Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

account za praktikum

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Vl4do
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 18. 09. 2005. (14:38:44)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 16 - 21

PostPostano: 10:56 sub, 8. 4. 2006    Naslov: account za praktikum Citirajte i odgovorite

imam VELIKI problem...

trebao sam ovaj cetvrtak ici na faks otvoriti account u sluzbi, ALI kako sam imao pismeni na FERu ujutro, zakazali su mi usmeni odma popodne..... tako da nisam bio u mogucnosti doci...

problem lezi u tome sto sada nemam account, a u pon. mi je kolokvij, a padam ga ako nemam account (pad na kolokviju znaci i pad predmeta ujedno)...

jel moguce nekako doticni otvoriti u ponedjeljak? kod koga bi morao otici?
imam VELIKI problem...

trebao sam ovaj cetvrtak ici na faks otvoriti account u sluzbi, ALI kako sam imao pismeni na FERu ujutro, zakazali su mi usmeni odma popodne..... tako da nisam bio u mogucnosti doci...

problem lezi u tome sto sada nemam account, a u pon. mi je kolokvij, a padam ga ako nemam account (pad na kolokviju znaci i pad predmeta ujedno)...

jel moguce nekako doticni otvoriti u ponedjeljak? kod koga bi morao otici?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:26 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Account se otvara u Racunskom centru u podrumu. 8) Da li ce ti htjeti otvoriti i da li ce uopce ikoga biti tamo u ponedjeljak ujutro, to vjerojatno nitko na Forumu ne znam. :neznam: Idi i probaj. 8)

Inace, nije ovaj cetvrtak bio jedini termin za otvoriti account. :ccc: Semestar je poceo prije pola godine. :?
Account se otvara u Racunskom centru u podrumu. Cool Da li ce ti htjeti otvoriti i da li ce uopce ikoga biti tamo u ponedjeljak ujutro, to vjerojatno nitko na Forumu ne znam. Ja to stvarno ne znam Idi i probaj. Cool

Inace, nije ovaj cetvrtak bio jedini termin za otvoriti account. Ccc.... Sram te bilo... Semestar je poceo prije pola godine. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 11:34 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako ne uspijes napravit account u pon, mozes zamolit asistente da pises kolokvij s nekom drugom grupom koja pise u srijedu/cetvrtak/petak...
ako ne uspijes napravit account u pon, mozes zamolit asistente da pises kolokvij s nekom drugom grupom koja pise u srijedu/cetvrtak/petak...



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vl4do
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 18. 09. 2005. (14:38:44)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 16 - 21

PostPostano: 11:43 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Account se otvara u Racunskom centru u podrumu. 8) Da li ce ti htjeti otvoriti i da li ce uopce ikoga biti tamo u ponedjeljak ujutro, to vjerojatno nitko na Forumu ne znam. :neznam: Idi i probaj. 8)

[b]Inace, nije ovaj cetvrtak bio jedini termin za otvoriti account[/b]. :ccc: Semestar je poceo prije pola godine. :?[/quote]

jel ima Racunski centar web stranicu da vidim tko radi u njemu pa da ga mogu mailati u svezi problema?

znam...... :? problem je sto mi je cetvrtak kao dan uzasan... s jednog faksa na drugi....

tnx na odgovorima
vsego (napisa):
Account se otvara u Racunskom centru u podrumu. Cool Da li ce ti htjeti otvoriti i da li ce uopce ikoga biti tamo u ponedjeljak ujutro, to vjerojatno nitko na Forumu ne znam. Ja to stvarno ne znam Idi i probaj. Cool

Inace, nije ovaj cetvrtak bio jedini termin za otvoriti account. Ccc.... Sram te bilo... Semestar je poceo prije pola godine. Confused


jel ima Racunski centar web stranicu da vidim tko radi u njemu pa da ga mogu mailati u svezi problema?

znam...... Confused problem je sto mi je cetvrtak kao dan uzasan... s jednog faksa na drugi....

tnx na odgovorima


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:30 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vl4do"]jel ima Racunski centar web stranicu da vidim tko radi u njemu pa da ga mogu mailati u svezi problema?[/quote]

Janez Stalec is The Man. 8) Vjerujem da e-mail adresu znas sam naci (preko moje skripte ili nekako). ;)
Vl4do (napisa):
jel ima Racunski centar web stranicu da vidim tko radi u njemu pa da ga mogu mailati u svezi problema?


Janez Stalec is The Man. Cool Vjerujem da e-mail adresu znas sam naci (preko moje skripte ili nekako). Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vl4do
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 18. 09. 2005. (14:38:44)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 16 - 21

PostPostano: 17:17 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

janez.stalec@pmf.hr ?
janez.stalec@pmf.hr ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:07 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. Nije pristojno objavljivati tudju adresu bez njegovog pristanka. :ccc:

2. Ne, nije ta adresa. :? Procitaj "upute za preglednije pisanje poruka"; tamo ti pise sve o e-mail adresama zaposlenika Fakulteta. 8)
1. Nije pristojno objavljivati tudju adresu bez njegovog pristanka. Ccc.... Sram te bilo...

2. Ne, nije ta adresa. Confused Procitaj "upute za preglednije pisanje poruka"; tamo ti pise sve o e-mail adresama zaposlenika Fakulteta. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan