Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Dobrodoslica studentima
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Teorija skupova
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 12:37 pon, 25. 10. 2004    Naslov: Dobrodoslica studentima Citirajte i odgovorite

Evo pocela je nova sezona Teorije skupova, pa da podrska kolegiju koji (donekle opravdano, a donekle neopravdano) slovi kao jedan od tezih na faksu bude sto bolja...

Predavanja se odrzavaju petkom 10-12, a vjezbe utorkom 15-17, oboje u predavaonici 110.

Termin konzultacija za gradivo vjezbi je ponedjeljkom 16-17 i utorkom 17-18. Kabinet mi je na 2. katu (soba 223). Ako je sto hitno, a ne mozete doci u terminu konzultacija, slobodno mi se obratite mailom (bruckler@math.hr). Ako imate pitanja koja mislite ili znate da zanimaju vise studenata, bilo bi lijepo da ih posaljete i na ovaj forum, koji dosta redovno gledam.

Stari rokovi uglavnom ne postoje u elektronickom obliku. Neki takvi su uploadani na stranicu [url]http://student.math.hr/~bruckler/skupovi.html[/url]. Svatko tko treba vise starih rokova, moze ih dobiti na kopiranje (a neke i kod poklon) kod mene (FMB).

Gradivo kolegija je podijeljeno na uvodno poglavlje te tri velike cjeline: kardinalni brojevi, ordinalni tipovi i brojevi, aksiom izbora i ekvivalentne tvrdnje.

Uci se po predavanjima i vjezbama. Ako nekom treba dodatna literatura, prvi korak je knjiga "Uvod u teoriju skupova" od P.Papica.

Sto se kolokvija tice, konacna odluka bit ce donesena uskoro. Cim bude poznato hoce li ove godine biti kolokvija i koji ce biti uvjeti, obavijest slijedi i na nastavi i na forumu.

U nadi da cu Vas se sviju sto prije rijesiti (citaj: prvim i jedinim izlaskom na ispit :D :twisted: )

Lijepi pozdrav
FMB :patkica:
Evo pocela je nova sezona Teorije skupova, pa da podrska kolegiju koji (donekle opravdano, a donekle neopravdano) slovi kao jedan od tezih na faksu bude sto bolja...

Predavanja se odrzavaju petkom 10-12, a vjezbe utorkom 15-17, oboje u predavaonici 110.

Termin konzultacija za gradivo vjezbi je ponedjeljkom 16-17 i utorkom 17-18. Kabinet mi je na 2. katu (soba 223). Ako je sto hitno, a ne mozete doci u terminu konzultacija, slobodno mi se obratite mailom (bruckler@math.hr). Ako imate pitanja koja mislite ili znate da zanimaju vise studenata, bilo bi lijepo da ih posaljete i na ovaj forum, koji dosta redovno gledam.

Stari rokovi uglavnom ne postoje u elektronickom obliku. Neki takvi su uploadani na stranicu http://student.math.hr/~bruckler/skupovi.html. Svatko tko treba vise starih rokova, moze ih dobiti na kopiranje (a neke i kod poklon) kod mene (FMB).

Gradivo kolegija je podijeljeno na uvodno poglavlje te tri velike cjeline: kardinalni brojevi, ordinalni tipovi i brojevi, aksiom izbora i ekvivalentne tvrdnje.

Uci se po predavanjima i vjezbama. Ako nekom treba dodatna literatura, prvi korak je knjiga "Uvod u teoriju skupova" od P.Papica.

Sto se kolokvija tice, konacna odluka bit ce donesena uskoro. Cim bude poznato hoce li ove godine biti kolokvija i koji ce biti uvjeti, obavijest slijedi i na nastavi i na forumu.

U nadi da cu Vas se sviju sto prije rijesiti (citaj: prvim i jedinim izlaskom na ispit Very Happy Twisted Evil )

Lijepi pozdrav
FMB Patkica



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
aps
Gost





PostPostano: 11:37 uto, 18. 10. 2005    Naslov: apsolventski rok Citirajte i odgovorite

Postovanje!

Koji su termini konzultacija ove godine (da li su se mijenjali illi jos uvijek vrijede ovi napisani 25.10.2004?)
Takodjer, apsolventica sam s 2 ispita do kraja pa me zanima da li ce se davati kakav apsolventski rok uskoro te kako se to uopce organizira, da li sami odredjujete rokove ili bi Vam se trebalo obratiti pa onda po dogovoru, kako nama odgovara..?
Zahvaljujem na odgovoru!
Postovanje!

Koji su termini konzultacija ove godine (da li su se mijenjali illi jos uvijek vrijede ovi napisani 25.10.2004?)
Takodjer, apsolventica sam s 2 ispita do kraja pa me zanima da li ce se davati kakav apsolventski rok uskoro te kako se to uopce organizira, da li sami odredjujete rokove ili bi Vam se trebalo obratiti pa onda po dogovoru, kako nama odgovara..?
Zahvaljujem na odgovoru!


[Vrh]
aps
Gost





PostPostano: 11:46 uto, 18. 10. 2005    Naslov: vjezbe Citirajte i odgovorite

Takodjer molim za informaciju o vjezbama. Naime, ja sam vjezbe slusala prije (a ne znam tocno, ali puno) godina, da li se sto mijenjalo u medjuvremenu (posto je kolegij preuzeo prof. Vukovic - ja sam slusala kod prof. Guljasa) te da li se u slucaju promjena u vjezbama mogu iste kopirati? (Prof. Vukovic mi je rekao da se sadrzaj predavnja nije mijenjao, samo je drugaciji redoslijed..)

Zahvaljujem unaprijed na svim informacijama!
Takodjer molim za informaciju o vjezbama. Naime, ja sam vjezbe slusala prije (a ne znam tocno, ali puno) godina, da li se sto mijenjalo u medjuvremenu (posto je kolegij preuzeo prof. Vukovic - ja sam slusala kod prof. Guljasa) te da li se u slucaju promjena u vjezbama mogu iste kopirati? (Prof. Vukovic mi je rekao da se sadrzaj predavnja nije mijenjao, samo je drugaciji redoslijed..)

Zahvaljujem unaprijed na svim informacijama!


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:55 uto, 18. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako sam dobro shvatio, vjezbe iz Teorije skupova je ove godine preuzeo Veky, koji se ne pojavljuje na Forumu, jer ne zadovoljava njegove standarde izvrsnosti. :roll:

Preporucam da mu pitanja uputis na e-mail... 8)
Ako sam dobro shvatio, vjezbe iz Teorije skupova je ove godine preuzeo Veky, koji se ne pojavljuje na Forumu, jer ne zadovoljava njegove standarde izvrsnosti. Rolling Eyes

Preporucam da mu pitanja uputis na e-mail... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
aps
Gost





PostPostano: 18:44 uto, 18. 10. 2005    Naslov: ... Citirajte i odgovorite

Sto znaci "standarde izvrsnosti"? ;-)
Sto znaci "standarde izvrsnosti"? Wink


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:09 uto, 18. 10. 2005    Naslov: Re: ... Citirajte i odgovorite

[quote="aps"]Sto znaci "standarde izvrsnosti"? ;-)[/quote]

Znaci da Forum nije dovoljno dobar za njega. :wacky:
aps (napisa):
Sto znaci "standarde izvrsnosti"? Wink


Znaci da Forum nije dovoljno dobar za njega. Tup, tup, tup,...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
aps
Gost





PostPostano: 16:03 sri, 19. 10. 2005    Naslov: Re: ... Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="aps"]Sto znaci "standarde izvrsnosti"? ;-)[/quote]

Znaci da Forum nije dovoljno dobar za njega. :wacky:[/quote]

Iha! Kakav onda pismeni da ocekujem?? :cry:
vsego (napisa):
aps (napisa):
Sto znaci "standarde izvrsnosti"? Wink


Znaci da Forum nije dovoljno dobar za njega. Tup, tup, tup,...


Iha! Kakav onda pismeni da ocekujem?? Crying or Very sad


[Vrh]
Casper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 04. 2005. (14:45:29)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Krk

PostPostano: 16:34 sri, 19. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znan jel mozes sudjelovat ali ima i 2 kolokvija
ne znan jel mozes sudjelovat ali ima i 2 kolokvija



_________________
Marijan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
aps
Gost





PostPostano: 18:37 sri, 19. 10. 2005    Naslov: necu kolokvij! Citirajte i odgovorite

[quote="Casper"]ne znan jel mozes sudjelovat ali ima i 2 kolokvija[/quote]

Ma necu kolokvij, zelim diplomirat do kraja 2. mjeseca! :-) Mi mozes reci kad su vjezbe, mozda navratim na faks..
Casper (napisa):
ne znan jel mozes sudjelovat ali ima i 2 kolokvija


Ma necu kolokvij, zelim diplomirat do kraja 2. mjeseca! Smile Mi mozes reci kad su vjezbe, mozda navratim na faks..


[Vrh]
Casper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 04. 2005. (14:45:29)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Krk

PostPostano: 21:06 sri, 19. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

vjezbe: Utorak 15:00h-17:00h u 110
predavanja: Petak 10:00-12:00h u 101
vjezbe: Utorak 15:00h-17:00h u 110
predavanja: Petak 10:00-12:00h u 101



_________________
Marijan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
aps
Gost





PostPostano: 20:12 čet, 20. 10. 2005    Naslov: ... Citirajte i odgovorite

[quote="Casper"]vjezbe: Utorak 15:00h-17:00h u 110
predavanja: Petak 10:00-12:00h u 101[/quote]

Ma **** HVALA TI! **** :D
Casper (napisa):
vjezbe: Utorak 15:00h-17:00h u 110
predavanja: Petak 10:00-12:00h u 101


Ma **** HVALA TI! **** Very Happy


[Vrh]
Casper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 04. 2005. (14:45:29)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Krk

PostPostano: 21:06 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

:okgreen:
Mr.Green says Ok!



_________________
Marijan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Teorija skupova Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan