Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

TERMIN KOLOKVIJA !!!

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
petrat
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 12. 2005. (10:23:20)
Postovi: (33)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 42 - 16

PostPostano: 22:05 uto, 27. 12. 2005    Naslov: TERMIN KOLOKVIJA !!! Citirajte i odgovorite

[color=green][size=24]Kolokvij iz utb-a ce se odrzati u petak 20.01. 14h-16h .[/size][/color]

Rezervirane su prostorije: 003 i 004.

[color=red]Ukoliko imate pitanja, posaljite mi mail na petrat@math.hr .
[/color]
Kolokvij iz utb-a ce se odrzati u petak 20.01. 14h-16h .

Rezervirane su prostorije: 003 i 004.

Ukoliko imate pitanja, posaljite mi mail na petrat@math.hr .




Zadnja promjena: petrat; 13:38 uto, 10. 1. 2006; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (16:25:58)
Postovi: (1B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 2:41 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

definitivno je bolji termin po meni u petak 20.1. :roll:

[size=7]u cetvrtak zbog predavanja a i zbog samog jutra mi ne odgovara ali to se radi osobno o meni, za druge neznam :lol:[/size]
definitivno je bolji termin po meni u petak 20.1. Rolling Eyes

u cetvrtak zbog predavanja a i zbog samog jutra mi ne odgovara ali to se radi osobno o meni, za druge neznam Laughing



_________________
mali
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
random
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (23:04:34)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 23:21 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

po kojem kriteriju se rasporedjujemo u grupe/termine? meni npr vise odgovara (pod uvjetom da je 20.1. utanacen) termin 16-18h
po kojem kriteriju se rasporedjujemo u grupe/termine? meni npr vise odgovara (pod uvjetom da je 20.1. utanacen) termin 16-18h


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:43 čet, 29. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da bi bilo pravednije da svi pisemo u istom terminu samo u dvije razlicite predavaone ukoliko je problem u broju studenata koji bi dosli na kolokvij?!
Mislim da bi bilo pravednije da svi pisemo u istom terminu samo u dvije razlicite predavaone ukoliko je problem u broju studenata koji bi dosli na kolokvij?!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
petrat
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 12. 2005. (10:23:20)
Postovi: (33)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 42 - 16

PostPostano: 19:13 sub, 31. 12. 2005    Naslov: utb - kolokvij Citirajte i odgovorite

ako zelite zajedno pisati, jedina mogucnost je petak 20.01.
14-16h.
Ako se ne varam taj termin nije posve odgovarao svima, jer su neki u to vrijeme zauzeti.
ako zelite zajedno pisati, jedina mogucnost je petak 20.01.
14-16h.
Ako se ne varam taj termin nije posve odgovarao svima, jer su neki u to vrijeme zauzeti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (16:25:58)
Postovi: (1B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:45 pon, 2. 1. 2006    Naslov: Re: utb - kolokvij Citirajte i odgovorite

[quote="petrat"]ako zelite zajedno pisati, jedina mogucnost je petak 20.01.
14-16h.
Ako se ne varam taj termin nije posve odgovarao svima, jer su neki u to vrijeme zauzeti.[/quote]


mislim da bez obzira na zauzetost nekim drugim kolegijom da je ovo ipak kolokvij i da neko moze propustit to neko predavanje i napisat taj kolokvij...

trebali bi ostat kod termina od 14-16h

[size=2]dajte ljudi da se dogovorimo kad je sve tako trivijalno....:lol: [/size]
petrat (napisa):
ako zelite zajedno pisati, jedina mogucnost je petak 20.01.
14-16h.
Ako se ne varam taj termin nije posve odgovarao svima, jer su neki u to vrijeme zauzeti.



mislim da bez obzira na zauzetost nekim drugim kolegijom da je ovo ipak kolokvij i da neko moze propustit to neko predavanje i napisat taj kolokvij...

trebali bi ostat kod termina od 14-16h

dajte ljudi da se dogovorimo kad je sve tako trivijalno....Laughing



_________________
mali
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:33 pon, 2. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja mislim da je najbolje da svi pisemo u istom terminu! Kolokvij iz kombinatorike je od 16-18 sati tako da nema problem s poklapanjem kolokvija a vecina ce nas morati izostati s nekog predavanja bez obzira pisalo se od 14-16 ili 16-18!
I ja mislim da je najbolje da svi pisemo u istom terminu! Kolokvij iz kombinatorike je od 16-18 sati tako da nema problem s poklapanjem kolokvija a vecina ce nas morati izostati s nekog predavanja bez obzira pisalo se od 14-16 ili 16-18!


[Vrh]
petrat
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 12. 2005. (10:23:20)
Postovi: (33)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 42 - 16

PostPostano: 19:54 pon, 2. 1. 2006    Naslov: koloKVIj Citirajte i odgovorite

AKO SE SVI SLAZU KOLOKVIJ BI MOGAO BITI PETAK 20.01. u 14h.
AKO SE SVI SLAZU KOLOKVIJ BI MOGAO BITI PETAK 20.01. u 14h.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:49 čet, 12. 1. 2006    Naslov: pa jednostavno se vec jednom odlucite Citirajte i odgovorite

bilobi lijepo da se o ovim stvarima ne raspravlja na forumu vec da nasa draga asistentica odredi kad je taj kolokvij i točka.
bilobi lijepo da se o ovim stvarima ne raspravlja na forumu vec da nasa draga asistentica odredi kad je taj kolokvij i točka.


[Vrh]
petrat
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 12. 2005. (10:23:20)
Postovi: (33)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 42 - 16

PostPostano: 10:38 čet, 12. 1. 2006    Naslov: kolokvij Citirajte i odgovorite

Kolokvij ce biti kao sto je i receno:
20.01. 14h-16h.
Tesko bi bilo naci termin koji bi svima odgovarao (osim poslije 18h).
Kolokvij ce biti kao sto je i receno:
20.01. 14h-16h.
Tesko bi bilo naci termin koji bi svima odgovarao (osim poslije 18h).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
...
Gost





PostPostano: 16:33 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Nezadovoljni Citirajte i odgovorite

Ovo sto se desilo na ovom kolokviju granici sa zdravim razumom. Prepuna predavaona 003, vruce, bez zraka, student na studentu,...
Da pricam kakvi su bili zadaci? 5 zadataka, svaki zadatak a,b,c i jos unutar toga po tri - cetiri podzadataka. Brojevi su bili abnormalno veliki i broj izvrtanja rekurzija vrlo visok. Mi smo samo ljudi, a ne strojevi...

Pozdrav :cry:
Ovo sto se desilo na ovom kolokviju granici sa zdravim razumom. Prepuna predavaona 003, vruce, bez zraka, student na studentu,...
Da pricam kakvi su bili zadaci? 5 zadataka, svaki zadatak a,b,c i jos unutar toga po tri - cetiri podzadataka. Brojevi su bili abnormalno veliki i broj izvrtanja rekurzija vrlo visok. Mi smo samo ljudi, a ne strojevi...

Pozdrav Crying or Very sad


[Vrh]
spuzvica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2006. (19:55:43)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 9

PostPostano: 20:58 pet, 20. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slazem se sa svim gore navedenim....Zalosno je da 200 ljudi mora pisat kolokvij u takvim uvjetima,pogotovo sta tog kolokvija vise nece bit godinu dana i ispravka nema. Ne znam za druge,al meni je bilo nemoguce skoncentrirat se u svoj toj hrpi ljudi,a asistentica nije bila niti malo od pomoci...stavise poprilicno je iritantno kad baratate sa par poduzih brojeva u glavi,racunate,zbrajate,dijelite,pamtite ostatke i onda ona vikne "Tisina,tisina" ili "Tko to tamo govori"..."Tko je to rekao" i slicno....i onda za 2 min opet isto,pa opet, pa opet....i nikad kraja....U takvoj se atmosferi ne bi mogla skoncentrirat ni na "covjece ne ljuti se",a kamo li na ispit koji je,iako izborni,poprilicno bitan...A sam ispit je bija,barem meni,nerjesiv u 2 sata, predvidjenima za njegovo rijesavanje.Zadaci sami po sebi nisu bili nesto teski,al koliko ih je ono bilo???? ...ukljucujuci podpitanja a,b,c,....a onda jos unutar podpitanja jos podpitanja...pa dokle to grananje seze? Ja neke zadatke nisan stigla niti procitat.....a ni sada se ne mogu prisitit svega sta je tamo pisalo!
Sve u svemu,mislin da studenti koji se trude dolazit na kolegij i koji izdvoje svoje vrime za naucit ispit zasluzuju da dobiju i neke normalne uvijete i sansu da bi svoje znanje i pokazali.....I ako nas asistenti vec oslovljavaju s "kolega/kolegice",bilo bi lipo da nas se onda tako i tretira,kao kolege.....
Slazem se sa svim gore navedenim....Zalosno je da 200 ljudi mora pisat kolokvij u takvim uvjetima,pogotovo sta tog kolokvija vise nece bit godinu dana i ispravka nema. Ne znam za druge,al meni je bilo nemoguce skoncentrirat se u svoj toj hrpi ljudi,a asistentica nije bila niti malo od pomoci...stavise poprilicno je iritantno kad baratate sa par poduzih brojeva u glavi,racunate,zbrajate,dijelite,pamtite ostatke i onda ona vikne "Tisina,tisina" ili "Tko to tamo govori"..."Tko je to rekao" i slicno....i onda za 2 min opet isto,pa opet, pa opet....i nikad kraja....U takvoj se atmosferi ne bi mogla skoncentrirat ni na "covjece ne ljuti se",a kamo li na ispit koji je,iako izborni,poprilicno bitan...A sam ispit je bija,barem meni,nerjesiv u 2 sata, predvidjenima za njegovo rijesavanje.Zadaci sami po sebi nisu bili nesto teski,al koliko ih je ono bilo???? ...ukljucujuci podpitanja a,b,c,....a onda jos unutar podpitanja jos podpitanja...pa dokle to grananje seze? Ja neke zadatke nisan stigla niti procitat.....a ni sada se ne mogu prisitit svega sta je tamo pisalo!
Sve u svemu,mislin da studenti koji se trude dolazit na kolegij i koji izdvoje svoje vrime za naucit ispit zasluzuju da dobiju i neke normalne uvijete i sansu da bi svoje znanje i pokazali.....I ako nas asistenti vec oslovljavaju s "kolega/kolegice",bilo bi lipo da nas se onda tako i tretira,kao kolege.....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frrr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (19:17:12)
Postovi: (47)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Winterfell

PostPostano: 11:16 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne samo da uvjeti nisu bili normalni, nego stvarno nije bilo fer od asistentice sto je na zadnjim vjezbama rekla (dapace, napisala na plocu) da ce biti 6 zadataka na kolokviju (sto bi kao i prethodnih godina iznosilo ukupno 120 bodova), a na kolokviju je stavila istu kolicinu zadataka (ako ne i vise) u 5 zadataka koji ukupno nose 100 bodova. :evil:
Ne samo da uvjeti nisu bili normalni, nego stvarno nije bilo fer od asistentice sto je na zadnjim vjezbama rekla (dapace, napisala na plocu) da ce biti 6 zadataka na kolokviju (sto bi kao i prethodnih godina iznosilo ukupno 120 bodova), a na kolokviju je stavila istu kolicinu zadataka (ako ne i vise) u 5 zadataka koji ukupno nose 100 bodova. Evil or Very Mad



_________________
Winter is coming.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:46 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

u potpunosti se slažem s navedenim i ovim putem molim profesora da razmotri malo cjelokupnu situaciju i stane na kraj asistentima koji si uzimaju malo previše maha. ovo je izborni kolegij, MI SMO GA IZABRALI, MI SMO SE TRUDILI IĆI NA VJEŽBE IAKO SE POKLAPAJU S OPTIMIZACIJOM, pa nemojte nas odmah zgaziti u startu!! Malo poštovanja se može pokazati i prema nama iako smo " samo studenti!!!"
u potpunosti se slažem s navedenim i ovim putem molim profesora da razmotri malo cjelokupnu situaciju i stane na kraj asistentima koji si uzimaju malo previše maha. ovo je izborni kolegij, MI SMO GA IZABRALI, MI SMO SE TRUDILI IĆI NA VJEŽBE IAKO SE POKLAPAJU S OPTIMIZACIJOM, pa nemojte nas odmah zgaziti u startu!! Malo poštovanja se može pokazati i prema nama iako smo " samo studenti!!!"


[Vrh]
kreda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (23:07:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 13:25 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se takodjer slazem s onim sto je napisala spuzvica jer je bez ikakvog vrijedjanja ili pretjerivanja navela sto se dogodilo...
Medjutim meni je isto tako bilo cudno kako to da nismo podijeljeni u dvije predavaone jer je o tome bilo rijeci, koliko se sjecam. Bilo nas je zaista previse, nije bilo nikakvog razmjestanja vec je svatko sjedio kak je htio, a s obzirom da smo bili toliko nabijeni studentima su se doslovce brkali papiri s rijesenim zadacima onog tko sjedi pokraj. Raj za prepisivace i uzas za one koji su zaista ucili...
Precudno mi je bilo i to da je na tu gomilu studenata asistentica sama samcata...Dok je podijelila svima kolokvije proslo je bar 20 minuta ako ne i vise. Ne moram niti komentirati da je u tim uvijetima mission impossible zaustaviti prepisivanje o kojem svi bruje zadnjih mjesec dana.
Na pismenom uvijek barem u pocetku bude bar dva asistenta koji suradjuju tijekom razmjestanja studenata, u 003 bude duplo manje ljudi...Ovo je bio kolokvij, ali s obzirom da nema pismenog vise uopce tijekom godine (!) mislim da mu se trebalo ozbiljnije pristupiti.
Doduse, kako god se zvala provjera znanja treba osigurati humanije uvjete 8)
Ja se takodjer slazem s onim sto je napisala spuzvica jer je bez ikakvog vrijedjanja ili pretjerivanja navela sto se dogodilo...
Medjutim meni je isto tako bilo cudno kako to da nismo podijeljeni u dvije predavaone jer je o tome bilo rijeci, koliko se sjecam. Bilo nas je zaista previse, nije bilo nikakvog razmjestanja vec je svatko sjedio kak je htio, a s obzirom da smo bili toliko nabijeni studentima su se doslovce brkali papiri s rijesenim zadacima onog tko sjedi pokraj. Raj za prepisivace i uzas za one koji su zaista ucili...
Precudno mi je bilo i to da je na tu gomilu studenata asistentica sama samcata...Dok je podijelila svima kolokvije proslo je bar 20 minuta ako ne i vise. Ne moram niti komentirati da je u tim uvijetima mission impossible zaustaviti prepisivanje o kojem svi bruje zadnjih mjesec dana.
Na pismenom uvijek barem u pocetku bude bar dva asistenta koji suradjuju tijekom razmjestanja studenata, u 003 bude duplo manje ljudi...Ovo je bio kolokvij, ali s obzirom da nema pismenog vise uopce tijekom godine (!) mislim da mu se trebalo ozbiljnije pristupiti.
Doduse, kako god se zvala provjera znanja treba osigurati humanije uvjete Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 13:48 sub, 21. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]ovim putem molim profesora da razmotri malo cjelokupnu situaciju[/quote]

Razmatram ...
Svakako se moram ispricati studentima na svojim propustima u organizaciji kolokvija. :oops:
Nastojat cu barem malo popraviti nastale probleme (barem one "popravljive").
Ponajprije, predlozit cu da svaki zadatak nosi 25, a ne 20 bodova, tako da ukupan broj bodova bude usporediv s prethodnim godinama.
Za ostalo (bodovne granice, eventualni "popravni" kolokvij) bih zamolio da sacekamo rezultate kolokvija.
Citat:
ovim putem molim profesora da razmotri malo cjelokupnu situaciju


Razmatram ...
Svakako se moram ispricati studentima na svojim propustima u organizaciji kolokvija. Embarassed
Nastojat cu barem malo popraviti nastale probleme (barem one "popravljive").
Ponajprije, predlozit cu da svaki zadatak nosi 25, a ne 20 bodova, tako da ukupan broj bodova bude usporediv s prethodnim godinama.
Za ostalo (bodovne granice, eventualni "popravni" kolokvij) bih zamolio da sacekamo rezultate kolokvija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan