Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Ponovni upis
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 21:28 ned, 18. 9. 2005    Naslov: Ponovni upis Citirajte i odgovorite

Znam da se i mi ponavljaci moramo ponovo upisati...i znam da bi trebali uplati upisninu.....pa me zanima da li netko mozda zna...kojim podacima popunit uplatnicu i koji iznos moramo uplatiti...ako netko zna...neka podijeli sa mnom...jer ne ide mi se gore na brijeg samo to provijeriti...
Znam da se i mi ponavljaci moramo ponovo upisati...i znam da bi trebali uplati upisninu.....pa me zanima da li netko mozda zna...kojim podacima popunit uplatnicu i koji iznos moramo uplatiti...ako netko zna...neka podijeli sa mnom...jer ne ide mi se gore na brijeg samo to provijeriti...



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frrr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (19:17:12)
Postovi: (47)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Winterfell

PostPostano: 21:51 ned, 18. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

U referadi su vec stampane uplatnice za upisninu. Iznos je 200 kn.
U referadi su vec stampane uplatnice za upisninu. Iznos je 200 kn.



_________________
Winter is coming.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 22:01 ned, 18. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="frrr"]U referadi su vec stampane uplatnice za upisninu. [/quote]
A dal se moze to i gore uplatit ..ili cu morat do grada do neke poste ili banke?
frrr (napisa):
U referadi su vec stampane uplatnice za upisninu.

A dal se moze to i gore uplatit ..ili cu morat do grada do neke poste ili banke?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D.E.A.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (21:37:32)
Postovi: (57)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3
Lokacija: Tangenta ;)

PostPostano: 22:05 ned, 18. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovako pise na nasoj stranici od faxa:

"Studenti profila prof. matematike i prof. matematike i informatike koji do kraja akad. godine 2004/05. ne ostvare pravo na upis u 2. godinu studija, u akad. godini 2005/06. upisuju 1. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika; smjer: nastavnički"

i

"Naknada za upis navedenih studija iznosi 400 kn, a uplaćuje se općom uplatnicom na žiro-račun PMF - Matematičkog odjela. Studenti na upis obavezno moraju donijeti dvije fotografije formata 4 x 6 cm za novi indeks. Cijena indeksa (200 kn) uključena je u iznos naknade za upis."
ovako pise na nasoj stranici od faxa:

"Studenti profila prof. matematike i prof. matematike i informatike koji do kraja akad. godine 2004/05. ne ostvare pravo na upis u 2. godinu studija, u akad. godini 2005/06. upisuju 1. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika; smjer: nastavnički"

i

"Naknada za upis navedenih studija iznosi 400 kn, a uplaćuje se općom uplatnicom na žiro-račun PMF - Matematičkog odjela. Studenti na upis obavezno moraju donijeti dvije fotografije formata 4 x 6 cm za novi indeks. Cijena indeksa (200 kn) uključena je u iznos naknade za upis."



_________________
I cry when angels deserve to die...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
D.E.A.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (21:37:32)
Postovi: (57)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3
Lokacija: Tangenta ;)

PostPostano: 22:06 ned, 18. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da budes morala otic dole s brega u postu i uplatiti tamo,ali nisam ziher...
Mislim da budes morala otic dole s brega u postu i uplatiti tamo,ali nisam ziher...



_________________
I cry when angels deserve to die...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 22:09 ned, 18. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D.E.A."]ovako pise na nasoj stranici od faxa:

uplatnicom na žiro-račun PMF - Matematičkog odjela. [/quote] hehe... :oops: a koji je broj ziro-racuna? :oops:
D.E.A. (napisa):
ovako pise na nasoj stranici od faxa:

uplatnicom na žiro-račun PMF - Matematičkog odjela.
hehe... Embarassed a koji je broj ziro-racuna? Embarassed



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D.E.A.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (21:37:32)
Postovi: (57)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3
Lokacija: Tangenta ;)

PostPostano: 22:12 ned, 18. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sutra odo na brijeg,pa ti javim ovdje kad saznam :)
na netu ga nisam nasla
ja sutra odo na brijeg,pa ti javim ovdje kad saznam Smile
na netu ga nisam nasla



_________________
I cry when angels deserve to die...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 23:23 ned, 18. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prije je to stajalo na "našoj" web stranici pod linkom [url=http://www.math.hr/hr/new/hr/korisno/razredbeni_postupak.html]Razredbeni postupak[/url] međutim, sada tamo toga nema. :-|

Ali ja zato imam ovogodišnji [i]Vjesnik[/i] sa onim podacima za R. p., pa evo:

[b]2360000-1101522722[/b] :wink:

Iako ne znam koji bi bio onaj mali dvoznamenkasti broj, jer mislim da nije isto ko za prijemni ([b]12[/b]). :-k

Ja bih na tvom mjestu još svakako provjerila. 8)
Prije je to stajalo na "našoj" web stranici pod linkom Razredbeni postupak međutim, sada tamo toga nema. Neutral

Ali ja zato imam ovogodišnji Vjesnik sa onim podacima za R. p., pa evo:

2360000-1101522722 Wink

Iako ne znam koji bi bio onaj mali dvoznamenkasti broj, jer mislim da nije isto ko za prijemni (12). Think

Ja bih na tvom mjestu još svakako provjerila. Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:13 pon, 19. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

isto tako, moguce je da fax ima nekoliko ziro racuna, ovisno o potrebi....

sto se tice uplate - da, iskljucivo negdje u gradu cemo morati placati..... ili zapljenite roditeljima token od zabe, pin od pbza ili tako nesto i uplatite si direkt online s faxa i naprintajte potvrdu....
ofkors, bilo bi zgodno da netko provjeri jel se to tako moze, a ne vidim zasto se ne bi moglo... to je najnormalnija uplata koju sve institucije priznaju.....
ali prije nego se netko okusa u tako necemu - neka pita na referadi i javi vamo.....
isto tako, moguce je da fax ima nekoliko ziro racuna, ovisno o potrebi....

sto se tice uplate - da, iskljucivo negdje u gradu cemo morati placati..... ili zapljenite roditeljima token od zabe, pin od pbza ili tako nesto i uplatite si direkt online s faxa i naprintajte potvrdu....
ofkors, bilo bi zgodno da netko provjeri jel se to tako moze, a ne vidim zasto se ne bi moglo... to je najnormalnija uplata koju sve institucije priznaju.....
ali prije nego se netko okusa u tako necemu - neka pita na referadi i javi vamo.....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kasiopeja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2002. (18:19:29)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 8:37 pon, 19. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam ja uplatnicu, broj racuna je 2360000-1101522722 (bar na onoj od 200kn), a pod poziv na broj pise 14.
Imam ja uplatnicu, broj racuna je 2360000-1101522722 (bar na onoj od 200kn), a pod poziv na broj pise 14.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 12:51 pon, 19. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kasiopeja"]Imam ja uplatnicu, broj racuna je 2360000-1101522722 (bar na onoj od 200kn), a pod poziv na broj pise 14.[/quote]
Znači, dobar je onaj broj koji sam ja navela, samo se onaj mali broj mijenja i nije [b]12[/b] ko za prijemni, nego [b]14[/b].

Odlično! :thankyou: kaj si provjerila! :wink:

Eto ja danas bila na faksu i totalno smetnula s uma. :oops:
Kasiopeja (napisa):
Imam ja uplatnicu, broj racuna je 2360000-1101522722 (bar na onoj od 200kn), a pod poziv na broj pise 14.

Znači, dobar je onaj broj koji sam ja navela, samo se onaj mali broj mijenja i nije 12 ko za prijemni, nego 14.

Odlično! Thank you kaj si provjerila! Wink

Eto ja danas bila na faksu i totalno smetnula s uma. Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:13 pon, 19. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

smijem primjetiti da ste vi rekli sto je MODEL, a ne sto je poziv na broj...
poziv na broj u nasem slusaju moze biti jmbg, jmbag, broj indexa... tko ce ga znati :grebgreb:

taj mali broj se zove model, i da, najcesce ide odmah uz poziv na broj, ali nije samo on poziv na broj :g:

ajd ako netko sazna sto upisujemo kao poziv na broj, neka javi...
200 kuna i nije tako mala lova, a mislim da se zbilja neda nikome zezati oko toga da fax na racunu ima novce, a ne znaju od koga..... pa dok dokazes da si bas ti taj.... ili kako god da to vec ide u pravoj administraciji (ovo moje gore je bilo kako si mali ivica to zamislja :g:)
smijem primjetiti da ste vi rekli sto je MODEL, a ne sto je poziv na broj...
poziv na broj u nasem slusaju moze biti jmbg, jmbag, broj indexa... tko ce ga znati Kotacici rade 100 na sat

taj mali broj se zove model, i da, najcesce ide odmah uz poziv na broj, ali nije samo on poziv na broj Mr. Green

ajd ako netko sazna sto upisujemo kao poziv na broj, neka javi...
200 kuna i nije tako mala lova, a mislim da se zbilja neda nikome zezati oko toga da fax na racunu ima novce, a ne znaju od koga..... pa dok dokazes da si bas ti taj.... ili kako god da to vec ide u pravoj administraciji (ovo moje gore je bilo kako si mali ivica to zamislja Mr. Green)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 23:23 pon, 19. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kaj nismo to prošle godine plaćali "tam kod neke tete" u onoj maloj sobici nasuprot referade? Sad se to više ne može tak?
Kaj nismo to prošle godine plaćali "tam kod neke tete" u onoj maloj sobici nasuprot referade? Sad se to više ne može tak?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:48 pon, 19. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kristina"]Kaj nismo to prošle godine plaćali "tam kod neke tete" u onoj maloj sobici nasuprot referade? Sad se to više ne može tak?[/quote]

Ukinuto, kao sto vec napisah negdje na Forumu... :(
kristina (napisa):
Kaj nismo to prošle godine plaćali "tam kod neke tete" u onoj maloj sobici nasuprot referade? Sad se to više ne može tak?


Ukinuto, kao sto vec napisah negdje na Forumu... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:49 pon, 19. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne moze...
i ta teta se zove teta Kosjenka i demosi ju jako vole :g: (citaj: isplacuje nam placu :g:)
ne moze...
i ta teta se zove teta Kosjenka i demosi ju jako vole Mr. Green (citaj: isplacuje nam placu Mr. Green)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 6:56 uto, 20. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Htjela sam reći, da mi je malo čudno, da vi koji ste to već napravili several times, :D ne znate postupak i detalje na pamet, ali sam svjesna da se na tom "planu" stalno nešto mijenja (kao npr. to sa teta Kosjenkom), :roll: a isto tako znam i da se ja nekih detalja od prošlogodišnjeg upisa uopće ne mogu prisjetiti, :shock: pa vas potpuno razumijem ako je riječ o senilnosti. 8)
Htjela sam reći, da mi je malo čudno, da vi koji ste to već napravili several times, Very Happy ne znate postupak i detalje na pamet, ali sam svjesna da se na tom "planu" stalno nešto mijenja (kao npr. to sa teta Kosjenkom), Rolling Eyes a isto tako znam i da se ja nekih detalja od prošlogodišnjeg upisa uopće ne mogu prisjetiti, Shocked pa vas potpuno razumijem ako je riječ o senilnosti. Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kasiopeja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2002. (18:19:29)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 7:29 uto, 20. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam uplatila tako da sam samo napisala svoje ime, prezime i adresu na uplatnicu, a nista pod poziv na broj. U posti me nista nije bila pitala. A u referadi nisam jos bila jer moram prvo upisat na studomatu, a on naravno zeza.
Ja sam uplatila tako da sam samo napisala svoje ime, prezime i adresu na uplatnicu, a nista pod poziv na broj. U posti me nista nije bila pitala. A u referadi nisam jos bila jer moram prvo upisat na studomatu, a on naravno zeza.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 10:42 uto, 20. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kasiopeja"](...) a nista pod poziv na broj. U posti me nista nije bila pitala.[/quote]
E, ali ako te ona ništa nije pitala, to ne znači da ne treba ništa upisati i da će ti priznati tu uplatnicu. :-|

Mislim, tko zna! Vjerojatno te dobre tete u referadi neće natjerati da odeš to promijeniti, ali opet kažem, tko zna! :-|

Ja sam ove i prošle godine često morala ispunjavati te opće uplatnice i na recimo dvije-tri napišem taj mali broj, :D a na jednu-dvije ne napišem, a žena/tip u pošti samo prihvati uplatnicu bez pitanja. :-|
Kasiopeja (napisa):
(...) a nista pod poziv na broj. U posti me nista nije bila pitala.

E, ali ako te ona ništa nije pitala, to ne znači da ne treba ništa upisati i da će ti priznati tu uplatnicu. Neutral

Mislim, tko zna! Vjerojatno te dobre tete u referadi neće natjerati da odeš to promijeniti, ali opet kažem, tko zna! Neutral

Ja sam ove i prošle godine često morala ispunjavati te opće uplatnice i na recimo dvije-tri napišem taj mali broj, Very Happy a na jednu-dvije ne napišem, a žena/tip u pošti samo prihvati uplatnicu bez pitanja. Neutral


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 11:00 uto, 20. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a valjda nece gnjavit u referadi... pa ima tvoje ima na uplatnici! a njima je vazno da im sjedne na ziro racun...
a valjda nece gnjavit u referadi... pa ima tvoje ima na uplatnici! a njima je vazno da im sjedne na ziro racun...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 11:43 uto, 20. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

kao 1. [quote]"Studenti profila prof. matematike i prof. matematike i informatike koji do kraja akad. godine 2004/05. ne ostvare pravo na upis u 2. godinu studija, u akad. godini 2005/06. upisuju 1. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika; smjer: nastavnički"

i

"Naknada za upis navedenih studija iznosi 400 kn, a uplaćuje se općom uplatnicom na žiro-račun PMF - Matematičkog odjela. Studenti na upis obavezno moraju donijeti dvije fotografije formata 4 x 6 cm za novi indeks. Cijena indeksa (200 kn) uključena je u iznos naknade za upis."[/quote]

meni se cini da se to odnosi i na smjer ing koji su pali godinu-- jer i njima treba novi index zbog bolonje!!!!!

kao 2. imaju uplatnice u referadi sa vec upisanim brojevima, tako da ih mi ljencine trebamo samo ispunit i u obliznju postu uplatit!!
jer je zeznuto ako se fula broj od njih 15ak(cca.)

ps.gdje je najbliza posta kod faxa (i sto se to ne bi moglo uplatit i u poslovnicama fine ili neke banke)??
i sto je od toga najblize??
kao 1.
Citat:
"Studenti profila prof. matematike i prof. matematike i informatike koji do kraja akad. godine 2004/05. ne ostvare pravo na upis u 2. godinu studija, u akad. godini 2005/06. upisuju 1. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika; smjer: nastavnički"

i

"Naknada za upis navedenih studija iznosi 400 kn, a uplaćuje se općom uplatnicom na žiro-račun PMF - Matematičkog odjela. Studenti na upis obavezno moraju donijeti dvije fotografije formata 4 x 6 cm za novi indeks. Cijena indeksa (200 kn) uključena je u iznos naknade za upis."


meni se cini da se to odnosi i na smjer ing koji su pali godinu– jer i njima treba novi index zbog bolonje!!!!!

kao 2. imaju uplatnice u referadi sa vec upisanim brojevima, tako da ih mi ljencine trebamo samo ispunit i u obliznju postu uplatit!!
jer je zeznuto ako se fula broj od njih 15ak(cca.)

ps.gdje je najbliza posta kod faxa (i sto se to ne bi moglo uplatit i u poslovnicama fine ili neke banke)??
i sto je od toga najblize??



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan