Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

wireless na matematici ?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Jaca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (01:44:54)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 4:08 uto, 15. 11. 2005    Naslov: wireless na matematici ? Citirajte i odgovorite

bežična internet veza. postoji li na faksu? ako da, da li je dostupna studentima?
ako ne, da li će je biti, i kada?

moje osobno računalo detektira na faksu wireless connection (secured, naravno), ali duhovi kažu da pripada kolegama s fizike.

da li se na ikoji način na faksu može spojiti koristeći vastito računalo?praktikumi su često puni i zauzeti, i bilo bi super kada bi studenti mogli i na faksu uživati u blagodatima laptopa i brzog interneta ( u akademske svrhe, naravno :) ) kad su već osuđeni na dial-up u svom podstanarskom stanu

hvala!
bežična internet veza. postoji li na faksu? ako da, da li je dostupna studentima?
ako ne, da li će je biti, i kada?

moje osobno računalo detektira na faksu wireless connection (secured, naravno), ali duhovi kažu da pripada kolegama s fizike.

da li se na ikoji način na faksu može spojiti koristeći vastito računalo?praktikumi su često puni i zauzeti, i bilo bi super kada bi studenti mogli i na faksu uživati u blagodatima laptopa i brzog interneta ( u akademske svrhe, naravno Smile ) kad su već osuđeni na dial-up u svom podstanarskom stanu

hvala!



_________________
Ispravite me, ako griješim!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 5:00 uto, 15. 11. 2005    Naslov: Re: wireless na matematici ? Citirajte i odgovorite

[quote="Jaca"]bežična internet veza. postoji li na faksu? [/quote]

koliko ja znam ne, osim ako si netko od prof/asisitenata nije interno povukao izmedju officea

[quote="Jaca"]ako da, da li je dostupna studentima?
ako ne, da li će je biti, i kada?[/quote]

nema za studente nista, i nista se ne spominje, koliko ja znam...

[quote="Jaca"]moje osobno računalo detektira na faksu wireless connection (secured, naravno), ali duhovi kažu da pripada kolegama s fizike.[/quote]

duhovi istinu zbore :wink:

[quote="Jaca"]da li se na ikoji način na faksu može spojiti koristeći vastito računalo?[/quote]

ne

[quote="Jaca"]praktikumi su često puni i zauzeti, i bilo bi super kada bi studenti mogli i na faksu uživati u blagodatima laptopa i brzog interneta ( u akademske svrhe, naravno :) ) kad su već osuđeni na dial-up u svom podstanarskom stanu[/quote]

_mozda_ ce se moci u 102, jednom kada i ako to osoba koja je preuzela na sebe zaduzenje - i izvrsi... kada, kako.... nije poznato....
ali mislim da nece biti wireless, bar se nije spominjalo....

izvan 102, znaci u sklopu faxa tj RCa - ni traga ni glasa o tako necemu...
samo postoji zabrana prikopcavanja osobnih racunala umjesto racunala u praktikumima.... just for record...
Jaca (napisa):
bežična internet veza. postoji li na faksu?


koliko ja znam ne, osim ako si netko od prof/asisitenata nije interno povukao izmedju officea

Jaca (napisa):
ako da, da li je dostupna studentima?
ako ne, da li će je biti, i kada?


nema za studente nista, i nista se ne spominje, koliko ja znam...

Jaca (napisa):
moje osobno računalo detektira na faksu wireless connection (secured, naravno), ali duhovi kažu da pripada kolegama s fizike.


duhovi istinu zbore Wink

Jaca (napisa):
da li se na ikoji način na faksu može spojiti koristeći vastito računalo?


ne

Jaca (napisa):
praktikumi su često puni i zauzeti, i bilo bi super kada bi studenti mogli i na faksu uživati u blagodatima laptopa i brzog interneta ( u akademske svrhe, naravno Smile ) kad su već osuđeni na dial-up u svom podstanarskom stanu


_mozda_ ce se moci u 102, jednom kada i ako to osoba koja je preuzela na sebe zaduzenje - i izvrsi... kada, kako.... nije poznato....
ali mislim da nece biti wireless, bar se nije spominjalo....

izvan 102, znaci u sklopu faxa tj RCa - ni traga ni glasa o tako necemu...
samo postoji zabrana prikopcavanja osobnih racunala umjesto racunala u praktikumima.... just for record...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Jaca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (01:44:54)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 0:09 sri, 16. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

i slutila sam da je tako, ali rekoh, idem svejedno pitati...

hvala puno na odgovoru!

znam da nisam jedina zainteresirana za to pitanje, pa se nadam da će se mogućnost jednom ukazati ...makar samo u 102, i makar žično.
i slutila sam da je tako, ali rekoh, idem svejedno pitati...

hvala puno na odgovoru!

znam da nisam jedina zainteresirana za to pitanje, pa se nadam da će se mogućnost jednom ukazati ...makar samo u 102, i makar žično.



_________________
Ispravite me, ako griješim!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 1:09 sri, 16. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovako...u tijeku je kupnja kompletne informaticke opreme s kojom bi se u sobi 102 umrezile 3 radne stanice, s tim da bi svaki student na nasem serveru dobio prostor na disku (razmatralo se o nekoliko iznosa, za sad o njima ne bi, studenti ce biti upoznati sa tim cim se racunalo kupi i stavi u funkciju). wireless je predlozen kao mogucnost. za sad je odluceno da se u izgradnju nece ici, nego ce se za to traziti suglasnost RCa da se mozda u buducnosti napravi globalna wireless mreza koja bi obuhvacala cijeli fakultet. ako to nece biti moguce, ja cu se potrudit da wireless zazivi barem u predavaoni 102.

ako imate jos kakvih pitanja oko ove tematike, mozete mi se javiti PMom, ovdje na forum ili mailom direktno na ibazulic(at)gmail.com :-)

Ivan Bazulic
voditelj informaticke sekcije u podruznici Studentskog zbora
ovako...u tijeku je kupnja kompletne informaticke opreme s kojom bi se u sobi 102 umrezile 3 radne stanice, s tim da bi svaki student na nasem serveru dobio prostor na disku (razmatralo se o nekoliko iznosa, za sad o njima ne bi, studenti ce biti upoznati sa tim cim se racunalo kupi i stavi u funkciju). wireless je predlozen kao mogucnost. za sad je odluceno da se u izgradnju nece ici, nego ce se za to traziti suglasnost RCa da se mozda u buducnosti napravi globalna wireless mreza koja bi obuhvacala cijeli fakultet. ako to nece biti moguce, ja cu se potrudit da wireless zazivi barem u predavaoni 102.

ako imate jos kakvih pitanja oko ove tematike, mozete mi se javiti PMom, ovdje na forum ili mailom direktno na ibazulic(at)gmail.com Smile

Ivan Bazulic
voditelj informaticke sekcije u podruznici Studentskog zbora



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 1:23 sri, 16. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]... ja cu se potrudit da wireless zazivi barem u [color=red][b]predavaoni 102.[/b][/color][/quote]:nosmile: :nosmile: :nosmile: :???: :nosmile: :nosmile: :nosmile: :ccc:
HijenA (napisa):
... ja cu se potrudit da wireless zazivi barem u predavaoni 102.
Empty space 15x15 Empty space 15x15 Empty space 15x15 Confused Empty space 15x15 Empty space 15x15 Empty space 15x15 Ccc.... Sram te bilo...



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 1:45 sri, 16. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"][quote="HijenA"]... ja cu se potrudit da wireless zazivi barem u [color=red][b]predavaoni 102.[/b][/color][/quote]:nosmile: :nosmile: :nosmile: :???: :nosmile: :nosmile: :nosmile: :ccc:[/quote]

:oops: dakako...mislio sam na prostoriju SZa 102, a ne na predavaonu :lol: thanx kory :)
koryanshea (napisa):
HijenA (napisa):
... ja cu se potrudit da wireless zazivi barem u predavaoni 102.
Empty space 15x15 Empty space 15x15 Empty space 15x15 Confused Empty space 15x15 Empty space 15x15 Empty space 15x15 Ccc.... Sram te bilo...


Embarassed dakako...mislio sam na prostoriju SZa 102, a ne na predavaonu Laughing thanx kory Smile



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan