Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

«Thinking Today – Creating Tomorrow» -projekt u org. AIE

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Udruga GAUSS
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 05. 2005. (02:35:49)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1
Lokacija: Horvatovac 102A, Zagreb

PostPostano: 12:54 sri, 11. 1. 2006    Naslov: «Thinking Today – Creating Tomorrow» -projekt u org. AIE Citirajte i odgovorite

zamoljeni smo proslijediti ovo što većem broju studenata:

«Thinking Today – Creating Tomorrow»: Poduzetništvo

AIESEC Zagreb ove godine po sedmi put organizira projekt iz ciklusa «Thinking Today – Creating Tomorrow» pod nazivom Poduzetništvo čiji će prvi dio (riješavanje study case-ova) trajat od 16. do 26. siječnja a drugi dio će se održat 26. i 27. siječnja u hotelu Sheraton. Projekt se organizira za 100 najboljih studenata zagrebačkog sveučilišta, koji su se svojim izvannastavnim aktivnostima potrudili, osim teorijskih znanja stečenih na fakultetu, steći i nekakva praktična znanja i vještine.

Prvi dio projekta se sastoji od rješavanja study case-ova na temu «Strategija prodaje» koje će im sastaviti VIP, AZ mirovinski fond, Pliva i AIESEC. Sto najboljih studenata Sveučilišta u Zagrebu će se podjelit u timove i 10 dana raditi na riješavanju zadanog slučaja, te ga prezentirati poduzećima koje će nakon odslušanja svih prezentacija odrediti pobjednika. Pobjenički tim za nagradu dobiva 2.000 kuna ( 1000 kuna od strane AIESEC-a i 1000 kuna od strane poduzeća čiji su slučaj prezentirali).

Drugi dio projekta je osmišljen kao kombinacija predavanja koja će održati ugledni gospodarstvenici i praktičnih radionica koje će tim studentima donekle približiti sam proces traženja i nalaženja zaposlenja. Sva predavanja i radionice bit će interaktivnog tipa, što znači da će se studentima-sudionicima na projektu omogućiti komuniciranje s govornicima i postavljanje pitanja o onome što ih zanima. Za sada su kao govornici potvrđeni: gospodin Darinko Bago (direktor - Končara), gospodin Tomislav Radoš (direktor – Auto Zubak), predstavnik HBOR-a..., a radionice će održati : VIP, KPMG, AIESEC...Jedna od bitnih odlika ovog projekta je i baza podataka «Headhunt2006» sa životopisima ovih stotinu studenata-sudionika na projektu koja će na kraju projekta biti podijeljena svim govornicima i sponzorima na projektu (tj. njihovim firmama), čime bi se trebala omogućiti bliža komunikacija potencijalnih poslodavaca i potencijalnih zaposlenika.

Svi zainteresirani studenti svoje prijave mogu popuniti na web sranici projekta: www.aiesec.hr/zagrebdo 14.1.2006. Svi oni koji žele dobiti još detaljnije informacije mogu se javiti u AIESEC-ovom uredu na Ekonomskom fakultetu (kabinet 407 – centralni dio, potkrovlje), na telefon/fax: 01/238 31 31 .
zamoljeni smo proslijediti ovo što većem broju studenata:

«Thinking Today – Creating Tomorrow»: Poduzetništvo

AIESEC Zagreb ove godine po sedmi put organizira projekt iz ciklusa «Thinking Today – Creating Tomorrow» pod nazivom Poduzetništvo čiji će prvi dio (riješavanje study case-ova) trajat od 16. do 26. siječnja a drugi dio će se održat 26. i 27. siječnja u hotelu Sheraton. Projekt se organizira za 100 najboljih studenata zagrebačkog sveučilišta, koji su se svojim izvannastavnim aktivnostima potrudili, osim teorijskih znanja stečenih na fakultetu, steći i nekakva praktična znanja i vještine.

Prvi dio projekta se sastoji od rješavanja study case-ova na temu «Strategija prodaje» koje će im sastaviti VIP, AZ mirovinski fond, Pliva i AIESEC. Sto najboljih studenata Sveučilišta u Zagrebu će se podjelit u timove i 10 dana raditi na riješavanju zadanog slučaja, te ga prezentirati poduzećima koje će nakon odslušanja svih prezentacija odrediti pobjednika. Pobjenički tim za nagradu dobiva 2.000 kuna ( 1000 kuna od strane AIESEC-a i 1000 kuna od strane poduzeća čiji su slučaj prezentirali).

Drugi dio projekta je osmišljen kao kombinacija predavanja koja će održati ugledni gospodarstvenici i praktičnih radionica koje će tim studentima donekle približiti sam proces traženja i nalaženja zaposlenja. Sva predavanja i radionice bit će interaktivnog tipa, što znači da će se studentima-sudionicima na projektu omogućiti komuniciranje s govornicima i postavljanje pitanja o onome što ih zanima. Za sada su kao govornici potvrđeni: gospodin Darinko Bago (direktor - Končara), gospodin Tomislav Radoš (direktor – Auto Zubak), predstavnik HBOR-a..., a radionice će održati : VIP, KPMG, AIESEC...Jedna od bitnih odlika ovog projekta je i baza podataka «Headhunt2006» sa životopisima ovih stotinu studenata-sudionika na projektu koja će na kraju projekta biti podijeljena svim govornicima i sponzorima na projektu (tj. njihovim firmama), čime bi se trebala omogućiti bliža komunikacija potencijalnih poslodavaca i potencijalnih zaposlenika.

Svi zainteresirani studenti svoje prijave mogu popuniti na web sranici projekta: www.aiesec.hr/zagrebdo 14.1.2006. Svi oni koji žele dobiti još detaljnije informacije mogu se javiti u AIESEC-ovom uredu na Ekonomskom fakultetu (kabinet 407 – centralni dio, potkrovlje), na telefon/fax: 01/238 31 31 .



_________________
GAUSS - Udruga studenata PMF-a
gauss.pmfMANKIgmail.com
www.gauss-pmf.hr
http://www.facebook.com/profile.php?id=673147617&ref=profile



obavjest_za_studente[1].doc
 Description:

Download
 Filename:  obavjest_za_studente[1].doc
 Filesize:  296.5 KB
 Downloaded:  143 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:20 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

link ne radi... www.aiesec.hr/zagrebdo

inace, kako mogu govoriti '100 najboljih' ako se studenti sami prijavljuju? :-k
link ne radi... www.aiesec.hr/zagrebdo

inace, kako mogu govoriti '100 najboljih' ako se studenti sami prijavljuju? Think



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 19:45 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]link ne radi... www.aiesec.hr/zagrebdo

inace, kako mogu govoriti '100 najboljih' ako se studenti sami prijavljuju? :-k[/quote]
My guess jest da se pokušavaju isfurati na slični brand kao i e-student (kojem je baza na efzg-u), koji vrlo često podbacuje u praksi (dobro, ne znam za "praksu", ali znam za status vodećih ljudi).

AIESEC je ozbiljna udruga, malo mi čudno pari da maltene citiraju djelove websajta e-studenta (koji ima sjedište na istom fakultetu) :?

Dobra ideja, though, za privući sponzore, predavače, pozornost javnosti, viših institucija itd... Iako imo, malo suviše kvazielitistički za moj gušt :?


Bez obzira na ovaj gore dio, AIESEC radi dobre stvari, isplati se vidjeti što su pripremili :)
Nesi (napisa):
link ne radi... www.aiesec.hr/zagrebdo

inace, kako mogu govoriti '100 najboljih' ako se studenti sami prijavljuju? Think

My guess jest da se pokušavaju isfurati na slični brand kao i e-student (kojem je baza na efzg-u), koji vrlo često podbacuje u praksi (dobro, ne znam za "praksu", ali znam za status vodećih ljudi).

AIESEC je ozbiljna udruga, malo mi čudno pari da maltene citiraju djelove websajta e-studenta (koji ima sjedište na istom fakultetu) Confused

Dobra ideja, though, za privući sponzore, predavače, pozornost javnosti, viših institucija itd... Iako imo, malo suviše kvazielitistički za moj gušt Confused


Bez obzira na ovaj gore dio, AIESEC radi dobre stvari, isplati se vidjeti što su pripremili Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan