Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

4-ta zadaca
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 21:55 ned, 18. 12. 2005    Naslov: 4-ta zadaca Citirajte i odgovorite

imam pitanje u vezi cetvrtog zadatka....da li je rjesenje broj ili je izrazeno pomocu |TS| ?
imam pitanje u vezi cetvrtog zadatka....da li je rjesenje broj ili je izrazeno pomocu |TS| ?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 23:15 ned, 18. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

|TS| je polumjer, a polumjer se trazi. Da li je rjesenje broj ili je izrazeno preko |TS|...? :grebgreb:
|TS| je polumjer, a polumjer se trazi. Da li je rjesenje broj ili je izrazeno preko |TS|...? Kotacici rade 100 na sat



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mfernezir
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2005. (18:26:41)
Postovi: (27)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:23 čet, 22. 12. 2005    Naslov: 12. zadatak Citirajte i odgovorite

[b]12. zadatak je krivo zadan[/b]. r je radijus upisane, a ne opisane kruznice.

Ovo je vec drugi put da sam imao srecu u zadaci dobiti krivo zadan zadatak. Opet me je to kostalo dosta radnih sati, zivaca i neispavanosti. Molim asistentice da ubuduce bolje provjere zadatake, ustedit ce mi, a vjerujem i drugima, dosta nepotrebne muke. Hvala!
Jos nesto, zasto su tezine zadataka totalno neujednacene? Pocetni zadaci su obicno puno laksi. Ne bi to bio problem kad bi svatko dobio jedan laksi i jedan tezi zadatak, ali to nije tako. Netko ima srece pa dobije 2 lagana zadatka, a netko dva teska sto bas nije fer.
Za kraj, zelim svima koji ovo citaju sretan Bozic i novu godinu i da se dobro odmore od faksa! :D
12. zadatak je krivo zadan. r je radijus upisane, a ne opisane kruznice.

Ovo je vec drugi put da sam imao srecu u zadaci dobiti krivo zadan zadatak. Opet me je to kostalo dosta radnih sati, zivaca i neispavanosti. Molim asistentice da ubuduce bolje provjere zadatake, ustedit ce mi, a vjerujem i drugima, dosta nepotrebne muke. Hvala!
Jos nesto, zasto su tezine zadataka totalno neujednacene? Pocetni zadaci su obicno puno laksi. Ne bi to bio problem kad bi svatko dobio jedan laksi i jedan tezi zadatak, ali to nije tako. Netko ima srece pa dobije 2 lagana zadatka, a netko dva teska sto bas nije fer.
Za kraj, zelim svima koji ovo citaju sretan Bozic i novu godinu i da se dobro odmore od faksa! Very Happy



_________________
"If the facts don't fit the theory, change the facts." Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 21:31 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zato sto je iz geometrije uzasno tesko naci zadatke tocno jednake tezine. Zato sto svi ionako moraju rijesiti sve zadatke, a predati samo neke. Zato sto se eventualna nepravednost rjesava zakonom velikih brojeva.

Za netocnosti u zadacima se ispricavamo.
Zato sto je iz geometrije uzasno tesko naci zadatke tocno jednake tezine. Zato sto svi ionako moraju rijesiti sve zadatke, a predati samo neke. Zato sto se eventualna nepravednost rjesava zakonom velikih brojeva.

Za netocnosti u zadacima se ispricavamo.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 22:28 čet, 22. 12. 2005    Naslov: Re: 12. zadatak Citirajte i odgovorite

[quote="mfernezir"]Ovo je vec drugi put da sam imao srecu u zadaci dobiti krivo zadan zadatak. Opet me je to kostalo dosta radnih sati, zivaca i neispavanosti. Molim asistentice da ubuduce bolje provjere zadatake, ustedit ce mi, a vjerujem i drugima, dosta nepotrebne muke. Hvala![/quote]
Ako misliš da imaš problema s ovom zadaćom, pogledaj ovaj topic [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=5405]ovdje[/url]. :D

(NHF - asistentima. :wink:)
mfernezir (napisa):
Ovo je vec drugi put da sam imao srecu u zadaci dobiti krivo zadan zadatak. Opet me je to kostalo dosta radnih sati, zivaca i neispavanosti. Molim asistentice da ubuduce bolje provjere zadatake, ustedit ce mi, a vjerujem i drugima, dosta nepotrebne muke. Hvala!

Ako misliš da imaš problema s ovom zadaćom, pogledaj ovaj topic ovdje. Very Happy

(NHF - asistentima. Wink)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 9:23 pet, 23. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Buba, nije ni TO nista. Da samo vidis kakve sve ja greske nadem u onom sto dobijem od studenata... :)
Buba, nije ni TO nista. Da samo vidis kakve sve ja greske nadem u onom sto dobijem od studenata... Smile



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 20:16 pet, 23. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Buba, nije ni TO nista. Da samo vidis kakve sve ja greske nadem u onom sto dobijem od studenata... :)[/quote]
Nemoj tako. :D Ima tu i tamo koje točno rješenje. :P
Martinab (napisa):
Buba, nije ni TO nista. Da samo vidis kakve sve ja greske nadem u onom sto dobijem od studenata... Smile

Nemoj tako. Very Happy Ima tu i tamo koje točno rješenje. Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:12 pet, 23. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Buba, nije ni TO nista. Da samo vidis kakve sve ja greske nadem u onom sto dobijem od studenata... :)[/quote]

Hocemo dobiti jedan topic s citatima? :pray: O:) ;)
Martinab (napisa):
Buba, nije ni TO nista. Da samo vidis kakve sve ja greske nadem u onom sto dobijem od studenata... Smile


Hocemo dobiti jedan topic s citatima? Pray Angel Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 21:44 pon, 2. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad će biti reza? :-k
Kad će biti reza? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Drvena Matrija
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (00:11:50)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0
Lokacija: u trajnoj odsutnosti (dok me ne zbrišu)

PostPostano: 21:52 pon, 2. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Kad će biti reza? :-k[/quote]
Već se zna. 4:0 za domaće.
buba (napisa):
Kad će biti reza? Think

Već se zna. 4:0 za domaće.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
domaći
Gost





PostPostano: 1:15 uto, 3. 1. 2006    Naslov: šumeći nemaju pojma Citirajte i odgovorite

napeto je do samog kraja :shock:
napeto je do samog kraja Shocked


[Vrh]
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 8:12 uto, 3. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zasto bi bilo 4:0 za zadace kad vecina studenata ima bodove iz predanih?
zasto bi bilo 4:0 za zadace kad vecina studenata ima bodove iz predanih?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 11:04 uto, 3. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pukica, mozda nisi pratila rasprave. Ako nick pocinje sa "drvena", post se ignorira jer se radi o alter egu jednog od asistenata. Za razliku od asistenta koji je pametna, dobra, odgovorna i racionalno nastrojena mlada nada matematike, njegov alter ego (ili vise njih) je destruktivno stvorenje ciji je moto "zbuni, podmetni, zapali" (necu navoditi objekte uz glagole). Mislim da je za mlade studente bolje da se klone predugog lamentiranja s drvenima; nuspojave bi mogle ukljucvati depresiju, zivcane slomove, i promjenu ambicija (npr mladi prof matematike iznenada otkrije ljubav prema pingvinima, ili pravu, ili ode u Hollywood i pokusa postati glumica- sve, samo da je sto dalje od Matrije).

Rezultati ce biti kad i rezultati prijasnjih zadaca- kad budu...
Pukica, mozda nisi pratila rasprave. Ako nick pocinje sa "drvena", post se ignorira jer se radi o alter egu jednog od asistenata. Za razliku od asistenta koji je pametna, dobra, odgovorna i racionalno nastrojena mlada nada matematike, njegov alter ego (ili vise njih) je destruktivno stvorenje ciji je moto "zbuni, podmetni, zapali" (necu navoditi objekte uz glagole). Mislim da je za mlade studente bolje da se klone predugog lamentiranja s drvenima; nuspojave bi mogle ukljucvati depresiju, zivcane slomove, i promjenu ambicija (npr mladi prof matematike iznenada otkrije ljubav prema pingvinima, ili pravu, ili ode u Hollywood i pokusa postati glumica- sve, samo da je sto dalje od Matrije).

Rezultati ce biti kad i rezultati prijasnjih zadaca- kad budu...



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:53 uto, 3. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"](npr mladi prof matematike iznenada otkrije ljubav prema pingvinima, ili pravu, ili ode u Hollywood i pokusa postati glumica- sve, samo da je sto dalje od Matrije).[/quote]

Da, tuzno. Dogodilo se to ivanim [size=7](pravo ime poznato redakciji)[/size]. Tako ambiciozan i talentiran matematicar, a sad je u Hollywoodu, promijenio je spol i otkrio pravu ljubav prema pingvinima :cry:
Martinab (napisa):
(npr mladi prof matematike iznenada otkrije ljubav prema pingvinima, ili pravu, ili ode u Hollywood i pokusa postati glumica- sve, samo da je sto dalje od Matrije).


Da, tuzno. Dogodilo se to ivanim (pravo ime poznato redakciji). Tako ambiciozan i talentiran matematicar, a sad je u Hollywoodu, promijenio je spol i otkrio pravu ljubav prema pingvinima Crying or Very sad



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:05 uto, 3. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="Martinab"](npr mladi prof matematike iznenada otkrije ljubav prema pingvinima, ili pravu, ili ode u Hollywood i pokusa postati glumica- sve, samo da je sto dalje od Matrije).[/quote]
Da, tuzno. Dogodilo se to ivanim [size=7](pravo ime poznato redakciji)[/size]. Tako ambiciozan i talentiran matematicar, a sad je u Hollywoodu,...[/quote]

A ne u Gavelli? :-k :twisted:

[quote="krcko"]...promijenio je spol i otkrio pravu ljubav prema pingvinima :cry:[/quote]

Sta fali pingvinima?! :minitux: :inlove:

:gg:
krcko (napisa):
Martinab (napisa):
(npr mladi prof matematike iznenada otkrije ljubav prema pingvinima, ili pravu, ili ode u Hollywood i pokusa postati glumica- sve, samo da je sto dalje od Matrije).

Da, tuzno. Dogodilo se to ivanim (pravo ime poznato redakciji). Tako ambiciozan i talentiran matematicar, a sad je u Hollywoodu,...


A ne u Gavelli? Think Twisted Evil

krcko (napisa):
...promijenio je spol i otkrio pravu ljubav prema pingvinima Crying or Very sad


Sta fali pingvinima?! Mali Tux In love

Mr Green being very Greeen indeed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Drvena Matrija
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (00:11:50)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0
Lokacija: u trajnoj odsutnosti (dok me ne zbrišu)

PostPostano: 14:17 uto, 3. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Za razliku od asistenta koji je pametna, dobra, odgovorna i racionalno nastrojena mlada nada matematike, njegov alter ego (ili vise njih) je destruktivno stvorenje ciji je moto "zbuni, podmetni, zapali" (necu navoditi objekte uz glagole).[/quote]
Moš mislit kak je on dobar, fakin jedan stari pokvareni! :roll: :lol: :lol:

A nas dvije smo baš drage, čedne, poslušne i slatke... :wicked:
Nemoj Martinab tako... Gle! :rose:

I ko tu kome šta podmeće i ko tu koga pali? :?
Martinab (napisa):
Za razliku od asistenta koji je pametna, dobra, odgovorna i racionalno nastrojena mlada nada matematike, njegov alter ego (ili vise njih) je destruktivno stvorenje ciji je moto "zbuni, podmetni, zapali" (necu navoditi objekte uz glagole).

Moš mislit kak je on dobar, fakin jedan stari pokvareni! Rolling Eyes Laughing Laughing

A nas dvije smo baš drage, čedne, poslušne i slatke... Heh, heh,...
Nemoj Martinab tako... Gle! Imam nesto za tebe

I ko tu kome šta podmeće i ko tu koga pali? Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Drvena Škrinjarić
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 12. 2005. (22:24:19)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 10 - 0
Lokacija: isto u trajnoj odsutnosti (dok me ne zbrišu)

PostPostano: 14:17 uto, 3. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Pukica, mozda nisi pratila rasprave. Ako nick pocinje sa "drvena", post se ignorira[/quote]
Tko to nas ignorira, cjepanicu mu ljubim! Zar smo se za to borili! Za ljubav, mir i jednakost na forumu! :roll:

[quote="Martinab"]Mislim da je za mlade studente...[/quote]
I za mlade studentice isto... 8)

[quote="Martinab"]bolje da se klone predugog lamentiranja s drvenima[/quote]
Neeeee, nemojte nas se klonit! Mi smo isto ljudi (hm?) i željne smo druženja, kako možete biti takvi? :cry:

[quote="Drvena Matrija"]I ko tu kome šta podmeće i ko tu koga pali? :?[/quote]
Samo mi nemojte paljevinu spominjat! Jedino toga se bojim! :blueshock:
Martinab (napisa):
Pukica, mozda nisi pratila rasprave. Ako nick pocinje sa "drvena", post se ignorira

Tko to nas ignorira, cjepanicu mu ljubim! Zar smo se za to borili! Za ljubav, mir i jednakost na forumu! Rolling Eyes

Martinab (napisa):
Mislim da je za mlade studente...

I za mlade studentice isto... Cool

Martinab (napisa):
bolje da se klone predugog lamentiranja s drvenima

Neeeee, nemojte nas se klonit! Mi smo isto ljudi (hm?) i željne smo druženja, kako možete biti takvi? Crying or Very sad

Drvena Matrija (napisa):
I ko tu kome šta podmeće i ko tu koga pali? Confused

Samo mi nemojte paljevinu spominjat! Jedino toga se bojim! Disaster!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanam
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (16:25:02)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 15:00 uto, 3. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]
Da, tuzno. Dogodilo se to ivanim [size=7](pravo ime poznato redakciji)[/size]. Tako ambiciozan i talentiran matematicar, a sad je u Hollywoodu, promijenio je spol i otkrio pravu ljubav prema pingvinima :cry:[/quote]

kako ljudi vole generalizirati, to što sam jednom zabrijala sa Dannyem DeVitom uopće ne znači da volim pingvine, zapravo, draži su mi dabrovi. :shock: :D
i nije mi cilj spammati naše mlade nade svojim trećerazrednim štosovima, pa se ispičavam svima koji su se pronašli uvrijeđenima, uskoro ću u četvrti.

[quote="Drvena Matrija"] Samo mi nemojte paljevinu spominjat! Jedino toga se bojim! :blueshock:[/quote]

da, zastrašujuće je računati rangove dok kuća gori :roll:

@Martinab, molim te što prije objavi rezu, čak i ovdje u Hollywoodu se osjeća ogromna neizvjesnost, Madonna nemre doć k sebi
krcko (napisa):

Da, tuzno. Dogodilo se to ivanim (pravo ime poznato redakciji). Tako ambiciozan i talentiran matematicar, a sad je u Hollywoodu, promijenio je spol i otkrio pravu ljubav prema pingvinima Crying or Very sad


kako ljudi vole generalizirati, to što sam jednom zabrijala sa Dannyem DeVitom uopće ne znači da volim pingvine, zapravo, draži su mi dabrovi. Shocked Very Happy
i nije mi cilj spammati naše mlade nade svojim trećerazrednim štosovima, pa se ispičavam svima koji su se pronašli uvrijeđenima, uskoro ću u četvrti.

Drvena Matrija (napisa):
Samo mi nemojte paljevinu spominjat! Jedino toga se bojim! Disaster!!!


da, zastrašujuće je računati rangove dok kuća gori Rolling Eyes

@Martinab, molim te što prije objavi rezu, čak i ovdje u Hollywoodu se osjeća ogromna neizvjesnost, Madonna nemre doć k sebi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 22:59 uto, 3. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ivanam, daj reci Madonni da me prestane svaki dan zvat i pitat za te rezultate. Ak hoce pitat za jos koji savjet u vezi mode i kozmetike, nek slobodno otvoreno pita, zna da sam joj uvijek pomogla kad joj je trebalo. A za rezultate joj ponovi da ce biti kad ispravim zadace, a to cu napraviti kad se vratim u Zagreb (ovih dekadentnih dana si, zamislite, i asistenti (!) uzimaju pravo na Bozic i Novu godinu! [size=7](u knjiznici uz Harish-Chandrine module doduse)[/size])
Ivanam, daj reci Madonni da me prestane svaki dan zvat i pitat za te rezultate. Ak hoce pitat za jos koji savjet u vezi mode i kozmetike, nek slobodno otvoreno pita, zna da sam joj uvijek pomogla kad joj je trebalo. A za rezultate joj ponovi da ce biti kad ispravim zadace, a to cu napraviti kad se vratim u Zagreb (ovih dekadentnih dana si, zamislite, i asistenti (!) uzimaju pravo na Bozic i Novu godinu! (u knjiznici uz Harish-Chandrine module doduse))



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 23:33 uto, 3. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]zamislite, i asistenti (!) uzimaju pravo na Bozic i Novu godinu![/quote]
Prošlo je i to, osim ako ne slaviš kinesku Novu. :twisted:
Na poso! :no2drugs:
Martinab (napisa):
zamislite, i asistenti (!) uzimaju pravo na Bozic i Novu godinu!

Prošlo je i to, osim ako ne slaviš kinesku Novu. Twisted Evil
Na poso! Reci 'NE!' drogama


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan