Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati popravnog kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ancy
Gost





PostPostano: 21:28 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Rezultati popravnog kolokvija Citirajte i odgovorite

Jel mi netko može reći na kojoj se adresi (web) mogu vidjeti rezultati popravnog!
Hvala
Jel mi netko može reći na kojoj se adresi (web) mogu vidjeti rezultati popravnog!
Hvala


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:56 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na istoj na kojoj se mogao vidjeti i original; imas link sa one "moje" stranice koja je polinkana na puno mjesta ovdje. 8)

Tablica je ona stara, s dodanim podacima. :D "P" znaci "popravni", a "PAD" znaci definitivni pad. :?

Btw, mislim da rezultati jos nisu na webu... :?
Na istoj na kojoj se mogao vidjeti i original; imas link sa one "moje" stranice koja je polinkana na puno mjesta ovdje. Cool

Tablica je ona stara, s dodanim podacima. Very Happy "P" znaci "popravni", a "PAD" znaci definitivni pad. Confused

Btw, mislim da rezultati jos nisu na webu... Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 0:02 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, stigli su rezultati... tuzno je kad kolokviji se privedu kraju, tesko je kad ljudi padnu odmah na pocetku... tek kad su dosli prvi rezultati popravnih kolokvija iz elementarne u um mi je dosla misao da ce ljudi stvarno padat godinu a da tjedan jos nece ni zavrsit... ipak, koliko san shvatia puno ljudi je proslo, ali joj, ovo su bili tek prvi kolokviji... barem ce bit lakse, sad znamo sta nas sve ocekuje na sljedecim... nadam se... :cry:
da, stigli su rezultati... tuzno je kad kolokviji se privedu kraju, tesko je kad ljudi padnu odmah na pocetku... tek kad su dosli prvi rezultati popravnih kolokvija iz elementarne u um mi je dosla misao da ce ljudi stvarno padat godinu a da tjedan jos nece ni zavrsit... ipak, koliko san shvatia puno ljudi je proslo, ali joj, ovo su bili tek prvi kolokviji... barem ce bit lakse, sad znamo sta nas sve ocekuje na sljedecim... nadam se... Crying or Very sad



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan