Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

apsolvencko putovalnje - ceska
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 23:14 uto, 6. 5. 2003    Naslov: apsolvencko putovalnje - ceska Citirajte i odgovorite

[color=red]
dobar dan.

evo. jedna konkretna ponuda. agencija se zove ema tours. to je tam kod pinte. tak smo je i nasli.
cini se da ima dosta iskustva s apsolvenckima. ostale agencije u kojima smo bili su se malo
slabije snalazile s nasim zahtjevima, pa je zato ova ponuda tu. u nastavku teksta je otprilike
prepisano sto pise na "onom papiru koji je visio na ulazu u faks", s minimalnim (neophodnim) mojim
nadopunama i komentarima. suzdrzo sam se kolko sam mogo. oni koji me znaju, znat ce kako mi
je to bilo tesko...

no!

kaze ovako:

budimpesta-prag-bec

1. dan
polazak iz zagreba u 7:00, voznja do budimpeste, panoramski razgled busom peste i budima
(ovo sam mislio da je zaje...frkancija,al ocito nije):citadela, vaci ulica, trg heroja,
katedrala sv. stjepana, parlament, bla bla... smjestaj u hotel. vecera u nacionalnom
restoranu s programom-cardi! povracanje u hotel na nocenje

2. dan
dorucak. nastavak putovanja preko bratislave (razgledavanje slave i bratija) do praga.
smjestaj u hotel. vecera. nocenje. mos mislit...

3. dan
dorucak. odlazak ne razlgedavanje praga, busom i pjesice: hradcani, katedrala sv. vita,
zlatna ulica, karlov most... slobodno poslije podne za osobne programe tipa odlazak u neki
od brojnih muzeja ili posjet kin... zidovskoj cetvrti. vecera u jednoj od brojnih praskih
pivnica. povracanje u hotel na nocenje.

4. dan
dorucak. fakultativno (ovo je obavezno fakultativno, nema rasprave op.dd) (uz nadoplatu)
odlazak u plzen - grad piva (ne zvuci li to bozanstveno?:) (mislim grad piva... cieli graaad)
posjet tvornici (daj zamisli svo to pivo!!) i muzeju piva. (muzej covjece!!!) rucak u lokalnom
restoranu (lokanom!!!) (dobro, pretjerao sam) povratak u prag u poslijepodnevnim satima. vecera u
hotelu. fakltativno(uz nadoplatu):voznja brodom po vlatavi! povracanje u hotel na nocenje.

5. dan
dorucak. fakultativno (uz nadoplatu): odlazak u karlove vary- okupljaliste nekadasnje i sadasnje
aristokracije. grad obiluje izvorima ljekovite, mineralne vode, tvornicama kristala i tvorince
becherovke - ceske rakije.(tu ima i nekakvih bazencica pa zato treba ponijeti one otocice s
palmama da se mozemo igrat rata) povracanje u prag na veceru. nocenje


6. dan
dorucak. otkrijte "zlatni prag" s nasim pratiteljem. zadovoljite znatizelju i posjetite neki
od brojnih muzeja ili jednostavno uzivajte u atmosferi ceske prijestolnice! vecera u hotelu.
nocenja.

7. dan
dorucak. napustamo prag i odlazimo u bec. po dolasku smjestaj u hotel. vecera je organizirana
u jednoj od brojnih gostionica u sjevernom dijelu beca-grinzingu. povracanje u hotelna nocenje.

8. dan
dorucak. razgledavanje beca, autobusom i pjesice: ring, hofburg, katedrala sv. stjepana (kak
ce jeb rzo premjestit iz budimpeste za nas, nevjerojatno!!), parlament (i to!!), opera...
polazak iz beca u 18 sati. dolazak u zagrab oko 23:30 sati.

CIJENA: 305 eura
kalkulacia na bazi 25 placenih sudionika!

doplate:
-cjelodnevni izlet u plzen s posjetom pivnici i ruckom u lokalnom restoranu 15 eura
-cjelodnevni izlet u karlove vare: posjet tvornici kristala ili tvornici becherovke 15 eura


ok. dosta ljudi je pitalo kaj taj bec, to mora da je skupo i sl... bla bla.
ona vecera u becu je 15 eura, nocenje i dorucak je 25 eura. dakle stvar bez beca bi bila
40 eura manje. sto i nije tak neka lova s obzirom da je to bec, a opet... kak se dogovorimo...

e, ovo ce vas sad sigurno zanimati... ko ide.
napomena:neke od ovih informacija sam saznao posredno, al sve bi trebale bit istinite, ako nisu
pisite zalbu.

kategorija ziher:
1. matak botincan
2. ana zgaljic
3. martina balagovic
4. goga petolas
5. dubrafko lapaine
6. lovorka grguric
7. zvonimir bujanovic
8. vjeko kovac
9. maljko:P zmak
10. robert s(or)n
11. maja bator
12. slivija vlah
13. ivana kokic
14. ana novosel
15. karlo brguljan

kategorija poluziher: sabina i zeljka
kategorija ako ce se ici, onda cu ici: ante
kategorija ovisi o tome hocu li radit: mirela
kategorija razmislioci: conar, ivana l., tratincica, sedlak...

ostale jos nismo bas najbolje uhvatili da ih pitamo. sto ne znaci da necemo...
bilo bi ljepo kad biste se sad sami poceli javljat (ko) ludi...


[/color]

dobar dan.

evo. jedna konkretna ponuda. agencija se zove ema tours. to je tam kod pinte. tak smo je i nasli.
cini se da ima dosta iskustva s apsolvenckima. ostale agencije u kojima smo bili su se malo
slabije snalazile s nasim zahtjevima, pa je zato ova ponuda tu. u nastavku teksta je otprilike
prepisano sto pise na "onom papiru koji je visio na ulazu u faks", s minimalnim (neophodnim) mojim
nadopunama i komentarima. suzdrzo sam se kolko sam mogo. oni koji me znaju, znat ce kako mi
je to bilo tesko...

no!

kaze ovako:

budimpesta-prag-bec

1. dan
polazak iz zagreba u 7:00, voznja do budimpeste, panoramski razgled busom peste i budima
(ovo sam mislio da je zaje...frkancija,al ocito nije):citadela, vaci ulica, trg heroja,
katedrala sv. stjepana, parlament, bla bla... smjestaj u hotel. vecera u nacionalnom
restoranu s programom-cardi! povracanje u hotel na nocenje

2. dan
dorucak. nastavak putovanja preko bratislave (razgledavanje slave i bratija) do praga.
smjestaj u hotel. vecera. nocenje. mos mislit...

3. dan
dorucak. odlazak ne razlgedavanje praga, busom i pjesice: hradcani, katedrala sv. vita,
zlatna ulica, karlov most... slobodno poslije podne za osobne programe tipa odlazak u neki
od brojnih muzeja ili posjet kin... zidovskoj cetvrti. vecera u jednoj od brojnih praskih
pivnica. povracanje u hotel na nocenje.

4. dan
dorucak. fakultativno (ovo je obavezno fakultativno, nema rasprave op.dd) (uz nadoplatu)
odlazak u plzen - grad piva (ne zvuci li to bozanstveno?Smile (mislim grad piva... cieli graaad)
posjet tvornici (daj zamisli svo to pivo!!) i muzeju piva. (muzej covjece!!!) rucak u lokalnom
restoranu (lokanom!!!) (dobro, pretjerao sam) povratak u prag u poslijepodnevnim satima. vecera u
hotelu. fakltativno(uz nadoplatu):voznja brodom po vlatavi! povracanje u hotel na nocenje.

5. dan
dorucak. fakultativno (uz nadoplatu): odlazak u karlove vary- okupljaliste nekadasnje i sadasnje
aristokracije. grad obiluje izvorima ljekovite, mineralne vode, tvornicama kristala i tvorince
becherovke - ceske rakije.(tu ima i nekakvih bazencica pa zato treba ponijeti one otocice s
palmama da se mozemo igrat rata) povracanje u prag na veceru. nocenje


6. dan
dorucak. otkrijte "zlatni prag" s nasim pratiteljem. zadovoljite znatizelju i posjetite neki
od brojnih muzeja ili jednostavno uzivajte u atmosferi ceske prijestolnice! vecera u hotelu.
nocenja.

7. dan
dorucak. napustamo prag i odlazimo u bec. po dolasku smjestaj u hotel. vecera je organizirana
u jednoj od brojnih gostionica u sjevernom dijelu beca-grinzingu. povracanje u hotelna nocenje.

8. dan
dorucak. razgledavanje beca, autobusom i pjesice: ring, hofburg, katedrala sv. stjepana (kak
ce jeb rzo premjestit iz budimpeste za nas, nevjerojatno!!), parlament (i to!!), opera...
polazak iz beca u 18 sati. dolazak u zagrab oko 23:30 sati.

CIJENA: 305 eura
kalkulacia na bazi 25 placenih sudionika!

doplate:
-cjelodnevni izlet u plzen s posjetom pivnici i ruckom u lokalnom restoranu 15 eura
-cjelodnevni izlet u karlove vare: posjet tvornici kristala ili tvornici becherovke 15 eura


ok. dosta ljudi je pitalo kaj taj bec, to mora da je skupo i sl... bla bla.
ona vecera u becu je 15 eura, nocenje i dorucak je 25 eura. dakle stvar bez beca bi bila
40 eura manje. sto i nije tak neka lova s obzirom da je to bec, a opet... kak se dogovorimo...

e, ovo ce vas sad sigurno zanimati... ko ide.
napomena:neke od ovih informacija sam saznao posredno, al sve bi trebale bit istinite, ako nisu
pisite zalbu.

kategorija ziher:
1. matak botincan
2. ana zgaljic
3. martina balagovic
4. goga petolas
5. dubrafko lapaine
6. lovorka grguric
7. zvonimir bujanovic
8. vjeko kovac
9. maljko:P zmak
10. robert s(or)n
11. maja bator
12. slivija vlah
13. ivana kokic
14. ana novosel
15. karlo brguljan

kategorija poluziher: sabina i zeljka
kategorija ako ce se ici, onda cu ici: ante
kategorija ovisi o tome hocu li radit: mirela
kategorija razmislioci: conar, ivana l., tratincica, sedlak...

ostale jos nismo bas najbolje uhvatili da ih pitamo. sto ne znaci da necemo...
bilo bi ljepo kad biste se sad sami poceli javljat (ko) ludi...





_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all


Zadnja promjena: dudo; 14:10 uto, 13. 5. 2003; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 23:21 uto, 6. 5. 2003    Naslov: pies. Citirajte i odgovorite

[color=red]
e, da!
smisao sveg ovog je da si malo razmislite o tom i javite se ak ste zainteresirani. mozete se javit il na forum il mejlom... kom hocete.nprrr. meni il zmaku il gogi il martini... s tim da mene nece bit sad par dana u zgb, pa cu malo bit tih...

[/color]

e, da!
smisao sveg ovog je da si malo razmislite o tom i javite se ak ste zainteresirani. mozete se javit il na forum il mejlom... kom hocete.nprrr. meni il zmaku il gogi il martini... s tim da mene nece bit sad par dana u zgb, pa cu malo bit tih...




_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zrzy
Gost





PostPostano: 4:25 ned, 11. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može još jedna ponuda? Zovem se Tomislav Bunjevac i apsolvent sam češkog na FF-u. Već nekoliko godina organiziram putovanja u Češku.
Ako biste htjeli ići samo u Prag, evo ponude: 5 noćenja s doručkom u hotelu s dvije zvijezdice (možete ga pogledati na [url]http://www.motylek.com/luna/default.asp[/url] ), prijevoz autobusom i razgled grada sa stručnim vodičem za najviše 150 eura.
No, trebalo bi vas biti barem 35.
Ako vas to zanima možete me kontaktirati na zrzy@net.hr
Može još jedna ponuda? Zovem se Tomislav Bunjevac i apsolvent sam češkog na FF-u. Već nekoliko godina organiziram putovanja u Češku.
Ako biste htjeli ići samo u Prag, evo ponude: 5 noćenja s doručkom u hotelu s dvije zvijezdice (možete ga pogledati na http://www.motylek.com/luna/default.asp ), prijevoz autobusom i razgled grada sa stručnim vodičem za najviše 150 eura.
No, trebalo bi vas biti barem 35.
Ako vas to zanima možete me kontaktirati na zrzy@net.hr


[Vrh]
zrzy
Gost





PostPostano: 4:28 ned, 11. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno, u obzir dolazi i jioš bilo koja destinacija u češkoj ili slovačkoj u kombinaciji sa ili bez Praga. Cijena ostaje ista.

pozdrav
Naravno, u obzir dolazi i jioš bilo koja destinacija u češkoj ili slovačkoj u kombinaciji sa ili bez Praga. Cijena ostaje ista.

pozdrav


[Vrh]
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 8:48 ned, 11. 5. 2003    Naslov: otkud modre oci? zelene. Citirajte i odgovorite

[color=red]
ok. ovo moram pitat. kako si ti naso ovaj forum?
nemam nis protiv, nemoj me krivo shvatit, samo si me malo presnenetio...
vec sam mislio da cu ostat ovdje pricat sam sa sobom.
pogledah, hotel izgleda cist okej. jel bi nam mogo napisat neki programcic poput onog gore da si to mozemo malo usporedit?
novo pitanje!
jel to mora bit pet nocenja?
i jos jedno!
jesu izleti poput onog u plzen moguci?
i jos jedno!
nekak mi se cini lagano nemoguce da nas se skupi 35. mozda se varam, mozda svi navale na ovu ponudu...al tesko jer nas ja jedva mogu nabrojat 35. ako uopce mogu. kolko se cijena mijenja ak nas ide 25 ili 30? ili mozda cak bolje da pitam za 20?
eto.
javi...
[/color]

ok. ovo moram pitat. kako si ti naso ovaj forum?
nemam nis protiv, nemoj me krivo shvatit, samo si me malo presnenetio...
vec sam mislio da cu ostat ovdje pricat sam sa sobom.
pogledah, hotel izgleda cist okej. jel bi nam mogo napisat neki programcic poput onog gore da si to mozemo malo usporedit?
novo pitanje!
jel to mora bit pet nocenja?
i jos jedno!
jesu izleti poput onog u plzen moguci?
i jos jedno!
nekak mi se cini lagano nemoguce da nas se skupi 35. mozda se varam, mozda svi navale na ovu ponudu...al tesko jer nas ja jedva mogu nabrojat 35. ako uopce mogu. kolko se cijena mijenja ak nas ide 25 ili 30? ili mozda cak bolje da pitam za 20?
eto.
javi...



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:42 ned, 11. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

kaj nas nema vise od 13? :roll:
E imam ja 14. - Ana Novosel

toplo se nadam da bi mogli skupit 25 ljudi, ali 35? :shock:
Nego Dudo, kad bi se to tocno islo i kak se placa (na rate...?)
kaj nas nema vise od 13? Rolling Eyes
E imam ja 14. - Ana Novosel

toplo se nadam da bi mogli skupit 25 ljudi, ali 35? Shocked
Nego Dudo, kad bi se to tocno islo i kak se placa (na rate...?)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 14:29 ned, 11. 5. 2003    Naslov: 14! wow! fakat nas ima! Citirajte i odgovorite

[color=red]
o.k. metnuo sam anu na popis. jos samo jedanejst da nas se skupi i idemo! nadam se da se nece zadnji dan prije odlaska javit jos deset ljudi da bi islo jer sam vec kupio sacmaricu za tu priliku. sacmaricu s bajunetom. :twisted:
jos tocan datum ne postoji. uzmi okvirno 20.10. nadao sam se da ce se dvajspet ljudi relativno lako dogovorit s obzirom da je najavljen taj segment od dva tjedna, pa ono... nece se valjda svakom ic neki drugi dan. za tu priliku sam se odlucio na hladna srednjevjecna oruzja. :P
postoji popis ljudi koje jos uopce nismo pitali, a potencijalni su, pa sam mislio svakom od nas koji smo kao kvaziorganizatori dat neki broj ljudi za nazvat i pitat, pa priprijetit ako treba... nemam neku bolju ideju. nema sanse da ideja sa satankom upali jer uvijek dodju isti ljudi. mozda bi cak trebali upadat ljudima doma u dva ujutro i na prepad ih natjerat da idu s nama...
eto. ak skupis jos koga, super...
[/color]

o.k. metnuo sam anu na popis. jos samo jedanejst da nas se skupi i idemo! nadam se da se nece zadnji dan prije odlaska javit jos deset ljudi da bi islo jer sam vec kupio sacmaricu za tu priliku. sacmaricu s bajunetom. Twisted Evil
jos tocan datum ne postoji. uzmi okvirno 20.10. nadao sam se da ce se dvajspet ljudi relativno lako dogovorit s obzirom da je najavljen taj segment od dva tjedna, pa ono... nece se valjda svakom ic neki drugi dan. za tu priliku sam se odlucio na hladna srednjevjecna oruzja. Razz
postoji popis ljudi koje jos uopce nismo pitali, a potencijalni su, pa sam mislio svakom od nas koji smo kao kvaziorganizatori dat neki broj ljudi za nazvat i pitat, pa priprijetit ako treba... nemam neku bolju ideju. nema sanse da ideja sa satankom upali jer uvijek dodju isti ljudi. mozda bi cak trebali upadat ljudima doma u dva ujutro i na prepad ih natjerat da idu s nama...
eto. ak skupis jos koga, super...



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 14:50 ned, 11. 5. 2003    Naslov: Re: 14! wow! fakat nas ima! Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]
nadam se da se nece zadnji dan prije odlaska javit jos deset ljudi da bi islo jer sam vec kupio sacmaricu za tu priliku. sacmaricu s bajunetom. :twisted: [/color][/quote]
Ja sam si nabavil buzdovan! A kaj ne dohvatim s njim, cu ripat limb by limb! :grab: :twisted:

Mozemo se natjecat tko ce ih više potamanit! :idea: :twisted:

BTW, bum ja probal napast neke ljude, mislim da ak im se objasni tko sve ide i kak bu zakon da ce htjet ic, samo ih moramo napast, sledja, dok spavaju, bez milosti. :twisted:
dudo (napisa):

nadam se da se nece zadnji dan prije odlaska javit jos deset ljudi da bi islo jer sam vec kupio sacmaricu za tu priliku. sacmaricu s bajunetom. Twisted Evil

Ja sam si nabavil buzdovan! A kaj ne dohvatim s njim, cu ripat limb by limb! #Bluegrab Twisted Evil

Mozemo se natjecat tko ce ih više potamanit! Idea Twisted Evil

BTW, bum ja probal napast neke ljude, mislim da ak im se objasni tko sve ide i kak bu zakon da ce htjet ic, samo ih moramo napast, sledja, dok spavaju, bez milosti. Twisted Evil



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 15:17 ned, 11. 5. 2003    Naslov: Re: 14! wow! fakat nas ima! Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="dudo"][color=red]
nadam se da se nece zadnji dan prije odlaska javit jos deset ljudi da bi islo jer sam vec kupio sacmaricu za tu priliku. sacmaricu s bajunetom. :twisted: [/color][/quote]
Ja sam si nabavil buzdovan! A kaj ne dohvatim s njim, cu ripat limb by limb! :grab: :twisted:
[/quote]
[color=red]
they don't understand, see they don't understand...
[/color]
[quote="steelworker"]
Mozemo se natjecat tko ce ih više potamanit! :idea: :twisted:

BTW, bum ja probal napast neke ljude, mislim da ak im se objasni tko sve ide i kak bu zakon da ce htjet ic, samo ih moramo napast, sledja, dok spavaju, bez milosti. :twisted:[/quote]
[color=red]
mislis sguza?
moze.
bit ce zabavno... :P
[/color]
steelworker (napisa):
dudo (napisa):

nadam se da se nece zadnji dan prije odlaska javit jos deset ljudi da bi islo jer sam vec kupio sacmaricu za tu priliku. sacmaricu s bajunetom. Twisted Evil

Ja sam si nabavil buzdovan! A kaj ne dohvatim s njim, cu ripat limb by limb! #Bluegrab Twisted Evil


they don't understand, see they don't understand...

steelworker (napisa):

Mozemo se natjecat tko ce ih više potamanit! Idea Twisted Evil

BTW, bum ja probal napast neke ljude, mislim da ak im se objasni tko sve ide i kak bu zakon da ce htjet ic, samo ih moramo napast, sledja, dok spavaju, bez milosti. Twisted Evil


mislis sguza?
moze.
bit ce zabavno... Razz



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zrzy
Gost





PostPostano: 11:29 pon, 12. 5. 2003    Naslov: Re: otkud modre oci? zelene. Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]
ok. ovo moram pitat. kako si ti naso ovaj forum?
nemam nis protiv, nemoj me krivo shvatit, samo si me malo presnenetio...
vec sam mislio da cu ostat ovdje pricat sam sa sobom.
[/color][/quote]

Malo pogledah šta ima kod vas, jerbo pratim ovo s Bezjakom.

[quote="dudo"][color=red]
pogledah, hotel izgleda cist okej. jel bi nam mogo napisat neki programcic poput onog gore da si to mozemo malo usporedit?
novo pitanje!
jel to mora bit pet nocenja?
i jos jedno!
jesu izleti poput onog u plzen moguci?
i jos jedno!
nekak mi se cini lagano nemoguce da nas se skupi 35. mozda se varam, mozda svi navale na ovu ponudu...al tesko jer nas ja jedva mogu nabrojat 35. ako uopce mogu. kolko se cijena mijenja ak nas ide 25 ili 30? ili mozda cak bolje da pitam za 20?
eto.
javi...
[/color][/quote]

Može biti noćenja kolko god hoćete. Mogući su izleti, ali mislim da vam se ne isplati ići u Plzen'. Treba se voziti cca. 3 sata do tamo pa još tolko natrag, a nemate šta posebno za vidjeti, a ako želite posjetiti neku pivovaru, mogu srediti posjet pivovari Staropramen u Pragu.

U Karlove Vary bi bilo lijepo otići, ali bi bilo bolje onda da to bude dio puta, tj. da se ode tamo na noć ili dvije. Ako se bude samo u Pragu, onda se može otići do bližih mjesta. Recimo u Kutnu Horu, gdje ima jedna lijepa i velika katedrala, grad je dosta lijep, a ima i jedna crkvica u kojoj je sve napravljeno od ljudskih kostiju (oltari, sviječnjaci, lusteri...nešto stvarno posebno). Može se, na dolasku ili odlasku, svratiti u Český Krumlov, gradić koji je cijeli spomenik nulte kategorije i pod zaštitom UNESCO-a.
Možemo se dogovoriti za bilo što.
Što se broja ljudi tiće, može vas biti i 20. U tom slučaju ćemo to oglasiti po gradu pa naći ljude da popune bus. Sve se može.
dudo (napisa):

ok. ovo moram pitat. kako si ti naso ovaj forum?
nemam nis protiv, nemoj me krivo shvatit, samo si me malo presnenetio...
vec sam mislio da cu ostat ovdje pricat sam sa sobom.


Malo pogledah šta ima kod vas, jerbo pratim ovo s Bezjakom.

dudo (napisa):

pogledah, hotel izgleda cist okej. jel bi nam mogo napisat neki programcic poput onog gore da si to mozemo malo usporedit?
novo pitanje!
jel to mora bit pet nocenja?
i jos jedno!
jesu izleti poput onog u plzen moguci?
i jos jedno!
nekak mi se cini lagano nemoguce da nas se skupi 35. mozda se varam, mozda svi navale na ovu ponudu...al tesko jer nas ja jedva mogu nabrojat 35. ako uopce mogu. kolko se cijena mijenja ak nas ide 25 ili 30? ili mozda cak bolje da pitam za 20?
eto.
javi...


Može biti noćenja kolko god hoćete. Mogući su izleti, ali mislim da vam se ne isplati ići u Plzen'. Treba se voziti cca. 3 sata do tamo pa još tolko natrag, a nemate šta posebno za vidjeti, a ako želite posjetiti neku pivovaru, mogu srediti posjet pivovari Staropramen u Pragu.

U Karlove Vary bi bilo lijepo otići, ali bi bilo bolje onda da to bude dio puta, tj. da se ode tamo na noć ili dvije. Ako se bude samo u Pragu, onda se može otići do bližih mjesta. Recimo u Kutnu Horu, gdje ima jedna lijepa i velika katedrala, grad je dosta lijep, a ima i jedna crkvica u kojoj je sve napravljeno od ljudskih kostiju (oltari, sviječnjaci, lusteri...nešto stvarno posebno). Može se, na dolasku ili odlasku, svratiti u Český Krumlov, gradić koji je cijeli spomenik nulte kategorije i pod zaštitom UNESCO-a.
Možemo se dogovoriti za bilo što.
Što se broja ljudi tiće, može vas biti i 20. U tom slučaju ćemo to oglasiti po gradu pa naći ljude da popune bus. Sve se može.


[Vrh]
zrzy
Gost





PostPostano: 11:56 pon, 12. 5. 2003    Naslov: Re: apsolvencko putovalnje - ceska Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]

budimpesta-prag-bec

1. dan
polazak iz zagreba u 7:00, voznja do budimpeste, panoramski razgled busom peste i budima
(ovo sam mislio da je zaje...frkancija,al ocito nije):citadela, vaci ulica, trg heroja,
katedrala sv. stjepana, parlament, bla bla... smjestaj u hotel. vecera u nacionalnom
restoranu s programom-cardi! povracanje u hotel na nocenje

2. dan
dorucak. nastavak putovanja preko bratislave (razgledavanje slave i bratija) do praga.
smjestaj u hotel. vecera. nocenje. mos mislit...

3. dan
dorucak. odlazak ne razlgedavanje praga, busom i pjesice: hradcani, katedrala sv. vita,
zlatna ulica, karlov most... slobodno poslije podne za osobne programe tipa odlazak u neki
od brojnih muzeja ili posjet kin... zidovskoj cetvrti. vecera u jednoj od brojnih praskih
pivnica. povracanje u hotel na nocenje.

4. dan
dorucak. fakultativno (ovo je obavezno fakultativno, nema rasprave op.dd) (uz nadoplatu)
odlazak u plzen - grad piva (ne zvuci li to bozanstveno?:) (mislim grad piva... cieli graaad)
posjet tvornici (daj zamisli svo to pivo!!) i muzeju piva. (muzej covjece!!!) rucak u lokalnom
restoranu (lokanom!!!) (dobro, pretjerao sam) povratak u prag u poslijepodnevnim satima. vecera u
hotelu. fakltativno(uz nadoplatu):voznja brodom po vlatavi! povracanje u hotel na nocenje.

5. dan
dorucak. fakultativno (uz nadoplatu): odlazak u karlove vary- okupljaliste nekadasnje i sadasnje
aristokracije. grad obiluje izvorima ljekovite, mineralne vode, tvornicama kristala i tvorince
becherovke - ceske rakije.(tu ima i nekakvih bazencica pa zato treba ponijeti one otocice s
palmama da se mozemo igrat rata) povracanje u prag na veceru. nocenje


6. dan
dorucak. otkrijte "zlatni prag" s nasim pratiteljem. zadovoljite znatizelju i posjetite neki
od brojnih muzeja ili jednostavno uzivajte u atmosferi ceske prijestolnice! vecera u hotelu.
nocenja.

7. dan
dorucak. napustamo prag i odlazimo u bec. po dolasku smjestaj u hotel. vecera je organizirana
u jednoj od brojnih gostionica u sjevernom dijelu beca-grinzingu. povracanje u hotelna nocenje.

8. dan
dorucak. razgledavanje beca, autobusom i pjesice: ring, hofburg, katedrala sv. stjepana (kak
ce jeb rzo premjestit iz budimpeste za nas, nevjerojatno!!), parlament (i to!!), opera...
polazak iz beca u 18 sati. dolazak u zagrab oko 23:30 sati.

CIJENA: 305 eura
kalkulacia na bazi 25 placenih sudionika!

doplate:
-cjelodnevni izlet u plzen s posjetom pivnici i ruckom u lokalnom restoranu 15 eura
-cjelodnevni izlet u karlove vare: posjet tvornici kristala ili tvornici becherovke 15 eura


[/color][/quote]

Što se ovoga tiće, već sam rekao da se za bilo kakav izlet možemo dogovoriti. Ovo sve je jako lijepo napisano, no tu nema ništa posebno. I sve osim razgledavanja grada je fakultativno pa bi, ako bi netko išao na sve, umjesto 300, ispalo 400 eura. Aj ti meni napiši šta bi vi sve htjeli vidjeti i raditi pa vam ja složim program. Razgledavanja Praga sa stručnim vodičem nisu upitna (imam čovjeka koji je u Pragu završio tečaj za vodiča), a za sve ostalo se možemo dogovoriti.
dudo (napisa):


budimpesta-prag-bec

1. dan
polazak iz zagreba u 7:00, voznja do budimpeste, panoramski razgled busom peste i budima
(ovo sam mislio da je zaje...frkancija,al ocito nije):citadela, vaci ulica, trg heroja,
katedrala sv. stjepana, parlament, bla bla... smjestaj u hotel. vecera u nacionalnom
restoranu s programom-cardi! povracanje u hotel na nocenje

2. dan
dorucak. nastavak putovanja preko bratislave (razgledavanje slave i bratija) do praga.
smjestaj u hotel. vecera. nocenje. mos mislit...

3. dan
dorucak. odlazak ne razlgedavanje praga, busom i pjesice: hradcani, katedrala sv. vita,
zlatna ulica, karlov most... slobodno poslije podne za osobne programe tipa odlazak u neki
od brojnih muzeja ili posjet kin... zidovskoj cetvrti. vecera u jednoj od brojnih praskih
pivnica. povracanje u hotel na nocenje.

4. dan
dorucak. fakultativno (ovo je obavezno fakultativno, nema rasprave op.dd) (uz nadoplatu)
odlazak u plzen - grad piva (ne zvuci li to bozanstveno?Smile (mislim grad piva... cieli graaad)
posjet tvornici (daj zamisli svo to pivo!!) i muzeju piva. (muzej covjece!!!) rucak u lokalnom
restoranu (lokanom!!!) (dobro, pretjerao sam) povratak u prag u poslijepodnevnim satima. vecera u
hotelu. fakltativno(uz nadoplatu):voznja brodom po vlatavi! povracanje u hotel na nocenje.

5. dan
dorucak. fakultativno (uz nadoplatu): odlazak u karlove vary- okupljaliste nekadasnje i sadasnje
aristokracije. grad obiluje izvorima ljekovite, mineralne vode, tvornicama kristala i tvorince
becherovke - ceske rakije.(tu ima i nekakvih bazencica pa zato treba ponijeti one otocice s
palmama da se mozemo igrat rata) povracanje u prag na veceru. nocenje


6. dan
dorucak. otkrijte "zlatni prag" s nasim pratiteljem. zadovoljite znatizelju i posjetite neki
od brojnih muzeja ili jednostavno uzivajte u atmosferi ceske prijestolnice! vecera u hotelu.
nocenja.

7. dan
dorucak. napustamo prag i odlazimo u bec. po dolasku smjestaj u hotel. vecera je organizirana
u jednoj od brojnih gostionica u sjevernom dijelu beca-grinzingu. povracanje u hotelna nocenje.

8. dan
dorucak. razgledavanje beca, autobusom i pjesice: ring, hofburg, katedrala sv. stjepana (kak
ce jeb rzo premjestit iz budimpeste za nas, nevjerojatno!!), parlament (i to!!), opera...
polazak iz beca u 18 sati. dolazak u zagrab oko 23:30 sati.

CIJENA: 305 eura
kalkulacia na bazi 25 placenih sudionika!

doplate:
-cjelodnevni izlet u plzen s posjetom pivnici i ruckom u lokalnom restoranu 15 eura
-cjelodnevni izlet u karlove vare: posjet tvornici kristala ili tvornici becherovke 15 eura




Što se ovoga tiće, već sam rekao da se za bilo kakav izlet možemo dogovoriti. Ovo sve je jako lijepo napisano, no tu nema ništa posebno. I sve osim razgledavanja grada je fakultativno pa bi, ako bi netko išao na sve, umjesto 300, ispalo 400 eura. Aj ti meni napiši šta bi vi sve htjeli vidjeti i raditi pa vam ja složim program. Razgledavanja Praga sa stručnim vodičem nisu upitna (imam čovjeka koji je u Pragu završio tečaj za vodiča), a za sve ostalo se možemo dogovoriti.


[Vrh]
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 14:32 pon, 12. 5. 2003    Naslov: Re: otkud modre oci? zelene. Citirajte i odgovorite

[quote="zrzy"]

Može biti noćenja kolko god hoćete. Mogući su izleti, ali mislim da vam se ne isplati ići u Plzen'. Treba se voziti cca. 3 sata do tamo pa još tolko natrag, a nemate šta posebno za vidjeti, a ako želite posjetiti neku pivovaru, mogu srediti posjet pivovari Staropramen u Pragu.
[/quote]
[color=red]
gle, mozda nisi prepoznao istinsku ljubav, al sad cu ti ja objasniti. da moram ic pieske u plzen po tu pivi, iso bi. kaj mi je tri sata. nis. to mi je san otkad sam bio jos embrij. otic u neku pokrajinsku lokalnu pivovaru... nije mi isto pit erdinger u minhenu i u erdingeru. meni se tamo jako ide. nemoj ti meni plzen... a da mozemo otic u staropramen. mozemo. i trebamo. u onom programi je ionako predvidjen posjet jos nekoj pivnici u pragu. ceska je prepoznata po pivu da bi se zadovoljio samo s jednom. pivom. to ko da dodjem u hrvatcku i samo jednom umocim. noge u more.
[/color]
:P :P :P
[quote="zrzy"]
U Karlove Vary bi bilo lijepo otići, ali bi bilo bolje onda da to bude dio puta, tj. da se ode tamo na noć ili dvije. Ako se bude samo u Pragu, onda se može otići do bližih mjesta. Recimo u Kutnu Horu, gdje ima jedna lijepa i velika katedrala, grad je dosta lijep, a ima i jedna crkvica u kojoj je sve napravljeno od ljudskih kostiju (oltari, sviječnjaci, lusteri...nešto stvarno posebno). Može se, na dolasku ili odlasku, svratiti u Český Krumlov, gradić koji je cijeli spomenik nulte kategorije i pod zaštitom UNESCO-a.
Možemo se dogovoriti za bilo što.
Što se broja ljudi tiće, može vas biti i 20. U tom slučaju ćemo to oglasiti po gradu pa naći ljude da popune bus. Sve se može.[/quote]
[color=red]ovo sve dobro zvuci.
jesi siguran da se mozemo dogovorit za "bilo sto"?
:P
dobro necu vise.

sto se ovog tice...
[/color]

[quote="zrzy"]
Što se ovoga tiće, već sam rekao da se za bilo kakav izlet možemo dogovoriti. Ovo sve je jako lijepo napisano, no tu nema ništa posebno. I sve osim razgledavanja grada je fakultativno pa bi, ako bi netko išao na sve, umjesto 300, ispalo 400 eura. Aj ti meni napiši šta bi vi sve htjeli vidjeti i raditi pa vam ja složim program. Razgledavanja Praga sa stručnim vodičem nisu upitna (imam čovjeka koji je u Pragu završio tečaj za vodiča), a za sve ostalo se možemo dogovoriti.
[/quote]
[color=red]
ok.
prvo 305+ 15 +15=335 <400.
ok.
drugo. nemoj mi rec da je u onih 150 eura uracunato i ulaznice u sve muzeje koje mozemo obici i slicno. jer onda odma idemo. ja cu ih pogledat sve. maraton!
jako mi je tesko ovak napamet rec sta bi htio vidjet i radit u pragu. ti znas prag jako dobro, ja ne znam uopce. sve sto ja znam je napisano u onom programu gore. i on je napisan bas prema tome sto smo rekli da ocemo nes vidjet a opet imat nesto malo svojeg vremena da ocemo vidjet pivske krigle prazne al ne opet ne toliko da ne prepoznajemo da vise nismo u zagrebu. programje napisad dosta uravnotezeno... i kaj da ti kazem. mi bi tak nesto. mogu ti opet kopij-pejstat progrem al to bas i nema nekog smisla..
trece.
nama se bas i nede s nekim rendom ljudima iz grada. naravno da bi htjeli da nam bude jeftinije jer nas ide vise al da s nama idu pet bakica kojima smeta buka, pet bbb-ovca (protiv njih neam nis generalno) koji non stop rade buku i jos pet ljudi koji su alergicni na matematicare...bas i ne.
dobro, ajd ni protiv bakica neam nis generalno.
ma niti protiv alergicara.
al htio sam rec da se mi svi znamo i da sad nagurat deset stranih ljudi medju nas i nije bas prirodno. pala je ideja da pozovemo fizicare da idu s nama jer i njih ima malo, a oni se prilicno prirodno ukalapaju medju nas...
i sad... kad oduzmes tri dana od kojih du oba nocenja, dva izleta, i dodas da ide jos 10 ljudi...(ili inverz od toga na tvoj program), ne znam koliko bi se te dvije ponude razlikovale.
zato!
mislim da bi se trebali nac, recimo za tjedan dana, kad se broj ljudi jos malo iskristalizira da se malo ozbiljnije dogovorimo. evo ti probaj osmislit program kao sto je onaj gore, a mi cemo probat skupit sto vise ljudi.

e, da i zadnja stvar sto se tice posebnosti, potrebno je puno vise od svijecnjaka od ljickih kostiju da bi se to pamtilo onako da se ne smije prepricavat, a u eku sodomu i gomoru poput amsterdama ionako ne idemo... hocu rec, ona crkvica i sve sto si rekao zvuci super i da mozemo tamo ic al ne moras se trudit organizirat nesto preposebno, nek bude uravnotezeno i ok, a mi bi se trebali potrudit da nam bude preposebno.

i kao sto to ona stara kaze:
serem rijetko ali cesto.

nadam se da te nisam pervise izgnjavio, vec sam samog sebe izgnjavio s tim apsolvenckim, pa sad moram druge.
cujemo se...
[/color]
zrzy (napisa):


Može biti noćenja kolko god hoćete. Mogući su izleti, ali mislim da vam se ne isplati ići u Plzen'. Treba se voziti cca. 3 sata do tamo pa još tolko natrag, a nemate šta posebno za vidjeti, a ako želite posjetiti neku pivovaru, mogu srediti posjet pivovari Staropramen u Pragu.


gle, mozda nisi prepoznao istinsku ljubav, al sad cu ti ja objasniti. da moram ic pieske u plzen po tu pivi, iso bi. kaj mi je tri sata. nis. to mi je san otkad sam bio jos embrij. otic u neku pokrajinsku lokalnu pivovaru... nije mi isto pit erdinger u minhenu i u erdingeru. meni se tamo jako ide. nemoj ti meni plzen... a da mozemo otic u staropramen. mozemo. i trebamo. u onom programi je ionako predvidjen posjet jos nekoj pivnici u pragu. ceska je prepoznata po pivu da bi se zadovoljio samo s jednom. pivom. to ko da dodjem u hrvatcku i samo jednom umocim. noge u more.

Razz Razz Razz
zrzy (napisa):

U Karlove Vary bi bilo lijepo otići, ali bi bilo bolje onda da to bude dio puta, tj. da se ode tamo na noć ili dvije. Ako se bude samo u Pragu, onda se može otići do bližih mjesta. Recimo u Kutnu Horu, gdje ima jedna lijepa i velika katedrala, grad je dosta lijep, a ima i jedna crkvica u kojoj je sve napravljeno od ljudskih kostiju (oltari, sviječnjaci, lusteri...nešto stvarno posebno). Može se, na dolasku ili odlasku, svratiti u Český Krumlov, gradić koji je cijeli spomenik nulte kategorije i pod zaštitom UNESCO-a.
Možemo se dogovoriti za bilo što.
Što se broja ljudi tiće, može vas biti i 20. U tom slučaju ćemo to oglasiti po gradu pa naći ljude da popune bus. Sve se može.

ovo sve dobro zvuci.
jesi siguran da se mozemo dogovorit za "bilo sto"?
Razz
dobro necu vise.

sto se ovog tice...


zrzy (napisa):

Što se ovoga tiće, već sam rekao da se za bilo kakav izlet možemo dogovoriti. Ovo sve je jako lijepo napisano, no tu nema ništa posebno. I sve osim razgledavanja grada je fakultativno pa bi, ako bi netko išao na sve, umjesto 300, ispalo 400 eura. Aj ti meni napiši šta bi vi sve htjeli vidjeti i raditi pa vam ja složim program. Razgledavanja Praga sa stručnim vodičem nisu upitna (imam čovjeka koji je u Pragu završio tečaj za vodiča), a za sve ostalo se možemo dogovoriti.


ok.
prvo 305+ 15 +15=335 <400.
ok.
drugo. nemoj mi rec da je u onih 150 eura uracunato i ulaznice u sve muzeje koje mozemo obici i slicno. jer onda odma idemo. ja cu ih pogledat sve. maraton!
jako mi je tesko ovak napamet rec sta bi htio vidjet i radit u pragu. ti znas prag jako dobro, ja ne znam uopce. sve sto ja znam je napisano u onom programu gore. i on je napisan bas prema tome sto smo rekli da ocemo nes vidjet a opet imat nesto malo svojeg vremena da ocemo vidjet pivske krigle prazne al ne opet ne toliko da ne prepoznajemo da vise nismo u zagrebu. programje napisad dosta uravnotezeno... i kaj da ti kazem. mi bi tak nesto. mogu ti opet kopij-pejstat progrem al to bas i nema nekog smisla..
trece.
nama se bas i nede s nekim rendom ljudima iz grada. naravno da bi htjeli da nam bude jeftinije jer nas ide vise al da s nama idu pet bakica kojima smeta buka, pet bbb-ovca (protiv njih neam nis generalno) koji non stop rade buku i jos pet ljudi koji su alergicni na matematicare...bas i ne.
dobro, ajd ni protiv bakica neam nis generalno.
ma niti protiv alergicara.
al htio sam rec da se mi svi znamo i da sad nagurat deset stranih ljudi medju nas i nije bas prirodno. pala je ideja da pozovemo fizicare da idu s nama jer i njih ima malo, a oni se prilicno prirodno ukalapaju medju nas...
i sad... kad oduzmes tri dana od kojih du oba nocenja, dva izleta, i dodas da ide jos 10 ljudi...(ili inverz od toga na tvoj program), ne znam koliko bi se te dvije ponude razlikovale.
zato!
mislim da bi se trebali nac, recimo za tjedan dana, kad se broj ljudi jos malo iskristalizira da se malo ozbiljnije dogovorimo. evo ti probaj osmislit program kao sto je onaj gore, a mi cemo probat skupit sto vise ljudi.

e, da i zadnja stvar sto se tice posebnosti, potrebno je puno vise od svijecnjaka od ljickih kostiju da bi se to pamtilo onako da se ne smije prepricavat, a u eku sodomu i gomoru poput amsterdama ionako ne idemo... hocu rec, ona crkvica i sve sto si rekao zvuci super i da mozemo tamo ic al ne moras se trudit organizirat nesto preposebno, nek bude uravnotezeno i ok, a mi bi se trebali potrudit da nam bude preposebno.

i kao sto to ona stara kaze:
serem rijetko ali cesto.

nadam se da te nisam pervise izgnjavio, vec sam samog sebe izgnjavio s tim apsolvenckim, pa sad moram druge.
cujemo se...



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zrzy
Gost





PostPostano: 21:29 pon, 12. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina, 305+15+15=400 Al još uz to ide barem i vožnja po Vltavi. Jesu vam ulaznice u muzeje i pivovaru uračunati u cijenu?

Kad sam napisao da bih stavio oglase po gradu, nisam to baš doslovno tako mislio. Stavio bih ih po svom faksu, tak da bi to bila studentska ekipa. Zašto bi vam smetalo da uz vas 25 ide još 10-20 ljudi s FF-a? (uglavnom cura).

Malo brkaš pivnicu i pivovaru. U Pragu imaš ogromnu pivnicu u kojoj se toći samo plzenjsko pivo.
Istina, 305+15+15=400 Al još uz to ide barem i vožnja po Vltavi. Jesu vam ulaznice u muzeje i pivovaru uračunati u cijenu?

Kad sam napisao da bih stavio oglase po gradu, nisam to baš doslovno tako mislio. Stavio bih ih po svom faksu, tak da bi to bila studentska ekipa. Zašto bi vam smetalo da uz vas 25 ide još 10-20 ljudi s FF-a? (uglavnom cura).

Malo brkaš pivnicu i pivovaru. U Pragu imaš ogromnu pivnicu u kojoj se toći samo plzenjsko pivo.


[Vrh]
zrzy
Gost





PostPostano: 22:19 pon, 12. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo mog prijedloga:

[color=blue]Prva noć: Polazak iz Zagreba sa Ciboninog parkirališta u 22:00

Prvi dan: Dolazak u Karlove Vary oko 13:00 sati. Smještaj u hotel; Poslije ručka razgled grada; Ostatak dana (i noći) slobodan.

Drugi dan: Odlazak u Plzen'. Razgled grada, posjet pivovari i muzeju piva, nakon ručka polazak za Prag. Dolazak u Prag u večernjim satima. Smještaj u hotel; Večer i noć slobodni.

Treći dan: Doručak; Poslije doručka razgled starog dijela grada (Prašna brana, Stare mesto, Karlův most, Hradčany (katedrala sv Vita, Zlata ulička)) s vodičem. Popodne i večer (a bogami i noć) slobodni za vlastite programe.

4. dan: Poslije doručka moguć fakultatvni posjet pivovari Staropramen. Popodne, večer i noć slobodni za vlastite programe.

5. dan: Poslije doručka moguć fakultativni izlet u Kutnu Horu (u gradu se nalaze jedna lijepa i velika katedrala i (kao što već napisah) crkvica u kojoj je sve napravljeno od ljudskih kostiju (to se ne opisuje, to se mora vidjeti). Popodne i večer slobodni za vlastite programe.

6. dan potpuno slobodan

7. dan: polazak iz Praga poslije doručka (oko 10:00). Kratko stajanje (sat-dva) u nekom gradiću (Česky Krumlov ili Telč, oba pod zaštitom UNESCO-a); Dolazak u Zagreb oko 22:00
[/color]

[color=darkblue]Cijene:
ako ide 25 ljudi - 185 eura
ako ide 30 ljudi - 175 eura
ako ide 35 ljudi - 165 eura
ako ide 40 ljudi - 155 eura
ako ide 45 ljudi - 145 eura

U cijenu je uračunato:
- Prijevoz autobusom (tv+video)
- Jedno noćenje u Karlovym Varyma
- 5 noćenja s doručkom u Pragu
- Obilazak gradova u pratnji stručnog vodiča
- Organizacija i vodstvo putovanja

U cijenu nije uračunato:
Posjet pivovarama (za Staropramen je upad 25 kuna, za Plzenjsku ne znam), izlet u Kutnu Horu (mora ići najmanje 15 ljudi, a cijena bi bila 10-15 eura - po dogovoru sa vozačem)

Vožnja brodom po Vltavi košta 40-ak kuna (prema mom skromnom mišljenju, ne isplati se)
Ulaznice u muzeje su od 15 do 50 kuna.

Ako biste htjeli organizirane večere u hotelu ili pivnicama u Pragu, cijena bi bila viša za 30-ak eura (tj. 5-6 eura po večeri)
[/color]

Eto, to je moj prijedlog. Uvjeren sam da nigdje nećete dobiti povoljnije.
Ajde, ak ti nije bed, napiši što je uključenu u cijenu one agencije. Tek tolko da se sve to može usporediti.

Pozdrav
Evo mog prijedloga:

Prva noć: Polazak iz Zagreba sa Ciboninog parkirališta u 22:00

Prvi dan: Dolazak u Karlove Vary oko 13:00 sati. Smještaj u hotel; Poslije ručka razgled grada; Ostatak dana (i noći) slobodan.

Drugi dan: Odlazak u Plzen'. Razgled grada, posjet pivovari i muzeju piva, nakon ručka polazak za Prag. Dolazak u Prag u večernjim satima. Smještaj u hotel; Večer i noć slobodni.

Treći dan: Doručak; Poslije doručka razgled starog dijela grada (Prašna brana, Stare mesto, Karlův most, Hradčany (katedrala sv Vita, Zlata ulička)) s vodičem. Popodne i večer (a bogami i noć) slobodni za vlastite programe.

4. dan: Poslije doručka moguć fakultatvni posjet pivovari Staropramen. Popodne, večer i noć slobodni za vlastite programe.

5. dan: Poslije doručka moguć fakultativni izlet u Kutnu Horu (u gradu se nalaze jedna lijepa i velika katedrala i (kao što već napisah) crkvica u kojoj je sve napravljeno od ljudskih kostiju (to se ne opisuje, to se mora vidjeti). Popodne i večer slobodni za vlastite programe.

6. dan potpuno slobodan

7. dan: polazak iz Praga poslije doručka (oko 10:00). Kratko stajanje (sat-dva) u nekom gradiću (Česky Krumlov ili Telč, oba pod zaštitom UNESCO-a); Dolazak u Zagreb oko 22:00


Cijene:
ako ide 25 ljudi - 185 eura
ako ide 30 ljudi - 175 eura
ako ide 35 ljudi - 165 eura
ako ide 40 ljudi - 155 eura
ako ide 45 ljudi - 145 eura

U cijenu je uračunato:
- Prijevoz autobusom (tv+video)
- Jedno noćenje u Karlovym Varyma
- 5 noćenja s doručkom u Pragu
- Obilazak gradova u pratnji stručnog vodiča
- Organizacija i vodstvo putovanja

U cijenu nije uračunato:
Posjet pivovarama (za Staropramen je upad 25 kuna, za Plzenjsku ne znam), izlet u Kutnu Horu (mora ići najmanje 15 ljudi, a cijena bi bila 10-15 eura - po dogovoru sa vozačem)

Vožnja brodom po Vltavi košta 40-ak kuna (prema mom skromnom mišljenju, ne isplati se)
Ulaznice u muzeje su od 15 do 50 kuna.

Ako biste htjeli organizirane večere u hotelu ili pivnicama u Pragu, cijena bi bila viša za 30-ak eura (tj. 5-6 eura po večeri)


Eto, to je moj prijedlog. Uvjeren sam da nigdje nećete dobiti povoljnije.
Ajde, ak ti nije bed, napiši što je uključenu u cijenu one agencije. Tek tolko da se sve to može usporediti.

Pozdrav


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 6:36 uto, 13. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zrzy"]Vožnja brodom po Vltavi košta 40-ak kuna (prema mom skromnom mišljenju, ne isplati se)
Ulaznice u muzeje su od 15 do 50 kuna.[/quote]

Voznja Vltavom je simpratican i opustajuc dogadjaj. :) Ipak, slazem se da je 40ak kn malo previse... :(

[b]Savjet:[/b] Gdje god da idete, nosite Xice za sobom. To vam je dokaz da ste studenti (koji se prihvaca i "vani"), pa dobijate solidne popuste na crkve, muzeje i dosta slicnih mjesta. Neka vam ne bude neugodno pitati za studentski popust i ako kazu "ok" onda izvaditi Xicu. Ja to jos uvijek koristim... 8) Madjarska, Ceska, Irska,... :D
zrzy (napisa):
Vožnja brodom po Vltavi košta 40-ak kuna (prema mom skromnom mišljenju, ne isplati se)
Ulaznice u muzeje su od 15 do 50 kuna.


Voznja Vltavom je simpratican i opustajuc dogadjaj. Smile Ipak, slazem se da je 40ak kn malo previse... Sad

Savjet: Gdje god da idete, nosite Xice za sobom. To vam je dokaz da ste studenti (koji se prihvaca i "vani"), pa dobijate solidne popuste na crkve, muzeje i dosta slicnih mjesta. Neka vam ne bude neugodno pitati za studentski popust i ako kazu "ok" onda izvaditi Xicu. Ja to jos uvijek koristim... Cool Madjarska, Ceska, Irska,... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 14:31 uto, 13. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

PROGRAM u_mraku_s_ledja_dok_spavaju;
TYPE
Kategorija={smislite sami što};
VAR
Kategorija_mislioci: Kategorija;
BEGIN
Kategorija_mislioci := Kategorija_mislioci + "Ana Radić";
END.
PROGRAM u_mraku_s_ledja_dok_spavaju;
TYPE
Kategorija={smislite sami što};
VAR
Kategorija_mislioci: Kategorija;
BEGIN
Kategorija_mislioci := Kategorija_mislioci + "Ana Radić";
END.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 14:55 uto, 13. 5. 2003    Naslov: kometar na komentar. Citirajte i odgovorite

[quote="zrzy"]Istina, 305+15+15=400 Al još uz to ide barem i vožnja po Vltavi. Jesu vam ulaznice u muzeje i pivovaru uračunati u cijenu?
[/quote]
[color=red]ovo opet ne kuzim.
u kojoj je to bazi??
i zakljucak mi je sad pomalo izmakao.
:???:
no.
ulaznice u muzeje i objekte koji su navedeni u programu (mislim da ih nisam bas sve napiso jer mi se nije dalo) da, u ostale ocito ne , u pivovaru da. (u onih fakultativnih petnejst eura)
[/color]

[quote="zrzy"]
Kad sam napisao da bih stavio oglase po gradu, nisam to baš doslovno tako mislio. Stavio bih ih po svom faksu, tak da bi to bila studentska ekipa. Zašto bi vam smetalo da uz vas 25 ide još 10-20 ljudi s FF-a? (uglavnom cura).
[/quote]
[color=red]
nisam ni rekao da bi me smetalo da ide 20 FF-ovaca s nama. al nisi to ni rekao. al mi je onda sjevnulo da bi ipak mogli prvo pitat fizicare s kojima se znamo i kojih je takodjer malo i koji se dobro uklapaju s nama. (uglavnom decki)
kaj je na vasem faksu dovoljno ostavit oglas i ljudi se jave?
zvuci mi nestvarno nakon iskustva koje sam dobio na ovom fakxu...
[/color]
[quote="zrzy"]

Malo brkaš pivnicu i pivovaru. U Pragu imaš ogromnu pivnicu u kojoj se toći samo plzenjsko pivo.[/quote]
[color=red]
kad sam ja bio mali matak (onaj isti s popisa) mi je pricao o tim PIVOVARAMA u zabacenim djelovima svijeta koje imaju svoje lokalne male PIVNICE u kojima se toci ono najnajfinije... ako to nije tako... onda moj zivot vise nema smisla.
pa to bi bilo ko da u amsteldamu odes u crvenu cetvrt i ono budu sve izlozbeni primjerci. neke frizerke.
dobro, mozd mi primjer i nije najbolji. htio sam samo rec da medju tolkim pivom , mislim pise "grad piva" ne bit u mogucnosti popit pivo , dva , deset (zadni zarez je suvisan)
ustvari ne znam, mozda je ono pivo u plzenjskoj tocionicu u pragu isto, al kajjaznam, vidjet kak sve to nastaje, kak to izgleda... i k tome posjetit pivnicu... jos uvijek mi to ful dobro zvuci...
[/color]
zrzy (napisa):
Istina, 305+15+15=400 Al još uz to ide barem i vožnja po Vltavi. Jesu vam ulaznice u muzeje i pivovaru uračunati u cijenu?

ovo opet ne kuzim.
u kojoj je to bazi??
i zakljucak mi je sad pomalo izmakao.
Confused
no.
ulaznice u muzeje i objekte koji su navedeni u programu (mislim da ih nisam bas sve napiso jer mi se nije dalo) da, u ostale ocito ne , u pivovaru da. (u onih fakultativnih petnejst eura)


zrzy (napisa):

Kad sam napisao da bih stavio oglase po gradu, nisam to baš doslovno tako mislio. Stavio bih ih po svom faksu, tak da bi to bila studentska ekipa. Zašto bi vam smetalo da uz vas 25 ide još 10-20 ljudi s FF-a? (uglavnom cura).


nisam ni rekao da bi me smetalo da ide 20 FF-ovaca s nama. al nisi to ni rekao. al mi je onda sjevnulo da bi ipak mogli prvo pitat fizicare s kojima se znamo i kojih je takodjer malo i koji se dobro uklapaju s nama. (uglavnom decki)
kaj je na vasem faksu dovoljno ostavit oglas i ljudi se jave?
zvuci mi nestvarno nakon iskustva koje sam dobio na ovom fakxu...

zrzy (napisa):


Malo brkaš pivnicu i pivovaru. U Pragu imaš ogromnu pivnicu u kojoj se toći samo plzenjsko pivo.


kad sam ja bio mali matak (onaj isti s popisa) mi je pricao o tim PIVOVARAMA u zabacenim djelovima svijeta koje imaju svoje lokalne male PIVNICE u kojima se toci ono najnajfinije... ako to nije tako... onda moj zivot vise nema smisla.
pa to bi bilo ko da u amsteldamu odes u crvenu cetvrt i ono budu sve izlozbeni primjerci. neke frizerke.
dobro, mozd mi primjer i nije najbolji. htio sam samo rec da medju tolkim pivom , mislim pise "grad piva" ne bit u mogucnosti popit pivo , dva , deset (zadni zarez je suvisan)
ustvari ne znam, mozda je ono pivo u plzenjskoj tocionicu u pragu isto, al kajjaznam, vidjet kak sve to nastaje, kak to izgleda... i k tome posjetit pivnicu... jos uvijek mi to ful dobro zvuci...



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all


Zadnja promjena: dudo; 15:35 uto, 13. 5. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 15:28 uto, 13. 5. 2003    Naslov: to prijedlog! to se trazi! Citirajte i odgovorite

[quote="zrzy"]Evo mog prijedloga:

[color=blue]Prva noć: Polazak iz Zagreba sa Ciboninog parkirališta u 22:00

Prvi dan: Dolazak u Karlove Vary oko 13:00 sati. Smještaj u hotel; Poslije ručka razgled grada; Ostatak dana (i noći) slobodan.

Drugi dan: Odlazak u Plzen'. Razgled grada, posjet pivovari i muzeju piva, nakon ručka polazak za Prag. Dolazak u Prag u večernjim satima. Smještaj u hotel; Večer i noć slobodni.

Treći dan: Doručak; Poslije doručka razgled starog dijela grada (Prašna brana, Stare mesto, Karlův most, Hradčany (katedrala sv Vita, Zlata ulička)) s vodičem. Popodne i večer (a bogami i noć) slobodni za vlastite programe.

4. dan: Poslije doručka moguć fakultatvni posjet pivovari Staropramen. Popodne, večer i noć slobodni za vlastite programe.

5. dan: Poslije doručka moguć fakultativni izlet u Kutnu Horu (u gradu se nalaze jedna lijepa i velika katedrala i (kao što već napisah) crkvica u kojoj je sve napravljeno od ljudskih kostiju (to se ne opisuje, to se mora vidjeti). Popodne i večer slobodni za vlastite programe.

6. dan potpuno slobodan

7. dan: polazak iz Praga poslije doručka (oko 10:00). Kratko stajanje (sat-dva) u nekom gradiću (Česky Krumlov ili Telč, oba pod zaštitom UNESCO-a); Dolazak u Zagreb oko 22:00
[/color]
[/quote]
[color=red]
ok. ovo je sve bejzikli oke, samo mi je mozda malo puno tog slobodnog. boijm se da cu pocet radit gluposti. ljudima ne treba pustat previse slobode. cini mi se da sartre ima nes pametno o tom...
[/color]
[quote="zrzy"]
[color=darkblue]Cijene:
ako ide 25 ljudi - 185 eura
ako ide 30 ljudi - 175 eura
ako ide 35 ljudi - 165 eura
ako ide 40 ljudi - 155 eura
ako ide 45 ljudi - 145 eura

U cijenu je uračunato:
- Prijevoz autobusom (tv+video)
- Jedno noćenje u Karlovym Varyma
- 5 noćenja s doručkom u Pragu
- Obilazak gradova u pratnji stručnog vodiča
- Organizacija i vodstvo putovanja

U cijenu nije uračunato:
Posjet pivovarama (za Staropramen je upad 25 kuna, za Plzenjsku ne znam), izlet u Kutnu Horu (mora ići najmanje 15 ljudi, a cijena bi bila 10-15 eura - po dogovoru sa vozačem)

Vožnja brodom po Vltavi košta 40-ak kuna (prema mom skromnom mišljenju, ne isplati se)
Ulaznice u muzeje su od 15 do 50 kuna.

Ako biste htjeli organizirane večere u hotelu ili pivnicama u Pragu, cijena bi bila viša za 30-ak eura (tj. 5-6 eura po večeri)
[/color]

Eto, to je moj prijedlog. Uvjeren sam da nigdje nećete dobiti povoljnije.
Ajde, ak ti nije bed, napiši što je uključenu u cijenu one agencije. Tek tolko da se sve to može usporediti.

Pozdrav[/quote]
[color=red]
ookej. idemo racunati.
pretpostavimo da nas ide dvajspet ili vise, al recimo dvajspet. (nadam se da necemo doc do kontradikcije...)
dakle 185 eura.
u onom programu imamo vecere, pa mogu dodat onih 30 eura laka srca. makar mi se cini da mi pojedemo i koji euro vise bez beda...
215 eura.
dodamo za staropramen 5 eura (ne da mi se dodavat tri i pol)
220 eura.
za plzen bi vjerojatno trebalo dodat takodjer petnajstak eura
235 eura.
dodamo kutnu horu , evo, 10 eura, optimisticno
245 eura.
(nisu nam uracunati muzei i pretpostavka za veceru e nadam se dostatna)

onaj program je 335 eura sa svim dodanim , oduzmem 40 eura jer maknem jedan dan- bec da bude lakse za usporedit...
290 eura.
a cijena ukljucuje:
-voznju udobnim (ovo mi je najbolje kad napisu:) autobusom po programu
- 1 nocnje u budimpesti u hotelu turisticek kategorije
-vecera u "csardi s folklornim programom
-4 polupansiona (dorucak+ vecera) + 1 nocenje s doruckom u turistickom hotelu u pragu
- vecera u pivnici
- turistickog pratitelja
-organizaciju i realizaciju programa
doplate:
-cjelodnevni izlet u plzen s posjetom pivnici i ruckom u lokalnom resoranu 15 eura
- cjelodnevni izlet u karlove vare: posjet tvornici kristal ili tvornici becherovke 15 eura
- ulaznice za muzeje i objekte koji nisu navedeni u programu (ja ih nisam bas sve prepisivao jer mi se nije dalo...)

konkluzn:
razlika je: u tim vecericama, u tom sto prvom programu ima nesto vise programa i ukljucene su posjete nekim muzejima i 45 eura...
no sad si imamo kaj za razmisljat i dogovorit se.
hvala ti.
[/color]
zrzy (napisa):
Evo mog prijedloga:

Prva noć: Polazak iz Zagreba sa Ciboninog parkirališta u 22:00

Prvi dan: Dolazak u Karlove Vary oko 13:00 sati. Smještaj u hotel; Poslije ručka razgled grada; Ostatak dana (i noći) slobodan.

Drugi dan: Odlazak u Plzen'. Razgled grada, posjet pivovari i muzeju piva, nakon ručka polazak za Prag. Dolazak u Prag u večernjim satima. Smještaj u hotel; Večer i noć slobodni.

Treći dan: Doručak; Poslije doručka razgled starog dijela grada (Prašna brana, Stare mesto, Karlův most, Hradčany (katedrala sv Vita, Zlata ulička)) s vodičem. Popodne i večer (a bogami i noć) slobodni za vlastite programe.

4. dan: Poslije doručka moguć fakultatvni posjet pivovari Staropramen. Popodne, večer i noć slobodni za vlastite programe.

5. dan: Poslije doručka moguć fakultativni izlet u Kutnu Horu (u gradu se nalaze jedna lijepa i velika katedrala i (kao što već napisah) crkvica u kojoj je sve napravljeno od ljudskih kostiju (to se ne opisuje, to se mora vidjeti). Popodne i večer slobodni za vlastite programe.

6. dan potpuno slobodan

7. dan: polazak iz Praga poslije doručka (oko 10:00). Kratko stajanje (sat-dva) u nekom gradiću (Česky Krumlov ili Telč, oba pod zaštitom UNESCO-a); Dolazak u Zagreb oko 22:00



ok. ovo je sve bejzikli oke, samo mi je mozda malo puno tog slobodnog. boijm se da cu pocet radit gluposti. ljudima ne treba pustat previse slobode. cini mi se da sartre ima nes pametno o tom...

zrzy (napisa):

Cijene:
ako ide 25 ljudi - 185 eura
ako ide 30 ljudi - 175 eura
ako ide 35 ljudi - 165 eura
ako ide 40 ljudi - 155 eura
ako ide 45 ljudi - 145 eura

U cijenu je uračunato:
- Prijevoz autobusom (tv+video)
- Jedno noćenje u Karlovym Varyma
- 5 noćenja s doručkom u Pragu
- Obilazak gradova u pratnji stručnog vodiča
- Organizacija i vodstvo putovanja

U cijenu nije uračunato:
Posjet pivovarama (za Staropramen je upad 25 kuna, za Plzenjsku ne znam), izlet u Kutnu Horu (mora ići najmanje 15 ljudi, a cijena bi bila 10-15 eura - po dogovoru sa vozačem)

Vožnja brodom po Vltavi košta 40-ak kuna (prema mom skromnom mišljenju, ne isplati se)
Ulaznice u muzeje su od 15 do 50 kuna.

Ako biste htjeli organizirane večere u hotelu ili pivnicama u Pragu, cijena bi bila viša za 30-ak eura (tj. 5-6 eura po večeri)


Eto, to je moj prijedlog. Uvjeren sam da nigdje nećete dobiti povoljnije.
Ajde, ak ti nije bed, napiši što je uključenu u cijenu one agencije. Tek tolko da se sve to može usporediti.

Pozdrav


ookej. idemo racunati.
pretpostavimo da nas ide dvajspet ili vise, al recimo dvajspet. (nadam se da necemo doc do kontradikcije...)
dakle 185 eura.
u onom programu imamo vecere, pa mogu dodat onih 30 eura laka srca. makar mi se cini da mi pojedemo i koji euro vise bez beda...
215 eura.
dodamo za staropramen 5 eura (ne da mi se dodavat tri i pol)
220 eura.
za plzen bi vjerojatno trebalo dodat takodjer petnajstak eura
235 eura.
dodamo kutnu horu , evo, 10 eura, optimisticno
245 eura.
(nisu nam uracunati muzei i pretpostavka za veceru e nadam se dostatna)

onaj program je 335 eura sa svim dodanim , oduzmem 40 eura jer maknem jedan dan- bec da bude lakse za usporedit...
290 eura.
a cijena ukljucuje:
-voznju udobnim (ovo mi je najbolje kad napisu:) autobusom po programu
- 1 nocnje u budimpesti u hotelu turisticek kategorije
-vecera u "csardi s folklornim programom
-4 polupansiona (dorucak+ vecera) + 1 nocenje s doruckom u turistickom hotelu u pragu
- vecera u pivnici
- turistickog pratitelja
-organizaciju i realizaciju programa
doplate:
-cjelodnevni izlet u plzen s posjetom pivnici i ruckom u lokalnom resoranu 15 eura
- cjelodnevni izlet u karlove vare: posjet tvornici kristal ili tvornici becherovke 15 eura
- ulaznice za muzeje i objekte koji nisu navedeni u programu (ja ih nisam bas sve prepisivao jer mi se nije dalo...)

konkluzn:
razlika je: u tim vecericama, u tom sto prvom programu ima nesto vise programa i ukljucene su posjete nekim muzejima i 45 eura...
no sad si imamo kaj za razmisljat i dogovorit se.
hvala ti.



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zrzy
Gost





PostPostano: 17:49 sri, 14. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]u onom programu imamo vecere, pa mogu dodat onih 30 eura laka srca. makar mi se cini da mi pojedemo i koji euro vise bez beda[/quote]

Pa neće vam oni dati da jedete što hoćete. Napravi vam se određen menu i to je to. 30 eura je 900-tinjak čeških kruna. 900:6=150. Ja nikad u češkoj nisam pojeo jelo skuplje od 120 kruna (to je najskuplje koje sam jeo, uglavnom plačam oko 100). Meni osobno je glupo raditi večere u hotelu. Mislim da je puno bolje da može večerati tko gdje hoće. Može se rezervirati i određen broj mjesta u nekoj pivnici pa jede i tko što hoće. Ovako jedete u hotelu ono što vam oni daju. Reci sam, dal bi tebi bilo bolje večerati u hotelu ili pivnici?


[quote]onaj program je 335 eura sa svim dodanim , oduzmem 40 eura jer maknem jedan dan- bec da bude lakse za usporedit...
290 eura.
a cijena ukljucuje:
-voznju udobnim (ovo mi je najbolje kad napisu:) autobusom po programu
- 1 nocnje u budimpesti u hotelu turisticek kategorije
-vecera u "csardi s folklornim programom
-4 polupansiona (dorucak+ vecera) + 1 nocenje s doruckom u turistickom hotelu u pragu
- vecera u pivnici
- turistickog pratitelja
-organizaciju i realizaciju programa
doplate:
-cjelodnevni izlet u plzen s posjetom pivnici i ruckom u lokalnom resoranu 15 eura
- cjelodnevni izlet u karlove vare: posjet tvornici kristal ili tvornici becherovke 15 eura
- ulaznice za muzeje i objekte koji nisu navedeni u programu (ja ih nisam bas sve prepisivao jer mi se nije dalo...)
[/quote]

Ali ako odbiješ Beč, onda tu imaš jedan dan manje nego kod mene. Ako beč želiš zamijeniti Pragom (tak da bude isto dana) onda na to moraš dodati otprilike barem 25 eura. 290+25=315

Što se muzeja tiće, zar nije bolje otići u one muzeje koji te zanimaju, nego u one u koje te oni žele voditi? Možda će netko htjeti posjetiti samo jedan muzej, netko dva, netko niti jedan... Zašto da onda ti ljudi plačaju više ako to neće iskotistiti (a vjeruj mi, znam puno ljudi koji su planirali posječivati muzeje, a onda ih ponese atmosfera u gradu i ne bude ništa od toga)

[quote]a cijena ukljucuje:
-voznju udobnim (ovo mi je najbolje kad napisu:) autobusom po programu
- 1 nocnje u budimpesti u hotelu turisticek kategorije
-vecera u "csardi s folklornim programom
-4 polupansiona (dorucak+ vecera) + 1 nocenje s doruckom u turistickom hotelu u pragu
- vecera u pivnici
- turistickog pratitelja
-organizaciju i realizaciju programa
doplate:
-cjelodnevni izlet u plzen s posjetom pivnici i ruckom u lokalnom resoranu 15 eura
- cjelodnevni izlet u karlove vare: posjet tvornici kristal ili tvornici becherovke 15 eura
- ulaznice za muzeje i objekte koji nisu navedeni u programu (ja ih nisam bas sve prepisivao jer mi se nije dalo...)
[/quote]

Gdje tu piše da su u cijenu uključene ulaznice u muzeje?
Kako vam je jedan kolega već napisao, većina muzeja priznaje iksice i daje popuste za studente. Mislim da bi vam zbog toga bilo jeftinije da si sami birate u koje ćete muzeje i sami kupujete ulaznice.
Ja sam imao loših iskustava s tim. Kad sam išao u Beč s jednom našom agencijom, uzelu su nam za ulaz u jedan muzej 15 eura. Kasnije sam saznao da je cijena 9 eura.

Ne piše i da su vam ulaznice u pivovare uključene u cijenu. Ne bih se iznenadio da vas traže novac za ulaz kad dođete tamo.

Predlažem ti da zatražiš od njih točan popis lokacija za koje su vam ulaznice uključene u cijenu pa onda procijeno jel to to ili nije.

[quote]razlika je: u tim vecericama, u tom sto prvom programu ima nesto vise programa[/quote]

Ne bih rekao da ima više programa. Stvar je u tome što ja ne znam napisati to tako lijepo kao oni (jebiga, ja sam iskren i ne znam uljepšavati stvari)

No, za razliku od njih, ja bih vam po dolasku u Prag dao popis mjesta gdje se dobro i jeftino jede, gdje je najbolje pivo (otkrio sam jednu mini-pivovaru u kojoj prave najbolje pivo na svijetu), klubove i diskoteke s dobrim programima, mjenjačnicu koja daje najbolji tečaj, gdje se pije najbolja kava (u češkoj je kava užasna (dal se to uopće može nazvati kavom?), no ja otkrih u samom centru jedan birc koji drže ljudi iz Siska i imaju Franckovu kavu) i sl.

[quote]Istina, 305+15+15=400 Al još uz to ide barem i vožnja po Vltavi. Jesu vam ulaznice u muzeje i pivovaru uračunati u cijenu?


ovo opet ne kuzim.
u kojoj je to bazi?? [/quote]

Sorry, ovo je bio tipfeler. Nisam baš tako loš u matematici :)

[quote]nisam ni rekao da bi me smetalo da ide 20 FF-ovaca s nama. al nisi to ni rekao. al mi je onda sjevnulo da bi ipak mogli prvo pitat fizicare s kojima se znamo i kojih je takodjer malo i koji se dobro uklapaju s nama. (uglavnom decki)
kaj je na vasem faksu dovoljno ostavit oglas i ljudi se jave?
zvuci mi nestvarno nakon iskustva koje sam dobio na ovom fakxu...
[/quote]

Čuj, kroz FF prolazi jako puno ljudi pa se nađe dosta njih kojima se ide u Prag. Za većinu svojh putovanja ja sam oglase stavljao samo po FF-u. Čak i ako se dogovorite s fizičarima, ako bude mjesta mogu se potražiti ljudi na FF-u koji bi išli da popune autobus.


Predlažem da slijedeći tjedan jedan dan sazoveš sastanak i ja dođem i kažem ljudima što im mogu ponuditi. Mogu ponijeti i neke svoje slikice da vidite kak je meni bilo :)
Citat:
u onom programu imamo vecere, pa mogu dodat onih 30 eura laka srca. makar mi se cini da mi pojedemo i koji euro vise bez beda


Pa neće vam oni dati da jedete što hoćete. Napravi vam se određen menu i to je to. 30 eura je 900-tinjak čeških kruna. 900:6=150. Ja nikad u češkoj nisam pojeo jelo skuplje od 120 kruna (to je najskuplje koje sam jeo, uglavnom plačam oko 100). Meni osobno je glupo raditi večere u hotelu. Mislim da je puno bolje da može večerati tko gdje hoće. Može se rezervirati i određen broj mjesta u nekoj pivnici pa jede i tko što hoće. Ovako jedete u hotelu ono što vam oni daju. Reci sam, dal bi tebi bilo bolje večerati u hotelu ili pivnici?


Citat:
onaj program je 335 eura sa svim dodanim , oduzmem 40 eura jer maknem jedan dan- bec da bude lakse za usporedit...
290 eura.
a cijena ukljucuje:
-voznju udobnim (ovo mi je najbolje kad napisu:) autobusom po programu
- 1 nocnje u budimpesti u hotelu turisticek kategorije
-vecera u "csardi s folklornim programom
-4 polupansiona (dorucak+ vecera) + 1 nocenje s doruckom u turistickom hotelu u pragu
- vecera u pivnici
- turistickog pratitelja
-organizaciju i realizaciju programa
doplate:
-cjelodnevni izlet u plzen s posjetom pivnici i ruckom u lokalnom resoranu 15 eura
- cjelodnevni izlet u karlove vare: posjet tvornici kristal ili tvornici becherovke 15 eura
- ulaznice za muzeje i objekte koji nisu navedeni u programu (ja ih nisam bas sve prepisivao jer mi se nije dalo...)


Ali ako odbiješ Beč, onda tu imaš jedan dan manje nego kod mene. Ako beč želiš zamijeniti Pragom (tak da bude isto dana) onda na to moraš dodati otprilike barem 25 eura. 290+25=315

Što se muzeja tiće, zar nije bolje otići u one muzeje koji te zanimaju, nego u one u koje te oni žele voditi? Možda će netko htjeti posjetiti samo jedan muzej, netko dva, netko niti jedan... Zašto da onda ti ljudi plačaju više ako to neće iskotistiti (a vjeruj mi, znam puno ljudi koji su planirali posječivati muzeje, a onda ih ponese atmosfera u gradu i ne bude ništa od toga)

Citat:
a cijena ukljucuje:
-voznju udobnim (ovo mi je najbolje kad napisu:) autobusom po programu
- 1 nocnje u budimpesti u hotelu turisticek kategorije
-vecera u "csardi s folklornim programom
-4 polupansiona (dorucak+ vecera) + 1 nocenje s doruckom u turistickom hotelu u pragu
- vecera u pivnici
- turistickog pratitelja
-organizaciju i realizaciju programa
doplate:
-cjelodnevni izlet u plzen s posjetom pivnici i ruckom u lokalnom resoranu 15 eura
- cjelodnevni izlet u karlove vare: posjet tvornici kristal ili tvornici becherovke 15 eura
- ulaznice za muzeje i objekte koji nisu navedeni u programu (ja ih nisam bas sve prepisivao jer mi se nije dalo...)


Gdje tu piše da su u cijenu uključene ulaznice u muzeje?
Kako vam je jedan kolega već napisao, većina muzeja priznaje iksice i daje popuste za studente. Mislim da bi vam zbog toga bilo jeftinije da si sami birate u koje ćete muzeje i sami kupujete ulaznice.
Ja sam imao loših iskustava s tim. Kad sam išao u Beč s jednom našom agencijom, uzelu su nam za ulaz u jedan muzej 15 eura. Kasnije sam saznao da je cijena 9 eura.

Ne piše i da su vam ulaznice u pivovare uključene u cijenu. Ne bih se iznenadio da vas traže novac za ulaz kad dođete tamo.

Predlažem ti da zatražiš od njih točan popis lokacija za koje su vam ulaznice uključene u cijenu pa onda procijeno jel to to ili nije.

Citat:
razlika je: u tim vecericama, u tom sto prvom programu ima nesto vise programa


Ne bih rekao da ima više programa. Stvar je u tome što ja ne znam napisati to tako lijepo kao oni (jebiga, ja sam iskren i ne znam uljepšavati stvari)

No, za razliku od njih, ja bih vam po dolasku u Prag dao popis mjesta gdje se dobro i jeftino jede, gdje je najbolje pivo (otkrio sam jednu mini-pivovaru u kojoj prave najbolje pivo na svijetu), klubove i diskoteke s dobrim programima, mjenjačnicu koja daje najbolji tečaj, gdje se pije najbolja kava (u češkoj je kava užasna (dal se to uopće može nazvati kavom?), no ja otkrih u samom centru jedan birc koji drže ljudi iz Siska i imaju Franckovu kavu) i sl.

Citat:
Istina, 305+15+15=400 Al još uz to ide barem i vožnja po Vltavi. Jesu vam ulaznice u muzeje i pivovaru uračunati u cijenu?


ovo opet ne kuzim.
u kojoj je to bazi??


Sorry, ovo je bio tipfeler. Nisam baš tako loš u matematici Smile

Citat:
nisam ni rekao da bi me smetalo da ide 20 FF-ovaca s nama. al nisi to ni rekao. al mi je onda sjevnulo da bi ipak mogli prvo pitat fizicare s kojima se znamo i kojih je takodjer malo i koji se dobro uklapaju s nama. (uglavnom decki)
kaj je na vasem faksu dovoljno ostavit oglas i ljudi se jave?
zvuci mi nestvarno nakon iskustva koje sam dobio na ovom fakxu...


Čuj, kroz FF prolazi jako puno ljudi pa se nađe dosta njih kojima se ide u Prag. Za većinu svojh putovanja ja sam oglase stavljao samo po FF-u. Čak i ako se dogovorite s fizičarima, ako bude mjesta mogu se potražiti ljudi na FF-u koji bi išli da popune autobus.


Predlažem da slijedeći tjedan jedan dan sazoveš sastanak i ja dođem i kažem ljudima što im mogu ponuditi. Mogu ponijeti i neke svoje slikice da vidite kak je meni bilo Smile


[Vrh]
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 19:54 sri, 14. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red]
kak ti imas strpljenja sa mnom!
totalno sam impresioniran.
ne nalazim odgovarajuceg smajlija...
zamisli si ga.
ovo sto si mi sad ispricao mi zvuci stvarno dobro. ako je istina, ja ne znam nis o tom. al ak pojedem za pecto kuna u nekoj pivnici, imat cu ozbiljan problem. i ti isto. :D jk! jk!
jedino mi se cini da sam nes previdio kad sam maknuo jedan dan s osam dana da dobijem sedam, a nisam smio jer... :???:
no, nema veze.
nailazimo na poprilicne poteskoce u nalazenju ljudi i cini se da ce stvarno bt potrebno skupit i matematicare i fizicare i jos ljude s ff-a.
a mislis da bi oni htjeli ic s nama?
nemamo mi neki "nerds" atribut za vanjski svijet?
no...ok.
ja cu ti potpuno vjerovati, al pricu o lomaci uzmi zaozbiljno :D
ok. za koji dan ti se javim.
jel ti ok da se nadjemo na nasem fakxu? to je jedno mjesto za koje sam siguran da ga svi s popisa znaju nac.
i da, slikice bi bile super!
tejk ker.



[/color]

kak ti imas strpljenja sa mnom!
totalno sam impresioniran.
ne nalazim odgovarajuceg smajlija...
zamisli si ga.
ovo sto si mi sad ispricao mi zvuci stvarno dobro. ako je istina, ja ne znam nis o tom. al ak pojedem za pecto kuna u nekoj pivnici, imat cu ozbiljan problem. i ti isto. Very Happy jk! jk!
jedino mi se cini da sam nes previdio kad sam maknuo jedan dan s osam dana da dobijem sedam, a nisam smio jer... Confused
no, nema veze.
nailazimo na poprilicne poteskoce u nalazenju ljudi i cini se da ce stvarno bt potrebno skupit i matematicare i fizicare i jos ljude s ff-a.
a mislis da bi oni htjeli ic s nama?
nemamo mi neki "nerds" atribut za vanjski svijet?
no...ok.
ja cu ti potpuno vjerovati, al pricu o lomaci uzmi zaozbiljno Very Happy
ok. za koji dan ti se javim.
jel ti ok da se nadjemo na nasem fakxu? to je jedno mjesto za koje sam siguran da ga svi s popisa znaju nac.
i da, slikice bi bile super!
tejk ker.






_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan