Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Diplomski seminar

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:53 ned, 18. 12. 2005    Naslov: Diplomski seminar Citirajte i odgovorite

Nije prijedlog teme za diplomski, ali je usko vezano uz problematiku diplomskih. Kod nas postoji nesto sto je IMHO jako dobra ideja, ali je nedovoljno poznato i nedovoljno posjeceno od studentske populacije. Radi se o seminaru IV ili diplomskom seminaru. Svaki student prije nego sto diplomira duzan je odrzati predavanje tematski obicno vezano uz diplomski rad. Obavijesti o tim predavanjima vise na oglasnoj ploci tjedan dana unaprijed, ali se nerijetko desava da im prisustvuje samo mentor. Steta, jer bi mladje studente trebalo zanimati sto njihovi stariji kolege rade na kraju studentske karijere, a i za same kandidate seminar bi trebao biti vise od jos jednog "razgovora ugodnog" s mentorom.

Da ne duljim, [b]u cetvrtak, 22.12.2005. u 12 sati u sobi 104 Anamari Nakić odrzat ce predavanje na temu "Heuristički algoritmi za problem trgovačkog putnika".[/b] Dodjite je vidjeti u akciji s dva projektora i dva laptopa... :kuckkuck: :tso:

Osim sto je tema zanimljiva, Anamari je cool 8)
Nije prijedlog teme za diplomski, ali je usko vezano uz problematiku diplomskih. Kod nas postoji nesto sto je IMHO jako dobra ideja, ali je nedovoljno poznato i nedovoljno posjeceno od studentske populacije. Radi se o seminaru IV ili diplomskom seminaru. Svaki student prije nego sto diplomira duzan je odrzati predavanje tematski obicno vezano uz diplomski rad. Obavijesti o tim predavanjima vise na oglasnoj ploci tjedan dana unaprijed, ali se nerijetko desava da im prisustvuje samo mentor. Steta, jer bi mladje studente trebalo zanimati sto njihovi stariji kolege rade na kraju studentske karijere, a i za same kandidate seminar bi trebao biti vise od jos jednog "razgovora ugodnog" s mentorom.

Da ne duljim, u cetvrtak, 22.12.2005. u 12 sati u sobi 104 Anamari Nakić odrzat ce predavanje na temu "Heuristički algoritmi za problem trgovačkog putnika". Dodjite je vidjeti u akciji s dva projektora i dva laptopa... Cekam Blue Screen of Death Trudim Se Objasniti...

Osim sto je tema zanimljiva, Anamari je cool Cool



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:09 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zbog opceg nedostatka slobodnih predavaonica Anamari ce seminar odrzati u praktikumu 2. Pocinje odmah!
Zbog opceg nedostatka slobodnih predavaonica Anamari ce seminar odrzati u praktikumu 2. Pocinje odmah!



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 13:25 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jako zanimljivo je bilo.
Jako zanimljivo je bilo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 16:25 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala svim koji su dosli. Kako su to uglavnom forumasi, mogu im skupno zahvaliti na ovom mjestu. :wink:

A posebno hvala Krcku. Ne bih ga smjela reklamirati kao mentora jer ce odmah svi navaliti, al moram malo. :wink:

I hvala Steelu na tehnickoj podrsci.

I hvala svima koji su dosli.

A sad cu malo u shopping. Hvala mami i tati.

:lol:
Hvala svim koji su dosli. Kako su to uglavnom forumasi, mogu im skupno zahvaliti na ovom mjestu. Wink

A posebno hvala Krcku. Ne bih ga smjela reklamirati kao mentora jer ce odmah svi navaliti, al moram malo. Wink

I hvala Steelu na tehnickoj podrsci.

I hvala svima koji su dosli.

A sad cu malo u shopping. Hvala mami i tati.

Laughing



_________________

STOP nasilju medu zivotinjama!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 16:39 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a uciteljima iz srednje i osnovne? svim dobrim ljudima?
susjedima? uciteljici iz vrtica?

inace, cestitam
a uciteljima iz srednje i osnovne? svim dobrim ljudima?
susjedima? uciteljici iz vrtica?

inace, cestitam



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:04 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cestitke Anamari i zahvala Krcku za ideju za prenamjenu ovog prastarog, a do sada gotovo beskorisnog podforuma. :gg:
Cestitke Anamari i zahvala Krcku za ideju za prenamjenu ovog prastarog, a do sada gotovo beskorisnog podforuma. Mr Green being very Greeen indeed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 17:17 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

cestitke anamari i od mene :mrgreen: meni je strasno zao sto se nisam pojavio danas :cry: oduzit cu ti se vec nekako ;-)
cestitke anamari i od mene Mr. Green meni je strasno zao sto se nisam pojavio danas Crying or Very sad oduzit cu ti se vec nekako Wink



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:13 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Obrana diplomskog ocekuje se u sijecnju :mrgreen:
Obrana diplomskog ocekuje se u sijecnju Mr. Green



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 22:23 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Obrana diplomskog ocekuje se u sijecnju :mrgreen:[/quote]


pobogu, daj datum :twisted: [size=1]i da, znam da ce me anamari nakon ovog ubit[/size] ;-)
krcko (napisa):
Obrana diplomskog ocekuje se u sijecnju Mr. Green



pobogu, daj datum Twisted Evil i da, znam da ce me anamari nakon ovog ubit Wink



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:49 pet, 23. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

'Ocekuje se' znaci da se datum jos ne zna. Nitko te nece ubijat za pracenje oglasne ploce.
'Ocekuje se' znaci da se datum jos ne zna. Nitko te nece ubijat za pracenje oglasne ploce.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 23:18 pet, 23. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]'Ocekuje se' znaci da se datum jos ne zna. Nitko te nece ubijat za pracenje oglasne ploce.[/quote]

ti to samo mislis ;-) samo cekam kad ce mi anamari sa sjekirom pokucat na vrata :twisted:
krcko (napisa):
'Ocekuje se' znaci da se datum jos ne zna. Nitko te nece ubijat za pracenje oglasne ploce.


ti to samo mislis Wink samo cekam kad ce mi anamari sa sjekirom pokucat na vrata Twisted Evil



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:27 pet, 23. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"][quote="krcko"]'Ocekuje se' znaci da se datum jos ne zna. Nitko te nece ubijat za pracenje oglasne ploce.[/quote]
ti to samo mislis ;-) samo cekam kad ce mi anamari sa sjekirom pokucat na vrata :twisted:[/quote]

Veca sansa da ce to biti netko od studenata koji zele surf... pardon, raditi nesto ozbiljno na racunalima u 102. :verytwisted:
HijenA (napisa):
krcko (napisa):
'Ocekuje se' znaci da se datum jos ne zna. Nitko te nece ubijat za pracenje oglasne ploce.

ti to samo mislis Wink samo cekam kad ce mi anamari sa sjekirom pokucat na vrata Twisted Evil


Veca sansa da ce to biti netko od studenata koji zele surf... pardon, raditi nesto ozbiljno na racunalima u 102. Very twisted



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 9:36 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Računalima u 102? :verytwisted:
Računalima u 102? Very twisted



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ahri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2003. (23:16:07)
Postovi: (193)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 14:46 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

bubnite ovdje datum kad bude poznat, tak da i mi koji ne dolazimo na fax saznamo ;)
bubnite ovdje datum kad bude poznat, tak da i mi koji ne dolazimo na fax saznamo ;)



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 15:37 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]ti to samo mislis ;-) samo cekam kad ce mi anamari sa sjekirom pokucat na vrata :twisted:[/quote]

Halo?! Ako te nisam tjerala da dodes na seminar (jedini kojem sam prijetila je Steel koji je as usual zakasnio sat i pol, al vec smo se pomirili 8) ), ne moras se bojati da ces morati doci na proslavu diplomskog. Ostat ce nama vise papice. 8) :wink:


Najbitnije mi je da se komisija pojavi. I da je dobre volje. :D
HijenA (napisa):
ti to samo mislis Wink samo cekam kad ce mi anamari sa sjekirom pokucat na vrata Twisted Evil


Halo?! Ako te nisam tjerala da dodes na seminar (jedini kojem sam prijetila je Steel koji je as usual zakasnio sat i pol, al vec smo se pomirili Cool ), ne moras se bojati da ces morati doci na proslavu diplomskog. Ostat ce nama vise papice. Cool Wink


Najbitnije mi je da se komisija pojavi. I da je dobre volje. Very Happy



_________________

STOP nasilju medu zivotinjama!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 21:03 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"][quote="HijenA"]ti to samo mislis ;-) samo cekam kad ce mi anamari sa sjekirom pokucat na vrata :twisted:[/quote]

Halo?! Ako te nisam tjerala da dodes na seminar (jedini kojem sam prijetila je Steel koji je as usual zakasnio sat i pol, al vec smo se pomirili 8) ), ne moras se bojati da ces morati doci na proslavu diplomskog. Ostat ce nama vise papice. 8) :wink: [/quote]

:shock: au....to boli :cry:
ma, malo te zezam. valjda mogu malo :-) najbitnije je da je to dobro proslo. a proslavu ne mogu nikako promasit :P :PP :PPP :pP: to bi se kosilo sa mojom esencijalnom zivotnom filozofijom :rotfl:
anamari (napisa):
HijenA (napisa):
ti to samo mislis Wink samo cekam kad ce mi anamari sa sjekirom pokucat na vrata Twisted Evil


Halo?! Ako te nisam tjerala da dodes na seminar (jedini kojem sam prijetila je Steel koji je as usual zakasnio sat i pol, al vec smo se pomirili Cool ), ne moras se bojati da ces morati doci na proslavu diplomskog. Ostat ce nama vise papice. Cool Wink


Shocked au....to boli Crying or Very sad
ma, malo te zezam. valjda mogu malo Smile najbitnije je da je to dobro proslo. a proslavu ne mogu nikako promasit Razz Weeee-heeee!!! Imam lijepi jezik Bzzzz... to bi se kosilo sa mojom esencijalnom zivotnom filozofijom Valjam se po podu od smijeha



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:06 ned, 25. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"](jedini kojem sam prijetila je Steel koji je as usual zakasnio sat i pol, al vec smo se pomirili 8) )[/quote]

:ccc:

Halo?! :-s

:PPPP

Sat i 13 minuta molim lijepo. :PPPP Zapravo 13 minuta, jer sam fakat mislil da mislis u 11. I to sam jos bus cekal 20 min na Kaptolu. :upset: I napravil sam sve kaj si me trebala zacas i na vrijeme i bilo je jos dosta [i]lufta[/i] do pocetka seminara. Ma zapravo kriv sam kolko sam sirok i visok, kasnil sam, priznam, mea maxima culpa :oops: :cry: , al sam ipak dovoljno rano krenuo da ti dovoljno rano zakasnim. :ok: Pa ne bi ja tebi kasnil zapraf. :D

A i nisi mi jako prijetila, vise si zamolila uz mrvicu upozorenja. Pa ne bi mi mogla prijetiti nakon sto su ti grafovi prestali treperiti.. ;) A i znam ja da se s tobom ne smijem zezat.. ;)

...

Kak je Krcko rekel, Anamari je cool! Very cool!
anamari (napisa):
(jedini kojem sam prijetila je Steel koji je as usual zakasnio sat i pol, al vec smo se pomirili Cool )


Ccc.... Sram te bilo...

Halo?! Eh?

Blaeh!

Sat i 13 minuta molim lijepo. Blaeh! Zapravo 13 minuta, jer sam fakat mislil da mislis u 11. I to sam jos bus cekal 20 min na Kaptolu. I'm upset! I napravil sam sve kaj si me trebala zacas i na vrijeme i bilo je jos dosta lufta do pocetka seminara. Ma zapravo kriv sam kolko sam sirok i visok, kasnil sam, priznam, mea maxima culpa Embarassed Crying or Very sad , al sam ipak dovoljno rano krenuo da ti dovoljno rano zakasnim. O-kay! Pa ne bi ja tebi kasnil zapraf. Very Happy

A i nisi mi jako prijetila, vise si zamolila uz mrvicu upozorenja. Pa ne bi mi mogla prijetiti nakon sto su ti grafovi prestali treperiti.. Wink A i znam ja da se s tobom ne smijem zezat.. Wink

...

Kak je Krcko rekel, Anamari je cool! Very cool!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan