Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

bolognese potpisi

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
monkey mystic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2005. (08:46:23)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 0 - 7

PostPostano: 13:57 sub, 1. 10. 2005    Naslov: bolognese potpisi Citirajte i odgovorite

Jedno pitanjce. Dva zapravo, ali u slozenoj recenici, pa je tehnicki samo jedno pitanje. :D
Sad san ljosnia 1. godinu (drugi put), i sad ocito idem na spaghetti bolognese. Zanima me sta se desava sa potpisima iz predmeta te da li ja uopce moram upisat ocjenu iz predmeta kojeg sam vec imao ocjenu?
Ispricavam se ako je to vec netko odgovorio u nekom drugom post-u, ali nisan uspia nac.

[b][color=red]EDIT:[/color][/b]
Evo jos malo pitanja...
Koliko je cijena akademske godine sada po bolonji, moze li se platit u ratama, te koliko iznosi pojedina rata?
Hoce li mi iksica jos vrijedit a.k.a. hocu li uopce jest ovu godinu? :D
Jedno pitanjce. Dva zapravo, ali u slozenoj recenici, pa je tehnicki samo jedno pitanje. Very Happy
Sad san ljosnia 1. godinu (drugi put), i sad ocito idem na spaghetti bolognese. Zanima me sta se desava sa potpisima iz predmeta te da li ja uopce moram upisat ocjenu iz predmeta kojeg sam vec imao ocjenu?
Ispricavam se ako je to vec netko odgovorio u nekom drugom post-u, ali nisan uspia nac.

EDIT:
Evo jos malo pitanja...
Koliko je cijena akademske godine sada po bolonji, moze li se platit u ratama, te koliko iznosi pojedina rata?
Hoce li mi iksica jos vrijedit a.k.a. hocu li uopce jest ovu godinu? Very Happy



_________________
Rum Monkey Mystic Power !!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:28 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Re: bolognese potpisi Citirajte i odgovorite

[quote="monkey mystic"]Sad san ljosnia 1. godinu (drugi put),[/quote]
A da razmislis o nekom drugom faksu?
monkey mystic (napisa):
Sad san ljosnia 1. godinu (drugi put),

A da razmislis o nekom drugom faksu?


[Vrh]
monkey mystic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2005. (08:46:23)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 0 - 7

PostPostano: 15:38 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Re: bolognese potpisi Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="monkey mystic"]Sad san ljosnia 1. godinu (drugi put),[/quote]
A da razmislis o nekom drugom faksu?[/quote]

I jesam. Upisa san fiziku. :D
Anonymous (napisa):
monkey mystic (napisa):
Sad san ljosnia 1. godinu (drugi put),

A da razmislis o nekom drugom faksu?


I jesam. Upisa san fiziku. Very Happy



_________________
Rum Monkey Mystic Power !!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:16 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

U tom slucaju su [url=http://rasprave.fizika.org/]Rasprave[/url] vjerojatno bolje mjesto za dobiti trazenu informaciju... 8)
U tom slucaju su Rasprave vjerojatno bolje mjesto za dobiti trazenu informaciju... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PIPboy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2005. (00:10:07)
Postovi: (F5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: Vault 13

PostPostano: 17:10 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo se priznaju polozeni kolegiji, a kolegiji iz kojih imas potpis a ne ocjenu moras ponovno odslusati tj. pokupiti potpis. 8)
Samo se priznaju polozeni kolegiji, a kolegiji iz kojih imas potpis a ne ocjenu moras ponovno odslusati tj. pokupiti potpis. Cool



_________________
Exploded Laughing "When I was five, my uncle was decapitated by a watermelon."
--Dave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:35 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PIPboy"]Samo se priznaju polozeni kolegiji, a kolegiji iz kojih imas potpis a ne ocjenu moras ponovno odslusati tj. pokupiti potpis. 8)[/quote]

Tako je kod nas (zbog pada godine; inace ne bi trebao ponovno slusati), no da li je i na Fizici tako? :-k Nisam upoznat s njihovim modelom Bolonje, a sudeci prema nedavnoj raspravi o pravilniku studiranja, nisam siguran ni da su oni... :/
PIPboy (napisa):
Samo se priznaju polozeni kolegiji, a kolegiji iz kojih imas potpis a ne ocjenu moras ponovno odslusati tj. pokupiti potpis. Cool


Tako je kod nas (zbog pada godine; inace ne bi trebao ponovno slusati), no da li je i na Fizici tako? Think Nisam upoznat s njihovim modelom Bolonje, a sudeci prema nedavnoj raspravi o pravilniku studiranja, nisam siguran ni da su oni... Ehm?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 17:57 sub, 1. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kod priznavanja bilo čega na fizici najbolje je ići direktno profesoru i dogovoriti se sa njim. To je tako do sada funkcioniralo i mislim da se taj dio neće mijenjati.
Kod priznavanja bilo čega na fizici najbolje je ići direktno profesoru i dogovoriti se sa njim. To je tako do sada funkcioniralo i mislim da se taj dio neće mijenjati.



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 23:14 sri, 5. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. Da li moram ponovo upisivati predmete iz kojih nemam potpis, a pao sam drugu god(da li se to racuna ko 4. pada, odnosno koliko jos puta mogu izaci doticni kolegij, a jos ga nisam ni jednom izasao-u slucaju da imam i u slucaju da nemam potpis)?
2. Da li je bolje skupit potpis iz UVISa ili upisat ponovo pa probat kolokvirat?
Hvala
1. Da li moram ponovo upisivati predmete iz kojih nemam potpis, a pao sam drugu god(da li se to racuna ko 4. pada, odnosno koliko jos puta mogu izaci doticni kolegij, a jos ga nisam ni jednom izasao-u slucaju da imam i u slucaju da nemam potpis)?
2. Da li je bolje skupit potpis iz UVISa ili upisat ponovo pa probat kolokvirat?
Hvala


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:05 čet, 6. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. a) ako je obavezni - moras i to tetei u referadi kazes pa stavi zig - upisuje ponovno
ako je izborni i zelis ga killnuti, onda to kazesi ide zig - sluzbeno ponisteno
1.b) sve je ok, ako nisi varao sustav i izlazio na ispit bez da imas potpis, o ostalom vise ovdje: http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=28263#28263
(o varanju sustava imas na ploci)

2. ako si pao, mozda bolje ici ponovno slusati i pratiti... uvis je opsezan kolegij, ako si pao godinu vjerojatno ces imati nesto vise vremena - posveti ga tome da das uvis kak spada, at least... kasnije ce ti biti drago :wink:
1. a) ako je obavezni - moras i to tetei u referadi kazes pa stavi zig - upisuje ponovno
ako je izborni i zelis ga killnuti, onda to kazesi ide zig - sluzbeno ponisteno
1.b) sve je ok, ako nisi varao sustav i izlazio na ispit bez da imas potpis, o ostalom vise ovdje: http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=28263#28263
(o varanju sustava imas na ploci)

2. ako si pao, mozda bolje ici ponovno slusati i pratiti... uvis je opsezan kolegij, ako si pao godinu vjerojatno ces imati nesto vise vremena - posveti ga tome da das uvis kak spada, at least... kasnije ce ti biti drago Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan