Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Istraživanje navika surfera(Anketa)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:19 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Istraživanje navika surfera(Anketa) Citirajte i odgovorite

Radim na jednom istraživanju, već sam postao link na anketu u shoutboxu, međutim nekako je bio slab odaziv, samo 20 ljudi ju je ispunilo. :( Ajde, možemo mi matematičari to bolje!!

Cijenio bih dvije minute vremena da mi pomognete, i ispričavam se ako sam vam dosadan!

[url=http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=_2fyStLrcdj1ynIRmXp67LNg_3d_3d]ANKETA[/url]
Radim na jednom istraživanju, već sam postao link na anketu u shoutboxu, međutim nekako je bio slab odaziv, samo 20 ljudi ju je ispunilo. Sad Ajde, možemo mi matematičari to bolje!!

Cijenio bih dvije minute vremena da mi pomognete, i ispričavam se ako sam vam dosadan!

ANKETA



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 18:53 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

hehehe inace jeste li znali da se na netu moze placat visa electron karticom od PBZ-a? dakle... ipak nije nuzna kreditna :D
hehehe inace jeste li znali da se na netu moze placat visa electron karticom od PBZ-a? dakle... ipak nije nuzna kreditna Very Happy



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 19:56 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemoj zamjeriti, ali čim sam vidjela anketu, ugledala sam hrpu pravopisnih pogreški i ja to automatski smatram nedovoljno ozbiljnim pristupom sastavljanju ankete...(to ne znači da sam ju ja neozbiljno ispunila)
Nikom ne zamjeram ako mu naš hrvatski pravopis nije mačji kašalj, ali barem se potruditi dati nekom od prijatelja kome je da poispravi tekst...

Pogotovo ako ti je ta anketa potrebna za neki "ozbiljniji" rad ili istraživanje...
Nemoj zamjeriti, ali čim sam vidjela anketu, ugledala sam hrpu pravopisnih pogreški i ja to automatski smatram nedovoljno ozbiljnim pristupom sastavljanju ankete...(to ne znači da sam ju ja neozbiljno ispunila)
Nikom ne zamjeram ako mu naš hrvatski pravopis nije mačji kašalj, ali barem se potruditi dati nekom od prijatelja kome je da poispravi tekst...

Pogotovo ako ti je ta anketa potrebna za neki "ozbiljniji" rad ili istraživanje...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 20:37 pon, 9. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marijap"]Nemoj zamjeriti, ali čim sam vidjela anketu, ugledala sam hrpu pravopisnih pogreški i ja to automatski smatram nedovoljno ozbiljnim pristupom sastavljanju ankete...(to ne znači da sam ju ja neozbiljno ispunila)
Nikom ne zamjeram ako mu naš hrvatski pravopis nije mačji kašalj, ali barem se potruditi dati nekom od prijatelja kome je da poispravi tekst...

Pogotovo ako ti je ta anketa potrebna za neki "ozbiljniji" rad ili istraživanje...[/quote]

:iagree:
marijap (napisa):
Nemoj zamjeriti, ali čim sam vidjela anketu, ugledala sam hrpu pravopisnih pogreški i ja to automatski smatram nedovoljno ozbiljnim pristupom sastavljanju ankete...(to ne znači da sam ju ja neozbiljno ispunila)
Nikom ne zamjeram ako mu naš hrvatski pravopis nije mačji kašalj, ali barem se potruditi dati nekom od prijatelja kome je da poispravi tekst...

Pogotovo ako ti je ta anketa potrebna za neki "ozbiljniji" rad ili istraživanje...


I agree



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:26 uto, 10. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

:doh: ne zamjeram ništa, dapče, odmah sam se bacio na ispravljanje (nisam sam radio anketu). Iako sam je i sam ispunio, moram priznati da niam obračao pažnju na pravopisne greške, nekako u komunikaciji na internetu ne obračam pažnju na pravopis jer sam već nakon prvih mjesec dana surfanja otupio na takve stvari....

Ideja ankete je bila da bude ležerna "layed back", međutim slažem se da pravopisnim greškama nije mjesto u "polu" ozbiljnom projektu.

Hvala! :D :rose:

p.s. nemoj se ni ti ljutit ali:
[quote]Nikom ne zamjeram ako mu naš hrvatski pravopis nije mačji kašalj, ali barem [color=orange]se potruditi dati nekom od prijatelja kome je da poispravi tekst[/color]...
[/quote]

znam da je ovo običan post i da se greške i stilske i pravopisne toleriraju, ali činjenica je da je internet zajednica manje-više slijepa na takvwe greške...
Joj, pa da! ne zamjeram ništa, dapče, odmah sam se bacio na ispravljanje (nisam sam radio anketu). Iako sam je i sam ispunio, moram priznati da niam obračao pažnju na pravopisne greške, nekako u komunikaciji na internetu ne obračam pažnju na pravopis jer sam već nakon prvih mjesec dana surfanja otupio na takve stvari....

Ideja ankete je bila da bude ležerna "layed back", međutim slažem se da pravopisnim greškama nije mjesto u "polu" ozbiljnom projektu.

Hvala! Very Happy Imam nesto za tebe

p.s. nemoj se ni ti ljutit ali:
Citat:
Nikom ne zamjeram ako mu naš hrvatski pravopis nije mačji kašalj, ali barem se potruditi dati nekom od prijatelja kome je da poispravi tekst...


znam da je ovo običan post i da se greške i stilske i pravopisne toleriraju, ali činjenica je da je internet zajednica manje-više slijepa na takvwe greške...



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 16:23 uto, 10. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislila sam da nije potrebno naglašavati da ja tu anketu ne ubrajam u komunikaciju preko foruma, mailova i sličnih servisa na internetu gdje je pravopis nebitan.

Ja vjerojatno neću nikad otupiti na to ili postati slijepa, ali razlikujem npr. greške u nečijim postovima ili komentarima (koje preskočim ako uočim) i greške npr. na web portalima (bilo novina ili institucija) i tvojoj anketi recimo...

Pogledaj u što se pretvara novinarska populacija i na koji se način iskrivljava hrvatski jezik (možda je to baš zbog sve većeg utjecaja interneta jer ja se nekad zapitam jesu ti ljudi imali hrvatski u srednjoj ako već nisu na faxu naučili...)

Ne znam zašto si mi označio onaj dio posta, možda te zbunilo što nema zareza i intonacije lol
Mislila sam da nije potrebno naglašavati da ja tu anketu ne ubrajam u komunikaciju preko foruma, mailova i sličnih servisa na internetu gdje je pravopis nebitan.

Ja vjerojatno neću nikad otupiti na to ili postati slijepa, ali razlikujem npr. greške u nečijim postovima ili komentarima (koje preskočim ako uočim) i greške npr. na web portalima (bilo novina ili institucija) i tvojoj anketi recimo...

Pogledaj u što se pretvara novinarska populacija i na koji se način iskrivljava hrvatski jezik (možda je to baš zbog sve većeg utjecaja interneta jer ja se nekad zapitam jesu ti ljudi imali hrvatski u srednjoj ako već nisu na faxu naučili...)

Ne znam zašto si mi označio onaj dio posta, možda te zbunilo što nema zareza i intonacije lol


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 17:51 uto, 10. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

neda mi se ispunjavat ovu anketu al mislim da sam ju negdje vidla vec:-)
neda mi se ispunjavat ovu anketu al mislim da sam ju negdje vidla vec:-)



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 15:36 sri, 11. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada bi (biste) imali 100% anonimnost

Ako kupujete ili kad bi (biste) kupovali

Kako ste zadovoljni dostupnošču (dostupnošću) internet

ili kada bi (biste) kupovali

Biste li pristali platiti simbličnu (simboličnu) naknadu

Smeta li Vas (Vam) činjenica da ste bez kreditne kartice ogranični (ograničeni) na minimalne mogučnosti (mogućnosti)

[url]http://www.forum.hr/showthread.php?t=37577&page=25[/url]

[quote="Abyssus"]Smetati komu/čemu (dativ), a ne koga/što (akuzativ)[/quote]

Meni dost smeta ta upotreba akuzativa umjesto dativa, č i ć ne tolko, više mi je smiješno, a vidi se da i sam ispuštam samoglasnike nekad, pogotovo u infinitivu na -ti

E, da, nekad su ljudi prerevni, ispravno je

"pisat ću", a ne "pisati ću" (i čita se pisaću)

"S obzirom na..." umjesto "Obzirom na..."
Kada bi (biste) imali 100% anonimnost

Ako kupujete ili kad bi (biste) kupovali

Kako ste zadovoljni dostupnošču (dostupnošću) internet

ili kada bi (biste) kupovali

Biste li pristali platiti simbličnu (simboličnu) naknadu

Smeta li Vas (Vam) činjenica da ste bez kreditne kartice ogranični (ograničeni) na minimalne mogučnosti (mogućnosti)

http://www.forum.hr/showthread.php?t=37577&page=25

Abyssus (napisa):
Smetati komu/čemu (dativ), a ne koga/što (akuzativ)


Meni dost smeta ta upotreba akuzativa umjesto dativa, č i ć ne tolko, više mi je smiješno, a vidi se da i sam ispuštam samoglasnike nekad, pogotovo u infinitivu na -ti

E, da, nekad su ljudi prerevni, ispravno je

"pisat ću", a ne "pisati ću" (i čita se pisaću)

"S obzirom na..." umjesto "Obzirom na..."



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 15:04 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kriste sveti, zašto ljudi Abyssus moraju spominjati i na forumu PMFa? :roll: Much love i sve, ali ne.

(ovime ne želim reći ništa protiv pravilne uporabe gramatike i pravopisa na Internetu, dapače mislim da je to užasno bitno, a razlozi poput "otupio/jela sam na to" ili "koga briga kako pišem na Internetu" su totalno debilni. [u]Mene[/u] je briga, nisam ja [u]jedina[/u], a ako ne znaš pisati kako spada (a pritom se ni ne [u]trudiš[/u]), nemoj pisati [u]uopće[/u]. Ali okačite od Abyssus. :P )

ontopic, ispunih anketu. I dobro kaže koryanshea, Paypal prihvaća PBZovu Visu Electron, a ona nije kreditna. :)
Kriste sveti, zašto ljudi Abyssus moraju spominjati i na forumu PMFa? Rolling Eyes Much love i sve, ali ne.

(ovime ne želim reći ništa protiv pravilne uporabe gramatike i pravopisa na Internetu, dapače mislim da je to užasno bitno, a razlozi poput "otupio/jela sam na to" ili "koga briga kako pišem na Internetu" su totalno debilni. Mene je briga, nisam ja jedina, a ako ne znaš pisati kako spada (a pritom se ni ne trudiš), nemoj pisati uopće. Ali okačite od Abyssus. Razz )

ontopic, ispunih anketu. I dobro kaže koryanshea, Paypal prihvaća PBZovu Visu Electron, a ona nije kreditna. Smile



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 15:17 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stvarno, nemojte spominjati Abyssus, ne želim dobiti živčani slom. :lol:
Stvarno, nemojte spominjati Abyssus, ne želim dobiti živčani slom. Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 18:40 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

:lol:
abyssus je očito sveprisutna :lol:
Laughing
abyssus je očito sveprisutna Laughing



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 20:18 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]Kriste sveti, zašto ljudi Abyssus moraju spominjati i na forumu PMFa? :roll: Much love i sve, ali ne.[/quote]
Zato jer će se ove godine upisati na PMF :1eye: Doduše odlučila se ipak za fiziku, a ne za nas.
Lafiel (napisa):
Kriste sveti, zašto ljudi Abyssus moraju spominjati i na forumu PMFa? Rolling Eyes Much love i sve, ali ne.

Zato jer će se ove godine upisati na PMF 1-eyed Doduše odlučila se ipak za fiziku, a ne za nas.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 20:37 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Masiela"]Zato jer će se ove godine upisati na PMF :1eye: Doduše odlučila se ipak za fiziku, a ne za nas.[/quote]

zar još i to? :D
Masiela (napisa):
Zato jer će se ove godine upisati na PMF 1-eyed Doduše odlučila se ipak za fiziku, a ne za nas.


zar još i to? Very Happy



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 21:27 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam znao da je je to tak poznata ličnost
Nisam znao da je je to tak poznata ličnost



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 21:54 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa poznata je većini koji zalaze na forum.hr :)
pa poznata je većini koji zalaze na forum.hr Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:22 pon, 16. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Erm, people... malo ste prevec :OT:
Erm, people... malo ste prevec Off-topic



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan