Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

savjet mobitel
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 15:40 sub, 4. 3. 2006    Naslov: savjet mobitel Citirajte i odgovorite

Imam problem. Imam šansu (produženje ugovora) kupiti novi mobitel po povoljnijoj cijeni u t-mobile-u.
Naravno, ustupit ću ga dragom, a on je odabrao nokiju 6230i. Problem je u tome što ga svi hvale, a ja sam čula da mu je baterija jako slaba. Molila bih da mi iznesete svoje savjete i iskustva. Ili preporučite neki drugi dobar mobitel iz ponude t-mobile-a koji nije prevelik, pretežak, ne mora imat najmodernije stvari, ali da ne bude niti prejednostavan. Bitno je da baterija traje normalno i da je kvalitetan i da ima brzi izbornik (dakle, ne Siemens).

Hvala dobrim dušicama!
Imam problem. Imam šansu (produženje ugovora) kupiti novi mobitel po povoljnijoj cijeni u t-mobile-u.
Naravno, ustupit ću ga dragom, a on je odabrao nokiju 6230i. Problem je u tome što ga svi hvale, a ja sam čula da mu je baterija jako slaba. Molila bih da mi iznesete svoje savjete i iskustva. Ili preporučite neki drugi dobar mobitel iz ponude t-mobile-a koji nije prevelik, pretežak, ne mora imat najmodernije stvari, ali da ne bude niti prejednostavan. Bitno je da baterija traje normalno i da je kvalitetan i da ima brzi izbornik (dakle, ne Siemens).

Hvala dobrim dušicama!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 16:29 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kupi tu nokiu ili sony ericsson K700i. I jedan i drugi mob su mrcine i stvarno su dobro. Imam frneda kaj radi u t centru i ima tu nokiu i ima samo rijeci hvale za nju.
Kupi tu nokiu ili sony ericsson K700i. I jedan i drugi mob su mrcine i stvarno su dobro. Imam frneda kaj radi u t centru i ima tu nokiu i ima samo rijeci hvale za nju.



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 18:58 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

On je zapeo baš za tu nokiu. Koliko zapravo traje baterija? Ima ju netko?
On je zapeo baš za tu nokiu. Koliko zapravo traje baterija? Ima ju netko?



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:09 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]On je zapeo baš za tu nokiu. Koliko zapravo traje baterija? Ima ju netko?[/quote]

A da kupi dodatnu bateriju? :noidea: Cuh da za neke modele postoje noname baterije koje traju i po tjedan dana normalne upotrebe. :xg: (sto god bilo "normalna upotreba" ;))
Ivančica (napisa):
On je zapeo baš za tu nokiu. Koliko zapravo traje baterija? Ima ju netko?


A da kupi dodatnu bateriju? Danas nije moj dan Cuh da za neke modele postoje noname baterije koje traju i po tjedan dana normalne upotrebe. Xmas Mr.Green (sto god bilo "normalna upotreba" Wink)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Dabrica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (13:58:54)
Postovi: (B8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: biologija

PostPostano: 19:56 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam dosad imala samo pinokie (kako ih ja zovem) i baterija je uvijek dugo trajala. po pet dana uz "normalno" koristelje (dva-tri poziva na dan i poruke), a ako se malo koristi, onda traje i po tjedan dana.
i svi modeli pin okie koje znam imaju dobru bateriju (naravno, nakon nekoliko godina treba kupiti novu).
ja sam dosad imala samo pinokie (kako ih ja zovem) i baterija je uvijek dugo trajala. po pet dana uz "normalno" koristelje (dva-tri poziva na dan i poruke), a ako se malo koristi, onda traje i po tjedan dana.
i svi modeli pin okie koje znam imaju dobru bateriju (naravno, nakon nekoliko godina treba kupiti novu).



_________________
dis bonjour a la dame...

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 20:48 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Definitivno nokia. Mozda bi bilo korisnije da si napisala koja je to tocno baterija (odnosno njene specifikacije). Imam dvije nokie i na 1600 baterija mi traje do 10 dana, a na 3120 do 6 dana "normalne upotrebe".
Definitivno nokia. Mozda bi bilo korisnije da si napisala koja je to tocno baterija (odnosno njene specifikacije). Imam dvije nokie i na 1600 baterija mi traje do 10 dana, a na 3120 do 6 dana "normalne upotrebe".



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 21:33 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

bez brige, baterija koja ti je u nokii 6230i itekako je izdrzljiva!! bez problema izdrzi 5 dana uz normalnu upotrebu!!! znam po tome jer ja imam nokiu 6101 a u njoj je baterija BL4C, a u 6230i ide ta i jos jaca BL5C. A posto orginalno ide ova jaca BL5C u 6230, onda znam da ce izdrzat 5 dana!!
bez brige, baterija koja ti je u nokii 6230i itekako je izdrzljiva!! bez problema izdrzi 5 dana uz normalnu upotrebu!!! znam po tome jer ja imam nokiu 6101 a u njoj je baterija BL4C, a u 6230i ide ta i jos jaca BL5C. A posto orginalno ide ova jaca BL5C u 6230, onda znam da ce izdrzat 5 dana!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Casper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 04. 2005. (14:45:29)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Krk

PostPostano: 22:10 sub, 4. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam 6230 bez [i]i[/i] i baterija mi traje oko 4-5 dana iako je mob star vec godinu dana. Tako da baterija je ok...jedino kad koristim bluetooth onda baterija brzo ode :roll: ali to je normalno.
imam 6230 bez i i baterija mi traje oko 4-5 dana iako je mob star vec godinu dana. Tako da baterija je ok...jedino kad koristim bluetooth onda baterija brzo ode Rolling Eyes ali to je normalno.



_________________
Marijan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:51 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedina razlika izemdu 6230 i 6230i je to sta ovaj sa "i" je da radi na 3 frikvenicije!!
jedina razlika izemdu 6230 i 6230i je to sta ovaj sa "i" je da radi na 3 frikvenicije!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cvita
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2005. (18:03:08)
Postovi: (42)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6
Lokacija: zg

PostPostano: 11:11 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

moj je izbor SE w800i :D :D :D :D :D
moj je izbor SE w800i Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



_________________


Zadnja promjena: cvita; 11:28 ned, 5. 3. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cvita
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2005. (18:03:08)
Postovi: (42)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6
Lokacija: zg

PostPostano: 11:18 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Iki"]Kupi tu nokiu ili sony ericsson K700i. I jedan i drugi mob su mrcine i stvarno su dobro. Imam frneda kaj radi u t centru i ima tu nokiu i ima samo rijeci hvale za nju.[/quote]

k700i je bio jako dobar za svoje vrijeme, ali misli da si fulao kategoriju, ipak se trazi malo visa-skuplja kategorija mobitela...
Iki (napisa):
Kupi tu nokiu ili sony ericsson K700i. I jedan i drugi mob su mrcine i stvarno su dobro. Imam frneda kaj radi u t centru i ima tu nokiu i ima samo rijeci hvale za nju.


k700i je bio jako dobar za svoje vrijeme, ali misli da si fulao kategoriju, ipak se trazi malo visa-skuplja kategorija mobitela...



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cvita
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2005. (18:03:08)
Postovi: (42)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6
Lokacija: zg

PostPostano: 11:24 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]jedina razlika izemdu 6230 i 6230i je to sta ovaj sa "i" je da radi na 3 frikvenicije!![/quote]
pa bas i nije jedina razlika: tu je noviji softver, megapixselna kamera i jos neke sitnice...

sto se tice baterije, imao sam 6230, i baterija je ok, i ako je jaca baterija ne mora znacit da cu dulje izdrzat (ovisi i o upotrebi a i u kojem je mobu, nece dva ista nikad uzimat jednako energije.. :D :D :D ) dok saljes smsove i malo pricas, ali ako koristis mp3 i ne znam bluetooth, ne moze ni pola dana-dan, tek da znas..


ja ti preporucujem Sony Ericsson D750i (1299 kn pretplata) ili W800 ako imas love za bacat (1799 kn pretplata). neces pogrijesit, a ima puno bolje karakteristike nego nokija 6230i...
filipnet (napisa):
jedina razlika izemdu 6230 i 6230i je to sta ovaj sa "i" je da radi na 3 frikvenicije!!

pa bas i nije jedina razlika: tu je noviji softver, megapixselna kamera i jos neke sitnice...

sto se tice baterije, imao sam 6230, i baterija je ok, i ako je jaca baterija ne mora znacit da cu dulje izdrzat (ovisi i o upotrebi a i u kojem je mobu, nece dva ista nikad uzimat jednako energije.. Very Happy Very Happy Very Happy ) dok saljes smsove i malo pricas, ali ako koristis mp3 i ne znam bluetooth, ne moze ni pola dana-dan, tek da znas..


ja ti preporucujem Sony Ericsson D750i (1299 kn pretplata) ili W800 ako imas love za bacat (1799 kn pretplata). neces pogrijesit, a ima puno bolje karakteristike nego nokija 6230i...



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 13:39 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cvita"]moj je izbor SE w800i :D :D :D :D :D[/quote]

To sebi hoću uzet... al dragi je ipak u prednosti... za godinu dana (kad opet prođe pretplata) valjda će se pojavit još nešt zanimljivije (npr. 5Gb memorije interne)
cvita (napisa):
moj je izbor SE w800i Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


To sebi hoću uzet... al dragi je ipak u prednosti... za godinu dana (kad opet prođe pretplata) valjda će se pojavit još nešt zanimljivije (npr. 5Gb memorije interne)



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 14:35 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam isto obozavatelj Nokia. Svim modelima koje sam dosad srela (ja sam imala 2, sestra druge 2, a mama trece 2- necu navrajat koji sve tipovi) je baterija trajala URNEBESNO dugo. Ja koristim mob vise nego normalno (npr. jucer sam spalila bon od 25 kuna samo na poruke), doduse samo na poruke i pozive, ali baterija nakon dvije godine jos uvijek traje po 5 dana. Kad negdje putujem na 3-4 dana, ne nosim punjac sa sobom... Tako da ja ne bi panicarila oko toga. GO NOKIA (sad ce me admin kamenovat zbog reklame :) )
Ja sam isto obozavatelj Nokia. Svim modelima koje sam dosad srela (ja sam imala 2, sestra druge 2, a mama trece 2- necu navrajat koji sve tipovi) je baterija trajala URNEBESNO dugo. Ja koristim mob vise nego normalno (npr. jucer sam spalila bon od 25 kuna samo na poruke), doduse samo na poruke i pozive, ali baterija nakon dvije godine jos uvijek traje po 5 dana. Kad negdje putujem na 3-4 dana, ne nosim punjac sa sobom... Tako da ja ne bi panicarila oko toga. GO NOKIA (sad ce me admin kamenovat zbog reklame Smile )



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 19:46 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kod mene je baš obrnuto. Imala sam ericsson t65 3 i pol godine i baterija bi trajala oko 5-6 dana (uz abnormalnu količinu sms-ova i nešto poziva), s tim da je trajala još bar 2 trećine dana nakon što bi se pojavila poruka da je pri kraju.
Nakon toga sam dobila neku noviju nokiu i punim je svaka 3-4 dana i ugasi se 20 minuta nakon sto se spusti na zadnju crticu. :roll:
Sad mi svako malo "slučajno" ispadne iz ruke, ali nikako da prestane raditi pa da kupim novi sEricsson.
Kod mene je baš obrnuto. Imala sam ericsson t65 3 i pol godine i baterija bi trajala oko 5-6 dana (uz abnormalnu količinu sms-ova i nešto poziva), s tim da je trajala još bar 2 trećine dana nakon što bi se pojavila poruka da je pri kraju.
Nakon toga sam dobila neku noviju nokiu i punim je svaka 3-4 dana i ugasi se 20 minuta nakon sto se spusti na zadnju crticu. Rolling Eyes
Sad mi svako malo "slučajno" ispadne iz ruke, ali nikako da prestane raditi pa da kupim novi sEricsson.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 21:17 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imal sam i ericssone i nokie i siemense. Nokie su stvarno dobre, samo kaj mora onaj prvi broj biti barem 5 pa na vise. Mada su mi ericssoni vise prirasli srcu.
Imal sam i ericssone i nokie i siemense. Nokie su stvarno dobre, samo kaj mora onaj prvi broj biti barem 5 pa na vise. Mada su mi ericssoni vise prirasli srcu.



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Dabrica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (13:58:54)
Postovi: (B8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: biologija

PostPostano: 21:53 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Iki"]Imal sam i ericssone i nokie i siemense. Nokie su stvarno dobre, samo kaj mora onaj prvi broj biti barem 5 pa na vise. Mada su mi ericssoni vise prirasli srcu.[/quote]

ma ne! ja sam imala onu nokiu koju su među prvima dijelili (mislim da je 3210 model) i to još radi ko ludo, samo bih joj trebala kupiti novu bateriju. a pala je u: vodu, đus votku, rakiju, na pod oko 30 puta, razletjela bi se, ugasila, sklopiš ju i radi ko i prije, pala u blato itd....
najbolja :D
Iki (napisa):
Imal sam i ericssone i nokie i siemense. Nokie su stvarno dobre, samo kaj mora onaj prvi broj biti barem 5 pa na vise. Mada su mi ericssoni vise prirasli srcu.


ma ne! ja sam imala onu nokiu koju su među prvima dijelili (mislim da je 3210 model) i to još radi ko ludo, samo bih joj trebala kupiti novu bateriju. a pala je u: vodu, đus votku, rakiju, na pod oko 30 puta, razletjela bi se, ugasila, sklopiš ju i radi ko i prije, pala u blato itd....
najbolja Very Happy



_________________
dis bonjour a la dame...

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
cvita
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2005. (18:03:08)
Postovi: (42)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6
Lokacija: zg

PostPostano: 22:32 ned, 5. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sonyericsson je oduvijek imao bolje baterije od nokije...nokia je donedavno kao standardne baterije stavljala NImH baterije koje su katastrofa, a ericsson (sonyericsson) je od pocetaka koristio litijske koje su puno bolje!!
sonyericsson je oduvijek imao bolje baterije od nokije...nokia je donedavno kao standardne baterije stavljala NImH baterije koje su katastrofa, a ericsson (sonyericsson) je od pocetaka koristio litijske koje su puno bolje!!



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 9:50 pon, 6. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

A samsung d600?
A samsung d600?



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
cvita
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2005. (18:03:08)
Postovi: (42)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6
Lokacija: zg

PostPostano: 11:43 pon, 6. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]A samsung d600?[/quote]

i to je jako dobar mob...proglasen je zlatnim moby-em ove godine..tako da.. Mobitel ima dosta funkcija, da sam na tvom mjestu, ja bi se mislio izmedju Sonyericssona W800i i Samsunga D600 (u biti ja se ne bi mislio, uzeo bih odmah W800i), oba su jako dobri mobiteli, samo je stvar, za sta mislis mob koristit... D600 je po meni malo vise poslovniji mob..dok je W800i multimedijalni mob (zato je i dobio tu nagradu ove godine, za najmultimedijalniji uredjaj) koji ima sve zivo, sto bi recimo meni trebalo... a tu je i dizajn...nekima se ne svidja Sonyericssonovski dizajn..meni je odlican ali eto...
Ivančica (napisa):
A samsung d600?


i to je jako dobar mob...proglasen je zlatnim moby-em ove godine..tako da.. Mobitel ima dosta funkcija, da sam na tvom mjestu, ja bi se mislio izmedju Sonyericssona W800i i Samsunga D600 (u biti ja se ne bi mislio, uzeo bih odmah W800i), oba su jako dobri mobiteli, samo je stvar, za sta mislis mob koristit... D600 je po meni malo vise poslovniji mob..dok je W800i multimedijalni mob (zato je i dobio tu nagradu ove godine, za najmultimedijalniji uredjaj) koji ima sve zivo, sto bi recimo meni trebalo... a tu je i dizajn...nekima se ne svidja Sonyericssonovski dizajn..meni je odlican ali eto...



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan