birc niti ista slicno, i da svi mi, kao akademski gradjani, bi se ipak trebali koliko-toliko dolicno ponasati
a kao DJeca Foruma bi trebali postivati tudje misljenje, stavove, i ukuse...
ali takodjer znati shvatiti shalu

ako je tebi bio losh dan, nemoj zbog toga stjecati neprijatelje... obrati se prijateljima i popravi raspolozenje... Wink
uostalom, ima ovdje i lezernijih rasprava, a ne vodi svaka u svadju...

hej, pa ne zelis se valjda zamjerati ljudima koji bi ti mogli ispravljati ispite? (aka Krcko, Vsego, vecina moderatora... ) ?
Very Happy


ehda, ne zelim flejm
ako imate nesto protiv mene, registrirajte se i posaljite mi PM
a i mejl mi je otvoren...

ako ovo ode u vode flejma, molim Admina da makne moj post i one koji se direktno nastavljaju na njega
ne zelim flejm, samo mozda nekome svrnuti pozornost...

ajte, uzivajte...
danas je lijep dan
Veselo sunce

veselite se


WC Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!!
Dancing banana WC Wave
Weeeeeee!!!!!!!!!!!
Wave Weeeeeee!!!!!!!!!!! Dancing banana
WC Dancing banana


Wave



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
jaglac
Gost





PostPostano: 19:06 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Re: provala ;) Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]
dijete drago, ocito nemas pojma o zivotu, i nisi se susreo/la sa takvim primjercima muskog/zenskog roda, bilo iz svog bilo iz bliskih iskustava
mozda je tako i bolje...za tebe... vjeruj...[/quote]

Reče vrlo iskusno dijete, meni je žao što si ti očito imala takvih iskustava
[quote="Nesi"]
ovo sto je vsego rekao, receno je u shali (za one koji ne promatraju emoticone i njihovo znacenje)
da to moze biti istina... mozda saznas, mozda ne... ja ti zelim da ne...
al takodjer, ako vec ides u takve napade na shalu... il idi argumentirano, il nejdi uopce (moja preporuka)[/quote]

Na ovako nešto nije moguće agumentirati . Čini mi se da i tebi ne ide .Nekako si zbunjena mogla bi biti istina a možda i ne.
[quote="Nesi"]
[quote="vsego"]Sta nepismeni ljudi traze na ovom Forumu?! :shock: Rekoh: [i]prica se da vecina muskih...[/i] Nigdje ne pise da to muskarci pricaju! :P[/quote]

vsego, vsego... nadam se da neces uskoro trebati drzati vjezbe iz citanja, i razumijevanja procitanog...:D[/quote]
Čini mi se da vas dvoje ne znate što znači nepismen.Svako ima pravo na svoju interpretaciju teksta.Ja nisam stekao dojam da se šali .I to sam rekao .
[quote="Nesi"]
[quote="Anonymous"]Dobro dobro .Da mi je znati od koje budale ili glupana si ti to čuo (inače ne bi ovo napiso)[/quote]

ti ocito nisi cuo/cula zs shalu, kao prvo, a kao drugo, ohladi malo hormone...[/quote]
Zašto bi ovo trebalo značiti da su mi hormoni "vrući" ?Ti stvarno misliš da se radi o šali !
[quote="Nesi"]
ovaj Forum nije mjesto za besmislena napadanja...
bilo bi glupo da zbog takvih ispada Guestova, vrli nam admin odluci zabraniti Guestovima postanje, il da uvede neke sankcije...
opcenito
[/quote]
Moje napadanje je besmisleno . Jesi ti sigurna da si žensko ?
Zar misliš da čovjek koji je pisac teme Duboko filozofsko pitanje o podvojenim ličnostima dovoljno kvalificiran za cenzuru postova?

[quote="Nesi"]

[quote="Anonymous"]Ja mislim da je napadanje admina cool .E svašta . Slušaj nisam ja kriv što izvaljueš ovakve stvari . Ne mogu izdržati a da nešto ne kažem .Tako da nije u pitanju to što si admin.(oups vaše administarsvo)[/quote]

nije nitko kriv sto ti neznas citati
a mi koji reagioramo, zelimo ti pomoci...
[/quote]
A ovo je jako argumentirano napadanje . Ma ne želiš ti meni pomoći nego podilaziti njegovom administarstvu.
[quote="Nesi"]
a sad ozbiljno, meni ovim postom nije namjera popljuvati te ili nesto slicno, samo zelim tebi, i ostalim Guestovima, svratiti pozornost na to da ovaj Forum nije birc niti ista slicno, i da svi mi, kao akademski gradjani, bi se ipak trebali koliko-toliko dolicno ponasati
[/quote]
Tebi je Duboko filozofsko pitanje bla bla primjer doličnog akademskog ponašanja .
[quote="Nesi"]
a kao DJeca Foruma bi trebali postivati tudje misljenje, stavove, i ukuse...
ali takodjer znati shvatiti shalu[/quote]
Očito moje mišljenje, stavove i ukus ne poštuješ.I to samo zato što je drugačiji od dosad viđenog.
[quote="Nesi"]ako je tebi bio losh dan, nemoj zbog toga stjecati neprijatelje... obrati se prijateljima i popravi raspolozenje... :wink:
uostalom, ima ovdje i lezernijih rasprava, a ne vodi svaka u svadju...[/quote]
Uopće mi nije bio loš dan . Samo ne mogu podnjeti glupost .
[quote="Nesi"]hej, pa ne zelis se valjda zamjerati ljudima koji bi ti mogli ispravljati ispite? (aka Krcko, Vsego, vecina moderatora... ) ?
:D[/quote]
A zato ova odbrana njegovog administarstva.
[quote="Nesi"]
ehda, ne zelim flejm
ako imate nesto protiv mene, registrirajte se i posaljite mi PM
a i mejl mi je otvoren...[/quote]
Kako plemenito od tebe što preuzimaš na sebe breme njegovog administarstva.Ja također želim pomoći forumašima i gostima tako što će vidjeti ovakve postove .Zbog gore navedenog .
[quote="Nesi"]
ako ovo ode u vode flejma, molim Admina da makne moj post i one koji se direktno nastavljaju na njega
ne zelim flejm, samo mozda nekome svrnuti pozornost... [/quote]
Ti nisi mogla izdržati da meni nešto kažeš , a kad ja to učinim onda je u pitanju besmisleno napadanje ,nedolično ponašanje i izazivanje flejma.
Moj će sigurno maknuti, jer ne poštuje moju želju da se ne registriram i zato što ne poštuje moju slobodu govora . Čuj ne živimo u doba Staljina i sličnih diktatora . Ovo je ipak Ćumez.Ako tvoja tema Duboko bla bla može stajati zašto ne bi i moj post.
Nesi (napisa):

dijete drago, ocito nemas pojma o zivotu, i nisi se susreo/la sa takvim primjercima muskog/zenskog roda, bilo iz svog bilo iz bliskih iskustava
mozda je tako i bolje...za tebe... vjeruj...


Reče vrlo iskusno dijete, meni je žao što si ti očito imala takvih iskustava
Nesi (napisa):

ovo sto je vsego rekao, receno je u shali (za one koji ne promatraju emoticone i njihovo znacenje)
da to moze biti istina... mozda saznas, mozda ne... ja ti zelim da ne...
al takodjer, ako vec ides u takve napade na shalu... il idi argumentirano, il nejdi uopce (moja preporuka)


Na ovako nešto nije moguće agumentirati . Čini mi se da i tebi ne ide .Nekako si zbunjena mogla bi biti istina a možda i ne.
Nesi (napisa):

vsego (napisa):
Sta nepismeni ljudi traze na ovom Forumu?! Shocked Rekoh: prica se da vecina muskih... Nigdje ne pise da to muskarci pricaju! Razz


vsego, vsego... nadam se da neces uskoro trebati drzati vjezbe iz citanja, i razumijevanja procitanog...Very Happy

Čini mi se da vas dvoje ne znate što znači nepismen.Svako ima pravo na svoju interpretaciju teksta.Ja nisam stekao dojam da se šali .I to sam rekao .
Nesi (napisa):

Anonymous (napisa):
Dobro dobro .Da mi je znati od koje budale ili glupana si ti to čuo (inače ne bi ovo napiso)


ti ocito nisi cuo/cula zs shalu, kao prvo, a kao drugo, ohladi malo hormone...

Zašto bi ovo trebalo značiti da su mi hormoni "vrući" ?Ti stvarno misliš da se radi o šali !
Nesi (napisa):

ovaj Forum nije mjesto za besmislena napadanja...
bilo bi glupo da zbog takvih ispada Guestova, vrli nam admin odluci zabraniti Guestovima postanje, il da uvede neke sankcije...
opcenito

Moje napadanje je besmisleno . Jesi ti sigurna da si žensko ?
Zar misliš da čovjek koji je pisac teme Duboko filozofsko pitanje o podvojenim ličnostima dovoljno kvalificiran za cenzuru postova?

Nesi (napisa):


Anonymous (napisa):
Ja mislim da je napadanje admina cool .E svašta . Slušaj nisam ja kriv što izvaljueš ovakve stvari . Ne mogu izdržati a da nešto ne kažem .Tako da nije u pitanju to što si admin.(oups vaše administarsvo)


nije nitko kriv sto ti neznas citati
a mi koji reagioramo, zelimo ti pomoci...

A ovo je jako argumentirano napadanje . Ma ne želiš ti meni pomoći nego podilaziti njegovom administarstvu.
Nesi (napisa):

a sad ozbiljno, meni ovim postom nije namjera popljuvati te ili nesto slicno, samo zelim tebi, i ostalim Guestovima, svratiti pozornost na to da ovaj Forum nije birc niti ista slicno, i da svi mi, kao akademski gradjani, bi se ipak trebali koliko-toliko dolicno ponasati

Tebi je Duboko filozofsko pitanje bla bla primjer doličnog akademskog ponašanja .
Nesi (napisa):

a kao DJeca Foruma bi trebali postivati tudje misljenje, stavove, i ukuse...
ali takodjer znati shvatiti shalu

Očito moje mišljenje, stavove i ukus ne poštuješ.I to samo zato što je drugačiji od dosad viđenog.
Nesi (napisa):
ako je tebi bio losh dan, nemoj zbog toga stjecati neprijatelje... obrati se prijateljima i popravi raspolozenje... Wink
uostalom, ima ovdje i lezernijih rasprava, a ne vodi svaka u svadju...

Uopće mi nije bio loš dan . Samo ne mogu podnjeti glupost .
Nesi (napisa):
hej, pa ne zelis se valjda zamjerati ljudima koji bi ti mogli ispravljati ispite? (aka Krcko, Vsego, vecina moderatora... ) ?
Very Happy

A zato ova odbrana njegovog administarstva.
Nesi (napisa):

ehda, ne zelim flejm
ako imate nesto protiv mene, registrirajte se i posaljite mi PM
a i mejl mi je otvoren...

Kako plemenito od tebe što preuzimaš na sebe breme njegovog administarstva.Ja također želim pomoći forumašima i gostima tako što će vidjeti ovakve postove .Zbog gore navedenog .
Nesi (napisa):

ako ovo ode u vode flejma, molim Admina da makne moj post i one koji se direktno nastavljaju na njega
ne zelim flejm, samo mozda nekome svrnuti pozornost...

Ti nisi mogla izdržati da meni nešto kažeš , a kad ja to učinim onda je u pitanju besmisleno napadanje ,nedolično ponašanje i izazivanje flejma.
Moj će sigurno maknuti, jer ne poštuje moju želju da se ne registriram i zato što ne poštuje moju slobodu govora . Čuj ne živimo u doba Staljina i sličnih diktatora . Ovo je ipak Ćumez.Ako tvoja tema Duboko bla bla može stajati zašto ne bi i moj post.


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:39 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

:pm:

Oboje. Ak se oglasi admin i njega cu poslat.
Poziv za preseljenje u Private Message

Oboje. Ak se oglasi admin i njega cu poslat.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
jaglac
Gost





PostPostano: 22:06 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]:pm:

Oboje. Ak se oglasi admin i njega cu poslat.[/quote]

Evo krcko ja obećavam da neću više .Jedino ako Nesi odgovori.
krcko (napisa):
Poziv za preseljenje u Private Message

Oboje. Ak se oglasi admin i njega cu poslat.


Evo krcko ja obećavam da neću više .Jedino ako Nesi odgovori.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:55 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Oboje. Ak se oglasi admin i njega cu poslat.[/quote]

Admin se odlucio oglasiti odgovorom jaglacu:

1. Rijec [i]nepismen[/i] oznacava osobu koja ne zna citati i/ili pisati. Ti si, kako smo ustanovili, pokazao da ne znas citati.

2. Lockam ovaj post jer je (hvala, jaglac) postao besmislen

3. Divim se userima koji uspiju zagaditi svaki post na kojem se pojave. Ajd' sad odi negdje drugdje, pa da se tamo dive tvojoj mudrosti.

Eventualne replyeve primam [b]iskljucivo[/b] na PMove. Ostalo ignoriram.

Hvala!
krcko (napisa):
Oboje. Ak se oglasi admin i njega cu poslat.


Admin se odlucio oglasiti odgovorom jaglacu:

1. Rijec nepismen oznacava osobu koja ne zna citati i/ili pisati. Ti si, kako smo ustanovili, pokazao da ne znas citati.

2. Lockam ovaj post jer je (hvala, jaglac) postao besmislen

3. Divim se userima koji uspiju zagaditi svaki post na kojem se pojave. Ajd' sad odi negdje drugdje, pa da se tamo dive tvojoj mudrosti.

Eventualne replyeve primam iskljucivo na PMove. Ostalo ignoriram.

Hvala!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan