Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

futbal
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 22:37 pon, 19. 5. 2003    Naslov: futbal Citirajte i odgovorite

hoce li forumasi sloziti neku ekipu za futbal pa da vidimo na kaj se trose tolke pare il cemo ga bojkotirati?
hoce li forumasi sloziti neku ekipu za futbal pa da vidimo na kaj se trose tolke pare il cemo ga bojkotirati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 23:04 pon, 19. 5. 2003    Naslov: ah ti grubi muski sportovi... Citirajte i odgovorite

[color=red]
ajme koljko informacija u jedbnoj recenici...
redom.
kakve veze imaju forumasi s parama? osim onima koje proizvodi njihovo vlastito tielo...
i kak se to vidi iz slaganja ekipe?
i...
zar se futbal ne bojkotira radi futbala?
i zar ne bi ragbi bio nekako boji za iskaz(lj)ivanje emocija.... uvijek se taj futbal negdje gura, da bar ima sarma...al ono...
zasto nemamo fucksovski pride turnir? to bi bilo ljepo!
u svakom sl. osjecam se totalno :?
zuj zuj...

al uvjek cu se s osmjehom na ... licu ... sjetiti onog futbala kad sam bio na trecoj i kad smo matak i ja igrali u zemskoj ekipi. u suknjama. bome ni je bi lo lako...
prezivio sam s cetri sava na bradi...totalni poraz za moju zenstvenost...
ah...
obavezno me zovite ako mozemo to ponovit...
:)
[/color]

ajme koljko informacija u jedbnoj recenici...
redom.
kakve veze imaju forumasi s parama? osim onima koje proizvodi njihovo vlastito tielo...
i kak se to vidi iz slaganja ekipe?
i...
zar se futbal ne bojkotira radi futbala?
i zar ne bi ragbi bio nekako boji za iskaz(lj)ivanje emocija.... uvijek se taj futbal negdje gura, da bar ima sarma...al ono...
zasto nemamo fucksovski pride turnir? to bi bilo ljepo!
u svakom sl. osjecam se totalno Confused
zuj zuj...

al uvjek cu se s osmjehom na ... licu ... sjetiti onog futbala kad sam bio na trecoj i kad smo matak i ja igrali u zemskoj ekipi. u suknjama. bome ni je bi lo lako...
prezivio sam s cetri sava na bradi...totalni poraz za moju zenstvenost...
ah...
obavezno me zovite ako mozemo to ponovit...
Smile



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 23:18 pon, 19. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da me nisi razumio pa ću ovaj puta pisati pravilno i sa svim dijakritickim znakovima. Dakle, ponavljam :

Da li forumaši, tj. ljudi koji pohađaju ovaj forum, imaju želju sastaviti nogometnu ekipu za nogometni turnir koji organizira SUMA ?
Odlaskom na nogometni turnir bi ujedno provjerili na što odlazi tolika količina NOVACA, (oni papiri koji su pravno i zakonsko sredstvo plaćanja dugova) kao što bi se i dobro zabavili.
Znam da me nisi razumio pa ću ovaj puta pisati pravilno i sa svim dijakritickim znakovima. Dakle, ponavljam :

Da li forumaši, tj. ljudi koji pohađaju ovaj forum, imaju želju sastaviti nogometnu ekipu za nogometni turnir koji organizira SUMA ?
Odlaskom na nogometni turnir bi ujedno provjerili na što odlazi tolika količina NOVACA, (oni papiri koji su pravno i zakonsko sredstvo plaćanja dugova) kao što bi se i dobro zabavili.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 23:35 pon, 19. 5. 2003    Naslov: grubi sprtovi, tejk tu! Citirajte i odgovorite

[color=red]
a bice turnir??
dobro, nisam znao, bas me i ne ma na fackxu lejtli...

mislis da je teorecki moguce da forum ima svoju ekipu? ok. moze.
ces ti igrat?
(samo reci da, nisi na vjencanju)
i dalje mi nije jasno kak ces provjeravat kamo idu nofci osim ako se ne ogranizira dva slepera pive za sve sudionike...
hm... izgleda da mi ni ti nesto...kriticki znakovi nisu pomogli i dalje sammutav,al nemA vezze...
trudicu se evo iz petnih zila (kakav je ovo izraz, jel iko ikad vidio zile u petI????) da upadnem u zensku ekipu ako ista bude postojala... ili se mozda odlucim sama osnovati istu...
kad je uopste taj turnircic?

i primjecujem da si izbjego komentirat idej za prajd turnir... sa modificiranim pravilima, dodanim blatom i dopustenoj prticipacija samo djvojkama u bikiniju. al svejdno je prajd!
idem sad. bolje.

[/color]

a bice turnir??
dobro, nisam znao, bas me i ne ma na fackxu lejtli...

mislis da je teorecki moguce da forum ima svoju ekipu? ok. moze.
ces ti igrat?
(samo reci da, nisi na vjencanju)
i dalje mi nije jasno kak ces provjeravat kamo idu nofci osim ako se ne ogranizira dva slepera pive za sve sudionike...
hm... izgleda da mi ni ti nesto...kriticki znakovi nisu pomogli i dalje sammutav,al nemA vezze...
trudicu se evo iz petnih zila (kakav je ovo izraz, jel iko ikad vidio zile u petI????) da upadnem u zensku ekipu ako ista bude postojala... ili se mozda odlucim sama osnovati istu...
kad je uopste taj turnircic?

i primjecujem da si izbjego komentirat idej za prajd turnir... sa modificiranim pravilima, dodanim blatom i dopustenoj prticipacija samo djvojkama u bikiniju. al svejdno je prajd!
idem sad. bolje.




_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:43 pon, 19. 5. 2003    Naslov: Re: ah ti grubi muski sportovi... Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]i zar ne bi ragbi bio nekako boji za iskaz(lj)ivanje emocija....[/color][/quote]

Ja sam za! Samo trebamo loptu. Hmm... Morat ćemo improvizirat. Što je najsličnije rugby lopti?...

[quote="dudo"][color=red]zasto nemamo fucksovski pride turnir? to bi bilo ljepo![/color][/quote]

JEEE!!! To bi bilo divno! Let's get it on! (Pa evo ima nas, ti, ja, Alex i neki asistenti ak se ne varam, mozda i Tomicu nagovorimo, a i Rudi bi valjda bio za. A Vjeko, pa da, on je najopasniji! Baš bi nas i neka cura mogla doc malo istuc (Možda da pozovemo Godzzilu s Medicine(ak je se sjecas))).

Dudac, nas kaj sam otkril, baza paviljončića na Zrinjevcu je oktagon. Tam bi mogli jedan UFC bacit. Al bi prvo trebali rastjerat malu djecicu koja tamo igraju gore spomenuti futbal.
dudo (napisa):
i zar ne bi ragbi bio nekako boji za iskaz(lj)ivanje emocija....


Ja sam za! Samo trebamo loptu. Hmm... Morat ćemo improvizirat. Što je najsličnije rugby lopti?...

dudo (napisa):
zasto nemamo fucksovski pride turnir? to bi bilo ljepo!


JEEE!!! To bi bilo divno! Let's get it on! (Pa evo ima nas, ti, ja, Alex i neki asistenti ak se ne varam, mozda i Tomicu nagovorimo, a i Rudi bi valjda bio za. A Vjeko, pa da, on je najopasniji! Baš bi nas i neka cura mogla doc malo istuc (Možda da pozovemo Godzzilu s Medicine(ak je se sjecas))).

Dudac, nas kaj sam otkril, baza paviljončića na Zrinjevcu je oktagon. Tam bi mogli jedan UFC bacit. Al bi prvo trebali rastjerat malu djecicu koja tamo igraju gore spomenuti futbal.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 23:52 pon, 19. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"]
a bice turnir?? [/quote] da
[quote="dudo"]ces ti igrat? [/quote] ako forumasi odluce sloziti ekipu onda da
[quote="dudo"]????) da upadnem u zensku ekipu ako ista bude postojala... ili se mozda odlucim sama osnovati istu...
[/quote]mislim da muski i zenski mogu igrati zajedno
[quote="dudo"]kad je uopste taj turnircic?
[/quote] turnir je 31.5. a prijave traju do 30.5.
[quote="dudo"]i primjecujem da si izbjego komentirat idej za prajd turnir[/quote]
nisam nikaj izbjegao jer sam samo pojasnjavao svoj post, ali cini se ko dobra ideja.....
dudo (napisa):

a bice turnir??
da
dudo (napisa):
ces ti igrat?
ako forumasi odluce sloziti ekipu onda da
dudo (napisa):
????) da upadnem u zensku ekipu ako ista bude postojala... ili se mozda odlucim sama osnovati istu...
mislim da muski i zenski mogu igrati zajedno
dudo (napisa):
kad je uopste taj turnircic?
turnir je 31.5. a prijave traju do 30.5.
dudo (napisa):
i primjecujem da si izbjego komentirat idej za prajd turnir

nisam nikaj izbjegao jer sam samo pojasnjavao svoj post, ali cini se ko dobra ideja.....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:12 uto, 20. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene je već Rudi "vrbovao" za svoju ozbiljnu ekipu, ali ne znam jel ce je bas uspjet skupit. Tak da sam ja isto za. Ostali forumaši nam mogu biti navijači. (Makar sumnjam da ce mi SUMA dopustit da nastupim na njihovu turniru)

Mogli bi razviti novu taktiku napada: jedan ima loptu, ja i Dudač idemo ispred napadača i mičemo/gnječimo :grab: obranu, a ostali brane tog jednog sa strane.

HMM??? Kaj velite, mogli bi je zvati [i]tenk napad[/i] ili [i]UFC napad[/i]. Mozda bi zainteresirali ljude za nas pride turnir.

BTW, Lord buš dofural sjekiru sa avatara na pride? Mislim da ne bi trebalo bit oružja. No opet, možda postane zanimljivije. :twisted:
Mene je već Rudi "vrbovao" za svoju ozbiljnu ekipu, ali ne znam jel ce je bas uspjet skupit. Tak da sam ja isto za. Ostali forumaši nam mogu biti navijači. (Makar sumnjam da ce mi SUMA dopustit da nastupim na njihovu turniru)

Mogli bi razviti novu taktiku napada: jedan ima loptu, ja i Dudač idemo ispred napadača i mičemo/gnječimo #Bluegrab obranu, a ostali brane tog jednog sa strane.

HMM??? Kaj velite, mogli bi je zvati tenk napad ili UFC napad. Mozda bi zainteresirali ljude za nas pride turnir.

BTW, Lord buš dofural sjekiru sa avatara na pride? Mislim da ne bi trebalo bit oružja. No opet, možda postane zanimljivije. Twisted Evil



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:40 uto, 20. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Tak da sam ja isto za[/quote]
kul..znaci dvojica zasad i to sa taktikom

[quote="steelworker"]BTW, Lord buš dofural sjekiru sa avatara na pride? Mislim da ne bi trebalo bit oružja. No opet, možda postane zanimljivije. [/quote]
bas sam mislio predloziti da se uvedu inovacije poput lanaca, palica, bodljikavih rukavica itd...
steelworker (napisa):
Tak da sam ja isto za

kul..znaci dvojica zasad i to sa taktikom

steelworker (napisa):
BTW, Lord buš dofural sjekiru sa avatara na pride? Mislim da ne bi trebalo bit oružja. No opet, možda postane zanimljivije.

bas sam mislio predloziti da se uvedu inovacije poput lanaca, palica, bodljikavih rukavica itd...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:52 uto, 20. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dva prijedloga:

[quote="Lord Sirius"]bas sam mislio predloziti da se uvedu inovacije poput lanaca, palica, bodljikavih rukavica itd...[/quote]

1. Vrbujte vampirusu koja nosi spajkse :vamp:

[quote="Lord Sirius"]Da li forumaši, tj. ljudi koji pohađaju ovaj forum, imaju želju sastaviti nogometnu ekipu za nogometni turnir koji organizira SUMA?[/quote]

2. Ime ekipe... DeGiorgians... :D
Dva prijedloga:

Lord Sirius (napisa):
bas sam mislio predloziti da se uvedu inovacije poput lanaca, palica, bodljikavih rukavica itd...


1. Vrbujte vampirusu koja nosi spajkse #Vamp

Lord Sirius (napisa):
Da li forumaši, tj. ljudi koji pohađaju ovaj forum, imaju želju sastaviti nogometnu ekipu za nogometni turnir koji organizira SUMA?


2. Ime ekipe... DeGiorgians... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:47 uto, 20. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hej Dudo (i ostali naravno) - kazes da ti je u sjecanju jos uvijek onaj turnir od prije 2 godine...e pa ja kao kapetanica one ekipe imam prijedlog da 'Mali prst' ponovno zaigra...ne mora u identicnom izdanju, ali baza (djevojke u suknjicama) bi bila pozeljna...ajde, ajde idemo igrat nogac :P
mislim da bi i asistentichi mogli skupit ekipu...neki bi se jako rado suceljavali s nama :lol:
a onda i forumaši...ajme bit će teško :Fade-color
Hej Dudo (i ostali naravno) - kazes da ti je u sjecanju jos uvijek onaj turnir od prije 2 godine...e pa ja kao kapetanica one ekipe imam prijedlog da 'Mali prst' ponovno zaigra...ne mora u identicnom izdanju, ali baza (djevojke u suknjicama) bi bila pozeljna...ajde, ajde idemo igrat nogac Razz
mislim da bi i asistentichi mogli skupit ekipu...neki bi se jako rado suceljavali s nama Laughing
a onda i forumaši...ajme bit će teško #Fadeing color


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:36 uto, 20. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Taj turnir prije dvije godine je svima ostao u lijepom siječanju :)
Pogotovo zokiju, koji je zabio asistentima gol (ja mislim da je to bio jedini takav :))
I "ženska" ekipa nije bila za odbcit :lol:
Taj turnir prije dvije godine je svima ostao u lijepom siječanju Smile
Pogotovo zokiju, koji je zabio asistentima gol (ja mislim da je to bio jedini takav Smile)
I "ženska" ekipa nije bila za odbcit Laughing



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 18:42 uto, 20. 5. 2003    Naslov: uuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuu!!! Citirajte i odgovorite

[color=red]
aaa :P odaziv!
to je sve odlicno, samo ja bas ne znam smijem li se upustat u takve stvari prije europskog. definitivno ne smijem onako orno hladit grlo pivom ko prie dvie godine... :cry: joj kad se samo sietim kak je matak izveo one skarice u suknji, na betonu, i strgao se...al nije nis osjetio:D
prekrasno!
dobro. pitaj staru ekipu oce igrat i ja sam valjda in. a asistentiche cemo razvalit. sve cemo ih razvalit. i ot najvise sebe! kao i prie dvie godine!
:D :D :D

i da, mi smo neki presjek forumasa i zemske ekipe. ocemo mi bit zemska forumska ekipa ili samo zemska?
de-gi-ORGIJE...
:D :D
[/color]

aaa Razz odaziv!
to je sve odlicno, samo ja bas ne znam smijem li se upustat u takve stvari prije europskog. definitivno ne smijem onako orno hladit grlo pivom ko prie dvie godine... Crying or Very sad joj kad se samo sietim kak je matak izveo one skarice u suknji, na betonu, i strgao se...al nije nis osjetio:D
prekrasno!
dobro. pitaj staru ekipu oce igrat i ja sam valjda in. a asistentiche cemo razvalit. sve cemo ih razvalit. i ot najvise sebe! kao i prie dvie godine!
Very Happy Very Happy Very Happy

i da, mi smo neki presjek forumasa i zemske ekipe. ocemo mi bit zemska forumska ekipa ili samo zemska?
de-gi-ORGIJE...
Very Happy Very Happy



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 20:49 ned, 25. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]
Da li forumaši, tj. ljudi koji pohađaju ovaj forum, imaju želju sastaviti nogometnu ekipu za nogometni turnir koji organizira SUMA ?
Odlaskom na nogometni turnir bi ujedno provjerili na što odlazi tolika količina NOVACA, (oni papiri koji su pravno i zakonsko sredstvo plaćanja dugova) kao što bi se i dobro zabavili.[/quote]

Ispravak samo jedan mali: MATKU organizira podružnica SZa na PMF-MOu, a SUMA je samo pridruženi organizator!

Prije nego što tako nešto napišeš, prvo provjeri, Lord Siriuse! Zbog takvih ispada kao ovaj tvoj, nije ni čudo što nas svi smatraju lopovima!
A što bi bilo da nisam ovo vidjela i da je to čitao netko od ne znam kuda? I da je tamo negdje komentirao.... i da se trač proširio? Budimo precizni ubuduće!
Lord Sirius (napisa):

Da li forumaši, tj. ljudi koji pohađaju ovaj forum, imaju želju sastaviti nogometnu ekipu za nogometni turnir koji organizira SUMA ?
Odlaskom na nogometni turnir bi ujedno provjerili na što odlazi tolika količina NOVACA, (oni papiri koji su pravno i zakonsko sredstvo plaćanja dugova) kao što bi se i dobro zabavili.


Ispravak samo jedan mali: MATKU organizira podružnica SZa na PMF-MOu, a SUMA je samo pridruženi organizator!

Prije nego što tako nešto napišeš, prvo provjeri, Lord Siriuse! Zbog takvih ispada kao ovaj tvoj, nije ni čudo što nas svi smatraju lopovima!
A što bi bilo da nisam ovo vidjela i da je to čitao netko od ne znam kuda? I da je tamo negdje komentirao.... i da se trač proširio? Budimo precizni ubuduće!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 20:52 ned, 25. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Mene je već Rudi "vrbovao" za svoju ozbiljnu ekipu, ali ne znam jel ce je bas uspjet skupit. Tak da sam ja isto za. Ostali forumaši nam mogu biti navijači. (Makar sumnjam da ce mi SUMA dopustit da nastupim na njihovu turniru)
[/quote]
SUMA ne organizira taj turnir! Tak da ti niti ne mogu reći dal smiješ igrat ili ne. Dakle, smiješ igrat.
steelworker (napisa):
Mene je već Rudi "vrbovao" za svoju ozbiljnu ekipu, ali ne znam jel ce je bas uspjet skupit. Tak da sam ja isto za. Ostali forumaši nam mogu biti navijači. (Makar sumnjam da ce mi SUMA dopustit da nastupim na njihovu turniru)

SUMA ne organizira taj turnir! Tak da ti niti ne mogu reći dal smiješ igrat ili ne. Dakle, smiješ igrat.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 22:25 ned, 25. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Ispravak samo jedan mali: MATKU organizira podružnica SZa na PMF-MOu, a SUMA je samo pridruženi organizator!

[/quote]
znaci pridruzeni organizator samo gleda?

[quote="Ivančica"]Zbog takvih ispada kao ovaj tvoj, nije ni čudo što nas svi smatraju lopovima!
[/quote]
ajme hereze...

[quote="Ivančica"]A što bi bilo da nisam ovo vidjela i da je to čitao netko od ne znam kuda? [/quote]
ne zanima me

[quote="Ivančica"]I da je tamo negdje komentirao.... i da se trač proširio? [/quote]
još uvijek me ne zanima

[quote="Ivančica"]Budimo precizni ubuduće![/quote]
da je ovo icq, bila bi prva osoba koja bi mi letila na ignore listu
Ivančica (napisa):
Ispravak samo jedan mali: MATKU organizira podružnica SZa na PMF-MOu, a SUMA je samo pridruženi organizator!


znaci pridruzeni organizator samo gleda?

Ivančica (napisa):
Zbog takvih ispada kao ovaj tvoj, nije ni čudo što nas svi smatraju lopovima!

ajme hereze...

Ivančica (napisa):
A što bi bilo da nisam ovo vidjela i da je to čitao netko od ne znam kuda?

ne zanima me

Ivančica (napisa):
I da je tamo negdje komentirao.... i da se trač proširio?

još uvijek me ne zanima

Ivančica (napisa):
Budimo precizni ubuduće!

da je ovo icq, bila bi prva osoba koja bi mi letila na ignore listu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:42 ned, 25. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Tak da ti niti [color=darkred]ne mogu reći dal smiješ igrat[/color] ili ne. Dakle, [color=darkred]smiješ[/color] igrat.[/quote]

Primijecujem li samo ja ovdje kontradikciju? :lol:

[quote="Ivančica"]Ispravak samo jedan mali: MATKU organizira podružnica SZa na PMF-MOu, a SUMA je samo pridruženi organizator!
Prije nego što tako nešto napišeš, prvo provjeri, Lord Siriuse! Zbog takvih ispada kao ovaj tvoj, nije ni čudo što nas svi smatraju lopovima![/quote]

Hmmm... Ako vas smatraju lopovima zato jer vas netko mijesa sa SZ PMF-MO, onda ispada da su u SZ PMF-MO lopovi. :shock: Pazi malo sta pises i ne vrijedjaj ljude na Forumu... :x Bar ne vise nego sto to radis svojim uobicajenim "[i]Pisem [color=blue]xxxx[/color] i rugam se svima koji me shvacaju ozbiljno[/i]" postovima...



[color=blue]Eto, da ne kazete da ne cenzuriram i samoga sebe... :twisted:[/color]
Ivančica (napisa):
Tak da ti niti ne mogu reći dal smiješ igrat ili ne. Dakle, smiješ igrat.


Primijecujem li samo ja ovdje kontradikciju? Laughing

Ivančica (napisa):
Ispravak samo jedan mali: MATKU organizira podružnica SZa na PMF-MOu, a SUMA je samo pridruženi organizator!
Prije nego što tako nešto napišeš, prvo provjeri, Lord Siriuse! Zbog takvih ispada kao ovaj tvoj, nije ni čudo što nas svi smatraju lopovima!


Hmmm... Ako vas smatraju lopovima zato jer vas netko mijesa sa SZ PMF-MO, onda ispada da su u SZ PMF-MO lopovi. Shocked Pazi malo sta pises i ne vrijedjaj ljude na Forumu... Mad Bar ne vise nego sto to radis svojim uobicajenim "Pisem xxxx i rugam se svima koji me shvacaju ozbiljno" postovima...



Eto, da ne kazete da ne cenzuriram i samoga sebe... Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:46 ned, 25. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ej, ljudovi.
A ne mislite li vi da imamo dovoljno topika o tome kak je suma super tamo na ozbiljnom ćumezu?
ajte se tamo preorjentirajte i ostavite ovaj topik ovak kak je...
Ej, ljudovi.
A ne mislite li vi da imamo dovoljno topika o tome kak je suma super tamo na ozbiljnom ćumezu?
ajte se tamo preorjentirajte i ostavite ovaj topik ovak kak je...



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:33 pon, 26. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite



[color=blue]ivančice, C'Tebo je lijepo rekao da se ostavi ovaj topik kakav je...tvoja razmisljanja su prebacena u topic nepristranost, a svaki drugi topik koji nece imati prevelike veze s futbalom ce takode biti na prikladno mjesto prebacen[/color]


ivančice, C'Tebo je lijepo rekao da se ostavi ovaj topik kakav je...tvoja razmisljanja su prebacena u topic nepristranost, a svaki drugi topik koji nece imati prevelike veze s futbalom ce takode biti na prikladno mjesto prebacen


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:54 sri, 28. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

i kaj je na kraju odluceno, imaju li forumasi ekipu ili ne? A 'mali prst'...dudo igramo li? i tko ce u ovaj sastav?
koliko sam cula prijave su do petka... koliko ekipa se prijavilo? tko sve igra....dajte informacije!!!!
i kaj je na kraju odluceno, imaju li forumasi ekipu ili ne? A 'mali prst'...dudo igramo li? i tko ce u ovaj sastav?
koliko sam cula prijave su do petka... koliko ekipa se prijavilo? tko sve igra....dajte informacije!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:55 sri, 28. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"]i kaj je na kraju odluceno, imaju li forumasi ekipu ili ne? [/quote]
to i mene zanima...paaa..imamo li?
Astrea (napisa):
i kaj je na kraju odluceno, imaju li forumasi ekipu ili ne?

to i mene zanima...paaa..imamo li?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan