Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

HITNO!!!

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 10:17 uto, 4. 10. 2005    Naslov: HITNO!!! Citirajte i odgovorite

Mene zanima na službenom webmailu,ne studentskim stranicama kada upišem početno slovo svog korisničkog imena,otvori se mali prozor na kojem piše moje korisničko ime,a s time dolazi i lozinka.A to mi se događa na faksu na jednom od računala.Kako to riješiti da mi netko ne uđe na webmail?
Mene zanima na službenom webmailu,ne studentskim stranicama kada upišem početno slovo svog korisničkog imena,otvori se mali prozor na kojem piše moje korisničko ime,a s time dolazi i lozinka.A to mi se događa na faksu na jednom od računala.Kako to riješiti da mi netko ne uđe na webmail?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:47 uto, 4. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovisno o browseru. :-s U Firefoxu nadjes pod Tools stavku Passwords, Password Manager ili tako nesto i tamo se izbrises. :D

Pod IE nisam siguran; mislim da ima Tools > Internet options i onda odmah na prvom tabu nesto za pocistiti sve sto je lokalno cacheirano. 8)

P.S. Informativniji subjecti su pristojna stvar kad trazis pomoc. ;)
Ovisno o browseru. Eh? U Firefoxu nadjes pod Tools stavku Passwords, Password Manager ili tako nesto i tamo se izbrises. Very Happy

Pod IE nisam siguran; mislim da ima Tools > Internet options i onda odmah na prvom tabu nesto za pocistiti sve sto je lokalno cacheirano. Cool

P.S. Informativniji subjecti su pristojna stvar kad trazis pomoc. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:17 uto, 4. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

To znaci da si se vec logirao/la sa tog racunala i rekao/la da ti snimi lozinku. :ccc:

Firefox te lijepo pita i kliknes "Never for this site"... Samo trebas paziti kaj kliknes ak ti se pojavi prozor koji nudi da ti pamti lozinke. I stvar rijesena. A IE ti to malo skriva od tebe, pa je najbolje da u njemu odes na:
Tools -> Internet Options -> General -> Delete Files
i tamo ukljucis opciju "Delete all offline content", ma i obrisi i sve cookie, ma zapravo.. koristi Firefox, a ne tam neki IE. :tso: ;)

Da napisem malo preciznije od vsege (:PPPP)
Za Mozillu Firefox:

Tools -> Options -> Privacy -> Saved passwords (Imas gumbic [i]Clear[/i])

A najlakse ti je da nadjes dezurnog demosa u praktikumu i kazes mu kaj te muci. Svi bi to oni(mi) trebali znati. :ok:
To znaci da si se vec logirao/la sa tog racunala i rekao/la da ti snimi lozinku. Ccc.... Sram te bilo...

Firefox te lijepo pita i kliknes "Never for this site"... Samo trebas paziti kaj kliknes ak ti se pojavi prozor koji nudi da ti pamti lozinke. I stvar rijesena. A IE ti to malo skriva od tebe, pa je najbolje da u njemu odes na:
Tools -> Internet Options -> General -> Delete Files
i tamo ukljucis opciju "Delete all offline content", ma i obrisi i sve cookie, ma zapravo.. koristi Firefox, a ne tam neki IE. Trudim Se Objasniti... Wink

Da napisem malo preciznije od vsege (Blaeh!)
Za Mozillu Firefox:

Tools -> Options -> Privacy -> Saved passwords (Imas gumbic Clear)

A najlakse ti je da nadjes dezurnog demosa u praktikumu i kazes mu kaj te muci. Svi bi to oni(mi) trebali znati. O-kay!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan