Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

drugi kolokvij
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:58 sub, 31. 5. 2003    Naslov: drugi kolokvij Citirajte i odgovorite

krcko, sto se zna o tome koji dio teorije dolazi na drugi kolokvij (ako znas)

:krcko:

i imam prijedlog sto se tice formula...
recimo, napisite (ili neki dobrovoljac, mogla bih i ja probati) formule koje se smiju koristiti (po potrebi se lako doda il makne ponesto) i kako pretpostavljam testove kopirate, mislim da nije problem bunt vec skopiranih papira okrenuti naopacke i jos jednom protjerati kroz kopirku i volia - formule za sve bi bile na zadnjoj stranici kolokvija

cinimse kao razuman prijedlog, ofkors, ako je izvedivo...

ono, ti si vec podijelio one za krivulje, pa to mozes nadopuniti sa mozda jos ponekom ako mislis da treba....
krcko, sto se zna o tome koji dio teorije dolazi na drugi kolokvij (ako znas)

Krcko, pomagaj!

i imam prijedlog sto se tice formula...
recimo, napisite (ili neki dobrovoljac, mogla bih i ja probati) formule koje se smiju koristiti (po potrebi se lako doda il makne ponesto) i kako pretpostavljam testove kopirate, mislim da nije problem bunt vec skopiranih papira okrenuti naopacke i jos jednom protjerati kroz kopirku i volia - formule za sve bi bile na zadnjoj stranici kolokvija

cinimse kao razuman prijedlog, ofkors, ako je izvedivo...

ono, ti si vec podijelio one za krivulje, pa to mozes nadopuniti sa mozda jos ponekom ako mislis da treba....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:46 ned, 1. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za teoriju jos nista ne znam... raspitat cu se. Sto se tice formula svidja mi se ideja da ih se stavi na drugu stranu kolokvija, ali jos se dogovaramo hoce li uopce biti dozvoljene ikakve formule. Cini mi se da bi bile dovoljne formule o krivuljama drugog reda (nalaze se [url=http://web.math.hr/nastava/em/formule.pdf]ovdje[/url]). Ako netko zeli sastaviti vecu zbirku formula bit ce mi drago, moze dobiti LaTeX fajl za ove koje sam vec slozio i pomoc oko LaTeX-a (CD s MikTeX distribucijom). Stavit cu ono sto napravi na web, ali ne mogu obecati da ce se smjeti koristiti na kolokviju :wink:
Za teoriju jos nista ne znam... raspitat cu se. Sto se tice formula svidja mi se ideja da ih se stavi na drugu stranu kolokvija, ali jos se dogovaramo hoce li uopce biti dozvoljene ikakve formule. Cini mi se da bi bile dovoljne formule o krivuljama drugog reda (nalaze se ovdje). Ako netko zeli sastaviti vecu zbirku formula bit ce mi drago, moze dobiti LaTeX fajl za ove koje sam vec slozio i pomoc oko LaTeX-a (CD s MikTeX distribucijom). Stavit cu ono sto napravi na web, ali ne mogu obecati da ce se smjeti koristiti na kolokviju Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:23 ned, 1. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Za teoriju jos nista ne znam... raspitat cu se. [/quote]

okie... mene zapravo zanima otkuda... tj da li ulazi trigonometrija i sto odatle... no, dobro, raspitat ces se :)

[quote="krcko"]Sto se tice formula svidja mi se ideja da ih se stavi na drugu stranu kolokvija, [/quote]

:weee:

[quote="krcko"]ali jos se dogovaramo hoce li uopce biti dozvoljene ikakve formule. Cini mi se da bi bile dovoljne formule o krivuljama drugog reda [/quote]

i meni se cini da su sasvim dovoljne...
stvarno mi ne pada na pamet nesto drugo... jednadzbu pravca kroz dvije tocke bi zbilja svi trebali znati :)

[quote="krcko"]Ako netko zeli sastaviti vecu zbirku formula bit ce mi drago, moze dobiti LaTeX fajl za ove koje sam vec slozio i pomoc oko LaTeX-a (CD s MikTeX distribucijom). [/quote]

efo, mogu ja probati, ako iskopam koju korisnu formulu...
donesem CD, ili imas koji na zalihi?
ono, bilo bi mi korisno bar nesto sitno znati u tom cudu napraviti...

[quote="krcko"]Stavit cu ono sto napravi na web, ali ne mogu obecati da ce se smjeti koristiti na kolokviju :wink:[/quote]

ofkors... ali, i ovo budi nadu :)
krcko (napisa):
Za teoriju jos nista ne znam... raspitat cu se.


okie... mene zapravo zanima otkuda... tj da li ulazi trigonometrija i sto odatle... no, dobro, raspitat ces se Smile

krcko (napisa):
Sto se tice formula svidja mi se ideja da ih se stavi na drugu stranu kolokvija,


Weeeeeee!!!!!!!!!!!

krcko (napisa):
ali jos se dogovaramo hoce li uopce biti dozvoljene ikakve formule. Cini mi se da bi bile dovoljne formule o krivuljama drugog reda


i meni se cini da su sasvim dovoljne...
stvarno mi ne pada na pamet nesto drugo... jednadzbu pravca kroz dvije tocke bi zbilja svi trebali znati Smile

krcko (napisa):
Ako netko zeli sastaviti vecu zbirku formula bit ce mi drago, moze dobiti LaTeX fajl za ove koje sam vec slozio i pomoc oko LaTeX-a (CD s MikTeX distribucijom).


efo, mogu ja probati, ako iskopam koju korisnu formulu...
donesem CD, ili imas koji na zalihi?
ono, bilo bi mi korisno bar nesto sitno znati u tom cudu napraviti...

krcko (napisa):
Stavit cu ono sto napravi na web, ali ne mogu obecati da ce se smjeti koristiti na kolokviju Wink


ofkors... ali, i ovo budi nadu Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:47 pon, 2. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo raspirah se, u teorijskom dijelu dolazi gradivo od trigonometrije nadalje. Najvjerojatnije stereometrije nece biti jer se ne stigne napraviti sa svim grupama (to se odnosi samo na teorijsko pitanje!). Znaci da zapravo dolazi u obzir samo trigonometrija i analiticka...

Po pitanju zadataka, bit ce 2x konstrukcija, 2x analiticka i 1x "coskasta" stereometrija (poliedri). Obla tijela ostavljamo za pismene jer neke grupe nece raditi prije kolokvija.
Evo raspirah se, u teorijskom dijelu dolazi gradivo od trigonometrije nadalje. Najvjerojatnije stereometrije nece biti jer se ne stigne napraviti sa svim grupama (to se odnosi samo na teorijsko pitanje!). Znaci da zapravo dolazi u obzir samo trigonometrija i analiticka...

Po pitanju zadataka, bit ce 2x konstrukcija, 2x analiticka i 1x "coskasta" stereometrija (poliedri). Obla tijela ostavljamo za pismene jer neke grupe nece raditi prije kolokvija.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan