Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SUMA - Studentska Udruga MAtematicara
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Sinisa Rezek
Gost





PostPostano: 17:04 čet, 24. 4. 2003    Naslov: SUMA - Studentska Udruga MAtematicara Citirajte i odgovorite

The truth is out there!
The truth is out there!


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 17:15 čet, 24. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gdje? Ja ne vidim!

:cry: :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :cry:
Gdje? Ja ne vidim!

Crying or Very sad Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Crying or Very sad



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 18:05 čet, 24. 4. 2003    Naslov: Re: SUMA - Studentska Udruga MAtematicara Citirajte i odgovorite

[quote="Sinisa Rezek"]The truth is out there![/quote]


Istina je kod tajnika [url=http://www.fizika.org/stuzbor/szclanak2003-03-31.jpg]Petra Bezjaka [/url].
Prema SUMI-nom [url=http://student.math.hr/~suma/statut.htm]statutu[/url] tj. po članku

[b]23.1 Tajnik Udruge organizira i rukovodi poslovanjem Udruge. Ovlašten je raspolagati financijskim sredstvima Udruge.[/b]
Sinisa Rezek (napisa):
The truth is out there!



Istina je kod tajnika Petra Bezjaka .
Prema SUMI-nom statutu tj. po članku

23.1 Tajnik Udruge organizira i rukovodi poslovanjem Udruge. Ovlašten je raspolagati financijskim sredstvima Udruge.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:29 čet, 24. 4. 2003    Naslov: Re: SUMA - Studentska Udruga MAtematicara Citirajte i odgovorite

[quote="Sinisa Rezek"]The truth is out there![/quote]

Ma istina je još kod :
članak iz statuta
[list]9.1 . [b]Malo vijeće:[/b]· priprema nacrt Statuta i drugih akata
· predlaže dnevni red i priprema sve materijale za sjednicu Velikog vijeća
· izvršava odluke Velikog vijeća
· odlučuje o prijemu i isključivanju iz članstva
· [b]donosi financijski plan i usvaja završni račun Udruge[/b]
· odlučuje o promjeni adrese sjedišta Udruge [/list:u]
[b]Članovi Malog Vijeća [/b]
[list]
[b]Šabani Fisnik,
Ivančica Papa,
Ivana Kokić,
Martina Balagović
Maja Bator[/list:u][/b]članak statuta
21.2. Predsjednik osigurava uvjete za rad Udruge, [b]brine se o pribavljanju financijskih i drugih sredstava te osigurava provedbu djelatnosti Udruge.[/b]
[b]Predsjednik[/b] [b]Siniša Režek[/b]
Sinisa Rezek (napisa):
The truth is out there!


Ma istina je još kod :
članak iz statuta
    9.1 . Malo vijeće:· priprema nacrt Statuta i drugih akata
    · predlaže dnevni red i priprema sve materijale za sjednicu Velikog vijeća
    · izvršava odluke Velikog vijeća
    · odlučuje o prijemu i isključivanju iz članstva
    · donosi financijski plan i usvaja završni račun Udruge
    · odlučuje o promjeni adrese sjedišta Udruge

Članovi Malog Vijeća

    Šabani Fisnik,
    Ivančica Papa,
    Ivana Kokić,
    Martina Balagović
    Maja Bator
članak statuta
21.2. Predsjednik osigurava uvjete za rad Udruge, brine se o pribavljanju financijskih i drugih sredstava te osigurava provedbu djelatnosti Udruge.
Predsjednik Siniša Režek


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:01 čet, 24. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zar niste čuli da sam si ja kupila novi stan od te love? I jaknu? I cipele, a nakit niti da ne spominjem... 8)
Da, da! Baš sam danas vidjela gosp. Petra Bezjaka i darovao mi je prekrasnu bisernu ogrlicu. Bili smo i na ručku koji je on platio... A za vikend idemo na more. Niste čuli? Pa kako to, kad ste tako upućeni u sve?
Zar niste čuli da sam si ja kupila novi stan od te love? I jaknu? I cipele, a nakit niti da ne spominjem... Cool
Da, da! Baš sam danas vidjela gosp. Petra Bezjaka i darovao mi je prekrasnu bisernu ogrlicu. Bili smo i na ručku koji je on platio... A za vikend idemo na more. Niste čuli? Pa kako to, kad ste tako upućeni u sve?



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Sinisa Rezek
Gost





PostPostano: 22:01 čet, 24. 4. 2003    Naslov: Tehnicki problemi Citirajte i odgovorite

Bok ljudi,

bas sam si mislio koliko ce biti postova na moj. Naime imah sitnih tehnickih problema pa evo me opet on line.

Pazi sada, post broj 3!

Sinisa
Bok ljudi,

bas sam si mislio koliko ce biti postova na moj. Naime imah sitnih tehnickih problema pa evo me opet on line.

Pazi sada, post broj 3!

Sinisa


[Vrh]
Sinisa Rezek
Gost





PostPostano: 22:10 čet, 24. 4. 2003    Naslov: SUMA - Gens Una Sumus Citirajte i odgovorite

Postovani kolege i kolegice, dragi prijatelji i prijateljice,

ima Vas zaista puno na Forumu i vidim puno pohvala, kritika, ideja, projekata. Mogu reci da sam iznenaden koliko ljudi prate djelovanje SUMAe, vise od samog Studentskog Zbora Sveucilista u Zagrebu. Vecinu informacija dobili ste iz medija kao sto su Jutarnji list, Novi list, Vecernji list - dakle dnevni listovi koji se prodaju za sveopce pucanstvo na nasoj planeti Zemlji. Vidite kada je netko zelio obavijestiti javnost o proracunima koji su se usvajali 2001 i 2002 godine na nasem Sveucilistu nitko za nase dopise nije imao vremena!??? Tadasnji predsjednik SZ PMF-MO Petar Bezjak i moja malenkost tadasnji dopredsjednik SZ PMF-MO jedini ali jedini smo se borili protiv svih za koga iskljucivo matematicare. Tonci Crmaric, Matija Kazalitski i ostali vrsni matematicari (decki ovo je bilo od srca) koji su zeljeli ici na matematicke radionice i natjecanja na medunarodnoj razini, dakle sve iskljucivo matematicki projekti. Projekti su tezili svega par tisuca kuna. Ovo par odnosi se na par dakle 2 000 kn, u arhivi SZ PMF-MO negdje imam listu projekata, a i mislim da zapisnik 2 sjednice iz 2002 stoji na netu. Sto je za SZ PMF-MO 2 000 kn dragi moji kolege! Imali smo press konferenciju na kojoj smo dosli samo Petar i ja dakle nitko od nasih dragih kriticara nije nas podrzao, A BILI SMO DISKREDITIRANI IZ PRORACUNA ZA 2001 i 2002 GODINU!!!!! Dragi moji kolege zato sto smo projekte kandidirali kao podruznica SZ PMF-MO! Pa sto je tu cudno nas fax i jest samostalan. Tonci, Matija tada nisu isli nigdje, ostali su u ljepoj nasoj, nisu pisali peticije, nisu se javljali u novine, nisu otvarali forume. Tadasnji dvogodisnji predsjednik (postoji reizbor, ako ima potrebe, nije ga bilo?!?!!?!) SZ PMF Hrvoje Grujic nije ni trepnuo sto se tice matematike. Udruge, pojedinci nisu bili solidarni i dali svoj dio da prvi puta u povijesti Studentskog zbora Sveucilista u Zagrebu netko s matematike dobije lipu i to za matematicke projekte!!!!!

Joj koliko toga jos ima.... Stvarno nemam volje pisati o proslosti no kako se kaze proslost je uciteljica morao sam vam docarati djelic toga vremena.

Palo mi je jos nesto na pamet - LIMES. Cijena 10 kn. Znate kada sam radio LIMES mislio sam 5 kn je previse, no pogledajuci racunicu ni 20 kn nije dovoljno, pa sam se odlucio za okruglih 10 kn. Pazite imamo duplericu u boji 20-ak stranica a znate sto ste vi odgovorili?? Neznate, pa 10kn je skupo! Da skupo je mozda ali pogledajte gore proracuni za 2001 i 2002 godinu nisu bili na strani matematike nego smo se sami financirali!!! Niste pitali kako cemo se izvuci iz problema onih financijskih niste hvala vam na potpori! Takoder iskreno moram zahvaliti nekolicini profesora i asistenata, sto su mozda iz ljepe geste, suosjecanja kupili prvi povijesni broj LIMESa ne osvrcuci koliko je njegova cijena!

Vodic za brucose, joj opet - 500 komada koliko to kosta? Nitko ne pita SZ PMF-MO kak smo podjelili, kaj kradom, ma ne sjeli smo napravili i dali dio para da brucosi imaju nesto za uspomenu.

Nadalje, draga Ivancice, Anavi nemojte nista vise pisati po forumu jer vidim da se vase ali i sve ostale recenice izvlace iz konteksta primjerice Statut udruge je isjeckan onako kako treba za koji odgovor.

Stoga, pozivam sve Vas ali bas sve koji stvarno zele raditi da poslusaju savjet Ivancice i dodu u 102 te se aktivno ukljuce u rad SUMAe. Trebamo prave znanstvenike, ljude sposobne za organizaciju, ljude za kontakte s javnoscu da rasterete nase marljive clanove od moram priznati mnostva zadaca.

Ovo je moj zadnji post. Molio bi sve vas pisite pravim imenima da bude uvjerljivo jer ovako moe jedan covjek sve ovo napisati a ja nemam vremena raspravljati sa jednim ili 100 vas preko racunala. Dodite u 102 i pitajte! Primjerice Sky mi kaze pa ne moram ja na otvoreni sat podruznice da nekaj pitam. Moj odgovor svima Vama ne samo na otvoreni dodite bas svaki sat!

E da jos nesto svi vi koji ste clanovi SUMAe citajte svoje mailove jer sjednica Velikov vijeca je uskoro!

Vas (jos malo nadam se)

Sinisa Rezek
Predsjednik Studentske Udruge MAtematicara
Postovani kolege i kolegice, dragi prijatelji i prijateljice,

ima Vas zaista puno na Forumu i vidim puno pohvala, kritika, ideja, projekata. Mogu reci da sam iznenaden koliko ljudi prate djelovanje SUMAe, vise od samog Studentskog Zbora Sveucilista u Zagrebu. Vecinu informacija dobili ste iz medija kao sto su Jutarnji list, Novi list, Vecernji list - dakle dnevni listovi koji se prodaju za sveopce pucanstvo na nasoj planeti Zemlji. Vidite kada je netko zelio obavijestiti javnost o proracunima koji su se usvajali 2001 i 2002 godine na nasem Sveucilistu nitko za nase dopise nije imao vremena!??? Tadasnji predsjednik SZ PMF-MO Petar Bezjak i moja malenkost tadasnji dopredsjednik SZ PMF-MO jedini ali jedini smo se borili protiv svih za koga iskljucivo matematicare. Tonci Crmaric, Matija Kazalitski i ostali vrsni matematicari (decki ovo je bilo od srca) koji su zeljeli ici na matematicke radionice i natjecanja na medunarodnoj razini, dakle sve iskljucivo matematicki projekti. Projekti su tezili svega par tisuca kuna. Ovo par odnosi se na par dakle 2 000 kn, u arhivi SZ PMF-MO negdje imam listu projekata, a i mislim da zapisnik 2 sjednice iz 2002 stoji na netu. Sto je za SZ PMF-MO 2 000 kn dragi moji kolege! Imali smo press konferenciju na kojoj smo dosli samo Petar i ja dakle nitko od nasih dragih kriticara nije nas podrzao, A BILI SMO DISKREDITIRANI IZ PRORACUNA ZA 2001 i 2002 GODINU!!!!! Dragi moji kolege zato sto smo projekte kandidirali kao podruznica SZ PMF-MO! Pa sto je tu cudno nas fax i jest samostalan. Tonci, Matija tada nisu isli nigdje, ostali su u ljepoj nasoj, nisu pisali peticije, nisu se javljali u novine, nisu otvarali forume. Tadasnji dvogodisnji predsjednik (postoji reizbor, ako ima potrebe, nije ga bilo?!?!!?!) SZ PMF Hrvoje Grujic nije ni trepnuo sto se tice matematike. Udruge, pojedinci nisu bili solidarni i dali svoj dio da prvi puta u povijesti Studentskog zbora Sveucilista u Zagrebu netko s matematike dobije lipu i to za matematicke projekte!!!!!

Joj koliko toga jos ima.... Stvarno nemam volje pisati o proslosti no kako se kaze proslost je uciteljica morao sam vam docarati djelic toga vremena.

Palo mi je jos nesto na pamet - LIMES. Cijena 10 kn. Znate kada sam radio LIMES mislio sam 5 kn je previse, no pogledajuci racunicu ni 20 kn nije dovoljno, pa sam se odlucio za okruglih 10 kn. Pazite imamo duplericu u boji 20-ak stranica a znate sto ste vi odgovorili?? Neznate, pa 10kn je skupo! Da skupo je mozda ali pogledajte gore proracuni za 2001 i 2002 godinu nisu bili na strani matematike nego smo se sami financirali!!! Niste pitali kako cemo se izvuci iz problema onih financijskih niste hvala vam na potpori! Takoder iskreno moram zahvaliti nekolicini profesora i asistenata, sto su mozda iz ljepe geste, suosjecanja kupili prvi povijesni broj LIMESa ne osvrcuci koliko je njegova cijena!

Vodic za brucose, joj opet - 500 komada koliko to kosta? Nitko ne pita SZ PMF-MO kak smo podjelili, kaj kradom, ma ne sjeli smo napravili i dali dio para da brucosi imaju nesto za uspomenu.

Nadalje, draga Ivancice, Anavi nemojte nista vise pisati po forumu jer vidim da se vase ali i sve ostale recenice izvlace iz konteksta primjerice Statut udruge je isjeckan onako kako treba za koji odgovor.

Stoga, pozivam sve Vas ali bas sve koji stvarno zele raditi da poslusaju savjet Ivancice i dodu u 102 te se aktivno ukljuce u rad SUMAe. Trebamo prave znanstvenike, ljude sposobne za organizaciju, ljude za kontakte s javnoscu da rasterete nase marljive clanove od moram priznati mnostva zadaca.

Ovo je moj zadnji post. Molio bi sve vas pisite pravim imenima da bude uvjerljivo jer ovako moe jedan covjek sve ovo napisati a ja nemam vremena raspravljati sa jednim ili 100 vas preko racunala. Dodite u 102 i pitajte! Primjerice Sky mi kaze pa ne moram ja na otvoreni sat podruznice da nekaj pitam. Moj odgovor svima Vama ne samo na otvoreni dodite bas svaki sat!

E da jos nesto svi vi koji ste clanovi SUMAe citajte svoje mailove jer sjednica Velikov vijeca je uskoro!

Vas (jos malo nadam se)

Sinisa Rezek
Predsjednik Studentske Udruge MAtematicara


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:35 čet, 24. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto, dotjerasmo cara do duvana (tak nekak ide).
Nadam se da ste sretni što se gosp. Siniša javio i nadam se da vas je zadovoljio svojim odgovorima.
Ja ću zato (ajmo slavit!) poslušat njegov savjet i maknut se odavde...
Htjela bih se ispričati Krcku na nekim napadima, te zato što smo mu uništili topic (vjerujem da ga nije tako zamislio)...
Hvala vam što ste mi obogatili ove dane hrpom novih iskustava i spoznaja!
Nadam se da ćemo se još negdje sresti, u nekom drugom gradu, na nekoj drugoj predstavi....
Laku noć, dame i gospodo! Bilo mi je zadovoljstvo glupirati se za vas....

Laku noc........ :w
Eto, dotjerasmo cara do duvana (tak nekak ide).
Nadam se da ste sretni što se gosp. Siniša javio i nadam se da vas je zadovoljio svojim odgovorima.
Ja ću zato (ajmo slavit!) poslušat njegov savjet i maknut se odavde...
Htjela bih se ispričati Krcku na nekim napadima, te zato što smo mu uništili topic (vjerujem da ga nije tako zamislio)...
Hvala vam što ste mi obogatili ove dane hrpom novih iskustava i spoznaja!
Nadam se da ćemo se još negdje sresti, u nekom drugom gradu, na nekoj drugoj predstavi....
Laku noć, dame i gospodo! Bilo mi je zadovoljstvo glupirati se za vas....

Laku noc........ Wave



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:24 čet, 24. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Joj, Sinisa, svaka cast na vasim naporima u proslosti. Ali, ljudi pitaju za [b]ovogodisnji[/b] proracun... :roll:

[quote="Sinisa Rezek"]Nadalje, draga Ivancice, Anavi nemojte nista vise pisati po forumu jer vidim da se vase ali i sve ostale recenice izvlace iz konteksta primjerice Statut udruge je isjeckan onako kako treba za koji odgovor.[/quote]

[size=18][b]Odakle tebi pravo da tjeras ljude S [u]MOG[/u] FORUMA?!?[/b][/size]

:evil: Kako bi se ti osjecao da ja [b]u tvojoj kuci[/b] rastjerujem [b]tvoje[/b] goste?! Sada ja tebi kazem: [b]Nauci se osnovama Bontona prije nego se vratis![/b] Pravila pristojnosti ovdje vrijede [b]za sve[/b] - cak ni ti, nedodirljivi Sinisa Rezek, nisi izuzet iz toga... :evil:

Ovo se odnosi i na tvoje prijasnje prijetnje ljudima da izadju iz anonimnosti. :evil: Stvarno imas smisla za vazno... :x

Uostalom, kome ja to... I tako si otisao. S obzirom na konkretnost tvog odgovora, jako ces nam faliti... :PP
Joj, Sinisa, svaka cast na vasim naporima u proslosti. Ali, ljudi pitaju za ovogodisnji proracun... Rolling Eyes

Sinisa Rezek (napisa):
Nadalje, draga Ivancice, Anavi nemojte nista vise pisati po forumu jer vidim da se vase ali i sve ostale recenice izvlace iz konteksta primjerice Statut udruge je isjeckan onako kako treba za koji odgovor.


Odakle tebi pravo da tjeras ljude S MOG FORUMA?!?

Evil or Very Mad Kako bi se ti osjecao da ja u tvojoj kuci rastjerujem tvoje goste?! Sada ja tebi kazem: Nauci se osnovama Bontona prije nego se vratis! Pravila pristojnosti ovdje vrijede za sve - cak ni ti, nedodirljivi Sinisa Rezek, nisi izuzet iz toga... Evil or Very Mad

Ovo se odnosi i na tvoje prijasnje prijetnje ljudima da izadju iz anonimnosti. Evil or Very Mad Stvarno imas smisla za vazno... Mad

Uostalom, kome ja to... I tako si otisao. S obzirom na konkretnost tvog odgovora, jako ces nam faliti... Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:10 pet, 25. 4. 2003    Naslov: Re: SUMA - Gens Una Sumus Citirajte i odgovorite

[quote="Sinisa Rezek"]Vecinu informacija dobili ste iz medija kao sto su Jutarnji list, Novi list, Vecernji list - dakle dnevni listovi koji se prodaju za sveopce pucanstvo na nasoj planeti Zemlji.[/quote]

Informaciju o proracunu SUME preuzeo sam sa stranice www.fizika.org, a kasnije sam je pronasao i na [url=http://www.studentski-zbor-zg.hr]sluzbenim stranicama[/url] Studentskog zbora. Tvrdis li da objavljeni proracun nije autentican?

[quote="Sinisa Rezek"]Vidite kada je netko zelio obavijestiti javnost o proracunima koji su se usvajali 2001 i 2002 godine na nasem Sveucilistu nitko za nase dopise nije imao vremena!???[/quote]

I [url=http://student.math.hr/~suma]SUMA[/url] i [url=http://student.math.hr/~studrep]Zbor PMF-MO[/url] imaju Web stranice na kojima niste napisali da ste nezadovoljni proracunom za 2001. i 2002. (bar ja to nisam primijetio). Ako jeste ispricavam se i molim referencu - zelio bih pogledati i te proracune, a stvarno ne znam gdje.

[quote="Sinisa Rezek"]A BILI SMO DISKREDITIRANI IZ PRORACUNA ZA 2001 i 2002 GODINU!!!!![/quote]

Po mojem misljenju zbog novaca dodijeljenih SUMI za zabavu ove su godine drugi korisni projekti ostali zakinuti.

[quote="Sinisa Rezek"]Palo mi je jos nesto na pamet - LIMES....
/cut/... Vodic za brucose...[/quote]

Nadam se da nitko nije moj [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=514]post[/url] dozivio kao napad na LIMES i Vodic. Vise sam puta isticao da ih smatram dobrim idejama, iako mi se sada cini da je 5000 kn puno za casopis koji izlazi jednom godisnje i naplacuje se. Mozda bi bilo prikladnije da clanke objavljujete na webu.
Sinisa Rezek (napisa):
Vecinu informacija dobili ste iz medija kao sto su Jutarnji list, Novi list, Vecernji list - dakle dnevni listovi koji se prodaju za sveopce pucanstvo na nasoj planeti Zemlji.


Informaciju o proracunu SUME preuzeo sam sa stranice www.fizika.org, a kasnije sam je pronasao i na sluzbenim stranicama Studentskog zbora. Tvrdis li da objavljeni proracun nije autentican?

Sinisa Rezek (napisa):
Vidite kada je netko zelio obavijestiti javnost o proracunima koji su se usvajali 2001 i 2002 godine na nasem Sveucilistu nitko za nase dopise nije imao vremena!???


I SUMA i Zbor PMF-MO imaju Web stranice na kojima niste napisali da ste nezadovoljni proracunom za 2001. i 2002. (bar ja to nisam primijetio). Ako jeste ispricavam se i molim referencu - zelio bih pogledati i te proracune, a stvarno ne znam gdje.

Sinisa Rezek (napisa):
A BILI SMO DISKREDITIRANI IZ PRORACUNA ZA 2001 i 2002 GODINU!!!!!


Po mojem misljenju zbog novaca dodijeljenih SUMI za zabavu ove su godine drugi korisni projekti ostali zakinuti.

Sinisa Rezek (napisa):
Palo mi je jos nesto na pamet - LIMES....
/cut/... Vodic za brucose...


Nadam se da nitko nije moj post dozivio kao napad na LIMES i Vodic. Vise sam puta isticao da ih smatram dobrim idejama, iako mi se sada cini da je 5000 kn puno za casopis koji izlazi jednom godisnje i naplacuje se. Mozda bi bilo prikladnije da clanke objavljujete na webu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:53 pet, 25. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
[size=18][b]Odakle tebi pravo da tjeras ljude S [u]MOG[/u] FORUMA?!?[/b][/size]
[/quote]

ja nejdem nigdje...ostat cu pricat na ovom forumu sama sa sobom :D
vsego (napisa):

Odakle tebi pravo da tjeras ljude S MOG FORUMA?!?


ja nejdem nigdje...ostat cu pricat na ovom forumu sama sa sobom Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 12:59 pet, 25. 4. 2003    Naslov: Re: SUMA - Studentska Udruga MAtematicara Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Sinisa Rezek"]The truth is out there![/quote]

Ma istina je još kod :
članak iz statuta
[list]9.1 . [b]Malo vijeće:[/b]· priprema nacrt Statuta i drugih akata
· predlaže dnevni red i priprema sve materijale za sjednicu Velikog vijeća
· izvršava odluke Velikog vijeća
· odlučuje o prijemu i isključivanju iz članstva
· [b]donosi financijski plan i usvaja završni račun Udruge[/b]
· odlučuje o promjeni adrese sjedišta Udruge [/list:u]
[b]Članovi Malog Vijeća [/b]
[list]
[b]Šabani Fisnik,
Ivančica Papa,
Ivana Kokić,
Martina Balagović
Maja Bator[/list:u][/b]članak statuta
21.2. Predsjednik osigurava uvjete za rad Udruge, [b]brine se o pribavljanju financijskih i drugih sredstava te osigurava provedbu djelatnosti Udruge.[/b]
[list][b]Predsjednik[/b] [b]Siniša Režek[/b][/quote]
[b]Tajnik Petar Bezjak[/b]
[b]23.1 Tajnik Udruge organizira i rukovodi poslovanjem Udruge. Ovlašten je raspolagati financijskim sredstvima Udruge.[/b]
...i još da dodam..
11.1. Članovi imaju pravo :

[b]birati i biti birani u tijela Udruge (osim počasnih) [/b]
sudjelovati u aktivnostima Udruge
[b]biti informirani o radu Udruge [/b]
[b]koristiti prava i povlastice Udruge [/b]

11.2. Članovi imaju [b]obavezu[/b] :

redovito plaćati članarinu
[b]poštivati odredbe Statuta i drugih akata Udruge [/b]
sudjelovati u radu i pružati pomoć Udruzi
[b]svojim radom doprinositi ugledu i časti Udruge [/b]

12.2. Člana se može i[b]sključiti[/b] iz članstva u Udruzi [b]ako krši odredbe Statuta[/b], ili [b]ako svojim ponašanjem narušava ugled Udruge.[/list:u]
Anonymous (napisa):
Sinisa Rezek (napisa):
The truth is out there!


Ma istina je još kod :
članak iz statuta
    9.1 . Malo vijeće:· priprema nacrt Statuta i drugih akata
    · predlaže dnevni red i priprema sve materijale za sjednicu Velikog vijeća
    · izvršava odluke Velikog vijeća
    · odlučuje o prijemu i isključivanju iz članstva
    · donosi financijski plan i usvaja završni račun Udruge
    · odlučuje o promjeni adrese sjedišta Udruge

Članovi Malog Vijeća

    Šabani Fisnik,
    Ivančica Papa,
    Ivana Kokić,
    Martina Balagović
    Maja Bator
članak statuta
21.2. Predsjednik osigurava uvjete za rad Udruge, brine se o pribavljanju financijskih i drugih sredstava te osigurava provedbu djelatnosti Udruge.
    Predsjednik Siniša Režek

Tajnik Petar Bezjak
23.1 Tajnik Udruge organizira i rukovodi poslovanjem Udruge. Ovlašten je raspolagati financijskim sredstvima Udruge.
...i još da dodam..
11.1. Članovi imaju pravo :

birati i biti birani u tijela Udruge (osim počasnih)
sudjelovati u aktivnostima Udruge
biti informirani o radu Udruge
koristiti prava i povlastice Udruge

11.2. Članovi imaju obavezu :

redovito plaćati članarinu
poštivati odredbe Statuta i drugih akata Udruge
sudjelovati u radu i pružati pomoć Udruzi
svojim radom doprinositi ugledu i časti Udruge

12.2. Člana se može isključiti iz članstva u Udruzi ako krši odredbe Statuta, ili [b]ako svojim ponašanjem narušava ugled Udruge.


[Vrh]
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:11 pet, 25. 4. 2003    Naslov: Re: SUMA - Studentska Udruga MAtematicara Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
članak iz statuta
[veliki cut]
[/quote]

mislim da vec svi znamo statut napamet... 8)
Anonymous (napisa):

članak iz statuta
[veliki cut]


mislim da vec svi znamo statut napamet... Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:21 pet, 25. 4. 2003    Naslov: Re: SUMA - Studentska Udruga MAtematicara Citirajte i odgovorite

[quote="anavi"][quote="Anonymous"]
članak iz statuta
[veliki cut]
[/quote]
mislim da vec svi znamo statut napamet... 8)[/quote]

Slazem se. Predlazem da damo Ivancici - recimo do iduceg petka (u ponedjeljak ima ispit, sretno joj bilo) da odgovori i do tada da se ne posta nista osim, eventualno, novih [b]konkretnih[/b] pitanja.

Takodjer, pitanja bi bilo zdravo nastaviti [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=564]ovdje[/url], iako i dalje smatram da je dosta sto smo ih napisali u [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=514]pocentom topicu[/url] (SUMA 60000). :?

Da dodam na listu pitanja iz "Urote":

1. Gdje se mogu vidjeti par puta spomenuti "financijski izvjestaji"? Samo u Sobi 102 (ako i tamo) ili ima i negdje javno (npr. na webu)?

2. Zele li SUMA i SZ zasebni forum, gdje bi mogli (recimo svakih par dana) odgovarati na pitanja studenata? Ako da, bilo bi zgodno da imenujete barem jednu osobu koja ce povremeno procitati postove i odgovoriti na njih cim bude mogla...
anavi (napisa):
Anonymous (napisa):

članak iz statuta
[veliki cut]

mislim da vec svi znamo statut napamet... Cool


Slazem se. Predlazem da damo Ivancici - recimo do iduceg petka (u ponedjeljak ima ispit, sretno joj bilo) da odgovori i do tada da se ne posta nista osim, eventualno, novih konkretnih pitanja.

Takodjer, pitanja bi bilo zdravo nastaviti ovdje, iako i dalje smatram da je dosta sto smo ih napisali u pocentom topicu (SUMA 60000). Confused

Da dodam na listu pitanja iz "Urote":

1. Gdje se mogu vidjeti par puta spomenuti "financijski izvjestaji"? Samo u Sobi 102 (ako i tamo) ili ima i negdje javno (npr. na webu)?

2. Zele li SUMA i SZ zasebni forum, gdje bi mogli (recimo svakih par dana) odgovarati na pitanja studenata? Ako da, bilo bi zgodno da imenujete barem jednu osobu koja ce povremeno procitati postove i odgovoriti na njih cim bude mogla...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sinisa Rezek
Gost





PostPostano: 22:15 uto, 20. 5. 2003    Naslov: The day after... Citirajte i odgovorite

Postovani kolege i kolegice,

mnogi od Vas ce se zapitati pa sto se On vratio! Da evo me u ove kasne nocne sate na forumu koji zaista ima pregrst informacija, moram priznati istinitih i laznih, izrezanih recenica, dopunjavanih recenica itd. Zamolio bih Vas da procitate post do kraja i da ga ne komentirate.

Svrha ovog mog posta je sljedeca, zahvalio bi se svima Vama na dobronamjernim i zlonamjernim postovima, sto se trudite oko SUMAe, poducavate njezine clanove dobrome i losem, zalazete se da ugled SUMA bude realan, zalazete se da dodemo na sve naslovne stranice dnevnih, tjednih i mjesecnih listova. Iako to nije vas posao pa svi su punoljetni, buduci intelektualcij. No jos jednom HVALA Vam.

Kao sto znate nisam vise predsjednik udruge koju smo prije dvije godine pokrenuli sa ciljem koji je opisan u Statutu. Pokusavali smo animirati studente, asistente pa cak i profesore za rad u Udruzi.

Hvala asistentima Krcku i Meai koji su stvarno nasli vremena uceci nas GO. Hvala i najprofesoru 2002 godine koji je napisao i ljepu zahvalnicu.
Hvala i Vama studenti, moje kolege sto ste na ovaj nacin preko foruma cekali nase poteze kako bi ih mogli analizirati i izvuci poruke iz njih. Nadam se da se SUMA ove dvije godine trudila, ali izgleda za realne akcije nije bilo sluha. Moram napomenuti da se i dok ovo pisem pocinju desavati razne stvari. Studenti koji su do jucer bili pasivni sada su vrlo vrlo aktivni a ne na nacin pozitivan SUMAi[Naime trebamo razgovarati taj nas dar je neophodan da se neke stvari naprave. Kolege ali razgovarati mislim face to face dakle in real time a ne racunalom jer je ovo ipak poludvosmjeran nacin komunikacije] jer treba se prvo suociti sa ljudima kojima nesto zamjeras pa ako onda ne dode do dogovora krenuti ajmo tako reci u gradanski rat. Tu bi zamolio kolegu Sorna da se aktivno ukljuci u proces studentskog predstavljanja i na onaj vazniji dio tj dolazenje na sjednice Fakultetskog vijeca, realizacija projekata podruznice, izrada web stranice iste, kao i da se pridruzi u izdavanju lista studenata matematike LIMES jer vidim da ima vremena a i obecao je da ce pomoci.

Nadalje projekt LIMES oko kojeg se dize prasina nije projekt SUMAe. Dakle SUMA o njemu nema sto razmatrati. Podnositelj projekta je SZ PMF-MO, a student koji izvada projekt bila je A. Nakic. Necu ulaziti u to zasto je podnjela ostavku ali mislim i dalje da ona nije realna slika svega sto se desava u svijetu izvan ovog FORUMA.

Kolega Gregovic ako vam nije jasan dopis predsjednika SUMAe D. Krizmanica o vasem slucaju, ja cu se ovdje potruditi pojasniti ga. Dakle SUMA je liberalna udruga vasa prepucavanja sa kolegom Bezjakom citali su svi na SUMAi, a ako se ne varam u vise navrata tijekom prosle godine clanovi su zamolili da se lista koristi samo za obavijesne i ine mailove. Kako se vi niste pridrzavali spomenutom zahtjeva a znamo da postoji i sluzbeni stav SUMAe da je lista samo za obavijesne i ine mailove, a slijedom prijedloga kolege Bezjaka o vasem iskljucenju morali smo pristupiti razmatranju. Stovise vas istup da se izbaci clana koji ne samo da je platio clanarinu nego je aktivan u udruzi vise je nego neumjesan, pa je prema tome Vasa pozicija u SUMI postala sve upitnom. A nakon glasanja ishod je takav kakav jest.

Nadalje zamoli bi sve posjetitelje Foruma da prije nego sto istrcavaju sa bilo kakvim informacijama razmisle, primjerice kako mozete napadati SUMAu za Limes kada on nije nas prijekt. Osim toga sto se STIHa 2003 tice on je realiziran od vlastitih sredstava a ne iz proracuna i na ta pitanja se vec nekoliko puta odgovaralo. Na pitanja odgovorili smo i u zapisniku Velikog vijeca SUMAe. Na pitanja o kvaliteti projekata odgovorili smo na sjednici Velikog vijeca SUMAe, ali da ponovim: projekte smo kandidirali sukladno naputcima i stavkama natjecaja, a u kategorijama sportsko kulturni, medunarodna suradnja i inim. Dakle u tim kategorijama su nasi projekti vise nego kvalitetni! Sto se tice debljina projekata u smislu papirologije. Dragi moji kolege jedna udruga (nije SUMA) imala je sponzore koji su je ucili pisati projekte a taj tecaj iznosio je nekoliko desetaka tisuca kuna. Prema tome i umjece je napisati dobar program. Ako program ima jednu stranicu a trazi se primjerice 70 000 kn za putovanje, mislite li da su na tom papiru predracuni i razrada programa kao i sam naslov? Sve to na jednom listu papira, zaista za rekorde???? A takvih programa je bilo na pretek!!! Stovise SZ je produlji rok za predaju papirologije a i nakon toga dana nisu se projekti zdebljali.

SUMA nije udruga koja "cucla" novce iz proracuna! Pa ako je natjecaj raspisan zar se ne mozemo javiti na njega! Evo jucer je dosao dopis ministra da do jucer damo svog predstavnika udruge koji bi mozda mogao biti savjetodavno tijelo ministra u raspodijeli novaca za studentske udruge. Moram priznati da me razocaralo sto je natjecaj samo za udruge. Toga mislim da neki matematicar koji je voljan napraviti projekt o matematickoj temi a ne zeli biti clan SUMAe ili MASSa jednostavno nema ravnopravne uvjete kao netok tko je u udruzi, no tko sam ja ....

Vidite koliko je dug ovaj post, a moglo se sve to izreci u nekih 10-15 minuta na sjednici Velikog vijeca a ne ovako preko Foruma, koji je prije svega namijenjen studentima za potrebe studiranja.

Jos jednom, zamoljen sam pogledati malo forum. Iako sam rekao STOP prelistao sam forum i nasao na par kolega s anonimnim nickovima koje dobro poznam i koji nisu nimalo kriticni u real life kao ovdje! Lako lako je pisati velika, crvena slova govoriti to zelim, a sjetite se recimo peticije protiv smanjenja izvanrednih rokova tamo 1999 godine od 1100 studenata MO peticiju je potpisalo mozda 200? A tadasnji studentski predstavnici jer zbora na PMF-MO sluzbeno nije bilo bili su ljuti na sve one "glasne". Sjetite se kada je SZ provodio peticiju Veliko NE protiv povecanja domarina, prehrane i inih stvari niste bili bas "glasni" od 1100 potpisalo ih se 300 studenata.

Stoga jos jednom zamolio bi sve Vas da se potpisujete jer ako ste imalo korektni prema sebi onda se ne bi trebali sramiti onoga sto pisete! Osim toga zamolio bih vas da sve svoje tvrdnje argumentirate, pa ipak na matematici smo. Znate i sami da poslje Tm1...: ide po defaultu D:.... stoga dokazi su bitni da bi ljudi znali o cemu pricamo.

Jos da se vratim na slikice ispod nickova. Moram reci da imate maste, primjenite to na Limes, grafcki ga uljepsajte, pa ono je glasilo svih studenata MOa! NAdam se da onda nece biti pa ovo je lose (mogao sam i drugu rijec upotrijebiti) ono je bezveze, ovo je moglo bolje, itd.... Volio bi da onda govorite ovo sam ja napravio, ovo smo mi napravili, bas simpa izgleda, itd...

Na kraju moram priznati da je suradnja sa KSETom propala, ne zato sto se "vodstvo" SUMAe uspavalo, nego zato sto nasi "racunarci" nisu imali vremena dolaziti u KSET na besplatne tecajeve. Zahvalio bi se Makiu i Anavi sto su se potrudili to inicirati ali steta sto je stalo.

Na kraju želim se zahvaliti Vama, svim članovima SUMA i Studentskog zbora (svi studenti), te predsjednicima na dobroj i ugodnoj suradnji za vrijeme mojeg rada u SUMAi, SZ PMF i SZ PMF-MO, kao i na toplom, ljudskom odnosu u svim mojim aktivnostima vezanim za iste.

Potroseno je puno vremena, volje i energije, zato ce me boljeti ako se SUMA, SZ PMF-MO ugase radi nemara, zlih namjera i drugih neprilika. Kako sam u sastavu Malog vijeca trudit cu se da do toga ne dode.
Cuvajte se, trudite se i vidimo se u nekom novom projektu...

GENS UNA SUMUS (svi smo jedan rod)

Sinisa Rezek (apsolvent jos malo malo)

P.S. clanarina SUMAe po odluci Velikog vijeca je 10 kuna bez glasila i 15 kuna sa glasilom studenata PMF-MO!
Postovani kolege i kolegice,

mnogi od Vas ce se zapitati pa sto se On vratio! Da evo me u ove kasne nocne sate na forumu koji zaista ima pregrst informacija, moram priznati istinitih i laznih, izrezanih recenica, dopunjavanih recenica itd. Zamolio bih Vas da procitate post do kraja i da ga ne komentirate.

Svrha ovog mog posta je sljedeca, zahvalio bi se svima Vama na dobronamjernim i zlonamjernim postovima, sto se trudite oko SUMAe, poducavate njezine clanove dobrome i losem, zalazete se da ugled SUMA bude realan, zalazete se da dodemo na sve naslovne stranice dnevnih, tjednih i mjesecnih listova. Iako to nije vas posao pa svi su punoljetni, buduci intelektualcij. No jos jednom HVALA Vam.

Kao sto znate nisam vise predsjednik udruge koju smo prije dvije godine pokrenuli sa ciljem koji je opisan u Statutu. Pokusavali smo animirati studente, asistente pa cak i profesore za rad u Udruzi.

Hvala asistentima Krcku i Meai koji su stvarno nasli vremena uceci nas GO. Hvala i najprofesoru 2002 godine koji je napisao i ljepu zahvalnicu.
Hvala i Vama studenti, moje kolege sto ste na ovaj nacin preko foruma cekali nase poteze kako bi ih mogli analizirati i izvuci poruke iz njih. Nadam se da se SUMA ove dvije godine trudila, ali izgleda za realne akcije nije bilo sluha. Moram napomenuti da se i dok ovo pisem pocinju desavati razne stvari. Studenti koji su do jucer bili pasivni sada su vrlo vrlo aktivni a ne na nacin pozitivan SUMAi[Naime trebamo razgovarati taj nas dar je neophodan da se neke stvari naprave. Kolege ali razgovarati mislim face to face dakle in real time a ne racunalom jer je ovo ipak poludvosmjeran nacin komunikacije] jer treba se prvo suociti sa ljudima kojima nesto zamjeras pa ako onda ne dode do dogovora krenuti ajmo tako reci u gradanski rat. Tu bi zamolio kolegu Sorna da se aktivno ukljuci u proces studentskog predstavljanja i na onaj vazniji dio tj dolazenje na sjednice Fakultetskog vijeca, realizacija projekata podruznice, izrada web stranice iste, kao i da se pridruzi u izdavanju lista studenata matematike LIMES jer vidim da ima vremena a i obecao je da ce pomoci.

Nadalje projekt LIMES oko kojeg se dize prasina nije projekt SUMAe. Dakle SUMA o njemu nema sto razmatrati. Podnositelj projekta je SZ PMF-MO, a student koji izvada projekt bila je A. Nakic. Necu ulaziti u to zasto je podnjela ostavku ali mislim i dalje da ona nije realna slika svega sto se desava u svijetu izvan ovog FORUMA.

Kolega Gregovic ako vam nije jasan dopis predsjednika SUMAe D. Krizmanica o vasem slucaju, ja cu se ovdje potruditi pojasniti ga. Dakle SUMA je liberalna udruga vasa prepucavanja sa kolegom Bezjakom citali su svi na SUMAi, a ako se ne varam u vise navrata tijekom prosle godine clanovi su zamolili da se lista koristi samo za obavijesne i ine mailove. Kako se vi niste pridrzavali spomenutom zahtjeva a znamo da postoji i sluzbeni stav SUMAe da je lista samo za obavijesne i ine mailove, a slijedom prijedloga kolege Bezjaka o vasem iskljucenju morali smo pristupiti razmatranju. Stovise vas istup da se izbaci clana koji ne samo da je platio clanarinu nego je aktivan u udruzi vise je nego neumjesan, pa je prema tome Vasa pozicija u SUMI postala sve upitnom. A nakon glasanja ishod je takav kakav jest.

Nadalje zamoli bi sve posjetitelje Foruma da prije nego sto istrcavaju sa bilo kakvim informacijama razmisle, primjerice kako mozete napadati SUMAu za Limes kada on nije nas prijekt. Osim toga sto se STIHa 2003 tice on je realiziran od vlastitih sredstava a ne iz proracuna i na ta pitanja se vec nekoliko puta odgovaralo. Na pitanja odgovorili smo i u zapisniku Velikog vijeca SUMAe. Na pitanja o kvaliteti projekata odgovorili smo na sjednici Velikog vijeca SUMAe, ali da ponovim: projekte smo kandidirali sukladno naputcima i stavkama natjecaja, a u kategorijama sportsko kulturni, medunarodna suradnja i inim. Dakle u tim kategorijama su nasi projekti vise nego kvalitetni! Sto se tice debljina projekata u smislu papirologije. Dragi moji kolege jedna udruga (nije SUMA) imala je sponzore koji su je ucili pisati projekte a taj tecaj iznosio je nekoliko desetaka tisuca kuna. Prema tome i umjece je napisati dobar program. Ako program ima jednu stranicu a trazi se primjerice 70 000 kn za putovanje, mislite li da su na tom papiru predracuni i razrada programa kao i sam naslov? Sve to na jednom listu papira, zaista za rekorde???? A takvih programa je bilo na pretek!!! Stovise SZ je produlji rok za predaju papirologije a i nakon toga dana nisu se projekti zdebljali.

SUMA nije udruga koja "cucla" novce iz proracuna! Pa ako je natjecaj raspisan zar se ne mozemo javiti na njega! Evo jucer je dosao dopis ministra da do jucer damo svog predstavnika udruge koji bi mozda mogao biti savjetodavno tijelo ministra u raspodijeli novaca za studentske udruge. Moram priznati da me razocaralo sto je natjecaj samo za udruge. Toga mislim da neki matematicar koji je voljan napraviti projekt o matematickoj temi a ne zeli biti clan SUMAe ili MASSa jednostavno nema ravnopravne uvjete kao netok tko je u udruzi, no tko sam ja ....

Vidite koliko je dug ovaj post, a moglo se sve to izreci u nekih 10-15 minuta na sjednici Velikog vijeca a ne ovako preko Foruma, koji je prije svega namijenjen studentima za potrebe studiranja.

Jos jednom, zamoljen sam pogledati malo forum. Iako sam rekao STOP prelistao sam forum i nasao na par kolega s anonimnim nickovima koje dobro poznam i koji nisu nimalo kriticni u real life kao ovdje! Lako lako je pisati velika, crvena slova govoriti to zelim, a sjetite se recimo peticije protiv smanjenja izvanrednih rokova tamo 1999 godine od 1100 studenata MO peticiju je potpisalo mozda 200? A tadasnji studentski predstavnici jer zbora na PMF-MO sluzbeno nije bilo bili su ljuti na sve one "glasne". Sjetite se kada je SZ provodio peticiju Veliko NE protiv povecanja domarina, prehrane i inih stvari niste bili bas "glasni" od 1100 potpisalo ih se 300 studenata.

Stoga jos jednom zamolio bi sve Vas da se potpisujete jer ako ste imalo korektni prema sebi onda se ne bi trebali sramiti onoga sto pisete! Osim toga zamolio bih vas da sve svoje tvrdnje argumentirate, pa ipak na matematici smo. Znate i sami da poslje Tm1...: ide po defaultu D:.... stoga dokazi su bitni da bi ljudi znali o cemu pricamo.

Jos da se vratim na slikice ispod nickova. Moram reci da imate maste, primjenite to na Limes, grafcki ga uljepsajte, pa ono je glasilo svih studenata MOa! NAdam se da onda nece biti pa ovo je lose (mogao sam i drugu rijec upotrijebiti) ono je bezveze, ovo je moglo bolje, itd.... Volio bi da onda govorite ovo sam ja napravio, ovo smo mi napravili, bas simpa izgleda, itd...

Na kraju moram priznati da je suradnja sa KSETom propala, ne zato sto se "vodstvo" SUMAe uspavalo, nego zato sto nasi "racunarci" nisu imali vremena dolaziti u KSET na besplatne tecajeve. Zahvalio bi se Makiu i Anavi sto su se potrudili to inicirati ali steta sto je stalo.

Na kraju želim se zahvaliti Vama, svim članovima SUMA i Studentskog zbora (svi studenti), te predsjednicima na dobroj i ugodnoj suradnji za vrijeme mojeg rada u SUMAi, SZ PMF i SZ PMF-MO, kao i na toplom, ljudskom odnosu u svim mojim aktivnostima vezanim za iste.

Potroseno je puno vremena, volje i energije, zato ce me boljeti ako se SUMA, SZ PMF-MO ugase radi nemara, zlih namjera i drugih neprilika. Kako sam u sastavu Malog vijeca trudit cu se da do toga ne dode.
Cuvajte se, trudite se i vidimo se u nekom novom projektu...

GENS UNA SUMUS (svi smo jedan rod)

Sinisa Rezek (apsolvent jos malo malo)

P.S. clanarina SUMAe po odluci Velikog vijeca je 10 kuna bez glasila i 15 kuna sa glasilom studenata PMF-MO!


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:09 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: The day after... Citirajte i odgovorite

Zamolio si da ne komentiramo, al ne mogu odolit bar za ovu sitnicu...

[quote="Sinisa Rezek"]Hvala asistentima Krcku i [b]Meai[/b] koji su stvarno nasli vremena uceci nas GO.[/quote]

Ovaj nacin dekliniranja je neka lokalna zezancija u SUMA[b]i[/b] :wink: ili je tipfeler? Primijetio sam da svi tako deklinirate SUMA, no Meino ime ipak nije kratica. Doduse, ako je vjerovati [url=http://www.brunching.com/toys/toy-cyborger.html]ovoj[/url] stranici... M.E.A.: Mechanical Electronic Android

Potpis:
K.R.C.K.O.: Kinetic Robotic Construct Keen on Observation
Zamolio si da ne komentiramo, al ne mogu odolit bar za ovu sitnicu...

Sinisa Rezek (napisa):
Hvala asistentima Krcku i Meai koji su stvarno nasli vremena uceci nas GO.


Ovaj nacin dekliniranja je neka lokalna zezancija u SUMAi Wink ili je tipfeler? Primijetio sam da svi tako deklinirate SUMA, no Meino ime ipak nije kratica. Doduse, ako je vjerovati ovoj stranici... M.E.A.: Mechanical Electronic Android

Potpis:
K.R.C.K.O.: Kinetic Robotic Construct Keen on Observation



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hoplakaogost
Gost





PostPostano: 0:24 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: The day after... Citirajte i odgovorite

[quote="Sinisa Rezek"]Nadalje zamoli bi sve posjetitelje Foruma da prije nego sto istrcavaju sa bilo kakvim informacijama razmisle, primjerice kako mozete napadati SUMAu za Limes kada on nije nas prijekt.[/quote]
Ali predstavnik PMF-a (In Vivo I, LIMES VI) i predsjednik sveucilisnog SZ-a ujedno je i vas tajnik. Time rasprava o LIMESU postaje relevantna za vasu udrugu.

[quote]Stovise SZ je produlji rok za predaju papirologije a i nakon toga dana nisu se projekti zdebljali.[/quote]
Ajme Sinisa, kako si grozan... A dobro znas koja je prica bila s tim produzivanjem roka. Evo link, ali vidio si ga ti, samo [color=blue]xxxx[/color]. http://www.student.hr/skripte/article.show.asp?evt_id=909

[quote]Moram priznati da me razocaralo sto je natjecaj samo za udruge. Toga mislim da neki matematicar koji je voljan napraviti projekt o matematickoj temi a ne zeli biti clan SUMAe ili MASSa jednostavno nema ravnopravne uvjete kao netok tko je u udruzi, no tko sam ja .... [/quote]
Ti si demagog. Dobro znas da MZT nema zakonske osnove financirati projekte podruznica i pojedinaca, ali ima osnove za financirati udruge. Dosad su se podruznice, udruge i pojedinci financirali svi skupa preko SZ-a, ali je vas tajnik prekasno podnio financijsko izvjesce. Tada je MZT raspisao natjecaj, kakav je mogao, tako da ne propadnu barem neki projekti. Btw. na Filozofskom su udruge ponudile pojedincima da putem njih prijave projekte, mogli ste i vi...

[quote]Sjetite se kada je SZ provodio peticiju Veliko NE protiv povecanja domarina, prehrane i inih stvari niste bili bas "glasni" od 1100 potpisalo ih se 300 studenata.[/quote]

Da, sjecam se tih faca, a ti isto sigurno znas sto se dogodilo s prikupljenim potpisima - iskorišteni su u dnevnopolitičke svrhe, sto je bila i jedina namjera te akcije. Od strane manje vise iste skupine [color=blue]xxxx[/color] u kojoj djeluje i vas tajnik.
Evo linka: http://www.student.hr/skripte/article.show.asp?evt_id=129

strahota...



[color=blue]Sorry, hopla, ali na Forumu se ipak izbjegavaju vrijedjanja i osobni obracuni...[/color]
Sinisa Rezek (napisa):
Nadalje zamoli bi sve posjetitelje Foruma da prije nego sto istrcavaju sa bilo kakvim informacijama razmisle, primjerice kako mozete napadati SUMAu za Limes kada on nije nas prijekt.

Ali predstavnik PMF-a (In Vivo I, LIMES VI) i predsjednik sveucilisnog SZ-a ujedno je i vas tajnik. Time rasprava o LIMESU postaje relevantna za vasu udrugu.

Citat:
Stovise SZ je produlji rok za predaju papirologije a i nakon toga dana nisu se projekti zdebljali.

Ajme Sinisa, kako si grozan... A dobro znas koja je prica bila s tim produzivanjem roka. Evo link, ali vidio si ga ti, samo xxxx. http://www.student.hr/skripte/article.show.asp?evt_id=909

Citat:
Moram priznati da me razocaralo sto je natjecaj samo za udruge. Toga mislim da neki matematicar koji je voljan napraviti projekt o matematickoj temi a ne zeli biti clan SUMAe ili MASSa jednostavno nema ravnopravne uvjete kao netok tko je u udruzi, no tko sam ja ....

Ti si demagog. Dobro znas da MZT nema zakonske osnove financirati projekte podruznica i pojedinaca, ali ima osnove za financirati udruge. Dosad su se podruznice, udruge i pojedinci financirali svi skupa preko SZ-a, ali je vas tajnik prekasno podnio financijsko izvjesce. Tada je MZT raspisao natjecaj, kakav je mogao, tako da ne propadnu barem neki projekti. Btw. na Filozofskom su udruge ponudile pojedincima da putem njih prijave projekte, mogli ste i vi...

Citat:
Sjetite se kada je SZ provodio peticiju Veliko NE protiv povecanja domarina, prehrane i inih stvari niste bili bas "glasni" od 1100 potpisalo ih se 300 studenata.


Da, sjecam se tih faca, a ti isto sigurno znas sto se dogodilo s prikupljenim potpisima - iskorišteni su u dnevnopolitičke svrhe, sto je bila i jedina namjera te akcije. Od strane manje vise iste skupine xxxx u kojoj djeluje i vas tajnik.
Evo linka: http://www.student.hr/skripte/article.show.asp?evt_id=129

strahota...



Sorry, hopla, ali na Forumu se ipak izbjegavaju vrijedjanja i osobni obracuni...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 0:58 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Sinisa Rezek"]Sjetite se kada je SZ provodio peticiju Veliko NE protiv povecanja domarina, prehrane i inih stvari niste bili bas "glasni" od 1100 potpisalo ih se 300 studenata.[/quote]

U vezi ovoga, gospodine Rezek - obmanjujete ljude. A s obzirom da ste onda bili u Studentskom Zboru i bas [b]vi[/b] provodili tu peticiju, usudio bi se tvrditi i da lazete.

Gdje se u iskoristavanju peticije "Veliko NE":

http://www.vjesnik.hr/html/2001/11/20/Clanak.asp?r=unu&c=14

spominju domarine i prehrana? Da, studentima ste rekli da je to "protiv povecanja cijena prehrane". A onda ste vi i vasi kolege nastavili to iskoristavati u sasvim druge svrhe. Meni se cini da je to neko grabanje oko SZ-a, za koje ste iskoristili studente, i onda imate obraza ovako nesto izjaviti.
Sinisa Rezek (napisa):
Sjetite se kada je SZ provodio peticiju Veliko NE protiv povecanja domarina, prehrane i inih stvari niste bili bas "glasni" od 1100 potpisalo ih se 300 studenata.


U vezi ovoga, gospodine Rezek - obmanjujete ljude. A s obzirom da ste onda bili u Studentskom Zboru i bas vi provodili tu peticiju, usudio bi se tvrditi i da lazete.

Gdje se u iskoristavanju peticije "Veliko NE":

http://www.vjesnik.hr/html/2001/11/20/Clanak.asp?r=unu&c=14

spominju domarine i prehrana? Da, studentima ste rekli da je to "protiv povecanja cijena prehrane". A onda ste vi i vasi kolege nastavili to iskoristavati u sasvim druge svrhe. Meni se cini da je to neko grabanje oko SZ-a, za koje ste iskoristili studente, i onda imate obraza ovako nesto izjaviti.


[Vrh]
megnut inc.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (23:23:30)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zagreb, hrvatska, balkan-ili-blizu, europa, planeta zamlja

PostPostano: 8:12 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: The day after... Citirajte i odgovorite

[quote]Kolega Gregovic ako vam nije jasan dopis predsjednika SUMAe D. Krizmanica o vasem slucaju, ja cu se ovdje potruditi pojasniti ga. Dakle SUMA je liberalna udruga vasa prepucavanja sa kolegom Bezjakom citali su svi na SUMAi, a ako se ne varam u vise navrata tijekom prosle godine clanovi su zamolili da se lista koristi samo za obavijesne i ine mailove. Kako se vi niste pridrzavali spomenutom zahtjeva a znamo da postoji i sluzbeni stav SUMAe da je lista samo za obavijesne i ine mailove, a slijedom prijedloga kolege Bezjaka o vasem iskljucenju morali smo pristupiti razmatranju. Stovise vas istup da se izbaci clana koji ne samo da je platio clanarinu nego je aktivan u udruzi vise je nego neumjesan, pa je prema tome Vasa pozicija u SUMI postala sve upitnom. A nakon glasanja ishod je takav kakav jest.[/quote]

sad odogovaram samo na ono sto se tice direktno mene.
suma je liberalna udruga pa iskljucuje clanove? hm.
baba trachara je sigurno takodjer izbacena (nije sad da ja to zelim, ali to bi bilo dosljedno), isto kao i kolega bezjak koji nije nasao za shodno da ne odgovara na mailove, nego je svojima takodjer gusio listu. ivancica je, takodjer, poslala mail o g-tocki koji, iako zahvalan za psihoanalizu ivancicine licnosti, ima neobicno malo veze s matematikom (iako mnogi tvrde da im shvacanje nekih teorema pruza orgazmicki uzitak). ivancica je, naravno, takodjer izbacena?
kolega rezek, moram posumnjati u vasu inteligenciju kad navodite argumente koji vam se odbijaju direktno u glavu: ja nisam zahtijevao da se izbaci clana sume, nego da suma podrzi zahtijev za njegovom ostavkom na mjesto celnika SZa i to zbog, po mom misljenju, jasnih i argumentiranih optuzbi na http://www.fizika.org/stuzbor/natjecaj/analizaszver3.htm
Citat:
Kolega Gregovic ako vam nije jasan dopis predsjednika SUMAe D. Krizmanica o vasem slucaju, ja cu se ovdje potruditi pojasniti ga. Dakle SUMA je liberalna udruga vasa prepucavanja sa kolegom Bezjakom citali su svi na SUMAi, a ako se ne varam u vise navrata tijekom prosle godine clanovi su zamolili da se lista koristi samo za obavijesne i ine mailove. Kako se vi niste pridrzavali spomenutom zahtjeva a znamo da postoji i sluzbeni stav SUMAe da je lista samo za obavijesne i ine mailove, a slijedom prijedloga kolege Bezjaka o vasem iskljucenju morali smo pristupiti razmatranju. Stovise vas istup da se izbaci clana koji ne samo da je platio clanarinu nego je aktivan u udruzi vise je nego neumjesan, pa je prema tome Vasa pozicija u SUMI postala sve upitnom. A nakon glasanja ishod je takav kakav jest.


sad odogovaram samo na ono sto se tice direktno mene.
suma je liberalna udruga pa iskljucuje clanove? hm.
baba trachara je sigurno takodjer izbacena (nije sad da ja to zelim, ali to bi bilo dosljedno), isto kao i kolega bezjak koji nije nasao za shodno da ne odgovara na mailove, nego je svojima takodjer gusio listu. ivancica je, takodjer, poslala mail o g-tocki koji, iako zahvalan za psihoanalizu ivancicine licnosti, ima neobicno malo veze s matematikom (iako mnogi tvrde da im shvacanje nekih teorema pruza orgazmicki uzitak). ivancica je, naravno, takodjer izbacena?
kolega rezek, moram posumnjati u vasu inteligenciju kad navodite argumente koji vam se odbijaju direktno u glavu: ja nisam zahtijevao da se izbaci clana sume, nego da suma podrzi zahtijev za njegovom ostavkom na mjesto celnika SZa i to zbog, po mom misljenju, jasnih i argumentiranih optuzbi na http://www.fizika.org/stuzbor/natjecaj/analizaszver3.htm



_________________
Military intelligence is a contradiction in terms.
-------------Groucho Marx------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:26 sri, 21. 5. 2003    Naslov: Re: The day after... Citirajte i odgovorite

[quote="Sinisa Rezek"]Postovani kolege i kolegice,

mnogi od Vas ce se zapitati pa sto se On vratio! Da evo me u ove kasne nocne sate na forumu koji zaista ima pregrst informacija, moram priznati istinitih i laznih, izrezanih recenica, dopunjavanih recenica itd. Zamolio bih Vas da procitate post do kraja i da ga ne komentirate.
Svrha ovog mog posta je sljedeca, zahvalio bi se svima Vama na dobronamjernim i zlonamjernim postovima, sto se trudite oko SUMAe, poducavate njezine clanove dobrome i losem, zalazete se da ugled SUMA bude realan, zalazete se da dodemo na sve naslovne stranice dnevnih, tjednih i mjesecnih listova. Iako to nije vas posao pa svi su punoljetni, buduci intelektualcij. No jos jednom HVALA Vam.[/quote]
Tko si ti da govoriš ljudima što je njihov posao :?
Ovdje su ljudi "nanjušili" da se radi o pronevjeri novca. Sve te glasine ili zlonamjerne postove bi svaki čovjek ili u ovom slučaju udruga kojoj je stalo do ugleda zaustavila. Međutim nitko od vas nije to napravio. Dakle nešto ne štima u tome svemu.
Vidim da se ponešto naučilo od PB :twisted: . Ovo sa zahvaljivanjem mi djeluje tako jadno. :twisted:


[quote="SR"] Moram napomenuti da se i dok ovo pisem pocinju desavati razne stvari. Studenti koji su do jucer bili pasivni sada su vrlo vrlo aktivni a ne na nacin pozitivan SUMAi[Naime trebamo razgovarati taj nas dar je neophodan da se neke stvari naprave. Kolege ali razgovarati mislim face to face dakle in real time a ne racunalom jer je ovo ipak poludvosmjeran nacin komunikacije] jer treba se prvo suociti sa ljudima kojima nesto zamjeras pa ako onda ne dode do dogovora krenuti ajmo tako reci u gradanski rat. [/quote]
Meni nije jasno još uvijek zašto ti(i ostalima iz SUMA/Ivančica) smeta [b][u][color=red]JAVNO[/color] [/u][/b]razgovarati s ljudima.


[quote="SZ"] a ako se ne varam u vise navrata tijekom prosle godine clanovi su zamolili da se lista koristi samo za obavijesne i ine mailove. Kako se vi niste pridrzavali spomenutom zahtjeva a znamo da postoji i sluzbeni stav SUMAe da je lista samo za obavijesne i ine mailove,[/quote]
A u vašoj međusobnoj komunikaciji se koristite računalom. :evil:
Međutim očito je da ne želiš komunicirati na ovakav način jedino s ljudima koji ti nešto "zamjeraju". :roll:
[quote="SZ"] Sto se tice debljina projekata u smislu papirologije. Dragi moji kolege jedna udruga (nije SUMA) imala je sponzore koji su je ucili pisati projekte a taj tecaj iznosio je nekoliko desetaka tisuca kuna. Prema tome i umjece je napisati dobar program. Ako program ima jednu stranicu a trazi se primjerice 70 000 kn za putovanje, mislite li da su na tom papiru predracuni i razrada programa kao i sam naslov? Sve to na jednom listu papira, zaista za rekorde???? A takvih programa je bilo na pretek!!! Stovise SZ je produlji rok za predaju papirologije a i nakon toga dana nisu se projekti zdebljali.[/quote]
Zar nisu na tim papirima predračun i razrada programa????????

[quote="SZ"]SUMA nije udruga koja "cucla" novce iz proracuna! [/quote]
Brojke koje ste tražili za projekte pokazuju drugačije. :twisted:

[quote="SZ"]Jos jednom, zamoljen sam pogledati malo forum. Iako sam rekao STOP prelistao sam forum i nasao na par kolega s anonimnim nickovima koje dobro poznam i koji nisu nimalo kriticni u real life kao ovdje! Lako lako je pisati velika, crvena slova govoriti to zelim,[/quote]
Što će tebi imena i prezimena ljudi koji ovdje stavljaju postove????
Nije bitno tko stavlja post nego sadržaj posta.

[quote="SZ"]a sjetite se recimo peticije protiv smanjenja izvanrednih rokova tamo 1999 godine od 1100 studenata MO peticiju je potpisalo mozda 200? A tadasnji studentski predstavnici jer zbora na PMF-MO sluzbeno nije bilo bili su ljuti na sve one "glasne". Sjetite se kada je SZ provodio peticiju Veliko NE protiv povecanja domarina, prehrane i inih stvari niste bili bas "glasni" od 1100 potpisalo ih se 300 studenata.[/quote]
Siniša to je prošlost. :roll:

[quote="SZ"]Stoga jos jednom zamolio bi sve Vas da se potpisujete jer ako ste imalo korektni prema sebi onda se ne bi trebali sramiti onoga sto pisete! Osim toga zamolio bih vas da sve svoje tvrdnje argumentirate, pa ipak na matematici smo. Znate i sami da poslje Tm1...: ide po defaultu D:.... stoga dokazi su bitni da bi ljudi znali o cemu pricamo.[/quote]

Još jednom ponavljam što će tebi imena?????
Ako imaš dokaze da sve što je izneseno na ovom Forumu i što smatraš da je laž, onda identitet ljudi nije bitan. :evil:

[quote="SZ"]Jos da se vratim na slikice ispod nickova. Moram reci da imate maste, primjenite to na Limes, grafcki ga uljepsajte, pa ono je glasilo svih studenata MOa! NAdam se da onda nece biti pa ovo je lose (mogao sam i drugu rijec upotrijebiti) ono je bezveze, ovo je moglo bolje, itd.... Volio bi da onda govorite ovo sam ja napravio, ovo smo mi napravili, bas simpa izgleda, itd...[/quote]
Fakat Siniša. Jel ovo priča za laku noć????????? :roll:
Sinisa Rezek (napisa):
Postovani kolege i kolegice,

mnogi od Vas ce se zapitati pa sto se On vratio! Da evo me u ove kasne nocne sate na forumu koji zaista ima pregrst informacija, moram priznati istinitih i laznih, izrezanih recenica, dopunjavanih recenica itd. Zamolio bih Vas da procitate post do kraja i da ga ne komentirate.
Svrha ovog mog posta je sljedeca, zahvalio bi se svima Vama na dobronamjernim i zlonamjernim postovima, sto se trudite oko SUMAe, poducavate njezine clanove dobrome i losem, zalazete se da ugled SUMA bude realan, zalazete se da dodemo na sve naslovne stranice dnevnih, tjednih i mjesecnih listova. Iako to nije vas posao pa svi su punoljetni, buduci intelektualcij. No jos jednom HVALA Vam.

Tko si ti da govoriš ljudima što je njihov posao Confused
Ovdje su ljudi "nanjušili" da se radi o pronevjeri novca. Sve te glasine ili zlonamjerne postove bi svaki čovjek ili u ovom slučaju udruga kojoj je stalo do ugleda zaustavila. Međutim nitko od vas nije to napravio. Dakle nešto ne štima u tome svemu.
Vidim da se ponešto naučilo od PB Twisted Evil . Ovo sa zahvaljivanjem mi djeluje tako jadno. Twisted Evil


SR (napisa):
Moram napomenuti da se i dok ovo pisem pocinju desavati razne stvari. Studenti koji su do jucer bili pasivni sada su vrlo vrlo aktivni a ne na nacin pozitivan SUMAi[Naime trebamo razgovarati taj nas dar je neophodan da se neke stvari naprave. Kolege ali razgovarati mislim face to face dakle in real time a ne racunalom jer je ovo ipak poludvosmjeran nacin komunikacije] jer treba se prvo suociti sa ljudima kojima nesto zamjeras pa ako onda ne dode do dogovora krenuti ajmo tako reci u gradanski rat.

Meni nije jasno još uvijek zašto ti(i ostalima iz SUMA/Ivančica) smeta JAVNO razgovarati s ljudima.


SZ (napisa):
a ako se ne varam u vise navrata tijekom prosle godine clanovi su zamolili da se lista koristi samo za obavijesne i ine mailove. Kako se vi niste pridrzavali spomenutom zahtjeva a znamo da postoji i sluzbeni stav SUMAe da je lista samo za obavijesne i ine mailove,

A u vašoj međusobnoj komunikaciji se koristite računalom. Evil or Very Mad
Međutim očito je da ne želiš komunicirati na ovakav način jedino s ljudima koji ti nešto "zamjeraju". Rolling Eyes
SZ (napisa):
Sto se tice debljina projekata u smislu papirologije. Dragi moji kolege jedna udruga (nije SUMA) imala je sponzore koji su je ucili pisati projekte a taj tecaj iznosio je nekoliko desetaka tisuca kuna. Prema tome i umjece je napisati dobar program. Ako program ima jednu stranicu a trazi se primjerice 70 000 kn za putovanje, mislite li da su na tom papiru predracuni i razrada programa kao i sam naslov? Sve to na jednom listu papira, zaista za rekorde???? A takvih programa je bilo na pretek!!! Stovise SZ je produlji rok za predaju papirologije a i nakon toga dana nisu se projekti zdebljali.

Zar nisu na tim papirima predračun i razrada programa????????

SZ (napisa):
SUMA nije udruga koja "cucla" novce iz proracuna!

Brojke koje ste tražili za projekte pokazuju drugačije. Twisted Evil

SZ (napisa):
Jos jednom, zamoljen sam pogledati malo forum. Iako sam rekao STOP prelistao sam forum i nasao na par kolega s anonimnim nickovima koje dobro poznam i koji nisu nimalo kriticni u real life kao ovdje! Lako lako je pisati velika, crvena slova govoriti to zelim,

Što će tebi imena i prezimena ljudi koji ovdje stavljaju postove????
Nije bitno tko stavlja post nego sadržaj posta.

SZ (napisa):
a sjetite se recimo peticije protiv smanjenja izvanrednih rokova tamo 1999 godine od 1100 studenata MO peticiju je potpisalo mozda 200? A tadasnji studentski predstavnici jer zbora na PMF-MO sluzbeno nije bilo bili su ljuti na sve one "glasne". Sjetite se kada je SZ provodio peticiju Veliko NE protiv povecanja domarina, prehrane i inih stvari niste bili bas "glasni" od 1100 potpisalo ih se 300 studenata.

Siniša to je prošlost. Rolling Eyes

SZ (napisa):
Stoga jos jednom zamolio bi sve Vas da se potpisujete jer ako ste imalo korektni prema sebi onda se ne bi trebali sramiti onoga sto pisete! Osim toga zamolio bih vas da sve svoje tvrdnje argumentirate, pa ipak na matematici smo. Znate i sami da poslje Tm1...: ide po defaultu D:.... stoga dokazi su bitni da bi ljudi znali o cemu pricamo.


Još jednom ponavljam što će tebi imena?????
Ako imaš dokaze da sve što je izneseno na ovom Forumu i što smatraš da je laž, onda identitet ljudi nije bitan. Evil or Very Mad

SZ (napisa):
Jos da se vratim na slikice ispod nickova. Moram reci da imate maste, primjenite to na Limes, grafcki ga uljepsajte, pa ono je glasilo svih studenata MOa! NAdam se da onda nece biti pa ovo je lose (mogao sam i drugu rijec upotrijebiti) ono je bezveze, ovo je moglo bolje, itd.... Volio bi da onda govorite ovo sam ja napravio, ovo smo mi napravili, bas simpa izgleda, itd...

Fakat Siniša. Jel ovo priča za laku noć????????? Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan