Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izvanredne konzultacije
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:59 ned, 29. 8. 2004    Naslov: Izvanredne konzultacije Citirajte i odgovorite

U utorak, 31.8. u 12 sati odrzat ce se konzultacije uglavnom iz Kombinatorike. Bit cu u 223, ako dodje vise ljudi preselit cemo se u najblizu slobodnu predavaonicu.
U utorak, 31.8. u 12 sati odrzat ce se konzultacije uglavnom iz Kombinatorike. Bit cu u 223, ako dodje vise ljudi preselit cemo se u najblizu slobodnu predavaonicu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 11:13 pet, 24. 9. 2004    Naslov: konzultacije Citirajte i odgovorite

Dal će biti u pon prije pismelog konzultacija i z komb?
Dal će biti u pon prije pismelog konzultacija i z komb?


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:36 pet, 24. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze, oko 11 sati. Tak da stignu oni koji su prijavili A1 i/ili A2.
Moze, oko 11 sati. Tak da stignu oni koji su prijavili A1 i/ili A2.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 20:58 pon, 24. 1. 2005    Naslov: Konzultacije Citirajte i odgovorite

Za Krcka :D
Hocete li imati vremena ovaj tjedan ili slijedeci prije ispita odrzati konzultacije za zadnje nedoumice :? ?
Za Krcka Very Happy
Hocete li imati vremena ovaj tjedan ili slijedeci prije ispita odrzati konzultacije za zadnje nedoumice Confused ?


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:28 uto, 25. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan konzultacije su u standardnom terminu, cetvrtkom 14-16. Iduci tjedan odrzat cu "izvanredne" konzultacije vjerojatno u ponedjeljak. Napisat cu ovdje tocan termin kada ga utvrdim.
Ovaj tjedan konzultacije su u standardnom terminu, cetvrtkom 14-16. Iduci tjedan odrzat cu "izvanredne" konzultacije vjerojatno u ponedjeljak. Napisat cu ovdje tocan termin kada ga utvrdim.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:31 čet, 27. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iduce "izvanredne konzultacije" su u ponedjeljak, 31.1.2005. u 14 sati.

Tokom ispitnih rokova konzultacije se odrzavaju po dogovoru - posaljite mail i naci cemo termin koji odgovara vama i meni.
Iduce "izvanredne konzultacije" su u ponedjeljak, 31.1.2005. u 14 sati.

Tokom ispitnih rokova konzultacije se odrzavaju po dogovoru - posaljite mail i naci cemo termin koji odgovara vama i meni.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 22:11 pet, 8. 4. 2005    Naslov: Izvanredne konzultacije Citirajte i odgovorite

Standardno pitanje:
Hoce li i kada ce biti izvanredne konzultacije?Ima li izgleda za njih :lol: ?
Standardno pitanje:
Hoce li i kada ce biti izvanredne konzultacije?Ima li izgleda za njih Laughing ?


[Vrh]
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 22:56 pet, 8. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a o kojem se profesoru radi?
a o kojem se profesoru radi?



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:07 sub, 9. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sorry,pitanje za Krcka :oops: .
Sorry,pitanje za Krcka Embarassed .


[Vrh]
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:17 ned, 10. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

oprosti ako ce ovo ispast kao spam ali zar nije bilo jednostavnije da posaljes mail tom odredenom asistentu ili da mu posaljes privatnu porukicu .... :lol:
oprosti ako ce ovo ispast kao spam ali zar nije bilo jednostavnije da posaljes mail tom odredenom asistentu ili da mu posaljes privatnu porukicu .... Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2004. (18:22:48)
Postovi: (43)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:39 uto, 12. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako sam dobro zapamtila... konzultacije su u četvrtak od 12 do 14???
ako sam dobro zapamtila... konzultacije su u četvrtak od 12 do 14???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:38 uto, 12. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nazalost nista od izvanrednih konzultacija ovaj puta. Redovne konzultacije su cetvrtkom 12-14. Ne moras pamtiti takve stvari, imas [url=http://web.math.hr/~krcko/]ovdje[/url] (lanjski termin zacementiran je [url=http://www.math.hr/hr/new/hr/o_fakultetu/konzultacije.html]ovdje[/url] :) ). Rokove i rjesenja mozete dobiti i izvan termina konzultacija, kada god me vidite. Btw, nisam jos sastavio pismeni i sumnjam da cu stici do cetvrtka. Na pitanja tipa "hoce li biti Dirichlet/suma" dobit cete samo blagoteleci pogled :/ =P~
Nazalost nista od izvanrednih konzultacija ovaj puta. Redovne konzultacije su cetvrtkom 12-14. Ne moras pamtiti takve stvari, imas ovdje (lanjski termin zacementiran je ovdje Smile ). Rokove i rjesenja mozete dobiti i izvan termina konzultacija, kada god me vidite. Btw, nisam jos sastavio pismeni i sumnjam da cu stici do cetvrtka. Na pitanja tipa "hoce li biti Dirichlet/suma" dobit cete samo blagoteleci pogled Ehm? Drool



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:33 pet, 24. 6. 2005    Naslov: konzultacije prije pismenog Citirajte i odgovorite

da li ce biti odrzane konzultacije prije pismenog?predlazem utorak jer onda nema nikakvih pismenih
da li ce biti odrzane konzultacije prije pismenog?predlazem utorak jer onda nema nikakvih pismenih


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:42 pet, 24. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

U utorak sam zauzet, ali moze u ponedjeljak 27.6.2005. oko 12 sati. Ako netko ide na pismeni u A2 razredu neka dodje malo prije, recimo u 11:30.
U utorak sam zauzet, ali moze u ponedjeljak 27.6.2005. oko 12 sati. Ako netko ide na pismeni u A2 razredu neka dodje malo prije, recimo u 11:30.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:54 pon, 5. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos jedne konzultacije iz Kombinatorike odrzat ce se u petak, 9.9.2005. u 11 sati. Potrazite me u uredu (soba 304). Ako bude guzva naci cemo si neku predavaonicu, napisat cu na vrata od ureda. Mislim da sljedeci tjedan necu moci drzati konzultacije, tako da last-minute konzultacija prije pismenog 16.9. vjerojatno biti nece.
Jos jedne konzultacije iz Kombinatorike odrzat ce se u petak, 9.9.2005. u 11 sati. Potrazite me u uredu (soba 304). Ako bude guzva naci cemo si neku predavaonicu, napisat cu na vrata od ureda. Mislim da sljedeci tjedan necu moci drzati konzultacije, tako da last-minute konzultacija prije pismenog 16.9. vjerojatno biti nece.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
zabica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 09. 2005. (14:04:33)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 13:36 pet, 9. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

..a hocete li biti dostupni na forumu tad kad nece moci biti konzultacija ili vas stvarno nece biti?..:cry:.
..a hocete li biti dostupni na forumu tad kad nece moci biti konzultacija ili vas stvarno nece biti?..Crying or Very sad.



_________________
..cilj je svakog misaonog djelovanja pretvaranje cuda u nesto razumljivo..kaze Einstein..Smile.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:40 pet, 9. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa odgovarat cu koliko stignem. Ne idem nikuda, ali sam u guzvi. Uostalom, nisam ja jedini koji dogovara na pitanja u Komb-podforumu :wink:
Pa odgovarat cu koliko stignem. Ne idem nikuda, ali sam u guzvi. Uostalom, nisam ja jedini koji dogovara na pitanja u Komb-podforumu Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan