Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

free shishanje i ostalo

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:48 uto, 20. 9. 2005    Naslov: free shishanje i ostalo Citirajte i odgovorite

prenosim [url=http://www.cmar-net.org/forum/viewtopic.php?p=403812#403812]odavde[/url]
[quote="Gordan"]
24 i 25.9. u Bocarskom domu odrzava se frizerski sajam "Imago"
[b]Pozivamo sve zainteresiranje za potpuno besplatno sisanje vrucim skarama da navrate tih dana izmedu 09 i 17 sati.[/b] Sisaju profesionalci i to od vrhova pa na dalje, kako vam se svida.
Skare su najbolje moguce i takve ima samo jedan frizerski salon u Zagrebu a oni takvo sisanje naplacuju vise stotina kuna tako da je ovo stvarno odlicna prilika. Sisanje se odrzava na standu "ELGON"


Osim toga trebamo i modele za isto tako potpuno besplatno farbanje, styling i sisanje. Svi koji su zainteresirani neka dodu 23.9 u frizerski salon "Nena" Zagreb, Petra Berislavića 19. nakon 17 sati! Tamo ce biti stilisti, tehnicari i frizeri sa koji ce izabrati 20-30 modela i sa njima dogovoriti kakvo sisanje i kakvo farbanje ce se raditi na njima. Nitko vam nece napraviti nesto sto ne zelite, a ono sto zelite ce napraviti jako dobro.
Znaci tamo vas ofarbaju i osisaju i drugi dan dodete na sajam da vam naprave frizuru.

Mislim da je ponuda postena.
Dobijete sisanje i farbanje, a za uzvrat jedino morate doci na sajam gdje ce vam stilisti napraviti frizuru pre posjetiteljima sajma.

Sto se tice sisanja, skare kojima se to rade kostaju 17 000 kuna, kosa osisana njima nema problema sa ispucanim vrhovima, zdravija je, dobije na volumenu... Stvarno vrijedi doci i osisati se (ja budem, hehe)

Inace ako imate vremena dodite prosetati sajmom, ako nista dobiti cete neke testere, postere... svasta se nade.

Mene mozete naci na standu "GMG MARKUS" i "ILIRIJA SUBRINA" tesko cete promasiti, mislim da su drugi i treci od ulaza...
Javite se pa da vam pokazem kome se javiti za sisanje.

Sva pitanja ovdje, na 091/ 7383-265, PM i na gordan@hawk-metal.org[/quote]

pa eto, tko zeli biti model :wink: ili samo skratiti vrhove sa nadasve skupim skarama..... enjoy :g:
prenosim odavde
Gordan (napisa):

24 i 25.9. u Bocarskom domu odrzava se frizerski sajam "Imago"
Pozivamo sve zainteresiranje za potpuno besplatno sisanje vrucim skarama da navrate tih dana izmedu 09 i 17 sati. Sisaju profesionalci i to od vrhova pa na dalje, kako vam se svida.
Skare su najbolje moguce i takve ima samo jedan frizerski salon u Zagrebu a oni takvo sisanje naplacuju vise stotina kuna tako da je ovo stvarno odlicna prilika. Sisanje se odrzava na standu "ELGON"


Osim toga trebamo i modele za isto tako potpuno besplatno farbanje, styling i sisanje. Svi koji su zainteresirani neka dodu 23.9 u frizerski salon "Nena" Zagreb, Petra Berislavića 19. nakon 17 sati! Tamo ce biti stilisti, tehnicari i frizeri sa koji ce izabrati 20-30 modela i sa njima dogovoriti kakvo sisanje i kakvo farbanje ce se raditi na njima. Nitko vam nece napraviti nesto sto ne zelite, a ono sto zelite ce napraviti jako dobro.
Znaci tamo vas ofarbaju i osisaju i drugi dan dodete na sajam da vam naprave frizuru.

Mislim da je ponuda postena.
Dobijete sisanje i farbanje, a za uzvrat jedino morate doci na sajam gdje ce vam stilisti napraviti frizuru pre posjetiteljima sajma.

Sto se tice sisanja, skare kojima se to rade kostaju 17 000 kuna, kosa osisana njima nema problema sa ispucanim vrhovima, zdravija je, dobije na volumenu... Stvarno vrijedi doci i osisati se (ja budem, hehe)

Inace ako imate vremena dodite prosetati sajmom, ako nista dobiti cete neke testere, postere... svasta se nade.

Mene mozete naci na standu "GMG MARKUS" i "ILIRIJA SUBRINA" tesko cete promasiti, mislim da su drugi i treci od ulaza...
Javite se pa da vam pokazem kome se javiti za sisanje.

Sva pitanja ovdje, na 091/ 7383-265, PM i na gordan@hawk-metal.org


pa eto, tko zeli biti model Wink ili samo skratiti vrhove sa nadasve skupim skarama..... enjoy Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan