Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Raspored KOLOKVIJA - HITNO!!!

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Pokusni kunić
Gost





PostPostano: 13:14 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Raspored KOLOKVIJA - HITNO!!! Citirajte i odgovorite

S obzirom da se već vodila rasprava o studentskim pravima, nas zanima, kako postići da se raspored kolokvija razrijedi na dva tjedna?!?
[b]Uzimite u obzir da ih se sve mora proći da bi se dala godina[/b], inače već u 12. mjesecu možemo pokupiti indexe!!!

Studenti, i svi zainteresirani, molimo vas da reagirate što prije, dok princip studiranja ne postane u potpunosti nehuman.
S obzirom da se već vodila rasprava o studentskim pravima, nas zanima, kako postići da se raspored kolokvija razrijedi na dva tjedna?!?
Uzimite u obzir da ih se sve mora proći da bi se dala godina, inače već u 12. mjesecu možemo pokupiti indexe!!!

Studenti, i svi zainteresirani, molimo vas da reagirate što prije, dok princip studiranja ne postane u potpunosti nehuman.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:09 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Malo kasnis... :?

1. Sada je puno prekasno da se ista mijenja. :/

2. Ideja je bila da se to rastegne na dva tjedna, ali je palo u vodu zbog rasporeda. :( Netko od stud. predstavnika je to objasnio, uz najavu da ce u iducem semestru pripaziti i na taj detalj, pa potrazi malo po Forumu. ;)
Malo kasnis... Confused

1. Sada je puno prekasno da se ista mijenja. Ehm?

2. Ideja je bila da se to rastegne na dva tjedna, ali je palo u vodu zbog rasporeda. Sad Netko od stud. predstavnika je to objasnio, uz najavu da ce u iducem semestru pripaziti i na taj detalj, pa potrazi malo po Forumu. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 14:18 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]U srijedu 23.11.2005.[/b] će biti neki sastanak za Bolonjce i to [b]u 12:15h u P005[/b] za [u]nastavnički smjer matematika i fizika[/u], a za [u]nastavnički smjer matematika[/u] (ako sam dobro čula prof. Ilišević) [b]u 16:15h u P003[/b] (ali ovaj drugi termin neka netko još potvrdi).

Pa ti sada tamo viči. :D
U srijedu 23.11.2005. će biti neki sastanak za Bolonjce i to u 12:15h u P005 za nastavnički smjer matematika i fizika, a za nastavnički smjer matematika (ako sam dobro čula prof. Ilišević) u 16:15h u P003 (ali ovaj drugi termin neka netko još potvrdi).

Pa ti sada tamo viči. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 14:57 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=39321#39321]ovdi[/url].
a ako si mislio da budu bas razvuceni kroz dva tjedna (tj. da citava dva tjedna nema nastave zbog kolokvija) mozes to odmah zaboravit osim ako si smislio metodu kako ces usporit Zemljino putovanje oko Sunca pa da se pojavi koji tjedan vise u godini :)

u svakom slucaju, zato i imate stalno zadace - da pred kolokvij budete vec poprilicno spremni, i da samo dan prije kolokvija ponovite gradivo. a na kolokviju ce ispastat oni koji su po pitanju zadaca zabusavali i prepisivali.
evo ovdi.
a ako si mislio da budu bas razvuceni kroz dva tjedna (tj. da citava dva tjedna nema nastave zbog kolokvija) mozes to odmah zaboravit osim ako si smislio metodu kako ces usporit Zemljino putovanje oko Sunca pa da se pojavi koji tjedan vise u godini Smile

u svakom slucaju, zato i imate stalno zadace - da pred kolokvij budete vec poprilicno spremni, i da samo dan prije kolokvija ponovite gradivo. a na kolokviju ce ispastat oni koji su po pitanju zadaca zabusavali i prepisivali.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 17:54 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa kad ste redili raspored predavanja kolokvije ste odmah stavili u pon prije nastave i petak poslje ne vidim zašto nebi dva prebacili na tjedan iza u taj termin.

jer to što će se sljedeći put pazit niš ne znaći kad nas pola neće doć do tamo.

također je rečeno da će gradivo zaključno sa 7 tjednom biti u kolokvijima a mi sve predmete (osim uur-a) moramo raditi i sljedeći jer nismo stigli.
pa kad ste redili raspored predavanja kolokvije ste odmah stavili u pon prije nastave i petak poslje ne vidim zašto nebi dva prebacili na tjedan iza u taj termin.

jer to što će se sljedeći put pazit niš ne znaći kad nas pola neće doć do tamo.

također je rečeno da će gradivo zaključno sa 7 tjednom biti u kolokvijima a mi sve predmete (osim uur-a) moramo raditi i sljedeći jer nismo stigli.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 18:56 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]pa kad ste redili raspored predavanja kolokvije ste odmah stavili u pon prije nastave i petak poslje ne vidim zašto nebi dva prebacili na tjedan iza u taj termin.[/quote]
To je slučajno ostalo od prošlogodišnjih rasporeda, kada su kolokviji bili ponedjeljkom i petkom i bili su razvučeni na tri tjedna. :roll:
mladac (napisa):
pa kad ste redili raspored predavanja kolokvije ste odmah stavili u pon prije nastave i petak poslje ne vidim zašto nebi dva prebacili na tjedan iza u taj termin.

To je slučajno ostalo od prošlogodišnjih rasporeda, kada su kolokviji bili ponedjeljkom i petkom i bili su razvučeni na tri tjedna. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 19:09 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne ovogodišnji raspored.. možda rađen po uzoru na prošlu godinu, neznam.
ne ovogodišnji raspored.. možda rađen po uzoru na prošlu godinu, neznam.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:14 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]ne ovogodišnji raspored.. možda rađen po uzoru na prošlu godinu, neznam.[/quote]
:-k

Ne kužim te.

Pa sad sam ti to napisala. :)
mladac (napisa):
ne ovogodišnji raspored.. možda rađen po uzoru na prošlu godinu, neznam.

Think

Ne kužim te.

Pa sad sam ti to napisala. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fanATIc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2005. (12:00:15)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:50 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opće shvaćeno, ali pošto su se već dogodile iznimke poput:

1. Kako je na uvodnom predavanju rečeno da će slobodni tjedan, tj. kolokvijski biti 8., i do danas je u referadi bil tek naglašeno da je to zapravo 9. Ispravljalo se tokom dana današnjeg...

2. Najavljivani rok iz računarstva je, nepažnjom satničara, najavljivan za 5.12, što je bilo već podnošljivo, no postavljen je na termin 1.12.

I ima jos stvari koje se riješavaju u zadnji čas, pa tako smatram da problem oko premještanja ili nalaženja termina nije opet toliko upitan.

Osobno, gledajući količinski gradivo koje se obrađuje na prvoj godini po bolonjskom sistemu, i ono koje se obrađivalo prošle, ne uočavam veliku razliku. Štoviše, osjeća se jedan pritisak na strane studenata, koji mi se smatra koliko pozitivan (obavezne zadaće, stalni zadaci za provjeru), no i toliko negativan (obavezna predavanja - zamislite onima koji putuju svaki, dan pa ostaju cekati i medju predavanjima, vremenski pritisak).
Svaka čast profesorima, i asistentima, koji se trude kao i uvijek, što bolje nas pripremiti za kolokvije, no mislim da ni oni ne mogu toliko optimistično razmišljati da će ishod prvih kolokvija proći kod većine pozitivno, ako se bude vršio ovakav pritisak (za koji ni veći dio brucosa neće biti svjestan sve dok ne bude prekasno).

Vršili su već pokuse na školskom sistemu od osnovne škole, no nikad mi toliko nije smetalo, sve dok se nije taklo studija, nečega što studiram sa velikom zainteresiranošću, i voljom za radom. Iskreno, predviđeni program nikako nije moguće ostvariti u trenutnim uvjetima, stoga, dok stvari sjedaju na svoje mjesto, molim da se uzme u obzir da ne trpite samo Vi, već i svi studenti, te da nam ipak pomognete toliko da pomaknete barem jedan kolokvij tjedan iza.

Ne bi se zelio sad osvrtati, tj. zaliti na bolonju opet, ali ukoliko se vec mora radit po sistemu koji je propisan, neka se barem smiluju oko tezine samih kolokvija. Ako se budu sljedili uzori na prosle godine, uz kombinaciju tezine kolokvija i ispita (BTW, kojih vishe nema, vec nam je kolokvij JEDINA sansa), poslije prvog semestra će biti uistinu pusto na odsjecima PMFa (ne samo i matematike).

P.S. Isprika na tipfelerima (i sličnim ispadima u rječniku), jer sam se mrtav umoran vratio sa faksa prije sat vremena, a ne znam kad ću opet stić pisat reply.
Opće shvaćeno, ali pošto su se već dogodile iznimke poput:

1. Kako je na uvodnom predavanju rečeno da će slobodni tjedan, tj. kolokvijski biti 8., i do danas je u referadi bil tek naglašeno da je to zapravo 9. Ispravljalo se tokom dana današnjeg...

2. Najavljivani rok iz računarstva je, nepažnjom satničara, najavljivan za 5.12, što je bilo već podnošljivo, no postavljen je na termin 1.12.

I ima jos stvari koje se riješavaju u zadnji čas, pa tako smatram da problem oko premještanja ili nalaženja termina nije opet toliko upitan.

Osobno, gledajući količinski gradivo koje se obrađuje na prvoj godini po bolonjskom sistemu, i ono koje se obrađivalo prošle, ne uočavam veliku razliku. Štoviše, osjeća se jedan pritisak na strane studenata, koji mi se smatra koliko pozitivan (obavezne zadaće, stalni zadaci za provjeru), no i toliko negativan (obavezna predavanja - zamislite onima koji putuju svaki, dan pa ostaju cekati i medju predavanjima, vremenski pritisak).
Svaka čast profesorima, i asistentima, koji se trude kao i uvijek, što bolje nas pripremiti za kolokvije, no mislim da ni oni ne mogu toliko optimistično razmišljati da će ishod prvih kolokvija proći kod većine pozitivno, ako se bude vršio ovakav pritisak (za koji ni veći dio brucosa neće biti svjestan sve dok ne bude prekasno).

Vršili su već pokuse na školskom sistemu od osnovne škole, no nikad mi toliko nije smetalo, sve dok se nije taklo studija, nečega što studiram sa velikom zainteresiranošću, i voljom za radom. Iskreno, predviđeni program nikako nije moguće ostvariti u trenutnim uvjetima, stoga, dok stvari sjedaju na svoje mjesto, molim da se uzme u obzir da ne trpite samo Vi, već i svi studenti, te da nam ipak pomognete toliko da pomaknete barem jedan kolokvij tjedan iza.

Ne bi se zelio sad osvrtati, tj. zaliti na bolonju opet, ali ukoliko se vec mora radit po sistemu koji je propisan, neka se barem smiluju oko tezine samih kolokvija. Ako se budu sljedili uzori na prosle godine, uz kombinaciju tezine kolokvija i ispita (BTW, kojih vishe nema, vec nam je kolokvij JEDINA sansa), poslije prvog semestra će biti uistinu pusto na odsjecima PMFa (ne samo i matematike).

P.S. Isprika na tipfelerima (i sličnim ispadima u rječniku), jer sam se mrtav umoran vratio sa faksa prije sat vremena, a ne znam kad ću opet stić pisat reply.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 10:53 ned, 20. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

rekla sam da je ovogodišnji raspored s interneta skinut a ne prošlogodišnji. stavljeni su tad kolokviji vjerojatno kao što su bili prije al raspored je za 2005
rekla sam da je ovogodišnji raspored s interneta skinut a ne prošlogodišnji. stavljeni su tad kolokviji vjerojatno kao što su bili prije al raspored je za 2005


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 16:24 ned, 20. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja mislim da je bolje da pokusate 1)pronaci nacin 2)izboriti se za to da prije tjedna s kolokvijima dobijete tjedan dana slobodno za ponavljanje, a ne da razvucete kolokvije na dva tjedna. To je samo moje osobno misljenje.
Naravno, za to treba JAKO PAZLJIVO pogledati kalendar nastave i vidjeti da li ti dodatni tjedni negdje postoje i da li se mogu uopce uvesti bez da se cijeli faks izokrene naglavce. Pa ako postoje, predloziti to za drugi semestar ili drugu godinu...
Ja mislim da je bolje da pokusate 1)pronaci nacin 2)izboriti se za to da prije tjedna s kolokvijima dobijete tjedan dana slobodno za ponavljanje, a ne da razvucete kolokvije na dva tjedna. To je samo moje osobno misljenje.
Naravno, za to treba JAKO PAZLJIVO pogledati kalendar nastave i vidjeti da li ti dodatni tjedni negdje postoje i da li se mogu uopce uvesti bez da se cijeli faks izokrene naglavce. Pa ako postoje, predloziti to za drugi semestar ili drugu godinu...



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 16:29 ned, 20. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Naravno, za to treba JAKO PAZLJIVO pogledati kalendar nastave i vidjeti da li ti dodatni tjedni negdje postoje i da li se mogu uopce uvesti bez da se cijeli faks izokrene naglavce.[/quote]
Možda bi mogli to izvesti kada bi ranije počeli s nastavom. :D
Martinab (napisa):
Naravno, za to treba JAKO PAZLJIVO pogledati kalendar nastave i vidjeti da li ti dodatni tjedni negdje postoje i da li se mogu uopce uvesti bez da se cijeli faks izokrene naglavce.

Možda bi mogli to izvesti kada bi ranije počeli s nastavom. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 16:37 ned, 20. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]... ranije počeli s nastavom... [/quote]

[quote]...bez da se cijeli faks izokrene naglavce.[/quote]

To je mozda opcija vrijedna razmatranja. Za par godina, kad nece vise biti nebolonjaca, nece niti postojati jesenski niti ljetni rokovi, pa nece biti razloga da predavanja traju od 1.10. do 15.6. nego ce valjda moci trajati od 1.9. do 1.7. ili tako nesto. Ali zasad treba jos uvijek razmisliti da li to znaci okretanje faksa naglavce (istovremeno odrzavanje nastave i ispita).
Citat:
... ranije počeli s nastavom...


Citat:
...bez da se cijeli faks izokrene naglavce.


To je mozda opcija vrijedna razmatranja. Za par godina, kad nece vise biti nebolonjaca, nece niti postojati jesenski niti ljetni rokovi, pa nece biti razloga da predavanja traju od 1.10. do 15.6. nego ce valjda moci trajati od 1.9. do 1.7. ili tako nesto. Ali zasad treba jos uvijek razmisliti da li to znaci okretanje faksa naglavce (istovremeno odrzavanje nastave i ispita).



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 18:21 ned, 20. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Ali zasad treba jos uvijek razmisliti da li to znaci okretanje faksa naglavce (istovremeno odrzavanje nastave i ispita).[/quote]
Pa to i ne bi trebao biti tako jako veliki problem za dvije-tri godine pošto će tada na višim godinama biti jako malo studenata. :D

A i nije da ih je i sada jako puno. Ili? :-k

Po mojoj računici, sada je na drugoj, trećoj i četvrtoj godini sve skupa na svim smjerovima toliko studenata koliko je sada brucoša na prvoj godini na svim smjerovima. Za dvije godine za više od pola će ih biti manje. Otprilike. To i nije tako velika brojka. Ili? :-k
Martinab (napisa):
Ali zasad treba jos uvijek razmisliti da li to znaci okretanje faksa naglavce (istovremeno odrzavanje nastave i ispita).

Pa to i ne bi trebao biti tako jako veliki problem za dvije-tri godine pošto će tada na višim godinama biti jako malo studenata. Very Happy

A i nije da ih je i sada jako puno. Ili? Think

Po mojoj računici, sada je na drugoj, trećoj i četvrtoj godini sve skupa na svim smjerovima toliko studenata koliko je sada brucoša na prvoj godini na svim smjerovima. Za dvije godine za više od pola će ih biti manje. Otprilike. To i nije tako velika brojka. Ili? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 20:46 ned, 20. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Brojevi su zasad otprilike 500-350-150-150 po godinama (tocnije brojke imas u Koryinom izvjestaju sa zadnjeg Vijeca). Ali to ne znaci da se nastava mora planirati prilagodeno samo za prvu godinu, a svi ostali neka se snalaze. Svake godine ima sve vise studenata na visim godinama. A radi se i o broju kolegija (dakle, potrebnih predavaca i prostorija), a ne samo o broju studenata.
Brojevi su zasad otprilike 500-350-150-150 po godinama (tocnije brojke imas u Koryinom izvjestaju sa zadnjeg Vijeca). Ali to ne znaci da se nastava mora planirati prilagodeno samo za prvu godinu, a svi ostali neka se snalaze. Svake godine ima sve vise studenata na visim godinama. A radi se i o broju kolegija (dakle, potrebnih predavaca i prostorija), a ne samo o broju studenata.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 22:19 ned, 20. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]A radi se i o broju kolegija (dakle, potrebnih predavaca i prostorija), a ne samo o broju studenata.[/quote]
Manje studenata, isti broj kolegija, isti broj prostorija, isti broj predavača. :wink:
Martinab (napisa):
A radi se i o broju kolegija (dakle, potrebnih predavaca i prostorija), a ne samo o broju studenata.

Manje studenata, isti broj kolegija, isti broj prostorija, isti broj predavača. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan