Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rok 26.9
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
z e^ix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2003. (17:44:45)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:38 sri, 21. 9. 2005    Naslov: Rok 26.9 Citirajte i odgovorite

Jedno pitanje. Stavljeno je upozorenje da prijavimo ispit 26.9 u slucaju pada na ovom roku. Takodjer pise da ce se moci naknadno odjaviti. Ako je meni ispit u petak u 14h kako cu ga ja stic odjavit ako bude trebalo. Takodjer, to mi je drugi izlazak na pismeni pa mi se vridi ocjena s ovog izlaska. Ali za to bi trebalo ubacit prijavnicu, ali ne mogu je ubacit ako ne znam da li cu izac ili ne, ili se jednostavno ne pojavim na pismenom pa mi se gleda ocjena s ovog. Sve je to malo zbrkano posto se datum usmenog mica dva puta
Jedno pitanje. Stavljeno je upozorenje da prijavimo ispit 26.9 u slucaju pada na ovom roku. Takodjer pise da ce se moci naknadno odjaviti. Ako je meni ispit u petak u 14h kako cu ga ja stic odjavit ako bude trebalo. Takodjer, to mi je drugi izlazak na pismeni pa mi se vridi ocjena s ovog izlaska. Ali za to bi trebalo ubacit prijavnicu, ali ne mogu je ubacit ako ne znam da li cu izac ili ne, ili se jednostavno ne pojavim na pismenom pa mi se gleda ocjena s ovog. Sve je to malo zbrkano posto se datum usmenog mica dva puta



_________________
Live to frag, frag to live
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:45 sri, 21. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako dobro shvatih: u slucaju pada, [b]sigurno[/b] ces izaci opet odmah na iducem roku (dekanskom), a brine te sto s prijavljenim i neodjavljenim ispitom [b]ako prodjes[/b], right? :)

Odgovor je: nista. 8) Ako si na [i]n[/i]-tom izlasku prosao, prijave za sve [i]m[/i]-te izlaske, gdje je [i]m[/i] > [i]n[/i], se brisu. 8)

(Nemam blage kako bih ovo srocio nekome tko nije s Matematike :gg:)
Ako dobro shvatih: u slucaju pada, sigurno ces izaci opet odmah na iducem roku (dekanskom), a brine te sto s prijavljenim i neodjavljenim ispitom ako prodjes, right? Smile

Odgovor je: nista. Cool Ako si na n-tom izlasku prosao, prijave za sve m-te izlaske, gdje je m > n, se brisu. Cool

(Nemam blage kako bih ovo srocio nekome tko nije s Matematike Mr Green being very Greeen indeed)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:31 čet, 22. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

isto tako, obzirom da prof sam zna do kada su rokovi za prijavu, a prijavljen je ispit na studomatu za dekanski - mislim da ces mu ond adonijeti prijavnicu kad to kaze, i da ce u slucaju prolaza, on sam killnuti prijavu u isvuu....
ili tako nekako....

u svakom slucaju, we'll see :wink:
isto tako, obzirom da prof sam zna do kada su rokovi za prijavu, a prijavljen je ispit na studomatu za dekanski - mislim da ces mu ond adonijeti prijavnicu kad to kaze, i da ce u slucaju prolaza, on sam killnuti prijavu u isvuu....
ili tako nekako....

u svakom slucaju, we'll see Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 12:52 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote] Ako si na n-tom izlasku prosao, prijave za sve m-te izlaske, gdje je m > n, se brisu.

(Nemam blage kako bih ovo srocio nekome tko nije s Matematike)[/quote]

Zamijenis m>n sa svaki daljnji izlazak? :?
Citat:
Ako si na n-tom izlasku prosao, prijave za sve m-te izlaske, gdje je m > n, se brisu.

(Nemam blage kako bih ovo srocio nekome tko nije s Matematike)


Zamijenis m>n sa svaki daljnji izlazak? Confused


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:57 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

:oops: Vidis, vidis,... :gg:
Embarassed Vidis, vidis,... Mr Green being very Greeen indeed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan