Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

KOLOKVIJI 2005/2006???
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 14:27 sri, 5. 10. 2005    Naslov: KOLOKVIJI 2005/2006??? Citirajte i odgovorite

Zanima me da li će se i ove akademske godine održavati kolokviji iz analize 3, kao i predprošlih godina? Hvala :)
Zanima me da li će se i ove akademske godine održavati kolokviji iz analize 3, kao i predprošlih godina? Hvala Smile


[Vrh]
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 14:38 sri, 5. 10. 2005    Naslov: Re: KOLOKVIJI 2005/2006??? Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zanima me da li će se i ove akademske godine održavati kolokviji iz analize 3, kao i predprošlih godina? Hvala :)[/quote]

hoce :D
Anonymous (napisa):
Zanima me da li će se i ove akademske godine održavati kolokviji iz analize 3, kao i predprošlih godina? Hvala Smile


hoce Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Gost






PostPostano: 17:24 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li će smjeti i stare generacije pristupiti kolokvijima, ako već imaju potpis, a nisu izlazili na pismene??
da li će smjeti i stare generacije pristupiti kolokvijima, ako već imaju potpis, a nisu izlazili na pismene??


[Vrh]
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 18:48 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]da li će smjeti i stare generacije pristupiti kolokvijima, ako već imaju potpis, a nisu izlazili na pismene??[/quote]
Ne.
Pravila su ista kao i lani, sve piše na web stranici.

Mea

P.S. ovo se odnosi na MA3 za inž. smjer, onaj šifre 15360.
Anonymous (napisa):
da li će smjeti i stare generacije pristupiti kolokvijima, ako već imaju potpis, a nisu izlazili na pismene??

Ne.
Pravila su ista kao i lani, sve piše na web stranici.

Mea

P.S. ovo se odnosi na MA3 za inž. smjer, onaj šifre 15360.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zbunjenik
Gost





PostPostano: 13:45 pon, 17. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,

unaprijed se ispričavam ako griješim, ali mislim da na oglasnoj ploči nema nikakvih informacija o kolokvijima iz MA3. Naime postoji obavijest o kolokvijima iz MA4 pa mi nije baš sve jasno.

Pitanje: Da li mi je promakla obavijest o kolokvijima iz MA3 na oglasnoj ploči?

Ukoliko jest :oops:

Hvala!
Pozdrav,

unaprijed se ispričavam ako griješim, ali mislim da na oglasnoj ploči nema nikakvih informacija o kolokvijima iz MA3. Naime postoji obavijest o kolokvijima iz MA4 pa mi nije baš sve jasno.

Pitanje: Da li mi je promakla obavijest o kolokvijima iz MA3 na oglasnoj ploči?

Ukoliko jest Embarassed

Hvala!


[Vrh]
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 15:19 pon, 17. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da na oglasnim pločama još nema obavijesti. Obavijest o MA4 je valjda preostala od ljetnog semestra.
Sve informacije o kolokvijima možete pročitati na [url]http://web.math.hr/nastava/ma34/kolokviji_ma3.html[/url]
Prvi kolokvij će biti 18.11.2005, a drugi 27.1.2006. U odnosu na prošlu godinu u pravilima se ne mijenja ništa.

Mea
Mislim da na oglasnim pločama još nema obavijesti. Obavijest o MA4 je valjda preostala od ljetnog semestra.
Sve informacije o kolokvijima možete pročitati na http://web.math.hr/nastava/ma34/kolokviji_ma3.html
Prvi kolokvij će biti 18.11.2005, a drugi 27.1.2006. U odnosu na prošlu godinu u pravilima se ne mijenja ništa.

Mea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zbunjenik
Gost





PostPostano: 19:26 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Točno!
Ja sam vidio raspored za MA4 2004/2005. :oops:

Zahvaljujem na linku!
Točno!
Ja sam vidio raspored za MA4 2004/2005. Embarassed

Zahvaljujem na linku!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:45 pon, 14. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos pitanje glede kolokvija...
Sto je asistentica rekla, kakve zadatke da ocekujemo? Je li dala kakav hint? :)
Hvala!
Jos pitanje glede kolokvija...
Sto je asistentica rekla, kakve zadatke da ocekujemo? Je li dala kakav hint? Smile
Hvala!


[Vrh]
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 19:47 pon, 14. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovak..imam i ja par pitanja kaj se tice nadolazeceg nam kolokvija:
1) promatramo mozemo li prosiriti fju do neprekidne na cijeli vektorski prostor....i sad promatramo restrikcije da vidimo kako bismo mogli dodefinirati fju...i kad gledamo restrikciju dobijemo fju jedne varijable...i sad; ako nije ocito koji bi limes imala restrikcija fje u tocki u kojoj nije definirana, smijemo koristiti L'Hospitala?
2) sada...nasli smo kandidata koji bi mogao biti fja vrijednost u tocki u kojoj fja prirodno nije definirana....kada dokazujemo neprekidnost u toj tocki moramo pokazati da je razlika izmedu fje vrijednosti u bilo kojoj tocki i fje vrijednosti u toj tocki dovoljno mala....moramo li raspisivati cijelu definiciju neprekidnosti, odn. pronaci deltu tako da...

unaprijed hvala :wink:
ovak..imam i ja par pitanja kaj se tice nadolazeceg nam kolokvija:
1) promatramo mozemo li prosiriti fju do neprekidne na cijeli vektorski prostor....i sad promatramo restrikcije da vidimo kako bismo mogli dodefinirati fju...i kad gledamo restrikciju dobijemo fju jedne varijable...i sad; ako nije ocito koji bi limes imala restrikcija fje u tocki u kojoj nije definirana, smijemo koristiti L'Hospitala?
2) sada...nasli smo kandidata koji bi mogao biti fja vrijednost u tocki u kojoj fja prirodno nije definirana....kada dokazujemo neprekidnost u toj tocki moramo pokazati da je razlika izmedu fje vrijednosti u bilo kojoj tocki i fje vrijednosti u toj tocki dovoljno mala....moramo li raspisivati cijelu definiciju neprekidnosti, odn. pronaci deltu tako da...

unaprijed hvala Wink



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 20:36 pon, 14. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]ovak..imam i ja par pitanja kaj se tice nadolazeceg nam kolokvija:
1) promatramo mozemo li prosiriti fju do neprekidne na cijeli vektorski prostor....i sad promatramo restrikcije da vidimo kako bismo mogli dodefinirati fju...i kad gledamo restrikciju dobijemo fju jedne varijable...i sad; ako nije ocito koji bi limes imala restrikcija fje u tocki u kojoj nije definirana, smijemo koristiti L'Hospitala?
2) sada...nasli smo kandidata koji bi mogao biti fja vrijednost u tocki u kojoj fja prirodno nije definirana....kada dokazujemo neprekidnost u toj tocki moramo pokazati da je razlika izmedu fje vrijednosti u bilo kojoj tocki i fje vrijednosti u toj tocki dovoljno mala....moramo li raspisivati cijelu definiciju neprekidnosti, odn. pronaci deltu tako da...

unaprijed hvala :wink:[/quote]

mozda nisam najpozvanija da odgovaram, ali bila sam na vjezbama gotovo uvijek pa...
ne vidim zasto ne bi smjela koristit l'hospitala ili bilo sto drugo sto znas.. a neprekidnost smo obicno pokazivali preko najobicnijeg limesa
Meri (napisa):
ovak..imam i ja par pitanja kaj se tice nadolazeceg nam kolokvija:
1) promatramo mozemo li prosiriti fju do neprekidne na cijeli vektorski prostor....i sad promatramo restrikcije da vidimo kako bismo mogli dodefinirati fju...i kad gledamo restrikciju dobijemo fju jedne varijable...i sad; ako nije ocito koji bi limes imala restrikcija fje u tocki u kojoj nije definirana, smijemo koristiti L'Hospitala?
2) sada...nasli smo kandidata koji bi mogao biti fja vrijednost u tocki u kojoj fja prirodno nije definirana....kada dokazujemo neprekidnost u toj tocki moramo pokazati da je razlika izmedu fje vrijednosti u bilo kojoj tocki i fje vrijednosti u toj tocki dovoljno mala....moramo li raspisivati cijelu definiciju neprekidnosti, odn. pronaci deltu tako da...

unaprijed hvala Wink


mozda nisam najpozvanija da odgovaram, ali bila sam na vjezbama gotovo uvijek pa...
ne vidim zasto ne bi smjela koristit l'hospitala ili bilo sto drugo sto znas.. a neprekidnost smo obicno pokazivali preko najobicnijeg limesa



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 12:02 uto, 15. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma nismo spominjali gospona l'hospitala pa idem na ziher :wink:
thanks...
ma nismo spominjali gospona l'hospitala pa idem na ziher Wink
thanks...



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 23:13 uto, 15. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iako je Ignavia već odgovorila...
[quote="Meri"]1) promatramo mozemo li prosiriti fju do neprekidne na cijeli vektorski prostor....i sad promatramo restrikcije da vidimo kako bismo mogli dodefinirati fju...i kad gledamo restrikciju dobijemo fju jedne varijable...i sad; ako nije ocito koji bi limes imala restrikcija fje u tocki u kojoj nije definirana, smijemo koristiti L'Hospitala? [/quote]
Limes funkcije jedne varijable smijete tražiti bilo kojom korektnom metodom. Slobodno koristite znanje stečeno na MA1 i MA2.

[quote="Meri"]2) sada...nasli smo kandidata koji bi mogao biti fja vrijednost u tocki u kojoj fja prirodno nije definirana....kada dokazujemo neprekidnost u toj tocki moramo pokazati da je razlika izmedu fje vrijednosti u bilo kojoj tocki i fje vrijednosti u toj tocki dovoljno mala....moramo li raspisivati cijelu definiciju neprekidnosti, odn. pronaci deltu tako da...[/quote]
Ne treba eksplicitno tražiti deltu u ovisnosti o epsilonu (osim ako je to posebno naglašeno). Treba provjeriti da ta razlika teži nuli kada "bilo koja točka" teži "toj točki".
Iako je Ignavia već odgovorila...
Meri (napisa):
1) promatramo mozemo li prosiriti fju do neprekidne na cijeli vektorski prostor....i sad promatramo restrikcije da vidimo kako bismo mogli dodefinirati fju...i kad gledamo restrikciju dobijemo fju jedne varijable...i sad; ako nije ocito koji bi limes imala restrikcija fje u tocki u kojoj nije definirana, smijemo koristiti L'Hospitala?

Limes funkcije jedne varijable smijete tražiti bilo kojom korektnom metodom. Slobodno koristite znanje stečeno na MA1 i MA2.

Meri (napisa):
2) sada...nasli smo kandidata koji bi mogao biti fja vrijednost u tocki u kojoj fja prirodno nije definirana....kada dokazujemo neprekidnost u toj tocki moramo pokazati da je razlika izmedu fje vrijednosti u bilo kojoj tocki i fje vrijednosti u toj tocki dovoljno mala....moramo li raspisivati cijelu definiciju neprekidnosti, odn. pronaci deltu tako da...

Ne treba eksplicitno tražiti deltu u ovisnosti o epsilonu (osim ako je to posebno naglašeno). Treba provjeriti da ta razlika teži nuli kada "bilo koja točka" teži "toj točki".


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:45 sri, 16. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje za asistenticu Meu.

Na stranicama pise da je dozvoljeno imati list papira s formulama. Prethodnih godina to nije bilo dozvoljeno imati. Znaci li to da ove godine ocekujemo nesto tezi kolokvij, ili...?
Hvala.
Pitanje za asistenticu Meu.

Na stranicama pise da je dozvoljeno imati list papira s formulama. Prethodnih godina to nije bilo dozvoljeno imati. Znaci li to da ove godine ocekujemo nesto tezi kolokvij, ili...?
Hvala.


[Vrh]
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 10:54 sri, 16. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Znaci li to da ove godine ocekujemo nesto tezi kolokvij, ili...?[/quote]
Ovo drugo.
Anonymous (napisa):
Znaci li to da ove godine ocekujemo nesto tezi kolokvij, ili...?

Ovo drugo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 12:02 sri, 16. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

thanks mea :)
thanks mea Smile



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan