Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ima tko Princess Mononoke?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
boris the spider
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 12. 2005. (17:09:01)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 1:48 čet, 9. 3. 2006    Naslov: ima tko Princess Mononoke? Citirajte i odgovorite

Naime, več neko vrijeme pokušavam na DVD-u pronac klasik japanske animacije, Princess Mononoke. Pa ako postoji tko ko to ima (ili može nabavit) bio bih presretan kad bi mi odgovorio/la. :D
Naime, več neko vrijeme pokušavam na DVD-u pronac klasik japanske animacije, Princess Mononoke. Pa ako postoji tko ko to ima (ili može nabavit) bio bih presretan kad bi mi odgovorio/la. Very Happy



_________________
look he's crawling up my wall...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:37 čet, 9. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000CBEWZ6/qid=1141868132/sr=8-1/ref=pd_ka_1/026-2417251-1418055 :D
http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000CBEWZ6/qid=1141868132/sr=8-1/ref=pd_ka_1/026-2417251-1418055 Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 10:26 čet, 9. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Preporučio bih ti da odeš na stranice algoritma,prijaviš se (besplatno),i pošalješ upit. Ja sam to napravio i kroz nekih mjesec dana stiže mi Ghost in the Shell manga. :weee: :weee: :weee:

Tako se nećeš morat bavit s kupnjom preko interneta(sigurna je ali opet...).
Preporučio bih ti da odeš na stranice algoritma,prijaviš se (besplatno),i pošalješ upit. Ja sam to napravio i kroz nekih mjesec dana stiže mi Ghost in the Shell manga. Weeeeeee!!!!!!!!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!!

Tako se nećeš morat bavit s kupnjom preko interneta(sigurna je ali opet...).



_________________
You take the blue pill and the story ends. You wake in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes. Remember -- all I am offering is the truth, nothing more.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Incognito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2005. (20:25:09)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 12:06 čet, 9. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam je li stvar u meni, ali ja u Ghost in the Shell nisam ništa razumio :? :(
Ne znam je li stvar u meni, ali ja u Ghost in the Shell nisam ništa razumio Confused Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 12:55 čet, 9. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

film malo je tezak, manga malo drugacija, ali gledaj ponovo..
shvatit ces..

gledala sam jednu anime seriju Lain.. toliko te zbuni i omutavi da uokolo bauljas izgubljen u vremenu i prostoru.. (dok ne vidis kraj.. ja sam sve pogledala osim kraja.. zato i jesam ovakva)
:anishock2:
ti filmeki imaju neke moci...
film malo je tezak, manga malo drugacija, ali gledaj ponovo..
shvatit ces..

gledala sam jednu anime seriju Lain.. toliko te zbuni i omutavi da uokolo bauljas izgubljen u vremenu i prostoru.. (dok ne vidis kraj.. ja sam sve pogledala osim kraja.. zato i jesam ovakva)
Animated shock
ti filmeki imaju neke moci...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
boris the spider
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 12. 2005. (17:09:01)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 10:24 pet, 10. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma meni generalno taj anime i manga i sve to ide pomalo na žive ali princess mononoke, spitited away i howl's movig castle su savrseni. a i akira je dobar. a što se lain tiče, to je nešti prestrašno. pa to nije za ljude :sheep2:
ma meni generalno taj anime i manga i sve to ide pomalo na žive ali princess mononoke, spitited away i howl's movig castle su savrseni. a i akira je dobar. a što se lain tiče, to je nešti prestrašno. pa to nije za ljude Jos jedna ovca



_________________
look he's crawling up my wall...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 12:24 pet, 10. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="boris the spider"]ma meni generalno taj anime i manga i sve to ide pomalo na žive ali princess mononoke, spitited away i howl's movig castle su savrseni. a i akira je dobar. a što se lain tiče, to je nešti prestrašno. pa to nije za ljude :sheep2:[/quote]

huh.. sad mi dodje da ti napravim takav jos popis onoga sta si propustio, al naci cu te i uvalit ti Ninja Scrools & BERSERK!!!!
boris the spider (napisa):
ma meni generalno taj anime i manga i sve to ide pomalo na žive ali princess mononoke, spitited away i howl's movig castle su savrseni. a i akira je dobar. a što se lain tiče, to je nešti prestrašno. pa to nije za ljude Jos jedna ovca


huh.. sad mi dodje da ti napravim takav jos popis onoga sta si propustio, al naci cu te i uvalit ti Ninja Scrools & BERSERK!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 3:54 ned, 19. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

je, slazem se s opisom Lain....
ne znam do koje epizode sam dosla... mozda bi se dalo zkljucit obzirom na moje ponasanje....

no, jedan anime koji je meni srcu jako prirastao
hellsing :g:

http://hellsing.pioneeranimation.com/
http://hellsing.pioneeranimation.com/operatives.html
http://www.witch-hunter.net/arucard/about.php

imam to na dvdu tnx to my dear koji je to bijesnim glistama nabavljao od bogtepitakamo kako bih ja dobila box sa 4 dvda.... :g:

ako bude dosta zainteresiranih, mozemo i to pustiti :g:
je, slazem se s opisom Lain....
ne znam do koje epizode sam dosla... mozda bi se dalo zkljucit obzirom na moje ponasanje....

no, jedan anime koji je meni srcu jako prirastao
hellsing Mr. Green

http://hellsing.pioneeranimation.com/
http://hellsing.pioneeranimation.com/operatives.html
http://www.witch-hunter.net/arucard/about.php

imam to na dvdu tnx to my dear koji je to bijesnim glistama nabavljao od bogtepitakamo kako bih ja dobila box sa 4 dvda.... Mr. Green

ako bude dosta zainteresiranih, mozemo i to pustiti Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:16 ned, 19. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://aukcije.biz/browse.php?id=179]klik[/url] (oprez, ima toga dosta i ucitavanje bi moglo potrajati, ne zbog toga sto je veliko, vec zbog toga sto tog ima rel. puno)

da, trenutacno visim po aukcijama :g:

mislim da nisam primjetila mononoke na dvdu.... ali pogledaj s vremena na vrijeme... mozda dodje....
nesto crtica ima..... u moru svega ostalog :wink:
klik (oprez, ima toga dosta i ucitavanje bi moglo potrajati, ne zbog toga sto je veliko, vec zbog toga sto tog ima rel. puno)

da, trenutacno visim po aukcijama Mr. Green

mislim da nisam primjetila mononoke na dvdu.... ali pogledaj s vremena na vrijeme... mozda dodje....
nesto crtica ima..... u moru svega ostalog Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 9:34 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hellsing je zakon-lik ima pištolj duži od ruke; no to što mu nitko ništ ne može
malo ubija napetost,ono tipu da dode sam vrag,on bi mu opalio šamar i poslao ga doma da se isplače.

Najkonfuznije što sam gledao je Angels egg,tko mi to može objasnit nek mi se javi (sumnjam da to može itko osim autora samog dijela :wink: ).
Hellsing je zakon-lik ima pištolj duži od ruke; no to što mu nitko ništ ne može
malo ubija napetost,ono tipu da dode sam vrag,on bi mu opalio šamar i poslao ga doma da se isplače.

Najkonfuznije što sam gledao je Angels egg,tko mi to može objasnit nek mi se javi (sumnjam da to može itko osim autora samog dijela Wink ).



_________________
You take the blue pill and the story ends. You wake in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes. Remember -- all I am offering is the truth, nothing more.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan