Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zasto studenti PMF-a i PBF-a imaju komunikacijskih problema?
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 21:13 ned, 4. 9. 2005    Naslov: Zasto studenti PMF-a i PBF-a imaju komunikacijskih problema? Citirajte i odgovorite

http://www.pbf.hr/stud/phpBB2/viewtopic.php?t=496 :P
http://www.pbf.hr/stud/phpBB2/viewtopic.php?t=496 Razz



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 21:44 ned, 4. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

S obzirom na to tko s njihove strane stalno to potice, nije nista cudno. :evil:
S obzirom na to tko s njihove strane stalno to potice, nije nista cudno. Evil or Very Mad



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:27 ned, 4. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cini se da su opet zabranili goste. Ajd pejstaj sto ima na viewtopic.php?t=496 .
Cini se da su opet zabranili goste. Ajd pejstaj sto ima na viewtopic.php?t=496 .



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:14 pon, 5. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poll sa slijedecim pitanjem i odgovorima:

[quote="Zubov link"]Zelite li restriktivniju politiku prema PMFovcima na ovom forumu?
* Da
* Vec je bilo i vrijeme
* Mozda samo malo jacu, da se nauce pameti[/quote]

:wall:

Ocito su Zub i HijenA udesili tamosnjeg izgovora za admina... :verytwisted: Pregledah vec prije forum i kratak dojam je da je to na sramotu i Sveucilistu i hrvatskom dijelu Interneta. :wall:
Poll sa slijedecim pitanjem i odgovorima:

Zubov link (napisa):
Zelite li restriktivniju politiku prema PMFovcima na ovom forumu?
* Da
* Vec je bilo i vrijeme
* Mozda samo malo jacu, da se nauce pameti


Brick wall

Ocito su Zub i HijenA udesili tamosnjeg izgovora za admina... Very twisted Pregledah vec prije forum i kratak dojam je da je to na sramotu i Sveucilistu i hrvatskom dijelu Interneta. Brick wall



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 6:11 pon, 5. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ocito su Zub i HijenA udesili tamosnjeg izgovora za admina... :verytwisted: Pregledah vec prije forum i kratak dojam je da je to na sramotu i Sveucilistu i hrvatskom dijelu Interneta. :wall:[/quote]

...i studentskom zboru jer se pozivaju na Studentski zbor i kazu da je taj forum forum podruznice studentskog zbora. :?
Njihov forum je jako los, postoje razliciti kriteriji za razlicite korisnike po kojima jedni mogu neke stvari pisati, drugi nemogu i slicno...
Ok, Zub i HijenA, sto ste im radili? :D
vsego (napisa):
Ocito su Zub i HijenA udesili tamosnjeg izgovora za admina... Very twisted Pregledah vec prije forum i kratak dojam je da je to na sramotu i Sveucilistu i hrvatskom dijelu Interneta. Brick wall


...i studentskom zboru jer se pozivaju na Studentski zbor i kazu da je taj forum forum podruznice studentskog zbora. Confused
Njihov forum je jako los, postoje razliciti kriteriji za razlicite korisnike po kojima jedni mogu neke stvari pisati, drugi nemogu i slicno...
Ok, Zub i HijenA, sto ste im radili? Very Happy



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 7:39 pon, 5. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Ok, Zub i HijenA, sto ste im radili? :D[/quote]
zub se tamo trudi bit pristojan, ali hijeni je puko film pa se poceo prijetit prijavom carnetu, sto se njima nije svidilo. ali ipak smo napredovali u zadnjih nekoliko mjeseci, jer npr hijena nije bannan istog casa (i izgleda da nece bit), dok je uspjesno bannan jedan flamer koji je usput dobar frend od AndolC-a. Ali nevertheless, smece kojim je uspio zagadit forum prije nego je bannan nitko nece da pocisti (tko hoce, ne moze), pa tamo ostaje topic "Pitanje pederima!" :roll:
PBFovci ispadaju poprilicno opcinjeni homoseksualnoscu, s obzirom na to da vecina rasprava zavrsi prepucavanjem [i]pederi su bolesni[/i] vs. [i]normalniji smo od tebe[/i] :rainbow:
bnikola (napisa):
Ok, Zub i HijenA, sto ste im radili? Very Happy

zub se tamo trudi bit pristojan, ali hijeni je puko film pa se poceo prijetit prijavom carnetu, sto se njima nije svidilo. ali ipak smo napredovali u zadnjih nekoliko mjeseci, jer npr hijena nije bannan istog casa (i izgleda da nece bit), dok je uspjesno bannan jedan flamer koji je usput dobar frend od AndolC-a. Ali nevertheless, smece kojim je uspio zagadit forum prije nego je bannan nitko nece da pocisti (tko hoce, ne moze), pa tamo ostaje topic "Pitanje pederima!" Rolling Eyes
PBFovci ispadaju poprilicno opcinjeni homoseksualnoscu, s obzirom na to da vecina rasprava zavrsi prepucavanjem pederi su bolesni vs. normalniji smo od tebe Smajli duginih boja



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 10:45 pon, 5. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

na svakom forumu kad-tad se naleti na raspravu takvog tipa. nista cudno. ono sto jest cudno jest da jedan administrator takav trash [b]tolerira[/b]. svaka cast onom dijelu PBF foruma koji se ipak trudi odrzati raspravu koliko-toliko ontopic i koji ipak nije toliko zadrt... evo, pozdravljam ovim putem tog usera PBF foruma. ;)
na svakom forumu kad-tad se naleti na raspravu takvog tipa. nista cudno. ono sto jest cudno jest da jedan administrator takav trash tolerira. svaka cast onom dijelu PBF foruma koji se ipak trudi odrzati raspravu koliko-toliko ontopic i koji ipak nije toliko zadrt... evo, pozdravljam ovim putem tog usera PBF foruma. Wink



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein


Zadnja promjena: kenny; 9:56 sri, 7. 9. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 13:13 pon, 5. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]na svakom forumu kad-tad se naleti na raspravu takvog tipa. nista cudno. ono sto jest cudno jest da jedan administrator takav trash [b]tolerira[/b]. svaka cast onom dijelu PMF foruma koji se ipak trudi odrzati raspravu koliko-toliko ontopic i koji ipak nije toliko zadrt... evo, pozdravljam ovim putem tog usera PBF foruma. ;)[/quote]

Oni imaju nekakav cudan nacin izmjene administratora foruma sto dovodi do svakakvih cudnih situacija na forumu tipa, to je moj forum i moji prijatelji mogu raditi sto zele!
kenny (napisa):
na svakom forumu kad-tad se naleti na raspravu takvog tipa. nista cudno. ono sto jest cudno jest da jedan administrator takav trash tolerira. svaka cast onom dijelu PMF foruma koji se ipak trudi odrzati raspravu koliko-toliko ontopic i koji ipak nije toliko zadrt... evo, pozdravljam ovim putem tog usera PBF foruma. Wink


Oni imaju nekakav cudan nacin izmjene administratora foruma sto dovodi do svakakvih cudnih situacija na forumu tipa, to je moj forum i moji prijatelji mogu raditi sto zele!



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:57 pon, 5. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Oni imaju nekakav cudan nacin izmjene administratora foruma sto dovodi do svakakvih cudnih situacija na forumu tipa, to je moj forum i moji prijatelji mogu raditi sto zele![/quote]

Ako sam dobro shvatio, predsjednik podruznice SZa automatski postaje admin. :-s

Jedan dobar razlog zasto takve stvari ne trebaju drzati "politicari" nego neovisni (i to barem koliko-toliko strucni) ljudi (strukovne studentske udruge, asistenti [ O:) ],...)
bnikola (napisa):
Oni imaju nekakav cudan nacin izmjene administratora foruma sto dovodi do svakakvih cudnih situacija na forumu tipa, to je moj forum i moji prijatelji mogu raditi sto zele!


Ako sam dobro shvatio, predsjednik podruznice SZa automatski postaje admin. Eh?

Jedan dobar razlog zasto takve stvari ne trebaju drzati "politicari" nego neovisni (i to barem koliko-toliko strucni) ljudi (strukovne studentske udruge, asistenti [ Angel ],...)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 8:39 uto, 6. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"][quote="vsego"]Ocito su Zub i HijenA udesili tamosnjeg izgovora za admina... :verytwisted: Pregledah vec prije forum i kratak dojam je da je to na sramotu i Sveucilistu i hrvatskom dijelu Interneta. :wall:[/quote]

...i studentskom zboru jer se pozivaju na Studentski zbor i kazu da je taj forum forum podruznice studentskog zbora. :?
Njihov forum je jako los, postoje razliciti kriteriji za razlicite korisnike po kojima jedni mogu neke stvari pisati, drugi nemogu i slicno...
Ok, Zub i HijenA, sto ste im radili? :D[/quote]

nije stvar toga sto smo im radili vec sto su ti admini radili obicnim korisnicima. ok...admini i dosta usera su skloni homofobiji. sta nam to govori? da smo i dalje primitivno balkansko (ovdje pridjev oznacava nesto uzasno lose) drustvo koje je jos daleko od bilokakvih europskih tekovina (a i u mnogocemu upravljano od strane crkve). a takvi stavovi nisu primjereni niti jednoj, u danasnje vrijeme, akademskoj ustanovi. osim toga, i Zakon i Ustav i Statut (Sveucilista i SZa) garantiraju svakome akademskom gradjaninu (a Ustav i svakom gradjaninu ove zemlje) potpuno postivanje ljudskih prava iznesenih u UNovoj Deklaraciji o ljudskim pravima. toga se forum PBFa ne pridrzava (a to je forum SZ-PBFa). a kad se svemu tome doda i otkrivanje privatnih podataka usera javno na netu, prijetnje, ucjene i klevete, onda dolazimo do zakljucka kako taj forum zapravo vise slici na nekakav odmetnuti mafijaski ogranak negoli forum jedne akademske ustanove.
bnikola (napisa):
vsego (napisa):
Ocito su Zub i HijenA udesili tamosnjeg izgovora za admina... Very twisted Pregledah vec prije forum i kratak dojam je da je to na sramotu i Sveucilistu i hrvatskom dijelu Interneta. Brick wall


...i studentskom zboru jer se pozivaju na Studentski zbor i kazu da je taj forum forum podruznice studentskog zbora. Confused
Njihov forum je jako los, postoje razliciti kriteriji za razlicite korisnike po kojima jedni mogu neke stvari pisati, drugi nemogu i slicno...
Ok, Zub i HijenA, sto ste im radili? Very Happy


nije stvar toga sto smo im radili vec sto su ti admini radili obicnim korisnicima. ok...admini i dosta usera su skloni homofobiji. sta nam to govori? da smo i dalje primitivno balkansko (ovdje pridjev oznacava nesto uzasno lose) drustvo koje je jos daleko od bilokakvih europskih tekovina (a i u mnogocemu upravljano od strane crkve). a takvi stavovi nisu primjereni niti jednoj, u danasnje vrijeme, akademskoj ustanovi. osim toga, i Zakon i Ustav i Statut (Sveucilista i SZa) garantiraju svakome akademskom gradjaninu (a Ustav i svakom gradjaninu ove zemlje) potpuno postivanje ljudskih prava iznesenih u UNovoj Deklaraciji o ljudskim pravima. toga se forum PBFa ne pridrzava (a to je forum SZ-PBFa). a kad se svemu tome doda i otkrivanje privatnih podataka usera javno na netu, prijetnje, ucjene i klevete, onda dolazimo do zakljucka kako taj forum zapravo vise slici na nekakav odmetnuti mafijaski ogranak negoli forum jedne akademske ustanove.



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left



Zadnja promjena: HijenA; 8:43 uto, 6. 9. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 8:43 uto, 6. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="bnikola"]Oni imaju nekakav cudan nacin izmjene administratora foruma sto dovodi do svakakvih cudnih situacija na forumu tipa, to je moj forum i moji prijatelji mogu raditi sto zele![/quote]

Ako sam dobro shvatio, predsjednik podruznice SZa automatski postaje admin. :-s[/quote]

upravo tako...a to donosi konfuziju jer se [i]de facto[/i] sa svakim novim predsjednikom podruznice mijenjaju i moderatori i moderatorska politika. a to na kraju rezultira kaosom od nekoliko stotina(!!!!) huskackih poruka punih mrznje naspram drugacijeg od sebe.

[quote]
Jedan dobar razlog zasto takve stvari ne trebaju drzati "politicari" nego neovisni (i to barem koliko-toliko strucni) ljudi (strukovne studentske udruge, asistenti [ O:) ],...)[/quote]

couldn't agree more :D
vsego (napisa):
bnikola (napisa):
Oni imaju nekakav cudan nacin izmjene administratora foruma sto dovodi do svakakvih cudnih situacija na forumu tipa, to je moj forum i moji prijatelji mogu raditi sto zele!


Ako sam dobro shvatio, predsjednik podruznice SZa automatski postaje admin. Eh?


upravo tako...a to donosi konfuziju jer se de facto sa svakim novim predsjednikom podruznice mijenjaju i moderatori i moderatorska politika. a to na kraju rezultira kaosom od nekoliko stotina(!!!!) huskackih poruka punih mrznje naspram drugacijeg od sebe.

Citat:

Jedan dobar razlog zasto takve stvari ne trebaju drzati "politicari" nego neovisni (i to barem koliko-toliko strucni) ljudi (strukovne studentske udruge, asistenti [ Angel ],...)


couldn't agree more Very Happy



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 8:57 uto, 6. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]sta nam to govori? da smo i dalje primitivno balkansko (ovdje pridjev oznacava nesto uzasno lose) drustvo koje je jos daleko od bilokakvih europskih tekovina (a i u mnogocemu upravljano od strane crkve).[/quote]

I resent that. :x Mozda govori da [b]SU ONI[/b] - (neki) ucesnici tog foruma (ukljucivo trenutno vodstvo) - primitivno balkansko drustvo koje... bla, bla,... :roll: Ali nismo [b]MI (svi)[/b] takvi. :P

Moji Forumasi se bas lijepo znaju ponasati. =D> :worship:
HijenA (napisa):
sta nam to govori? da smo i dalje primitivno balkansko (ovdje pridjev oznacava nesto uzasno lose) drustvo koje je jos daleko od bilokakvih europskih tekovina (a i u mnogocemu upravljano od strane crkve).


I resent that. Mad Mozda govori da SU ONI - (neki) ucesnici tog foruma (ukljucivo trenutno vodstvo) - primitivno balkansko drustvo koje... bla, bla,... Rolling Eyes Ali nismo MI (svi) takvi. Razz

Moji Forumasi se bas lijepo znaju ponasati. Applause I worship thee



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 9:07 uto, 6. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="HijenA"]sta nam to govori? da smo i dalje primitivno balkansko (ovdje pridjev oznacava nesto uzasno lose) drustvo koje je jos daleko od bilokakvih europskih tekovina (a i u mnogocemu upravljano od strane crkve).[/quote]


I resent that. :x Mozda govori da [b]SU ONI[/b] - (neki) ucesnici tog foruma (ukljucivo trenutno vodstvo) - primitivno balkansko drustvo koje... bla, bla,... :roll: Ali nismo [b]MI (svi)[/b] takvi. :P

Moji Forumasi se bas lijepo znaju ponasati. =D> :worship:[/quote]

naravno...krivo se izrazih. moje najdublje isprike :oops:
vsego (napisa):
HijenA (napisa):
sta nam to govori? da smo i dalje primitivno balkansko (ovdje pridjev oznacava nesto uzasno lose) drustvo koje je jos daleko od bilokakvih europskih tekovina (a i u mnogocemu upravljano od strane crkve).



I resent that. Mad Mozda govori da SU ONI - (neki) ucesnici tog foruma (ukljucivo trenutno vodstvo) - primitivno balkansko drustvo koje... bla, bla,... Rolling Eyes Ali nismo MI (svi) takvi. Razz

Moji Forumasi se bas lijepo znaju ponasati. Applause I worship thee


naravno...krivo se izrazih. moje najdublje isprike Embarassed



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 19:58 uto, 6. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

upravo saznah da sam baniran na PBF forumu :evil: a sad file, zajedno sa svim ostalim materijalima koje imam, ide na abuse sluzbu i dekanu PBFa.
upravo saznah da sam baniran na PBF forumu Evil or Very Mad a sad file, zajedno sa svim ostalim materijalima koje imam, ide na abuse sluzbu i dekanu PBFa.



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 20:21 uto, 6. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]upravo saznah da sam baniran na PBF forumu :evil: a sad file, zajedno sa svim ostalim materijalima koje imam, ide na abuse sluzbu i dekanu PBFa.[/quote]

Ali imam osjecaj da si prijetnjama i stilom na njihovom poruku i htio biti banan. Ja ih ne branim, ali s obzirom na to da znas kakvi su, onda si mogao pretpostaviti posljedice i reakciju na napad. Nisi bio preblag. :verytwisted:

Iako oni svojim ponasanjem i stilom :silly: nisu drugo ni zasluzili i zaista su pretjerali! :frustriran:
HijenA (napisa):
upravo saznah da sam baniran na PBF forumu Evil or Very Mad a sad file, zajedno sa svim ostalim materijalima koje imam, ide na abuse sluzbu i dekanu PBFa.


Ali imam osjecaj da si prijetnjama i stilom na njihovom poruku i htio biti banan. Ja ih ne branim, ali s obzirom na to da znas kakvi su, onda si mogao pretpostaviti posljedice i reakciju na napad. Nisi bio preblag. Very twisted

Iako oni svojim ponasanjem i stilom #Silly nisu drugo ni zasluzili i zaista su pretjerali! Bio je to tezak pismeni



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:41 uto, 6. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

HijenA, sreco, pa prostacio si tamo (sa zvjezdicama ili bez, tako svejedno)... :roll: Formalno su u pravu, a ti si si sam ubio kredibilitet i pitanje je koliko smisla ima zaliti se Dekanu PBFa i CERTu (ne Abuse sluzbi, one su za korisnike, a ne za servise na mrezi)... :|
HijenA, sreco, pa prostacio si tamo (sa zvjezdicama ili bez, tako svejedno)... Rolling Eyes Formalno su u pravu, a ti si si sam ubio kredibilitet i pitanje je koliko smisla ima zaliti se Dekanu PBFa i CERTu (ne Abuse sluzbi, one su za korisnike, a ne za servise na mrezi)... Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 22:48 uto, 6. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]HijenA, sreco, pa prostacio si tamo (sa zvjezdicama ili bez, tako svejedno)... :roll: Formalno su u pravu, a ti si si sam ubio kredibilitet i pitanje je koliko smisla ima zaliti se Dekanu PBFa i CERTu (ne Abuse sluzbi, one su za korisnike, a ne za servise na mrezi)... :|[/quote]

nisam si ubio kredibilitet jer se nigdje nisam ogrijesio o [b]NJIHOVA[/b] pravila ponasanja. evo, C/P:

[quote="antol na PBFu o pravilima ponasanja"]
1. Nema (bezrazloznog) psovanja
2. Nema (bezrazloznog) vrijedjanja drugih korisnika foruma
3. Nema spammanja
4. Nema offtopica. Za sve vase zelje i prohtjeve OTVORITE TEMU
5. Nema koristenja vise username-a
6. Nema koristenja nesrazmjernog broja smajlica
7. Nema pisanja postova manje od 16 znakova (ne istih, jeli)
8. Administratori i moderatori ne moraju spominjat razlog kod provodjenja administrativnih i moderatorskih mjera
9. Uvijek mozete zatraziti pojasnjenje ili zamoliti ponovno procjenjivanje odredjenih mjera
[/quote]

1. govori da nema (bezrazloznog) psovanja. sve moje psovke su bile itekako opravdane (a i bilo ih je mozda dvije...za jednu sam siguran). 2. govori da nema (bezrazloznog) vrijedjanja drugih korisnika foruma. ja nigdje nisam bezrazlozno vrijedjao niti jednog clana foruma (dok to neki jesu...istina, zadnji post koji mi je donio ban jest bio ostar, ali vec sam bio tankih zivaca i, nazalost, popustili su...osim toga, samo sam rekao istinu :twisted:).

dakle...nisam se nigdje ogrijesio o pravila doticnog foruma sto se ne bi moglo reci za ostale korisnike (medju kojima su i administratori cijenjenog foruma).
vsego (napisa):
HijenA, sreco, pa prostacio si tamo (sa zvjezdicama ili bez, tako svejedno)... Rolling Eyes Formalno su u pravu, a ti si si sam ubio kredibilitet i pitanje je koliko smisla ima zaliti se Dekanu PBFa i CERTu (ne Abuse sluzbi, one su za korisnike, a ne za servise na mrezi)... Neutral


nisam si ubio kredibilitet jer se nigdje nisam ogrijesio o NJIHOVA pravila ponasanja. evo, C/P:

antol na PBFu o pravilima ponasanja (napisa):

1. Nema (bezrazloznog) psovanja
2. Nema (bezrazloznog) vrijedjanja drugih korisnika foruma
3. Nema spammanja
4. Nema offtopica. Za sve vase zelje i prohtjeve OTVORITE TEMU
5. Nema koristenja vise username-a
6. Nema koristenja nesrazmjernog broja smajlica
7. Nema pisanja postova manje od 16 znakova (ne istih, jeli)
8. Administratori i moderatori ne moraju spominjat razlog kod provodjenja administrativnih i moderatorskih mjera
9. Uvijek mozete zatraziti pojasnjenje ili zamoliti ponovno procjenjivanje odredjenih mjera


1. govori da nema (bezrazloznog) psovanja. sve moje psovke su bile itekako opravdane (a i bilo ih je mozda dvije...za jednu sam siguran). 2. govori da nema (bezrazloznog) vrijedjanja drugih korisnika foruma. ja nigdje nisam bezrazlozno vrijedjao niti jednog clana foruma (dok to neki jesu...istina, zadnji post koji mi je donio ban jest bio ostar, ali vec sam bio tankih zivaca i, nazalost, popustili su...osim toga, samo sam rekao istinu Twisted Evil).

dakle...nisam se nigdje ogrijesio o pravila doticnog foruma sto se ne bi moglo reci za ostale korisnike (medju kojima su i administratori cijenjenog foruma).



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
GlorFindel1983
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2005. (21:55:35)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: PBF, negdje glavinjam

PostPostano: 0:27 sri, 7. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam osobno s PBF-a i već sam nekoliko mjeseci banan sa ANDOLOVOG foruma (mogu ga slobodno tako zvati) zbog razmjene mišljenja, itd. koja se andolu naravno nije svidjela, jer sam bio upravu!
link:
http://www.pbf.hr/stud/phpBB2/viewtopic.php?t=377&postdays=0&postorder=asc&start=0


Inače, za sve što se događalo i što se sad događa na našem forumu je kriva ta ekipa hercegovaca koji po sistemu rođo, itd. jedni druge ne diraju a sve ostale vrijeđaju i omalovažavaju (andol, dunner, djurdja, vuksan, mile, mr. eyes, goldfish, bubu)! Oni su ta ekipa!

Onda im se jos ubace neki mladi nadobudni studenti (homofobni brucosi) koji im se žele ulizivat (squier) i zako nastane ono sto se vise nemoze zvati Forum Podruznice studentskog zbora PBF-a, nego policijska drzava, diktatura oligarhije ili kako god to zelite zvati!
Ja sam osobno s PBF-a i već sam nekoliko mjeseci banan sa ANDOLOVOG foruma (mogu ga slobodno tako zvati) zbog razmjene mišljenja, itd. koja se andolu naravno nije svidjela, jer sam bio upravu!
link:
http://www.pbf.hr/stud/phpBB2/viewtopic.php?t=377&postdays=0&postorder=asc&start=0


Inače, za sve što se događalo i što se sad događa na našem forumu je kriva ta ekipa hercegovaca koji po sistemu rođo, itd. jedni druge ne diraju a sve ostale vrijeđaju i omalovažavaju (andol, dunner, djurdja, vuksan, mile, mr. eyes, goldfish, bubu)! Oni su ta ekipa!

Onda im se jos ubace neki mladi nadobudni studenti (homofobni brucosi) koji im se žele ulizivat (squier) i zako nastane ono sto se vise nemoze zvati Forum Podruznice studentskog zbora PBF-a, nego policijska drzava, diktatura oligarhije ili kako god to zelite zvati!



_________________
Noro Lim, Noro Lim, Asfaloth!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:11 sri, 7. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onaj demantij i, pogotovo, objasnjenje tvog banna (oboje od strane kolege AndolC-a) me stravicno podsjecaju na retoriku jedne druge osobe koja se donedavno bavila studentskom [b]p[/b]ro[b]b[/b]lematikom... :verytwisted: Necu nikoga prozivati; nagadjajte sami na koga sam mislio... :whistle2: O:)

Btw, pospremih topic u svoju privatnu arhivu, za slucaj da to sramotno (bio ti u pravu ili ne) usutkavanje ne bi slucajno "nestalo zbog tehnicke pogreske" ili tako neceg... :twisted:

Hmmm... :-s Ako ovako nastavite dolaziti, morat cu razmotriti pruzanje politickog azila izgnanicima s PBFovog foruma... :lolchina:
Onaj demantij i, pogotovo, objasnjenje tvog banna (oboje od strane kolege AndolC-a) me stravicno podsjecaju na retoriku jedne druge osobe koja se donedavno bavila studentskom problematikom... Very twisted Necu nikoga prozivati; nagadjajte sami na koga sam mislio... Whistle Angel

Btw, pospremih topic u svoju privatnu arhivu, za slucaj da to sramotno (bio ti u pravu ili ne) usutkavanje ne bi slucajno "nestalo zbog tehnicke pogreske" ili tako neceg... Twisted Evil

Hmmm... Eh? Ako ovako nastavite dolaziti, morat cu razmotriti pruzanje politickog azila izgnanicima s PBFovog foruma... Umirem od smijeha!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 6:30 sri, 7. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Onaj demantij i, pogotovo, objasnjenje tvog banna (oboje od strane kolege AndolC-a) me stravicno podsjecaju na retoriku jedne druge osobe koja se donedavno bavila studentskom [b]p[/b]ro[b]b[/b]lematikom... :verytwisted: Necu nikoga prozivati; nagadjajte sami na koga sam mislio... :whistle2: O:)[/quote]
Inicijali PB? :twisted:

[quote="vsego"]Btw, pospremih topic u svoju privatnu arhivu, za slucaj da to sramotno (bio ti u pravu ili ne) usutkavanje ne bi slucajno "nestalo zbog tehnicke pogreske" ili tako neceg... :twisted:

Hmmm... :-s Ako ovako nastavite dolaziti, morat cu razmotriti pruzanje politickog azila izgnanicima s PBFovog foruma... :lolchina:[/quote]
Da li pruzanje forumskog azila ukljucuje i promjenu identiteta? Cujem da su tamo normalne prijetenje kako ce netko nekoga palicom i slicno...
A pravila su im super! Jos kad bi ih se drzali oni koji su ih napisali..
vsego (napisa):
Onaj demantij i, pogotovo, objasnjenje tvog banna (oboje od strane kolege AndolC-a) me stravicno podsjecaju na retoriku jedne druge osobe koja se donedavno bavila studentskom problematikom... Very twisted Necu nikoga prozivati; nagadjajte sami na koga sam mislio... Whistle Angel

Inicijali PB? Twisted Evil

vsego (napisa):
Btw, pospremih topic u svoju privatnu arhivu, za slucaj da to sramotno (bio ti u pravu ili ne) usutkavanje ne bi slucajno "nestalo zbog tehnicke pogreske" ili tako neceg... Twisted Evil

Hmmm... Eh? Ako ovako nastavite dolaziti, morat cu razmotriti pruzanje politickog azila izgnanicima s PBFovog foruma... Umirem od smijeha!

Da li pruzanje forumskog azila ukljucuje i promjenu identiteta? Cujem da su tamo normalne prijetenje kako ce netko nekoga palicom i slicno...
A pravila su im super! Jos kad bi ih se drzali oni koji su ih napisali..



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan