Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:09 uto, 3. 6. 2003    Naslov: upis Citirajte i odgovorite

Na oglasnoj ploči piše da za upis druge godine treba skupiti 45 bod iz matematičkih i računarskih predmeta. To bi značilo da možemo prenijeti 4 predmeta u sljedeću godinu, a čula sam da se smiju prenijeti samo dva. Što je točna informacija ???
Hvala !!!
Na oglasnoj ploči piše da za upis druge godine treba skupiti 45 bod iz matematičkih i računarskih predmeta. To bi značilo da možemo prenijeti 4 predmeta u sljedeću godinu, a čula sam da se smiju prenijeti samo dva. Što je točna informacija ???
Hvala !!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:56 uto, 3. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako si na cistoj prvoj godini (ne parcijala i taj stuff)
onda ti je stanje stvari:
MA 1, 2, LA 1, 2 = 10 bodova (zbroj = 40)
EM 1, 2, C = 6 bodova (zbroj = 18 )
UUR = 4 boda

sto ti ga dodje da ti nude 62 boda, ti trebas skupiti 45
sto znaci da se mozes igrati sa 17 bodova...

da li ces ti to utopiti u dva od 6 i jedan od 4, ili u jedan od 10 i jedan od 6... to je tvoj izbor...

ali maximalno mozes 3 prenijeti... koliko mene zbrajanje sluzi... :wink:
ako si na cistoj prvoj godini (ne parcijala i taj stuff)
onda ti je stanje stvari:
MA 1, 2, LA 1, 2 = 10 bodova (zbroj = 40)
EM 1, 2, C = 6 bodova (zbroj = 18 )
UUR = 4 boda

sto ti ga dodje da ti nude 62 boda, ti trebas skupiti 45
sto znaci da se mozes igrati sa 17 bodova...

da li ces ti to utopiti u dva od 6 i jedan od 4, ili u jedan od 10 i jedan od 6... to je tvoj izbor...

ali maximalno mozes 3 prenijeti... koliko mene zbrajanje sluzi... Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:12 sri, 4. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trebaš položiti ispita za 45 bodova tj. moguće je upisati 2. godinu sa 5 položenih ispita (MA 1&2, LA 1&2, EM1 npr) što bi značilo da u 2. prenosiš 3 matematička (računarska) kolegija, ali i fizike!
Nigdje ne piše ta informacija da se može prenjeti max 2 ispita pa ne slušaj priče po faxu...točno ti je samo i isključivo ono kaj piše na oglasnim pločama, a ako imaš još nejasnoća obrati se nama na forum :wink: ili tetama u referadu (ja sam kod upisa svake godine imala s njima super kontakte i bile su stvarno susretljive i ljubazne)
Trebaš položiti ispita za 45 bodova tj. moguće je upisati 2. godinu sa 5 položenih ispita (MA 1&2, LA 1&2, EM1 npr) što bi značilo da u 2. prenosiš 3 matematička (računarska) kolegija, ali i fizike!
Nigdje ne piše ta informacija da se može prenjeti max 2 ispita pa ne slušaj priče po faxu...točno ti je samo i isključivo ono kaj piše na oglasnim pločama, a ako imaš još nejasnoća obrati se nama na forum Wink ili tetama u referadu (ja sam kod upisa svake godine imala s njima super kontakte i bile su stvarno susretljive i ljubazne)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:58 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da je obavezno polozit ma2, jer se bez toga nemoze polagati ma3 na drugoj godini...
mislim da je obavezno polozit ma2, jer se bez toga nemoze polagati ma3 na drugoj godini...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:16 pet, 6. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]mislim da je obavezno polozit ma2, jer se bez toga nemoze polagati ma3 na drugoj godini...[/quote]

Mozda se ne moze "polagati", ali mislim da se moze "slusati". Bar je tako bilo u moje vrijeme (zvucim k'o korisnici u Domu :D). Uvjet za drugu godinu su bili samo bodovi. Ne znam da li se to mijenjalo, ali mislim da nije...
Lord Sirius (napisa):
mislim da je obavezno polozit ma2, jer se bez toga nemoze polagati ma3 na drugoj godini...


Mozda se ne moze "polagati", ali mislim da se moze "slusati". Bar je tako bilo u moje vrijeme (zvucim k'o korisnici u Domu Very Happy). Uvjet za drugu godinu su bili samo bodovi. Ne znam da li se to mijenjalo, ali mislim da nije...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan