Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

molba
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 12:46 uto, 10. 1. 2006    Naslov: molba Citirajte i odgovorite

molim Grgu da me prestane tuc s nogom na faksu... :roll: :roll:
mislim, ipak sam ja demonstratorica i sve... :roll:
a to tu pisem zato da mi vi, plemeniti i dragi forumasi, pomognete jednom za svagda okoncati tu torturu, najvecu u mom zivotu, koja se moze mjeriti mozda samo sa onim razdobljem kad je mojim roditeljima bilo zabavno govorit mi da ne bi mogla bit postarica :shock: :roll: :?

p.s. molim i svjedoke, koji su zasigurno mnogobrojni, da ovdje potvrde moju pricu, da ne bi jos ispalo da pricam gluposti :roll:

hvala
molim Grgu da me prestane tuc s nogom na faksu... Rolling Eyes Rolling Eyes
mislim, ipak sam ja demonstratorica i sve... Rolling Eyes
a to tu pisem zato da mi vi, plemeniti i dragi forumasi, pomognete jednom za svagda okoncati tu torturu, najvecu u mom zivotu, koja se moze mjeriti mozda samo sa onim razdobljem kad je mojim roditeljima bilo zabavno govorit mi da ne bi mogla bit postarica Shocked Rolling Eyes Confused

p.s. molim i svjedoke, koji su zasigurno mnogobrojni, da ovdje potvrde moju pricu, da ne bi jos ispalo da pricam gluposti Rolling Eyes

hvala



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 13:24 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa lupi ti njega natrag, pa neki i njega boli :)
Ak trebas savjet di ga lupit, samo reci :wink:
Pa lupi ti njega natrag, pa neki i njega boli Smile
Ak trebas savjet di ga lupit, samo reci Wink



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 14:30 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Re: molba Citirajte i odgovorite

[quote="Ignavia"]molim Grgu da me prestane tuc s nogom na faksu...[/quote]

:rotfl:

Ne, sad ozbiljno. Ja ga nikad nisam vidio da te tuko.

[quote="Ignavia"]mislim, ipak sam ja demonstratorica i sve...[/quote]

Pa kaj, i Grga je demos. Jel to znači da te profesori smiju tući? :D Ili da Grga smije tući "obične" studente? :-k

@Grga: Javi kad ju slijedeći put ideš tuć da dođem gledat. Ja ću donijet kokice :gg:
Ignavia (napisa):
molim Grgu da me prestane tuc s nogom na faksu...


Valjam se po podu od smijeha

Ne, sad ozbiljno. Ja ga nikad nisam vidio da te tuko.

Ignavia (napisa):
mislim, ipak sam ja demonstratorica i sve...


Pa kaj, i Grga je demos. Jel to znači da te profesori smiju tući? Very Happy Ili da Grga smije tući "obične" studente? Think

@Grga: Javi kad ju slijedeći put ideš tuć da dođem gledat. Ja ću donijet kokice Mr Green being very Greeen indeed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zularic
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 01. 2006. (15:39:44)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 14:48 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Pismo podrške Citirajte i odgovorite

Draga Ignavia,

Primi moje najdublje suosjećanje i zgražanje nad tim suptilnim oblikom
nasilja, često toleriranim u našem (još socijalno nezrelom) društvu i koji
je nažalost već poprilično raširen među mlađom populacijom. Mislim da
još uvijek nije nužno da se obratiš višim instancama vlasti (kao što je
asistent iz Modeliranja), ali ako to psiho-fizičko zlostavljanje uzme
previše maha napiši jedno iskreno pismo udruzi RODA jer će oni
zasigurno znati koje korake trebaš poduzeti kako bi tome stala na kraj.
Također, krajnje je nezrelo od ostalih kolega (kao što je vili) da takvo
ponašanje smatraju zabavnim ili čak možda duhovitim, a ne najgorom
formom primitivizma, poput potcrtavanja i zaokruživanja kolegica na
rezultatima iz ODJa. Zato tebi, Ignavia, preporučam da u sexy shopu
kupiš visoke kožne čizme, jedan malo deblji bič i par lisica za ruke i
noge pa svaki put kad ti zaprijeti ovaj nonšalantni oblik šovinizma sama
odgojno djeluješ odgovarajućim sankcijama.

Mirjana Zularić, buba, bily i Marelica
Draga Ignavia,

Primi moje najdublje suosjećanje i zgražanje nad tim suptilnim oblikom
nasilja, često toleriranim u našem (još socijalno nezrelom) društvu i koji
je nažalost već poprilično raširen među mlađom populacijom. Mislim da
još uvijek nije nužno da se obratiš višim instancama vlasti (kao što je
asistent iz Modeliranja), ali ako to psiho-fizičko zlostavljanje uzme
previše maha napiši jedno iskreno pismo udruzi RODA jer će oni
zasigurno znati koje korake trebaš poduzeti kako bi tome stala na kraj.
Također, krajnje je nezrelo od ostalih kolega (kao što je vili) da takvo
ponašanje smatraju zabavnim ili čak možda duhovitim, a ne najgorom
formom primitivizma, poput potcrtavanja i zaokruživanja kolegica na
rezultatima iz ODJa. Zato tebi, Ignavia, preporučam da u sexy shopu
kupiš visoke kožne čizme, jedan malo deblji bič i par lisica za ruke i
noge pa svaki put kad ti zaprijeti ovaj nonšalantni oblik šovinizma sama
odgojno djeluješ odgovarajućim sankcijama.

Mirjana Zularić, buba, bily i Marelica



_________________
Cvijet duginih boja život, sreća, pravda, ljubav, zdravlje, ponos, mir, jednakost, snovi, osjećaji, poriv, kazna, okovi, utjeha, smrtnost, duša, srce, pepeo, katran, drvo, ugljen, bol, domovina, more, kamen, gruda, noć, eter, mašta, seks, sloboda, izbor, sjećanje, zaborav, spas, grom, strah, svemir ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 16:01 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Re: molba Citirajte i odgovorite

[quote="Ignavia"]molim Grgu da me prestane tuc s nogom na faksu... :roll: :roll:
mislim, ipak sam ja demonstratorica i sve... :roll:
a to tu pisem zato da mi vi, plemeniti i dragi forumasi, pomognete jednom za svagda okoncati tu torturu, najvecu u mom zivotu, koja se moze mjeriti mozda samo sa onim razdobljem kad je mojim roditeljima bilo zabavno govorit mi da ne bi mogla bit postarica :shock: :roll: :?

p.s. molim i svjedoke, koji su zasigurno mnogobrojni, da ovdje potvrde moju pricu, da ne bi jos ispalo da pricam gluposti :roll:

hvala[/quote]
Žalosno je da takavi primitivni događaji nisu mogli zaobići i naš fakultet. :oops:
Meni se već nemali broj studenata došao žaliti kako te dotična osoba tokom par demonstratura cjevanicom udarila u trbuh, koje su istog trena bile prekinute zbog nemoći demonstratorice da ih nastavi. :shock:

To što vi radite u vaše slobodno vrijeme je vaša stvar, no molim vas da se u prostorijama fakulteta ponašate kao članovi akademske zajednice, te [b]pogotovo[/b] da ne ugrožavate tijek demonstratura za koje ste i plaćeni. :evil: :evil: :evil:

Inače, ovi incidenti su već prijavljeni profesorima, tako da će od sada zaštitari prisustvovati demonstraturama. :roll:

U ime čitavog osoblja PMF-MO-a vas molim da se takvi događaji ne ponove.
Ignavia (napisa):
molim Grgu da me prestane tuc s nogom na faksu... Rolling Eyes Rolling Eyes
mislim, ipak sam ja demonstratorica i sve... Rolling Eyes
a to tu pisem zato da mi vi, plemeniti i dragi forumasi, pomognete jednom za svagda okoncati tu torturu, najvecu u mom zivotu, koja se moze mjeriti mozda samo sa onim razdobljem kad je mojim roditeljima bilo zabavno govorit mi da ne bi mogla bit postarica Shocked Rolling Eyes Confused

p.s. molim i svjedoke, koji su zasigurno mnogobrojni, da ovdje potvrde moju pricu, da ne bi jos ispalo da pricam gluposti Rolling Eyes

hvala

Žalosno je da takavi primitivni događaji nisu mogli zaobići i naš fakultet. Embarassed
Meni se već nemali broj studenata došao žaliti kako te dotična osoba tokom par demonstratura cjevanicom udarila u trbuh, koje su istog trena bile prekinute zbog nemoći demonstratorice da ih nastavi. Shocked

To što vi radite u vaše slobodno vrijeme je vaša stvar, no molim vas da se u prostorijama fakulteta ponašate kao članovi akademske zajednice, te pogotovo da ne ugrožavate tijek demonstratura za koje ste i plaćeni. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Inače, ovi incidenti su već prijavljeni profesorima, tako da će od sada zaštitari prisustvovati demonstraturama. Rolling Eyes

U ime čitavog osoblja PMF-MO-a vas molim da se takvi događaji ne ponove.




Zadnja promjena: Ilja; 16:11 uto, 10. 1. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 16:09 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zeljala bi zahvaliti mirjani zularic, bubi, bily i Marelici, i Ilji, naravno, na svesrdnoj podrsci... stavrno sam vam zahvalna, ono sto ste vi ucinili za mene, stvarno je primjer uzornog ponasanja u akademskoj zajednici :)

s druge strane, veoma sam razocarana sa tobom vili, da, bas sa tobom, jer se sada ovdje pravis da nikad nisi vidio jedan od nemilih napada, no to nije sve, neka svi znaju, jednom si me i ti udario potkoljenicom u 3. rebro kad si mislio da ne gledam :x :roll: i da znas, imam svjedokinju koja je veoma pouzdana, uvazena u ovoj nasoj akademskoj zajednici, i nikad, bas nikad ne bi lagala. :roll:

mirjana, jos jednom, velika hvala :)
zeljala bi zahvaliti mirjani zularic, bubi, bily i Marelici, i Ilji, naravno, na svesrdnoj podrsci... stavrno sam vam zahvalna, ono sto ste vi ucinili za mene, stvarno je primjer uzornog ponasanja u akademskoj zajednici Smile

s druge strane, veoma sam razocarana sa tobom vili, da, bas sa tobom, jer se sada ovdje pravis da nikad nisi vidio jedan od nemilih napada, no to nije sve, neka svi znaju, jednom si me i ti udario potkoljenicom u 3. rebro kad si mislio da ne gledam Mad Rolling Eyes i da znas, imam svjedokinju koja je veoma pouzdana, uvazena u ovoj nasoj akademskoj zajednici, i nikad, bas nikad ne bi lagala. Rolling Eyes

mirjana, jos jednom, velika hvala Smile



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 16:12 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Šta ti više nemre reći da te tak puno voli ( :kisscheek: ), nego te sad počeo lupati nogama!? E pa Grga, promijeni malo nastup, vidiš da se ženska počela žaliti.
Šta ti više nemre reći da te tak puno voli ( Kiss on a cheek ), nego te sad počeo lupati nogama!? E pa Grga, promijeni malo nastup, vidiš da se ženska počela žaliti.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 17:26 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Re: Pismo podrške Citirajte i odgovorite

@zularic: Potpuno se slažem sa tvojim postom, ali daj me molim te prestani potpisivat prije nego li se konzultiraš sa mnom da li se slažem sa tvojom izjavom ili ne, jer to jednostvano nije u redu. :evil:

BTW, ja nemam pojma tko si ti. :roll:
@zularic: Potpuno se slažem sa tvojim postom, ali daj me molim te prestani potpisivat prije nego li se konzultiraš sa mnom da li se slažem sa tvojom izjavom ili ne, jer to jednostvano nije u redu. Evil or Very Mad

BTW, ja nemam pojma tko si ti. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zularic
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 01. 2006. (15:39:44)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 18:43 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Re: Pismo podrške Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]BTW, ja nemam pojma tko si ti. :roll:[/quote]
Ali ja tebe dobro znam jer smo si bile najbolje frendice u školi. :wink:
Nemaš razloga da me se sramiš... :oops:
buba (napisa):
BTW, ja nemam pojma tko si ti. Rolling Eyes

Ali ja tebe dobro znam jer smo si bile najbolje frendice u školi. Wink
Nemaš razloga da me se sramiš... Embarassed



_________________
Cvijet duginih boja život, sreća, pravda, ljubav, zdravlje, ponos, mir, jednakost, snovi, osjećaji, poriv, kazna, okovi, utjeha, smrtnost, duša, srce, pepeo, katran, drvo, ugljen, bol, domovina, more, kamen, gruda, noć, eter, mašta, seks, sloboda, izbor, sjećanje, zaborav, spas, grom, strah, svemir ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 18:45 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Re: Pismo podrške Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]

BTW, ja nemam pojma tko si ti. :roll:[/quote]


ni ja isto neznam ko si, barem ne imenom i prezimenom...mozda iz videnja khm khm
buba (napisa):


BTW, ja nemam pojma tko si ti. Rolling Eyes



ni ja isto neznam ko si, barem ne imenom i prezimenom...mozda iz videnja khm khm



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zularic
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 01. 2006. (15:39:44)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 18:54 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Re: Pismo podrške Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]ni ja isto neznam ko si, barem ne imenom i prezimenom...mozda iz videnja khm khm[/quote]
Ali ja zato znam tebe, makar si starija. I vidli smo se puno puta. :) :wink:

Mirjana Zularić
bily (napisa):
ni ja isto neznam ko si, barem ne imenom i prezimenom...mozda iz videnja khm khm

Ali ja zato znam tebe, makar si starija. I vidli smo se puno puta. Smile Wink

Mirjana Zularić



_________________
Cvijet duginih boja život, sreća, pravda, ljubav, zdravlje, ponos, mir, jednakost, snovi, osjećaji, poriv, kazna, okovi, utjeha, smrtnost, duša, srce, pepeo, katran, drvo, ugljen, bol, domovina, more, kamen, gruda, noć, eter, mašta, seks, sloboda, izbor, sjećanje, zaborav, spas, grom, strah, svemir ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
aska
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2005. (20:01:50)
Postovi: (5B)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 19:05 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pridruzujem se apelu kolegice Ignavie. :navijacica:

Takodjer mislim da bi ovo bilo dobro mjesto da zamolim kolegu koji sjedi do mene na vjezbama, a koji opetovano udara mene i jos minimalno tri osobe zenskog spola (a cija imena,kao imena zrtava, nije prikladno ovdje navoditi) misicom po gornjem desnom kraju ledja, da prestane. :roll:

Zadnji je ispad bio jutros i,kolege drage, ne vjerujte mu kad kaze da «on to iz dragosti».

Ignavia, predlazem da osnujemo kakvu zensku udrugu koja ce se boriti protiv svake vrste fizickog ugnjetavanja na faxu od strane muskih kolega. Prva bi nam akcija,po uzoru na FER, mogla biti objavljivanje imena nasilnika na oglasnoj ploci, a svakako cemo se boriti da dospiju i na sluzbene web stranice. :lol:

[size=9]I unatoc ovom zadnjem smajliju, ja sam ipak smrtno ozbiljna.[/size]
Pridruzujem se apelu kolegice Ignavie. Go go go!!!

Takodjer mislim da bi ovo bilo dobro mjesto da zamolim kolegu koji sjedi do mene na vjezbama, a koji opetovano udara mene i jos minimalno tri osobe zenskog spola (a cija imena,kao imena zrtava, nije prikladno ovdje navoditi) misicom po gornjem desnom kraju ledja, da prestane. Rolling Eyes

Zadnji je ispad bio jutros i,kolege drage, ne vjerujte mu kad kaze da «on to iz dragosti».

Ignavia, predlazem da osnujemo kakvu zensku udrugu koja ce se boriti protiv svake vrste fizickog ugnjetavanja na faxu od strane muskih kolega. Prva bi nam akcija,po uzoru na FER, mogla biti objavljivanje imena nasilnika na oglasnoj ploci, a svakako cemo se boriti da dospiju i na sluzbene web stranice. Laughing

I unatoc ovom zadnjem smajliju, ja sam ipak smrtno ozbiljna.



_________________
Ovcica
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:08 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@bily: Ne znam kako ti, ali meni je ova situacija čudna. :roll:
@bily: Ne znam kako ti, ali meni je ova situacija čudna. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 19:14 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"]Šta ti više nemre reći da te tak puno voli ( :kisscheek: ), nego te sad počeo lupati nogama!? E pa Grga, promijeni malo nastup, vidiš da se ženska počela žaliti.[/quote]
Mislis da bih trebao lupati rukama, ili mozda glavom?! :shock:

Ne znam, mislim da nije u redu da se javno na forumu napise neciji nick samo zato jer nekog tuce, i to nogama. Jos k tome nema ni svjedoka :roll:

A vi ostali se skulirajte, i tko je bez grijeha neka prvi baci kamen, kao sto je Ilja ono neki dan bacio na staru bakicu jer se sjela u busu na mjesto na koje je on htio sjest :roll:
andreao (napisa):
Šta ti više nemre reći da te tak puno voli ( Kiss on a cheek ), nego te sad počeo lupati nogama!? E pa Grga, promijeni malo nastup, vidiš da se ženska počela žaliti.

Mislis da bih trebao lupati rukama, ili mozda glavom?! Shocked

Ne znam, mislim da nije u redu da se javno na forumu napise neciji nick samo zato jer nekog tuce, i to nogama. Jos k tome nema ni svjedoka Rolling Eyes

A vi ostali se skulirajte, i tko je bez grijeha neka prvi baci kamen, kao sto je Ilja ono neki dan bacio na staru bakicu jer se sjela u busu na mjesto na koje je on htio sjest Rolling Eyes



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 19:31 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]@bily: Ne znam kako ti, ali meni je ova situacija čudna. :roll:[/quote]

upravo zbog uvakvog stajalista se nasilje ukorijenilo u same tekovine naseg drustva... ja ne znam sto je tu cudno kad netko trazi podrsku, svi bi trebali srcano ustati na noge, a ne postavljati suvisna pitanja :roll:

i radujem se sto sam pomogla i drugima da progovore... :P

@Grga: opet sve izvrces, ja sam rekla da me tuces [b]nogom [/b], a ne nogama :roll:
buba (napisa):
@bily: Ne znam kako ti, ali meni je ova situacija čudna. Rolling Eyes


upravo zbog uvakvog stajalista se nasilje ukorijenilo u same tekovine naseg drustva... ja ne znam sto je tu cudno kad netko trazi podrsku, svi bi trebali srcano ustati na noge, a ne postavljati suvisna pitanja Rolling Eyes

i radujem se sto sam pomogla i drugima da progovore... Razz

@Grga: opet sve izvrces, ja sam rekla da me tuces nogom , a ne nogama Rolling Eyes



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:39 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ignavia"][quote="buba"]@bily: Ne znam kako ti, ali meni je ova situacija čudna. :roll:[/quote]

upravo zbog uvakvog stajalista se nasilje ukorijenilo u same tekovine naseg drustva... ja ne znam sto je tu cudno kad netko trazi podrsku, svi bi trebali srcano ustati na noge, a ne postavljati suvisna pitanja :roll:[/quote]
Baš zato piše @bily jer ona kuži o čemu ja govorim.

[b]Meni nije čudna situacija o kojoj ti govoriš[/b] (ti i Grga), [b]nego to što nas neka nepoznata osoba (M. Zularić) potpisuje u svojim postovima s kojima mi nemamo veze.[/b] :roll:
Ignavia (napisa):
buba (napisa):
@bily: Ne znam kako ti, ali meni je ova situacija čudna. Rolling Eyes


upravo zbog uvakvog stajalista se nasilje ukorijenilo u same tekovine naseg drustva... ja ne znam sto je tu cudno kad netko trazi podrsku, svi bi trebali srcano ustati na noge, a ne postavljati suvisna pitanja Rolling Eyes

Baš zato piše @bily jer ona kuži o čemu ja govorim.

Meni nije čudna situacija o kojoj ti govoriš (ti i Grga), nego to što nas neka nepoznata osoba (M. Zularić) potpisuje u svojim postovima s kojima mi nemamo veze. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zularic
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 01. 2006. (15:39:44)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 19:41 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni situacija uopće nije čudna. Nasilju treba jednom stati na kraj. I drago mi je da su svi (osobito buba) voljni pomoći. Učinimo nešto i za svoju djecu!
Meni situacija uopće nije čudna. Nasilju treba jednom stati na kraj. I drago mi je da su svi (osobito buba) voljni pomoći. Učinimo nešto i za svoju djecu!



_________________
Cvijet duginih boja život, sreća, pravda, ljubav, zdravlje, ponos, mir, jednakost, snovi, osjećaji, poriv, kazna, okovi, utjeha, smrtnost, duša, srce, pepeo, katran, drvo, ugljen, bol, domovina, more, kamen, gruda, noć, eter, mašta, seks, sloboda, izbor, sjećanje, zaborav, spas, grom, strah, svemir ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 19:42 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]
[b]Meni nije čudna situacija o kojoj ti govoriš[/b] [/quote]

evo, to je problem o kojem ja pricam, ljudi su navikli na nasilje u obitelji, to je kao nesto normalno... :x :shock: e, pa ja kazem da nije!!! :evil:

@zularic: imam tople osjecaje za tebe kao za najbolju prijateljicu, ili mozda jos i toplije, ko npr za najdrazu mamicu :P
(ja nemam turbo tople osjecaje za mamicu, al sam od drugih cula dea imaju...)
buba (napisa):

Meni nije čudna situacija o kojoj ti govoriš


evo, to je problem o kojem ja pricam, ljudi su navikli na nasilje u obitelji, to je kao nesto normalno... Mad Shocked e, pa ja kazem da nije!!! Evil or Very Mad

@zularic: imam tople osjecaje za tebe kao za najbolju prijateljicu, ili mozda jos i toplije, ko npr za najdrazu mamicu Razz
(ja nemam turbo tople osjecaje za mamicu, al sam od drugih cula dea imaju...)



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:47 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ignavia"][quote="buba"]
[b]Meni nije čudna situacija o kojoj ti govoriš[/b] [/quote]

evo, to je problem o kojem ja pricam, ljudi su navikli na nasilje u obitelji, to je kao nesto normalno... :x :shock: e, pa ja kazem da nije!!! :evil:[/quote]
Isuse Kriste. :roll:

Daj molim te shvati više što ti ja hoću reći: nisam pričala o tome i riječ "čudno" se ne odnosi na moje komentare na ovaj topic nego na ono što sam već napisala.

Krivo si shvatila.

A moje mišljenje o toj situaciji je, da je krajnje neprikladna i uopće ne razumijem kako si Grga može dozvoliti da se
pod 1) tuče na faksu :shock:
pod 2) tuče žensko :shock:
pod 3) tuče kolegicu :shock:
Ignavia (napisa):
buba (napisa):

Meni nije čudna situacija o kojoj ti govoriš


evo, to je problem o kojem ja pricam, ljudi su navikli na nasilje u obitelji, to je kao nesto normalno... Mad Shocked e, pa ja kazem da nije!!! Evil or Very Mad

Isuse Kriste. Rolling Eyes

Daj molim te shvati više što ti ja hoću reći: nisam pričala o tome i riječ "čudno" se ne odnosi na moje komentare na ovaj topic nego na ono što sam već napisala.

Krivo si shvatila.

A moje mišljenje o toj situaciji je, da je krajnje neprikladna i uopće ne razumijem kako si Grga može dozvoliti da se
pod 1) tuče na faksu Shocked
pod 2) tuče žensko Shocked
pod 3) tuče kolegicu Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 19:53 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][Isuse Kriste. :roll:

Daj molim te shvati više što ti ja hoću reći: nisam pričala o tome i riječ "čudno" se ne odnosi na moje komentare na ovaj topic nego na ono što sam već napisala.

Krivo si shvatila.

A moje mišljenje o toj situaciji je, da je krajnje neprikladna i uopće ne razumijem kako si Grga može dozvoliti da se
pod 1) tuče na faksu :shock:
pod 2) tuče žensko :shock:
pod 3) tuče kolegicu :shock:[/quote]

oprosti, molim te, nekad malo teze kopcam :oops:
a meni je isto nevjerojatrna ta situacija, pogotovo pod 2, jer cak i ja znam da se zensko ne smije tuc... npr kad me mama jednom tukla dosta dugo, nijednom se nisam probala suprotstavit jer je ona zensko, mislim, to su osnove bontona :roll:
buba (napisa):
[Isuse Kriste. Rolling Eyes

Daj molim te shvati više što ti ja hoću reći: nisam pričala o tome i riječ "čudno" se ne odnosi na moje komentare na ovaj topic nego na ono što sam već napisala.

Krivo si shvatila.

A moje mišljenje o toj situaciji je, da je krajnje neprikladna i uopće ne razumijem kako si Grga može dozvoliti da se
pod 1) tuče na faksu Shocked
pod 2) tuče žensko Shocked
pod 3) tuče kolegicu Shocked


oprosti, molim te, nekad malo teze kopcam Embarassed
a meni je isto nevjerojatrna ta situacija, pogotovo pod 2, jer cak i ja znam da se zensko ne smije tuc... npr kad me mama jednom tukla dosta dugo, nijednom se nisam probala suprotstavit jer je ona zensko, mislim, to su osnove bontona Rolling Eyes



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan