Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Raspored predavanja?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 16:06 pon, 26. 9. 2005    Naslov: Raspored predavanja? Citirajte i odgovorite

Da li netko zna ima li mozda gdje na netu raspored predavanja? Ili toga jos zasad nema? Pitam da znam da li moram :slon: na brijeg .. :D
Da li netko zna ima li mozda gdje na netu raspored predavanja? Ili toga jos zasad nema? Pitam da znam da li moram Slon, ali ne rozi na brijeg .. Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 16:47 pon, 26. 9. 2005    Naslov: Re: Raspored predavanja? Citirajte i odgovorite

[quote="Pukica"]Da li netko zna ima li mozda gdje na netu raspored predavanja? Ili toga jos zasad nema? Pitam da znam da li moram :slon: na brijeg .. :D[/quote]


nema jos nista na netu samo za proslu godinu pise, mislim da bi trebalo biti do pocetka godine zajedno sa novom web stranicom naseg faksa....
Ako ti se ne ide na brdo neka ti to neko od kolega pokupi i donese ili skenira i posalje na mail

:lol: :lol: :lol: :lol:
Pukica (napisa):
Da li netko zna ima li mozda gdje na netu raspored predavanja? Ili toga jos zasad nema? Pitam da znam da li moram Slon, ali ne rozi na brijeg .. Very Happy



nema jos nista na netu samo za proslu godinu pise, mislim da bi trebalo biti do pocetka godine zajedno sa novom web stranicom naseg faksa....
Ako ti se ne ide na brdo neka ti to neko od kolega pokupi i donese ili skenira i posalje na mail

Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 16:54 pon, 26. 9. 2005    Naslov: Re: Raspored predavanja? Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]
Ako ti se ne ide na brdo neka ti to neko od kolega pokupi i donese ili skenira i posalje na mail

:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

great idea :miniklap:

dal ima li koja dobra dusica da ima raspored predavanja za prvu godinu profesorskog smjera? :D
bily (napisa):

Ako ti se ne ide na brdo neka ti to neko od kolega pokupi i donese ili skenira i posalje na mail

Laughing Laughing Laughing Laughing


great idea Applause

dal ima li koja dobra dusica da ima raspored predavanja za prvu godinu profesorskog smjera? Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:01 pon, 26. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

raspored predavanja cete moc nabavit na uvodnom predavanju, ne znam da li su uopce gotovi prije toga. to su ti 2 muhe jednim udarcem (uvodno&raspored) :)
raspored predavanja cete moc nabavit na uvodnom predavanju, ne znam da li su uopce gotovi prije toga. to su ti 2 muhe jednim udarcem (uvodno&raspored) Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan