Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

mathematica notebookovi
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
spike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2003. (01:54:46)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:24 sri, 30. 4. 2003    Naslov: mathematica notebookovi Citirajte i odgovorite

na stranici od analize sam vidio notebookove za mathreader, ali oni su veliki oko 25 mb komad :( ,a na 56k download svega toga bi trajao do kraja 2100 godine. pa me zanima jel postoji neki drugi nacin da se dodje do njih, npr. da se to negdje na faksu zaprzi na cd, ili da dodjem s laptopom pa to skopiram nekak. :?:
na stranici od analize sam vidio notebookove za mathreader, ali oni su veliki oko 25 mb komad Sad ,a na 56k download svega toga bi trajao do kraja 2100 godine. pa me zanima jel postoji neki drugi nacin da se dodje do njih, npr. da se to negdje na faksu zaprzi na cd, ili da dodjem s laptopom pa to skopiram nekak. Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:05 sri, 30. 4. 2003    Naslov: Re: mathematica notebookovi Citirajte i odgovorite

[quote="spike"]na stranici od analize sam vidio notebookove za mathreader, ali oni su veliki oko 25 mb komad :( ,a na 56k download svega toga bi trajao do kraja 2100 godine.[/quote]

Zapravo, trajalo bi oko 2 sata... :D Teoretski, moglo bi i "samo" sat i pol... Po Internet-tarifi, to je oko 4kn. 8)

[quote="spike"]pa me zanima jel postoji neki drugi nacin da se dodje do njih, npr. da se to negdje na faksu zaprzi na cd, ili da dodjem s laptopom pa to skopiram nekak. :?:[/quote]

:idea: Probaj pitati direktno nekog asistenta. Da znam unaprijed kad sam na faxu, pomogao bih ti, no ovako... :( Copi nekoga tko zna kad je gore.

Upikavanje notebooka u nasu mrezu ces tesko dobiti, pa radije ponesi prazni CeDe... :roll:
spike (napisa):
na stranici od analize sam vidio notebookove za mathreader, ali oni su veliki oko 25 mb komad Sad ,a na 56k download svega toga bi trajao do kraja 2100 godine.


Zapravo, trajalo bi oko 2 sata... Very Happy Teoretski, moglo bi i "samo" sat i pol... Po Internet-tarifi, to je oko 4kn. Cool

spike (napisa):
pa me zanima jel postoji neki drugi nacin da se dodje do njih, npr. da se to negdje na faksu zaprzi na cd, ili da dodjem s laptopom pa to skopiram nekak. Question


Idea Probaj pitati direktno nekog asistenta. Da znam unaprijed kad sam na faxu, pomogao bih ti, no ovako... Sad Copi nekoga tko zna kad je gore.

Upikavanje notebooka u nasu mrezu ces tesko dobiti, pa radije ponesi prazni CeDe... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan