Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

properties u public_html
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 13:29 pon, 17. 4. 2006    Naslov: properties u public_html Citirajte i odgovorite

U vježbama smo trebali promijeniti properties za taj direktorij da svi mogu vidjeti našu web stranicu. E sad, kad ja otvorim te properties, ne pokažu mi se one kućice u koje stavljam kvačice. Kak da onda promijenim to? :cry:

i još jedno pitanjce..
jel smo mi na vježbama radili sa student.student.math.hr/~login ili student.math.hr/~login

Thanks! :)
U vježbama smo trebali promijeniti properties za taj direktorij da svi mogu vidjeti našu web stranicu. E sad, kad ja otvorim te properties, ne pokažu mi se one kućice u koje stavljam kvačice. Kak da onda promijenim to? Crying or Very sad

i još jedno pitanjce..
jel smo mi na vježbama radili sa student.student.math.hr/~login ili student.math.hr/~login

Thanks! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 13:35 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Re: properties u public_html Citirajte i odgovorite

[quote="kristina"]U vježbama smo trebali promijeniti properties za taj direktorij da svi mogu vidjeti našu web stranicu. E sad, kad ja otvorim te properties, ne pokažu mi se one kućice u koje stavljam kvačice. Kak da onda promijenim to? :cry:[/quote]
Ne odeš u properties nego u permission. :D

I onda imaš tamo te kučice.

I za baš svaki file moraš "pokvačicat" te naredbe. :-|

I onda bi ti sve trebalo raditi. :wink:
kristina (napisa):
U vježbama smo trebali promijeniti properties za taj direktorij da svi mogu vidjeti našu web stranicu. E sad, kad ja otvorim te properties, ne pokažu mi se one kućice u koje stavljam kvačice. Kak da onda promijenim to? Crying or Very sad

Ne odeš u properties nego u permission. Very Happy

I onda imaš tamo te kučice.

I za baš svaki file moraš "pokvačicat" te naredbe. Neutral

I onda bi ti sve trebalo raditi. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:44 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Re: properties u public_html Citirajte i odgovorite

[quote="kristina"]U vježbama smo trebali promijeniti properties za taj direktorij da svi mogu vidjeti našu web stranicu. E sad, kad ja otvorim te properties, ne pokažu mi se one kućice u koje stavljam kvačice. Kak da onda promijenim to? :cry:[/quote]

Si sigurna da to radis iz [b]Windows[/b] Explorera (ne FTP Explorera)? :-k

[quote="kristina"]i još jedno pitanjce..
jel smo mi na vježbama radili sa student.student.math.hr/~login ili student.math.hr/~login[/quote]

Kad ides preko weba (npr. iz Firefoxa ili, ako bas jako moras, iz M$ Internet Explorera), onda je [tt]student.math.hr[/tt]; inace je: u praktikumu [tt]student[/tt] ili [tt]student.studenti.math.hr[/tt], a od doma [tt]student.math.hr[/tt]. 8)
kristina (napisa):
U vježbama smo trebali promijeniti properties za taj direktorij da svi mogu vidjeti našu web stranicu. E sad, kad ja otvorim te properties, ne pokažu mi se one kućice u koje stavljam kvačice. Kak da onda promijenim to? Crying or Very sad


Si sigurna da to radis iz Windows Explorera (ne FTP Explorera)? Think

kristina (napisa):
i još jedno pitanjce..
jel smo mi na vježbama radili sa student.student.math.hr/~login ili student.math.hr/~login


Kad ides preko weba (npr. iz Firefoxa ili, ako bas jako moras, iz M$ Internet Explorera), onda je student.math.hr; inace je: u praktikumu student ili student.studenti.math.hr, a od doma student.math.hr. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 14:16 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Re: properties u public_html Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

Si sigurna da to radis iz [b]Windows[/b] Explorera (ne FTP Explorera)? :-k

[/quote]

Ja sam to iz FTP-a! To tak očito ne ide. Ali ne znam kak ću drugačije jer samo tu vidim taj public_html (i ostalo kaj imam na studentu) :cry:
vsego (napisa):


Si sigurna da to radis iz Windows Explorera (ne FTP Explorera)? Think



Ja sam to iz FTP-a! To tak očito ne ide. Ali ne znam kak ću drugačije jer samo tu vidim taj public_html (i ostalo kaj imam na studentu) Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 14:23 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa jesi pokušala ovako kako sam ti ja rekla? :-k
Pa jesi pokušala ovako kako sam ti ja rekla? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:44 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Re: properties u public_html Citirajte i odgovorite

[quote="kristina"]Ja sam to iz FTP-a! To tak očito ne ide. Ali ne znam kak ću drugačije jer samo tu vidim taj public_html (i ostalo kaj imam na studentu) :cry:[/quote]

Prouci [url=http://web.math.hr/~vsego/rp2p/fp2/]stare vjezbe[/url], [b]cijeli[/b] cetvrti zadatak. 8)

[quote="buba"]Pa jesi pokušala ovako kako sam ti ja rekla? :-k[/quote]

AFAIK, toga nema u besplatnoj verziji FTP Explorera. :( O kojem programu (i verziji) ti pricas? :-k
kristina (napisa):
Ja sam to iz FTP-a! To tak očito ne ide. Ali ne znam kak ću drugačije jer samo tu vidim taj public_html (i ostalo kaj imam na studentu) Crying or Very sad


Prouci stare vjezbe, cijeli cetvrti zadatak. Cool

buba (napisa):
Pa jesi pokušala ovako kako sam ti ja rekla? Think


AFAIK, toga nema u besplatnoj verziji FTP Explorera. Sad O kojem programu (i verziji) ti pricas? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 14:47 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, nema toga u mom FTP-u. :(
Ali proučit cu te vjezbe pa javim jel funkcionira. Puno hvala! :D
Da, nema toga u mom FTP-u. Sad
Ali proučit cu te vjezbe pa javim jel funkcionira. Puno hvala! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 14:50 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad vidim, po starima sam i radila al sam očito nekaj propustila... A ima negdje i nova verzija tih vježbi? :oops:
Sad vidim, po starima sam i radila al sam očito nekaj propustila... A ima negdje i nova verzija tih vježbi? Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:57 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kristina"]Sad vidim, po starima sam i radila al sam očito nekaj propustila... A ima negdje i nova verzija tih vježbi? :oops:[/quote]

"Nove" vjezbe su slozene zato jer FTP pristup preko Windows Explorera ima mnogo problema. :( Izabrali smo FTP Explorer, kao popularni [i]free[/i] porgram, no prekasno je primijeceno da on ne podrzava "igranje" s pravima pristupa (to podrzavaju novije, komercijalne verzije). :(

Zato sada imamo "stare" vjezbe pomocu kojih se sve moze, ali malo "cupavo" i "nove" vjezbe pomocu kojih ne mozes sve, ali ono sto mozes, izodi se bolje. :D Na studentima je da biraju zele li raditi po "starom" ili "hibridno". 8)
kristina (napisa):
Sad vidim, po starima sam i radila al sam očito nekaj propustila... A ima negdje i nova verzija tih vježbi? Embarassed


"Nove" vjezbe su slozene zato jer FTP pristup preko Windows Explorera ima mnogo problema. Sad Izabrali smo FTP Explorer, kao popularni free porgram, no prekasno je primijeceno da on ne podrzava "igranje" s pravima pristupa (to podrzavaju novije, komercijalne verzije). Sad

Zato sada imamo "stare" vjezbe pomocu kojih se sve moze, ali malo "cupavo" i "nove" vjezbe pomocu kojih ne mozes sve, ali ono sto mozes, izodi se bolje. Very Happy Na studentima je da biraju zele li raditi po "starom" ili "hibridno". Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 17:04 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo uspjela sam sve skužiti! 8)

Ali još me nešto muči...
Ono s onom datotekom index...

Najprije stavim neke dvije (xls i doc) i sad bi trebalo stavit tu index pa se ove ostale ne bi trebale vidjeti ili kako? Kad stavim index onda imam nju i još ove dvije a ne pokaže mi se odmah ono: Ovo je moja prva web stranica...
Evo uspjela sam sve skužiti! Cool

Ali još me nešto muči...
Ono s onom datotekom index...

Najprije stavim neke dvije (xls i doc) i sad bi trebalo stavit tu index pa se ove ostale ne bi trebale vidjeti ili kako? Kad stavim index onda imam nju i još ove dvije a ne pokaže mi se odmah ono: Ovo je moja prva web stranica...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:26 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kristina"]Kad stavim index onda imam nju i još ove dvije a ne pokaže mi se odmah ono: Ovo je moja prva web stranica...[/quote]

Treba ju nazvati [tt]index.htm[color=red][b]l[/b][/color][/tt]. :D
kristina (napisa):
Kad stavim index onda imam nju i još ove dvije a ne pokaže mi se odmah ono: Ovo je moja prva web stranica...


Treba ju nazvati index.html. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 18:44 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos problema...
Sad pokušavam na onaj "stari" način (preko Windows explorera i više se ne mogu spojiti! :cry:

Piše ovo:
Windows cannot access this folder. Make sure you typed file name correctly and that you have permission to access the folder.
Details:
Disconnected from the network.

Obrisala index da ga stavim ponovo kako treba (to sam preko FTP Explorera, tamo se mogu spojit) i sad neće više na stari način, a na novi način ne mogu mijenjati dopuštenja... :cry: :cry: :cry:
Jos problema...
Sad pokušavam na onaj "stari" način (preko Windows explorera i više se ne mogu spojiti! Crying or Very sad

Piše ovo:
Windows cannot access this folder. Make sure you typed file name correctly and that you have permission to access the folder.
Details:
Disconnected from the network.

Obrisala index da ga stavim ponovo kako treba (to sam preko FTP Explorera, tamo se mogu spojit) i sad neće više na stari način, a na novi način ne mogu mijenjati dopuštenja... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:00 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Re: properties u public_html Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]AFAIK, toga nema u besplatnoj verziji FTP Explorera. :( O kojem programu (i verziji) ti pricas? :-k[/quote]
O onoj [url=http://web.math.hr/~vsego/rp2p/]odavdje[/url]. 8)

I meni tako radi kako sam ja tu već napisala. :-|
vsego (napisa):
AFAIK, toga nema u besplatnoj verziji FTP Explorera. Sad O kojem programu (i verziji) ti pricas? Think

O onoj odavdje. Cool

I meni tako radi kako sam ja tu već napisala. Neutral


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:20 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@kristina: kao sto rekoh, taj nacin [b]je[/b] problematican... :( Pripremi site doma, donesi ga na fax i uploadaj; iz praktikuma nema problema. :D

@buba: site FTP Explorera trenutno ne radi, no - ako se dobro sjecam - tamo je komercijalna trial verzija koja radi mjesec dana. :( Dosta za rad od doma, ali to ne mozemo instalirati u praktikume, pa nema koristi da se (samo) tako nauci raditi... :(
@kristina: kao sto rekoh, taj nacin je problematican... Sad Pripremi site doma, donesi ga na fax i uploadaj; iz praktikuma nema problema. Very Happy

@buba: site FTP Explorera trenutno ne radi, no - ako se dobro sjecam - tamo je komercijalna trial verzija koja radi mjesec dana. Sad Dosta za rad od doma, ali to ne mozemo instalirati u praktikume, pa nema koristi da se (samo) tako nauci raditi... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:15 pon, 17. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

vsegooooooooooooooo pomagaj!

nemam pojma koji se klinac dešava. imam 6-4-4 na svim fajlovima, ali svejedno mi kaže forbiden? Što to znači?
vsegooooooooooooooo pomagaj!

nemam pojma koji se klinac dešava. imam 6-4-4 na svim fajlovima, ali svejedno mi kaže forbiden? Što to znači?



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:34 uto, 18. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Saf"]nemam pojma koji se klinac dešava. imam 6-4-4 na svim fajlovima, ali svejedno mi kaže forbiden? Što to znači?[/quote]

1. Treba ti i 701 na direktorijima (moze i 711, 751, 705, 715, 755; preporucam 755). 8)

2. Mozda je nesto ostalo cacheirano u browseru ili proxyju. :? Preporucam force-reload i to, po mogucnosti, u Mozilli ili Firefoxu (jer IE ne zna objasniti proxyju sto je force-refresh :wall:)

P.S. Bas provjerih: tebe muci ovo drugo. 8)
Saf (napisa):
nemam pojma koji se klinac dešava. imam 6-4-4 na svim fajlovima, ali svejedno mi kaže forbiden? Što to znači?


1. Treba ti i 701 na direktorijima (moze i 711, 751, 705, 715, 755; preporucam 755). Cool

2. Mozda je nesto ostalo cacheirano u browseru ili proxyju. Confused Preporucam force-reload i to, po mogucnosti, u Mozilli ili Firefoxu (jer IE ne zna objasniti proxyju sto je force-refresh Brick wall)

P.S. Bas provjerih: tebe muci ovo drugo. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:43 uto, 18. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

odmučilo me... da, nisam dobro pročitao u viježbama, lijepo piše za foldere jedno, za fajlove treba i ovo drugo... evo da prijavim svoj rad:(nije još sve uploadano..)
8)
[url]http://student.math.hr/~fsrica/[/url]
odmučilo me... da, nisam dobro pročitao u viježbama, lijepo piše za foldere jedno, za fajlove treba i ovo drugo... evo da prijavim svoj rad:(nije još sve uploadano..)
Cool
http://student.math.hr/~fsrica/



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 8:17 uto, 18. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
@buba: site FTP Explorera trenutno ne radi, no - ako se dobro sjecam - tamo je komercijalna trial verzija koja radi mjesec dana. :( Dosta za rad od doma, ali to ne mozemo instalirati u praktikume, pa nema koristi da se (samo) tako nauci raditi... :([/quote]

ali, taj isti FTP Explorer je besplatan za fakultete, profesore, asistente i studente. vrlo je jednostavno dobit licencni kljuc, treba samo ispunit upitnik koji se nalazi na stranici (ofkors, kad proradi) i na mail koji ste naveli ce vam doci licencni kljuc koji otkljucava taj FTP Explorer na punu funkcionalnost.
vsego (napisa):

@buba: site FTP Explorera trenutno ne radi, no - ako se dobro sjecam - tamo je komercijalna trial verzija koja radi mjesec dana. Sad Dosta za rad od doma, ali to ne mozemo instalirati u praktikume, pa nema koristi da se (samo) tako nauci raditi... Sad


ali, taj isti FTP Explorer je besplatan za fakultete, profesore, asistente i studente. vrlo je jednostavno dobit licencni kljuc, treba samo ispunit upitnik koji se nalazi na stranici (ofkors, kad proradi) i na mail koji ste naveli ce vam doci licencni kljuc koji otkljucava taj FTP Explorer na punu funkcionalnost.



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:55 uto, 18. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]ali, taj isti FTP Explorer je besplatan za fakultete, profesore, asistente i studente. vrlo je jednostavno dobit licencni kljuc, treba samo ispunit upitnik koji se nalazi na stranici (ofkors, kad proradi) i na mail koji ste naveli ce vam doci licencni kljuc koji otkljucava taj FTP Explorer na punu funkcionalnost.[/quote]
Nemoj me zezat? :shock: Zašto to nije netko rekao prije? :-k

Čim im proradi web, bacam se na poso, jer mi treba to doma. :roll:

Eto ti za ovo karma plus, plus! :wink:
HijenA (napisa):
ali, taj isti FTP Explorer je besplatan za fakultete, profesore, asistente i studente. vrlo je jednostavno dobit licencni kljuc, treba samo ispunit upitnik koji se nalazi na stranici (ofkors, kad proradi) i na mail koji ste naveli ce vam doci licencni kljuc koji otkljucava taj FTP Explorer na punu funkcionalnost.

Nemoj me zezat? Shocked Zašto to nije netko rekao prije? Think

Čim im proradi web, bacam se na poso, jer mi treba to doma. Rolling Eyes

Eto ti za ovo karma plus, plus! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan