Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Grupa "B" na kolokviju (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Jelaska
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2004. (14:27:46)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 10:30 pet, 7. 4. 2006    Naslov: Grupa "B" na kolokviju Citirajte i odgovorite

Obzirom na veliku zainteresiranost studenata na predavanjima i vježbama iz kolegija "Matematička teorija računarstva" i "Računarstvo", na vježbama sam spomenuo mogućnost davanja dvije grupe na 3. kolokviju iz dotičnih kolegija. Grupe "A" i grupe "B".
U čemu je razlika između grupe "A" i grupe "B"?

[u][b]Grupa A[/b][/u]

Biti će [i]standardni kolokvij[/i] iz navedenih kolegija, kao dosadašnja 2 kolokvija, dakle kvantitativno zahtjevniji i kvalitativno manje zahtjevan uspoređujući zadatke sa zadacima standardnog pismenog ispita. Možemo reći, kolokvij sa više standardnih (lakših) zadataka.

[u][b]Grupa B[/b][/u]

Biti će [i]malo teži[/i] kolokvij iz navedenih kolegija, sa manjim brojem ali kvalitativno zahtjevnijih zadataka. Možemo reći, kolokvij sa manje zadataka ali nestandardnih. Da pojasnim, grupa "B" je namjenjena
[list] -studentima koji u realnom vremenu žele testirati svoje znanje na malo težim zadacima
-studentima kojima su dosadašnji kolokviji bili prelagani
-studentima koji se žele istaknuti (u bilo kojem smislu)
[/list:u]
Sada bi pojedinac trebao komentirati "...nisam lud, što će to meni u životu....." ili "...a što ako odaberem grupu B, a ono :grrr: tj. užasni zadaci".

Moja malenkost je tu da regulira težinu zadataka, da stvar ne krene u krivom smjeru. Ni slučajno ideja grupe "B" ne bi trebala biti opisana ovim smajlićem :brick:
Zadaci "B" grupe bi samo trebali biti kreativniji, van standardne šablone. Recimo da bi grupa "B" trebala biti poslastica za "problem solvere".
Nadalje, svi bodovi koje pojedini student dobije iz kolokvija grupe B, uključivo teoretski dio zadaće, biti će [b]množeni faktorom 1,4[/b] (ne 1,5 kako je prethodno rečeno). Sve u svemu :uncle_sammy:

Defaultna grupa je naravno, grupa A. Student se može prijaviti za grupu B ovdje ili na vježbama, najkasnije 3 dana prije dogovorenog termina trećeg kolokvija.
Obzirom na veliku zainteresiranost studenata na predavanjima i vježbama iz kolegija "Matematička teorija računarstva" i "Računarstvo", na vježbama sam spomenuo mogućnost davanja dvije grupe na 3. kolokviju iz dotičnih kolegija. Grupe "A" i grupe "B".
U čemu je razlika između grupe "A" i grupe "B"?

Grupa A

Biti će standardni kolokvij iz navedenih kolegija, kao dosadašnja 2 kolokvija, dakle kvantitativno zahtjevniji i kvalitativno manje zahtjevan uspoređujući zadatke sa zadacima standardnog pismenog ispita. Možemo reći, kolokvij sa više standardnih (lakših) zadataka.

Grupa B

Biti će malo teži kolokvij iz navedenih kolegija, sa manjim brojem ali kvalitativno zahtjevnijih zadataka. Možemo reći, kolokvij sa manje zadataka ali nestandardnih. Da pojasnim, grupa "B" je namjenjena
    -studentima koji u realnom vremenu žele testirati svoje znanje na malo težim zadacima
    -studentima kojima su dosadašnji kolokviji bili prelagani
    -studentima koji se žele istaknuti (u bilo kojem smislu)

Sada bi pojedinac trebao komentirati "...nisam lud, što će to meni u životu....." ili "...a što ako odaberem grupu B, a ono Grrrrr.... tj. užasni zadaci".

Moja malenkost je tu da regulira težinu zadataka, da stvar ne krene u krivom smjeru. Ni slučajno ideja grupe "B" ne bi trebala biti opisana ovim smajlićem Tup, tup, tup,...
Zadaci "B" grupe bi samo trebali biti kreativniji, van standardne šablone. Recimo da bi grupa "B" trebala biti poslastica za "problem solvere".
Nadalje, svi bodovi koje pojedini student dobije iz kolokvija grupe B, uključivo teoretski dio zadaće, biti će množeni faktorom 1,4 (ne 1,5 kako je prethodno rečeno). Sve u svemu Little Uncle Sam

Defaultna grupa je naravno, grupa A. Student se može prijaviti za grupu B ovdje ili na vježbama, najkasnije 3 dana prije dogovorenog termina trećeg kolokvija.



_________________
Jelaska Igor
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:50 ned, 16. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

A koliko bude ta grupa B cekala na rezultate kolokvija ( u odnosu na default- nu grupu A)?
:klik-klak:
A koliko bude ta grupa B cekala na rezultate kolokvija ( u odnosu na default- nu grupu A)?
Klackanjeeeee!


[Vrh]
Jelaska
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2004. (14:27:46)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 13:40 sri, 19. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]A koliko bude ta grupa B cekala na rezultate kolokvija ( u odnosu na default- nu grupu A)?
[/quote]

Rezultati grupe "A" i grupe "B" će biti na istoj listi, u istom terminu.
Anonymous (napisa):
A koliko bude ta grupa B cekala na rezultate kolokvija ( u odnosu na default- nu grupu A)?


Rezultati grupe "A" i grupe "B" će biti na istoj listi, u istom terminu.



_________________
Jelaska Igor
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:55 sri, 19. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je kolega htio reći da nas trenutno više muče rezultati drugog kolokvija nego grupe A i B trećeg. Hoće li skoro biti?
Mislim da je kolega htio reći da nas trenutno više muče rezultati drugog kolokvija nego grupe A i B trećeg. Hoće li skoro biti?


[Vrh]
Jelaska
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2004. (14:27:46)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 16:40 pon, 1. 5. 2006    Naslov: Kandidati za grupu "B" Citirajte i odgovorite

Po mojoj procjeni kandidati za grupu B bili bi:

[list]Blažeka Miljenko
Bojić Judita
Ciganović Igor
Dorić Marko
Dunjko Vedran
Grzunov Jurica
Iveković Benjamin
Korenčić Damir
Lazić Zorana
Polić Marijan
Smoljak Ksenija
Špoljarić Drago
Vrgoč Domagoj
Vučinović Albert
Vukić Slavica
Zrinščak Petar [/list:u]

Stoga pozivam "kandidate" da se prijave za grupu B. Naravno, konačna odluka je u rukama kandidata...
Grupa B je otvorena opcija svima, ne samo kolegama sa gornje liste. Gore navedene kolege su se istakli obzirom na broj bodova i konstantan nivo u prva dva kolokvija.
Po mojoj procjeni kandidati za grupu B bili bi:

    Blažeka Miljenko
    Bojić Judita
    Ciganović Igor
    Dorić Marko
    Dunjko Vedran
    Grzunov Jurica
    Iveković Benjamin
    Korenčić Damir
    Lazić Zorana
    Polić Marijan
    Smoljak Ksenija
    Špoljarić Drago
    Vrgoč Domagoj
    Vučinović Albert
    Vukić Slavica
    Zrinščak Petar


Stoga pozivam "kandidate" da se prijave za grupu B. Naravno, konačna odluka je u rukama kandidata...
Grupa B je otvorena opcija svima, ne samo kolegama sa gornje liste. Gore navedene kolege su se istakli obzirom na broj bodova i konstantan nivo u prva dva kolokvija.



_________________
Jelaska Igor
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan