Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SASTANAK STUDENATA PRVE GODINE - petak 07.04. u 15:30 003 (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 16:52 uto, 28. 3. 2006    Naslov: SASTANAK STUDENATA PRVE GODINE - petak 07.04. u 15:30 003 Citirajte i odgovorite

Svim studentima prve godine na PMF-Matematičkom odjelu
Svim profesorima i asistentima - koji drže nastavu na prvoj godini
Dekanu
Prodekanici za nastavu
Studentskim predstavnicima
i ostalima koji imaju bilo kakva pitanja vezana uz sljedeći





[b][size=24]TEMATSKI SASTANAK[/size][/b]


[b]sa temom: problemi, pitanja i prijedlozi oko provođenja nastave i ispita na prvoj godini
[/b]




sastanak će se održati u [size=24]petak, 07.04. u 15:30h u učionici 003[/size] (ukoliko bude zauzeta, sastanak će se održati u Čitaonici)

Molim vas da se odazovete sastanku u što većem broju, jer to je pravo vrijeme i mjesto gdje možete iznijeti svoje kritike, prijedloge, pohvale i pokude. Smislite pitanja, dođite i postavite ih.

Ukoliko mislite da vam je problem postaviti pitanje javno, obratite mi se (pmom ili emailom), složit ću popis pitanja, a svi ćemo onda čuti odgovore.

Isto tako, [b]molim vas da se odazovete i ako nemate pitanja[/b], jer će vam biti postavljena. Želimo čuti vaše mišljenje o tome kako ste se nosili sa kolokvijima i ispitima u prvom semestru, što smatrate da je bilo dobro, što nije bilo dobro, što bi trebalo mijenjati. Želimo čuti vaše prijedloge promjena. Što mislite o kolokvijma navečer, o kolokvijima subotom, itd.

Nemojte se samo jadati svojim kolegama po hodnicima, ili na kavi - dođite i recite to onima koji mogu utjecati na promjene - vašim profesorima, asistentima, dekanu i prodekanici :!:

Nadam se da ćete se pozivu odazvati u što većem broju :wink:




Ines Šimičić
studentska predstavnica



slobodno proslijedite ovaj poziv svima zainteresiranima
a u nastavku potičem na konstruktivnu raspravu - postavite pitanja, dajte argumentirane prijedloge i slično

molim vas također da se pripremite za sastanak - da pitanja smislite prije tako da ih možete postaviti jasno, glasno i koncizno :wink:
naravno, izbjegavat će se ponavljanje pitanja :wink:
Svim studentima prve godine na PMF-Matematičkom odjelu
Svim profesorima i asistentima - koji drže nastavu na prvoj godini
Dekanu
Prodekanici za nastavu
Studentskim predstavnicima
i ostalima koji imaju bilo kakva pitanja vezana uz sljedeći





TEMATSKI SASTANAK


sa temom: problemi, pitanja i prijedlozi oko provođenja nastave i ispita na prvoj godini





sastanak će se održati u petak, 07.04. u 15:30h u učionici 003 (ukoliko bude zauzeta, sastanak će se održati u Čitaonici)

Molim vas da se odazovete sastanku u što većem broju, jer to je pravo vrijeme i mjesto gdje možete iznijeti svoje kritike, prijedloge, pohvale i pokude. Smislite pitanja, dođite i postavite ih.

Ukoliko mislite da vam je problem postaviti pitanje javno, obratite mi se (pmom ili emailom), složit ću popis pitanja, a svi ćemo onda čuti odgovore.

Isto tako, molim vas da se odazovete i ako nemate pitanja, jer će vam biti postavljena. Želimo čuti vaše mišljenje o tome kako ste se nosili sa kolokvijima i ispitima u prvom semestru, što smatrate da je bilo dobro, što nije bilo dobro, što bi trebalo mijenjati. Želimo čuti vaše prijedloge promjena. Što mislite o kolokvijma navečer, o kolokvijima subotom, itd.

Nemojte se samo jadati svojim kolegama po hodnicima, ili na kavi - dođite i recite to onima koji mogu utjecati na promjene - vašim profesorima, asistentima, dekanu i prodekanici Exclamation

Nadam se da ćete se pozivu odazvati u što većem broju Wink




Ines Šimičić
studentska predstavnica



slobodno proslijedite ovaj poziv svima zainteresiranima
a u nastavku potičem na konstruktivnu raspravu - postavite pitanja, dajte argumentirane prijedloge i slično

molim vas također da se pripremite za sastanak - da pitanja smislite prije tako da ih možete postaviti jasno, glasno i koncizno Wink
naravno, izbjegavat će se ponavljanje pitanja Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:28 pet, 7. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

bilo, proslo... trajalo preko sat vremena...
opci dojam: ugodna atmosfera, i jedne i druge strane su pitale i bile pitane te odgovarale...
osobno sam jako zadovoljna razinom komunikacjie koja je postignuta, nadam se da su svi uhvatili neke poante i da ce iskoristiti sve resurse koji im se nude i dobro odradtiti zadani posao i dobiti ga jos :wink:

odaziv nije bio pretjerano velik niti s jedne strane, ali je medju profesorima bilo predstavnika vise manje svih kolegija, a studenata je bilo 40tak - sto je zapravo doprinijelo jednoj odlicnoj atmosferi pogodnoj za normalni razgovor :klapklap:

jos jednom se iskreno zahvaljujem svima koji su se odazvali!

i svima sa tremom - sretno i oslobodite je se :wink:
bilo, proslo... trajalo preko sat vremena...
opci dojam: ugodna atmosfera, i jedne i druge strane su pitale i bile pitane te odgovarale...
osobno sam jako zadovoljna razinom komunikacjie koja je postignuta, nadam se da su svi uhvatili neke poante i da ce iskoristiti sve resurse koji im se nude i dobro odradtiti zadani posao i dobiti ga jos Wink

odaziv nije bio pretjerano velik niti s jedne strane, ali je medju profesorima bilo predstavnika vise manje svih kolegija, a studenata je bilo 40tak - sto je zapravo doprinijelo jednoj odlicnoj atmosferi pogodnoj za normalni razgovor Toooooo, majstoreeeee!

jos jednom se iskreno zahvaljujem svima koji su se odazvali!

i svima sa tremom - sretno i oslobodite je se Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:35 pet, 7. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moji dojmovi su takodjer pozitivni, no volio bih cuti i pokoji komentar studenata koji su bili tamo. :)
Moji dojmovi su takodjer pozitivni, no volio bih cuti i pokoji komentar studenata koji su bili tamo. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 0:33 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam prezadovoljan. Dialog je bio vrlo zanimljiv i na sva piatanja smo dobili vrlo precizne odgovore bez ikakvoag okolisanja. Bilo je pitanja koja nisu bila u potpunosti odgovorena, ali ta pitanja su se vise manje ticala sveucilista, ministarstva ili su jednostavno bila previse usmjerena na buducnost da bi se mogla precizno odgovoriti.

Sve u svemu bilo je odlicno. Zao mi je sta nije bilo vise studenata.
Ja sam prezadovoljan. Dialog je bio vrlo zanimljiv i na sva piatanja smo dobili vrlo precizne odgovore bez ikakvoag okolisanja. Bilo je pitanja koja nisu bila u potpunosti odgovorena, ali ta pitanja su se vise manje ticala sveucilista, ministarstva ili su jednostavno bila previse usmjerena na buducnost da bi se mogla precizno odgovoriti.

Sve u svemu bilo je odlicno. Zao mi je sta nije bilo vise studenata.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
cvita
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2005. (18:03:08)
Postovi: (42)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6
Lokacija: zg

PostPostano: 4:33 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja bi dosao, ali nisam znao!!!! :roll: :D
ja bi dosao, ali nisam znao!!!! Rolling Eyes Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mililimi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2005. (13:33:48)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2

PostPostano: 17:02 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja tek sad vidjela ovo,bas mi je zao kaj nisam bila. :(
moze neko ko je bio ukratko dati korisne informacije koje su se mogle cuti tamo? :D
ja tek sad vidjela ovo,bas mi je zao kaj nisam bila. Sad
moze neko ko je bio ukratko dati korisne informacije koje su se mogle cuti tamo? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 17:27 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

prezadovoljan sam ishgodom sastanka, bilo je ugodno, nije bilo NAPETOSTI i TREME, valjda smo se je bili oslobodili :twisted:
sve u svemu bilo je super, puno se saznalo...


ustvari SickJedi je rekao sve što i ja mislim
prezadovoljan sam ishgodom sastanka, bilo je ugodno, nije bilo NAPETOSTI i TREME, valjda smo se je bili oslobodili Twisted Evil
sve u svemu bilo je super, puno se saznalo...


ustvari SickJedi je rekao sve što i ja mislim



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 22:41 sub, 8. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

uh, da san se ja pojavia, vjerojatno bi napetost posteno skocila... :wink:
:lol: :lol:
uh, da san se ja pojavia, vjerojatno bi napetost posteno skocila... Wink
Laughing Laughing



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 20:51 ned, 9. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je bilo super makar sam se dvoumila dal da idem ili ne...
Iznenadila sam se koliko nas je malo bilo,a baš sam razgovarala sa frendicom da nam cijela predavaona 003 neće biti dovoljna. :guzva:

Sve u svemu bilo je jako ugodno... malo su mi profesori bliži sad jer sam ih vidjela iz neke druge perspektive :wink:

Nadam se da će više ljudi doći ako se ponovno tako skupimo!
Meni je bilo super makar sam se dvoumila dal da idem ili ne...
Iznenadila sam se koliko nas je malo bilo,a baš sam razgovarala sa frendicom da nam cijela predavaona 003 neće biti dovoljna. Posveceno studentima prve i druge godine

Sve u svemu bilo je jako ugodno... malo su mi profesori bliži sad jer sam ih vidjela iz neke druge perspektive Wink

Nadam se da će više ljudi doći ako se ponovno tako skupimo!



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 21:02 ned, 9. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoćete više molim vas prestat komentirat kako vam je svima bilo divno i krasno i neka više netko napiše o čemu je bilo riječi. :evil:
Hoćete više molim vas prestat komentirat kako vam je svima bilo divno i krasno i neka više netko napiše o čemu je bilo riječi. Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 21:06 ned, 9. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Hoćete više molim vas prestat komentirat kako vam je svima bilo divno i krasno i neka više netko napiše o čemu je bilo riječi. :evil:[/quote]


Potpisujem
:lol:
buba (napisa):
Hoćete više molim vas prestat komentirat kako vam je svima bilo divno i krasno i neka više netko napiše o čemu je bilo riječi. Evil or Very Mad



Potpisujem
Laughing



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 21:26 ned, 9. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sorrow"]uh, da san se ja pojavia, vjerojatno bi napetost posteno skocila... :wink:
:lol: :lol:[/quote]


to vjerujem da bi ali vjerujem da ce se prilika jos ukazat :D
sorrow (napisa):
uh, da san se ja pojavia, vjerojatno bi napetost posteno skocila... Wink
Laughing Laughing



to vjerujem da bi ali vjerujem da ce se prilika jos ukazat Very Happy



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:43 ned, 9. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Hoćete više molim vas prestat komentirat kako vam je svima bilo divno i krasno i neka više netko napiše o čemu je bilo riječi. :evil:[/quote]

mogla si doci i vidjeti =:PPPP
vrijeme je bilo bas tako odabrano da prof. smjer stigne sa DIRa, na rasporedu nije pisalo da ste imali nekih drugih obaveza :roll:
inace bi bilo u 14:15


pitajte kolege, ali mozda malo pristojnijim tonom :!:

a za sve ove koji nisu vidjeli :blueshock: kada je sastanak - ajte malo vise citajte oglasne ploce, bilo je barem na 4-5 mjesta od ponedjeljka...
upozorenje vam je cisto zato da ne bi propustili neke druge, mozda i bitnije, obavijesti...
recimo, upute za dopunsku nastavu (polaganje, pracenje i slicno) su na oglasnoj ploci - ako ih jos niste vidjeli
buba (napisa):
Hoćete više molim vas prestat komentirat kako vam je svima bilo divno i krasno i neka više netko napiše o čemu je bilo riječi. Evil or Very Mad


mogla si doci i vidjeti Blaeh! with hat
vrijeme je bilo bas tako odabrano da prof. smjer stigne sa DIRa, na rasporedu nije pisalo da ste imali nekih drugih obaveza Rolling Eyes
inace bi bilo u 14:15


pitajte kolege, ali mozda malo pristojnijim tonom Exclamation

a za sve ove koji nisu vidjeli Disaster!!! kada je sastanak - ajte malo vise citajte oglasne ploce, bilo je barem na 4-5 mjesta od ponedjeljka...
upozorenje vam je cisto zato da ne bi propustili neke druge, mozda i bitnije, obavijesti...
recimo, upute za dopunsku nastavu (polaganje, pracenje i slicno) su na oglasnoj ploci - ako ih jos niste vidjeli



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 0:22 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Hoćete više molim vas prestat komentirat kako vam je svima bilo divno i krasno i neka više netko napiše o čemu je bilo riječi. :evil:[/quote]

Mozda cu napisat isto sto i Nesi...

Sve je bilo objavljeno dovoljno rano. Zao mi je sta je bilo toliko malo studenata. Prema mojem misljenji to zapravo pokazuje odredjenu inertnost bolonjasa (balkanjasa). Sastanak je bio zakazan tako da mogu doci svi.

Zasto svi zele saznati kako je bilo, a nisu imali vremena doci na sastanak, pitati sta ih zanima i cuti sta zanima ostale...
buba (napisa):
Hoćete više molim vas prestat komentirat kako vam je svima bilo divno i krasno i neka više netko napiše o čemu je bilo riječi. Evil or Very Mad


Mozda cu napisat isto sto i Nesi...

Sve je bilo objavljeno dovoljno rano. Zao mi je sta je bilo toliko malo studenata. Prema mojem misljenji to zapravo pokazuje odredjenu inertnost bolonjasa (balkanjasa). Sastanak je bio zakazan tako da mogu doci svi.

Zasto svi zele saznati kako je bilo, a nisu imali vremena doci na sastanak, pitati sta ih zanima i cuti sta zanima ostale...



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:59 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da za prvi ovakav sastanak posjecenest nije bila katastrofalna kako bi se naslutilo iz nekih odgovora ovdje. :ccc: Bilo je 35 studenata (prakticki, bolonjska grupa :D) i po barem jedan doc/prof sa svakog inz. kolegija (osim Fizike). =D> Pride, dva asistenta (+ jos jedan koji je rano otisao) i jedan profesor s druge godine, te - naravno - prodekanica koja i sama drzi jedan kolegij s prof. smjera (ja drzim vjezbe na drugom). =D> Dakle, zavidna "pokrivenost" s prof/asist. strane. :D Mislim da smo stvarno pokazali interes za studente i njihove (vase ;)) probleme, te da su obje strane pokazale uzajamno postovanje koje se ocitovalo u mirnom razgovoru bez upadica. 8)

Ako se netko od studenata sjeca sto je bilo receno, ne bi bilo lose da to preprica. :) S jedne strane, ne treba suditi onima koji nisu bili (neki sigurno imaju opravdani razlog), a s druge strane - i vama ce u buducnosti dobro doci pisani trag o tome sto se pricalo. :verycool:

P.S. @buba: drugi put ipak nastupi malo... [i]akademskije[/i]. ;)
Mislim da za prvi ovakav sastanak posjecenest nije bila katastrofalna kako bi se naslutilo iz nekih odgovora ovdje. Ccc.... Sram te bilo... Bilo je 35 studenata (prakticki, bolonjska grupa Very Happy) i po barem jedan doc/prof sa svakog inz. kolegija (osim Fizike). Applause Pride, dva asistenta (+ jos jedan koji je rano otisao) i jedan profesor s druge godine, te - naravno - prodekanica koja i sama drzi jedan kolegij s prof. smjera (ja drzim vjezbe na drugom). Applause Dakle, zavidna "pokrivenost" s prof/asist. strane. Very Happy Mislim da smo stvarno pokazali interes za studente i njihove (vase Wink) probleme, te da su obje strane pokazale uzajamno postovanje koje se ocitovalo u mirnom razgovoru bez upadica. Cool

Ako se netko od studenata sjeca sto je bilo receno, ne bi bilo lose da to preprica. Smile S jedne strane, ne treba suditi onima koji nisu bili (neki sigurno imaju opravdani razlog), a s druge strane - i vama ce u buducnosti dobro doci pisani trag o tome sto se pricalo. Very cool

P.S. @buba: drugi put ipak nastupi malo... akademskije. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 9:12 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo vsego je reko to onako kako ja nisam imala živaca sročiti. :oops:

@ppl: Sorry, ako je ispalo kao da sam poludila, ali jesam. :D

Kolegica mililimi je postavila pitanje baš kad sam ga i ja htjela postaviti, pa reko neću sada ja isto pitat, a na to je čak troje kolega odgovorilo isto što i ovi prije njenog pitanja, bez da je napisalo išta korisnog. :roll:

I stvarno jesam imala razlog ne doći, ali neću se nikome pravdat. Ako bi netko tu napisao u kratkim crtama, hvala, ako ne - pitat ću nekog danas na faksu. :D
Evo vsego je reko to onako kako ja nisam imala živaca sročiti. Embarassed

@ppl: Sorry, ako je ispalo kao da sam poludila, ali jesam. Very Happy

Kolegica mililimi je postavila pitanje baš kad sam ga i ja htjela postaviti, pa reko neću sada ja isto pitat, a na to je čak troje kolega odgovorilo isto što i ovi prije njenog pitanja, bez da je napisalo išta korisnog. Rolling Eyes

I stvarno jesam imala razlog ne doći, ali neću se nikome pravdat. Ako bi netko tu napisao u kratkim crtama, hvala, ako ne - pitat ću nekog danas na faksu. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 11:36 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoi... :wink:
nemojte skakat na sve koji nisu mogli doc... ima ljudi koji stvarno, ali stvarno nisu mogli doc... :wink:
ps. nadan se da ce bit jos jedan sastanak pa da mozda buden moga sudjelovat... :P
hoi... Wink
nemojte skakat na sve koji nisu mogli doc... ima ljudi koji stvarno, ali stvarno nisu mogli doc... Wink
ps. nadan se da ce bit jos jedan sastanak pa da mozda buden moga sudjelovat... Razz



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 17:00 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sorrow"]ps. nadan se da ce bit jos jedan sastanak pa da mozda buden moga sudjelovat... :P[/quote]

Receno je da ce takvih sastanaka biti jos ako se pokaze potreba.
sorrow (napisa):
ps. nadan se da ce bit jos jedan sastanak pa da mozda buden moga sudjelovat... Razz


Receno je da ce takvih sastanaka biti jos ako se pokaze potreba.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 14:36 uto, 18. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Nesi : Hoćeš nam javiti ak se nešta odluči u vezi dopunske nastave za neke od kolegija iz drugog semestra, mislim, hoće li ga biti, kada itd. ?

:beg:
@Nesi : Hoćeš nam javiti ak se nešta odluči u vezi dopunske nastave za neke od kolegija iz drugog semestra, mislim, hoće li ga biti, kada itd. ?

Molim, kumim i preklinjem!



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:02 uto, 18. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

jos ovaj semestar traje... dok ne prodje i ne vide se rezultati dopunske u ovom semestru te vasi rezultati na ne dopunskoj nastavi, jednostavno nema smisla gledati....
jos ovaj semestar traje... dok ne prodje i ne vide se rezultati dopunske u ovom semestru te vasi rezultati na ne dopunskoj nastavi, jednostavno nema smisla gledati....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan