Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

instrukcije iz matematike za osnovnoskolca

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> MALI oglasi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 16:24 pet, 18. 11. 2005    Naslov: instrukcije iz matematike za osnovnoskolca Citirajte i odgovorite

bok ljudi!

pliz ako imate koga tko bi bio voljan drzat instrukcije iz matematike jednom osmašu javite mi se! u biti bi najbolje bilo kad bi mu netko tko ide u gimnaziju drzao instrukcije, jer takav sigurno nije zaglibio u visu matematiku :) ili naravno netko sa profesorskog smjera. stoga provjerite sto vasi brace i seke rade u slobodno vrijeme :)

vazni detalj je taj sto on zivi izmedu vrapca i gornjeg vrapca pa bi meni trebalo vise vremena da dodem tamo nego sto bi mu instrukcije drzala a sigurno ima ljudi kojima je to zgodnije :)

gospodo clanovi kluba "Ljubitelji pete gimnazije" ili kako vam se to vec zove, raspitajte se među ljubljenim vam gimnazijalcima ako znate kojeg ...
bok ljudi!

pliz ako imate koga tko bi bio voljan drzat instrukcije iz matematike jednom osmašu javite mi se! u biti bi najbolje bilo kad bi mu netko tko ide u gimnaziju drzao instrukcije, jer takav sigurno nije zaglibio u visu matematiku Smile ili naravno netko sa profesorskog smjera. stoga provjerite sto vasi brace i seke rade u slobodno vrijeme Smile

vazni detalj je taj sto on zivi izmedu vrapca i gornjeg vrapca pa bi meni trebalo vise vremena da dodem tamo nego sto bi mu instrukcije drzala a sigurno ima ljudi kojima je to zgodnije Smile

gospodo clanovi kluba "Ljubitelji pete gimnazije" ili kako vam se to vec zove, raspitajte se među ljubljenim vam gimnazijalcima ako znate kojeg ...



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:11 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znači ne dolazi u obzir da on dolazi doma kod nekoga i da mu predaje netko tko je već diplomirao? (moja mama je prof.)

------------------------------------------------------------------------

Jel bi mu možda odgovarao bivši Lucijaner? :D (Imam prijatelja koji daje instrukcije na tom području, ali sada će nam biti kolokviji pa sumnjam da će naći vremena. :-|)
Znači ne dolazi u obzir da on dolazi doma kod nekoga i da mu predaje netko tko je već diplomirao? (moja mama je prof.)

------------------------------------------------------------------------

Jel bi mu možda odgovarao bivši Lucijaner? Very Happy (Imam prijatelja koji daje instrukcije na tom području, ali sada će nam biti kolokviji pa sumnjam da će naći vremena. Neutral)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> MALI oglasi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan